Buffalo Bills

• 79 válasz
  • 5956 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Buffalo Bills
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 01. 13:53 »
Bills DE Shaq Lawson said he's committed to getting into better shape, and that he has lost 12 pounds.

Szerintem ráfért egy kis fogyás, nem tűnt elég robbanékonynak már egyetemista korában sem. Talán ez jelenthet neki áttörést, és 3. évére 10 sack körül tud hozni.
Basszuk be nóznak ;)
Hizlalni mindig könnyebb, azt csak előre kell menni, és ütni minden parasztot.
de akkor már mért nem OLnak hízlalják?
Mert oda meg buta :)

Jó választás volt ez a gyerek, nagyítóval kell keresni benne a hibát
Annak a bivaly erős Clemson DL-nek alig van értékelhető tagja az NFL-ben. Jó ezt szem előtt tartani a következő draft miatt is, amikor várhatóan mind a 4 kezdő DL játékos kijön. És közülük 3-at első körbe várnak.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Buffalo Bills
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 01. 14:23 »
Bills DE Shaq Lawson said he's committed to getting into better shape, and that he has lost 12 pounds.

Szerintem ráfért egy kis fogyás, nem tűnt elég robbanékonynak már egyetemista korában sem. Talán ez jelenthet neki áttörést, és 3. évére 10 sack körül tud hozni.
Basszuk be nóznak ;)

Annak a bivaly erős Clemson DL-nek alig van értékelhető tagja az NFL-ben. Jó ezt szem előtt tartani a következő draft miatt is, amikor várhatóan mind a 4 kezdő DL játékos kijön. És közülük 3-at első körbe várnak.
Dezső bátyád témája, ezek a macskás csapatok....

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Buffalo Bills
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 01. 16:41 »

Basszuk be nóznak ;)

Amíg a Jets, meg 9-ers húzza be őket engem nem zavar.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 02. 10:35 »
Na bedobnám a kedvenc D#témám. LB sor. Látom  Milano - Edmonds - Humber/Alexander kezdőt várnak. Ebből egyelőre nekem Milano a kedvenc, Edmondsot meg dicsérik faszányosan. Mit vártok? Kiindulva a korábbiakból ez egy inkább coverben erős gárda, Kyleéknak a futás ellen kellene komolyan dolgozni, ami tavaly nem nagyon jött össze. A Lotu + Phillips erősítés elég lehet?

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Buffalo Bills
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 02. 11:18 »
Na bedobnám a kedvenc D#témám. LB sor. Látom  Milano - Edmonds - Humber/Alexander kezdőt várnak. Ebből egyelőre nekem Milano a kedvenc, Edmondsot meg dicsérik faszányosan. Mit vártok? Kiindulva a korábbiakból ez egy inkább coverben erős gárda, Kyleéknak a futás ellen kellene komolyan dolgozni, ami tavaly nem nagyon jött össze. A Lotu + Phillips erősítés elég lehet?
Futás ellen azért elégnek kell lennie ennek a brigádnak...?
Szerintem nem, mert a prevent szemlélet ilyen, és mert az LB sorban 1 SL-to-SL játékos van. Kifejtem:

Szerintem a gáz elsősorban az, hogy a front 7 összességében lassú, és az LB sor nem képes bejátszani a pályát vonaltól vonalig. Olvasni tudnak, de a váratlanra már nehezebben reagálnak. Jags elleni meccsen tisztán látszott.

Ezen a 35 éves Lorenzo Alexander nem fog segíteni, ezen Edmonds nem fog segíteni, mert ilyen játékosunk nincs. Van viszont Edmunsd. Ő hiába gyors lábon (meg egy állat), neki azért elég sokat kellene fejlődnie olvasásban. Én nagyon hiszek benne, de az elején szerintem lesz ütemvesztés, rossz szög, túltolás....
Matt Milano szerintem kiaknázatlan lehetőségek tárháza, elvben. Okos fiú ő, de ő sem ér oda.
Harrison Phillips tank, belül fog játszani, de tud ő menni ha kell, (annyira, hogy simán Smith ő. :D -bocs insider oén minden baszott jó 3-4 5-ös Smith, Aaron Smith, Justin Smith...). hiába steal...nem véletlen csúszott. Vannak potenciális veszélyek, benézés, túlreagálás.
Mindenképpen agilisabbnak, de agresszívabbnak várom az LB sort, és az upfrontot is...De...pont a fiatalkák miatt nem gondolom, hogy feladjuk a prevent szemléletet. Én imádom nézni az aggresszív védelmet, de szerintem még nem lesz.

Cover:
Én azt gondolom, hogy egy gárda önmagában akkor erős coverban, ha a 2-3 mississippit megoldja a cov LB, illetve a Sec. Utána földöntúli zseninek kell lenni, ha nincs passrush. Ezért örülök Kyle Williams Jr.nak belülre, És ezért utálom Lawsont.
Jó, hogy azért az öreget (Alex) még mindig el lehet küldeni blitzre (olvasni tudnak a srácok, ezt elvenni nem szabad tőlük), vagy le lehet transzfomálni 7-re 9 re. (bár utóbbit nem csináljuk).
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 02. 11:23 írta Holy Diver »

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 02. 12:00 »
Edmundz tutti frutti. Tavaly keseregtem a komplett sorscserén a DBknél, de tévedtem Mekdermett ilyen téren nem kis meglepetést okozott. Megelőlegezem neki, hogy prémium D darft playában nem fog tévedni.

Másrészt Alexander mentesen olyan sovány ez a depth, hogy fáj. Betudom ezt annak, hogy mindenki elkezdett loholni a futás megállítása irányába, így egy atom rotációs D lineba nem kerülhet homokszem. Ezzel a klasszik linebackerizmmus kezd a kihalás szélére jutni, de nem is ontja a játékosokat az NCAA. A nagy része hibrid, alacsony tömegú lukbarohangászós fiú. s ahogy rakom a kockákat mindig újabb kérdések merülnek fel, akkor mért rontottuk le a DBket? Tudom, hogy Gaines, csak a másik köllött volna - ha nem bignickel az irány? Akkor is darabra ki kellene jönni a back7nek.

Egyet tehetünk, Megdermett szeme nem romlott tavaly óta, plugin Edmundz, és egy középiskolásra bíztunk mindent, ami a LOSon túl történik.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Buffalo Bills
« Válasz #21 Dátum: 2018 jún. 02. 12:06 »
. Ezzel a klasszik linebackerizmmus kezd a kihalás szélére jutni, de nem is ontja a játékosokat az NCAA.

Sztem erről csacsogunk 10 éve, milyen sokra ment a Bears egy Lach-Briggs duóval, amíg Dusty Dvoracek-Jarron Gilbert-Gaines Adams, és a 35 éves Alex Brown volt előttük

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #22 Dátum: 2018 jún. 06. 07:49 »
Talán ide a legégetőbb, free WR!
https://frsfootball.com/nfl/predicting-landing-spots-for-top-3-remaining-fa-wrs/
Maclint csak Sédi miatt, olcsó elemzés...

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #23 Dátum: 2018 jún. 07. 19:28 »
Doktó KáDé Wiiamz, emeritus a fogtanszékről bemutassa a fogpótlás előtti foghiány kialaulásának akut, rapid folyamatábrályát. Sose utánozzák, színszabálytalan.

https://mobile.twitter.com/buffalobills/status/1004749351732826112/video/1

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #24 Dátum: 2018 jún. 07. 19:34 »
Doktó KáDé Wiiamz, emeritus a fogtanszékről bemutassa a fogpótlás előtti foghiány kialaulásának akut, rapid folyamatábrályát. Sose utánozzák, színszabálytalan.

https://mobile.twitter.com/buffalobills/status/1004749351732826112/video/1
Munkásököl vasököl, oda üt, ahova köll!

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #25 Dátum: 2018 jún. 12. 20:32 »
Sédi megaszongya rovat, ugye nem elég hogy tegnap halálrasértették a top100 30. Helyével, ma addig kapirgálták míg nem mondd valamit a pufifejűektől. Na tessék adott is ajándékot, meg nemis - fulfangos királmáttyás:

I’m not a big fan of rookies but Josh Allen is pretty good. He’s very intelligent and has a super strong arm. I think he’s a special quarterback.

Spéckó!Mi?!

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #26 Dátum: 2018 jún. 12. 20:35 »
Sédi mgaszngya rovat, ugye nem elég hogy tegnap halálrasértették a top100 30. Helyével, ma addig kapigálták míg nem mond valamit a pufifejűektől. Na tessék adott is ajándékot, meg nemis fulfangos királmáttyás:

I’m not a big fan of rookies but Josh Allen is pretty good. He’s very intelligent and has a super strong arm. I think he’s a special quarterback.

Spéckó!Mi?!
Kúrvaélet hogy hírtelen kiguglizta mer iylet magától nem tud mondani no. Ő aztat akarta megaszondani, hogy basszátok meg június van, maj zaklassatok februárban a zupperból előtt.Addigmeg fut vagy 3ezer yardot mer passzolni még mindig nem tud egyik Billz QB se

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 378
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Buffalo Bills
« Válasz #27 Dátum: 2018 jún. 13. 10:16 »

Ezen a 35 éves Lorenzo Alexander nem fog segíteni, ezen Edmonds nem fog segíteni, mert ilyen játékosunk nincs. Van viszont Edmunsd.
Edmunsd sincs. Edmunds van.   :) #sorry #grammarnazy
"He faked it"

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #28 Dátum: 2018 jún. 13. 10:55 »

Ezen a 35 éves Lorenzo Alexander nem fog segíteni, ezen Edmonds nem fog segíteni, mert ilyen játékosunk nincs. Van viszont Edmunsd.
Edmunsd sincs. Edmunds van.   :) #sorry #grammarnazy
a nyelv szabad - összeakasszuk a bajszot  :o

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 85
Farky - Re:Buffalo Bills
« Válasz #29 Dátum: 2018 jún. 18. 08:40 »
"According to ESPN's Mike Rodak, Nathan Peterman is a "serious contender" for the Bills' starting quarterback job."

Mondjuk ez kemény lenne :D
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning