Autó Motor sport

• 44 válasz
  • 3089 megtekintés

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 16
apeszos - Autó Motor sport
« Dátum: 2018 jún. 09. 20:08 »
berregős, gurulós
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 14. 10:34 írta apeszos »

Nem elérhető cspeti98

• *
  • Hozzászólások 56
  • UCF fan
  • Kedvelések: 22
cspeti98 - Re:Autó Motor sport
« Válasz #1 Dátum: 2018 jún. 09. 22:07 »
Van valaki, aki követi a salakmotort?

Woffy mekkorát ment ebben a két napban. A britek igazán találhatnának valakit rajta kívül, aki néha legalább egy 3. helyet össze tud hozni.

Nem elérhető Gaba93

• *
  • Hozzászólások 23
  • Batman
  • Kedvelések: 9
Gaba93 - Re:Autó Motor sport
« Válasz #2 Dátum: 2018 jún. 10. 21:47 »
Az F1 már megint hozta a formáját, az volt a legizgalmasabb, hogy valaki benézi-e a korai kockás zászlót....

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 13
kittli - Re:Autó Motor sport
« Válasz #3 Dátum: 2018 jún. 10. 21:58 »
Az F1 már megint hozta a formáját, az volt a legizgalmasabb, hogy valaki benézi-e a korai kockás zászlót....
A kanadai nagydíjat általában kedvelem, mert nemcsak az első és utolsó körben vannak érdekességek,  de ez egy borzalmas futam volt.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Autó Motor sport
« Válasz #4 Dátum: 2018 jún. 11. 08:45 »
A kanadai nagydíjat általában kedvelem, mert nemcsak az első és utolsó körben vannak érdekességek,  de ez egy borzalmas futam volt.
Én is úgy voltam vele, hogy itt van lehetőség előzésre, és lesz is. Van ott egy baromi hosszú egyenes, ami kedvezhetett volna a DRS-nek is, ám ehelyett semmi nem történt. Ha az SC nem jön be, ami esetleg felboríthatja a stratégiát, akkor semmi nem történik a futamokon. Legalább a gumik elfogynának hirtelen, de még az sem. Nem jó úton van az F1, ezzel csak szimpatizánsokat veszít.

Nem elérhető Gorcsev

• *
  • Hozzászólások 32
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 5
Gorcsev - Re:Autó Motor sport
« Válasz #5 Dátum: 2018 jún. 11. 15:26 »

Woffy mekkorát ment ebben a két napban. A britek igazán találhatnának valakit rajta kívül, aki néha legalább egy 3. helyet össze tud hozni.

Jó sok évvel ezelőtt benne voltam a témában, de inkább a csapat vb-t kedveltem. Szerintem már nem vagy csak alig motoroznak akiket én néztem. Teljesen kikopott, de ha lesz időm belenézek egy versenybe most hogy így felhoztad.
Neten szoktad nézni, vagy adja még a SportTv?
"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Gaba93

• *
  • Hozzászólások 23
  • Batman
« Válasz #6 Dátum: 2018 jún. 11. 15:45 »

Hancock, Nicki Pedersen még vannak?

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 649
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 205
Empty taxi - Re:Autó Motor sport
« Válasz #7 Dátum: 2018 jún. 11. 20:09 »

Jó sok évvel ezelőtt benne voltam a témában, de inkább a csapat vb-t kedveltem. Szerintem már nem vagy csak alig motoroznak akiket én néztem. Teljesen kikopott, de ha lesz időm belenézek egy versenybe most hogy így felhoztad.
Spíler adja

Nem elérhető cspeti98

• *
  • Hozzászólások 56
  • UCF fan
« Válasz #8 Dátum: 2018 jún. 12. 01:00 »

Vannak.

Nem elérhető cspeti98

• *
  • Hozzászólások 56
  • UCF fan
« Válasz #9 Dátum: 2018 jún. 12. 01:05 »

Én is még a Rickardsson, Crump, Gollob korszakban kezdtem el nézni, eléggé megváltozott azóta a mezőny. :)

Nem elérhető Gaba93

• *
  • Hozzászólások 23
  • Batman
« Válasz #10 Dátum: 2018 jún. 12. 08:11 »

Vannak.
Hu bazz, ránéztem az idei mezőnyre, ha 5 név ismerős lehet sokat mondtam. :D
Viszont most megjött a kedvem, hogy újra nézzem.

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 12
Mikey - Re:Autó Motor sport
« Válasz #11 Dátum: 2018 júl. 08. 02:05 »
Zseniálisak ezek a naplementés felvételek Daytonából. 😍

szerk.: Stenhouse Jr. hamar lebontotta a fél mezőnyt, közte a két kedvencemet. Köszi, Ricky!

szerk. 2: pár körrel később újabb 5-6 autót lebontott Ricky. Szimpi amit csinál.
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 08. 03:04 írta Mikey »
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 54
Shawn84 - Re:Autó Motor sport
« Válasz #12 Dátum: 2018 júl. 09. 21:06 »
Autó sport ugyan de szerintem idefér. Valentino Rossi első király kategóriás győzelme 2000-ből. A teljes Donington-i verseny. Instant klasszikus, és azok a nevek, huh a hideg kiráz.

Más is szereti rajtam kívül a Moto GP-t? Meg persze a kisebb kategóriákat, Moto 2, Moto 3

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 476
peterk2005 - Re:Autó Motor sport
« Válasz #13 Dátum: 2018 júl. 18. 19:47 »
Más is szereti rajtam kívül a Moto GP-t? Meg persze a kisebb kategóriákat, Moto 2, Moto 3

Mint a salakmotor. Talmácsi idején még hajnalban is felkeltem, hogy lássak egy japán GP időmérőt élőben, ma már csak alkalmanként felmegyek a motogp.com-ra és megnézem az állást, esetleg highlight-ot.

(Azt sem tudom melyik csatorna adja egyébként élőben manapság... Szerintem nagyon rossz ötlet volt annak idején a Eurosportot tisztán anyagi okokból lepattintani. Nem tudom a mostani nézettségi adatokat, de nem lepne meg, ha Spanyolországon és Olaszországon kívül - ott biztos adja fontos csatorna most is - a béka valagában lenne manapság a nézettség.)
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 54
Shawn84 - Re:Autó Motor sport
« Válasz #14 Dátum: 2018 júl. 18. 20:07 »

Mint a salakmotor. Talmácsi idején még hajnalban is felkeltem, hogy lássak egy japán GP időmérőt élőben, ma már csak alkalmanként felmegyek a motogp.com-ra és megnézem az állást, esetleg highlight-ot.

(Azt sem tudom melyik csatorna adja egyébként élőben manapság... Szerintem nagyon rossz ötlet volt annak idején a Eurosportot tisztán anyagi okokból lepattintani. Nem tudom a mostani nézettségi adatokat, de nem lepne meg, ha Spanyolországon és Olaszországon kívül - ott biztos adja fontos csatorna most is - a béka valagában lenne manapság a nézettség.)
Spíler TV. de lassan nem lesz kérdés, mert mindent felvásárolnak majd rüvid időn belül.