Autó Motor sport

• 44 válasz
  • 3064 megtekintés

guest8

guest8 - Re:Autó Motor sport
« Válasz #15 Dátum: 2018 júl. 19. 08:36 »
Talma idején én is folyamatosan néztem, utána abbahagytam. Egy bő éve lett spílerem, azóta újra elkezdtem. Élvezetes versenyek vannak, és akiket anno csodáltam az alsóbb kategóriákban, most egymással versenyeznek a GP-ben. :-)

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Autó Motor sport
« Válasz #16 Dátum: 2018 júl. 22. 17:54 »
Undorító ez a Forma-1. Hamiltont miért nem büntették meg? Tudom a választ, de ha leírom nyilván rasszista vagyok.
Vettel nem is lesz világbajnok, mert Hamiltonnak mindig mázlija van. Vagy Bottas defektet kap, vagy beküldik az SC-t, most meg pont jókor jött meg neki az eső. Vettel látszólag nem is csinált hibát, nem is ment gyorsan, de persze neki pont megúszik az autója.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 648
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 204
Empty taxi - Re:Autó Motor sport
« Válasz #17 Dátum: 2018 júl. 22. 17:57 »
Undorító ez a Forma-1. Hamiltont miért nem büntették meg? Tudom a választ, de ha leírom nyilván rasszista vagyok.
Vettel nem is lesz világbajnok, mert Hamiltonnak mindig mázlija van. Vagy Bottas defektet kap, vagy beküldik az SC-t, most meg pont jókor jött meg neki az eső. Vettel látszólag nem is csinált hibát, nem is ment gyorsan, de persze neki pont megúszik az autója.
Egyébként teszem hozzá Kimit is hiba volt kihozni a SC alatt.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #18 Dátum: 2018 júl. 22. 18:01 »
Eléggé használtak voltak a gumijai, szerintem nem tudott volna normálisan védekezni azokon. Nálam az inkább a kérdés, miért nem hozták egyből? Akkor Bottas elé került volna és mehetett volna Hamiltonra.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 648
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 204
Empty taxi - Re:Autó Motor sport
« Válasz #19 Dátum: 2018 júl. 22. 18:06 »
Eléggé használtak voltak a gumijai, szerintem nem tudott volna normálisan védekezni azokon. Nálam az inkább a kérdés, miért nem hozták egyből? Akkor Bottas elé került volna és mehetett volna Hamiltonra.
Az is megoldás lett volna valóban ha Bottasszal 1 körön jön ki.

guest8

« Válasz #20 Dátum: 2018 júl. 22. 18:24 »
Szerintem nem azért nem büntették meg, mert néger,de hogy miért nem, az passz. Ellenben a hisztis fricc nem okolhat a világon senkit, pláne nem kell összeesküvéseket sejtetni. Szimplán be kell venni a kanyart, pláne ha senki nem is zavarja. Nyilván nem egyszerű ilyen úton, de nem is a két szép szemükért kapják a dollártízmilliókat. Egyébként meg Vettelnek is volt ilyen esete, mikor senki sem értette, miért nem büntetik. Szerintem ettől még nem undorító az F1, sőt, ez a mai kifejezetten jó futam volt.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #21 Dátum: 2018 júl. 22. 18:44 »
Szerintem nem azért nem büntették meg, mert néger,de hogy miért nem, az passz. Ellenben a hisztis fricc nem okolhat a világon senkit, pláne nem kell összeesküvéseket sejtetni. Szimplán be kell venni a kanyart, pláne ha senki nem is zavarja. Nyilván nem egyszerű ilyen úton, de nem is a két szép szemükért kapják a dollártízmilliókat. Egyébként meg Vettelnek is volt ilyen esete, mikor senki sem értette, miért nem büntetik. Szerintem ettől még nem undorító az F1, sőt, ez a mai kifejezetten jó futam volt.
Hamiltonnal mindig is kivételeztek, ahogy ezen a futam is. Nyilván fokozza a helyzetet, hogy a Merci házi versenyéről van szó. De miben is hibázott Vettel? Nem ment festékre, nem fékezett nagyot, akkor? Ugyanazt a tempót autózta, amit Hamilton, vagyis a közvetítésben ezt mondták. Csak az egyiknek mázlija volt, a másiknak nem. Sajnos az nekem nem jó futam, ahol az egyik legjobb pilóta az egyik legjobb autóval körbeautóz mindenkit, majd akinek szintén jó autója van, vagy kiesik, vagy kiáll kerékcserére. Mert az első ötben előzés nem történt. A jó futam a Brit Nagydíjon volt, ahol az első helyért és a dobogóért előztek.
Egyébként Vettelt mikor nem büntették meg? Tényleg nem emlékszem rá.

guest8

« Válasz #22 Dátum: 2018 júl. 22. 18:50 »
Hamiltonnal mindig is kivételeztek, ahogy ezen a futam is. Nyilván fokozza a helyzetet, hogy a Merci házi versenyéről van szó. De miben is hibázott Vettel? Nem ment festékre, nem fékezett nagyot, akkor? Ugyanazt a tempót autózta, amit Hamilton, vagyis a közvetítésben ezt mondták. Csak az egyiknek mázlija volt, a másiknak nem. Sajnos az nekem nem jó futam, ahol az egyik legjobb pilóta az egyik legjobb autóval körbeautóz mindenkit, majd akinek szintén jó autója van, vagy kiesik, vagy kiáll kerékcserére. Mert az első ötben előzés nem történt. A jó futam a Brit Nagydíjon volt, ahol az első helyért és a dobogóért előztek.
Egyébként Vettelt mikor nem büntették meg? Tényleg nem emlékszem rá.
A közvetítésben azt is mondták, hogy túl későn fékezett, és mivel csúszott a pálya, nem maradt helye korrigálni. Nem volt nagy hiba, de ilyen körülmények között végzetes. Vagy az aszfalt is Hamilton drukker, kinek hogy tetszik, nem akarok én meggyőzni senkit, inkább most engedem el a témát, mielőtt felhúzom magam rajta.

Alonso for Prez!

guest8

« Válasz #23 Dátum: 2018 júl. 22. 18:53 »
És bár nem jelent semmit egyelőre, de Hamiltont 10 perce magához hívatta a versenyfelügyelet.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #24 Dátum: 2018 júl. 22. 20:49 »
És bár nem jelent semmit egyelőre, de Hamiltont 10 perce magához hívatta a versenyfelügyelet.
Csak megrovást kapott. Illetve megmagyarázták, mi történt, kb erre is számítottam.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 54
Shawn84 - Re:Autó Motor sport
« Válasz #25 Dátum: 2018 júl. 22. 21:58 »
Csak megrovást kapott. Illetve megmagyarázták, mi történt, kb erre is számítottam.
Mert szóval az úgy vót, hogy korábban ilyen nem vót csak ilyesmi., és az élesben vót de mostan meg nem vót éles és így hát nem vót szívünk e venni a győzelmet. Lényeg hogy ennek a buzinak bármit lehet. Sírnak-rínak, hogy izgalamsabbá kéen tenni a forma-1-et, és csak Hamiltopn tartja itt a nézőket. Én többet nézném ha nem lenne benne.

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 85
Farky - Re:Autó Motor sport
« Válasz #26 Dátum: 2018 júl. 23. 09:08 »
Az FIA közleménye alapján három faktor játszott abban szerepet, hogy Hamilton nem kapott komolyabb büntetést. Egyrészről a versenyző és a csapata is beismerte a hibát, miközben a két fél közötti kommunikáció sem volt egyértelmű. Másrészről az eset a biztonsági autós fázis alatt történt, harmadrészt pedig a brit nem veszélyeztette a versenyzőtársait sem.
Loooooool
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 12
Mikey - Re:Autó Motor sport
« Válasz #27 Dátum: 2018 júl. 23. 19:21 »
Az FIA közleménye alapján három faktor játszott abban szerepet, hogy Hamilton nem kapott komolyabb büntetést. Egyrészről a versenyző és a csapata is beismerte a hibát, miközben a két fél közötti kommunikáció sem volt egyértelmű. Másrészről az eset a biztonsági autós fázis alatt történt, harmadrészt pedig a brit nem veszélyeztette a versenyzőtársait sem.
Loooooool
Tehát nyugodtan lehet szabályt szegni, ha beismerem és nem veszélyeztetek senkit? Aztakurvaistenitbasszamármeg.
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #28 Dátum: 2018 júl. 24. 12:21 »
Wéber Gábor szépen összeszedte, hogy mi is a baj ezzel a Hamilton manőverrel, és a büntetés elmaradásával.

https://webergabor.blog.hu/2018/07/24/miert_uszta_meg_olcson_hamilton

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 69
roberto23 - Re:Autó Motor sport
« Válasz #29 Dátum: 2018 aug. 03. 18:42 »
Ricciardo jövőre Renault! Ez ám a meglepetés :D

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."