Kézilabda

• 16 válasz
  • 1278 megtekintés

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 476
peterk2005 - Kézilabda
« Dátum: 2018 jún. 03. 22:18 »
Kár, hogy a május vége nem volt olyan eseménydús magyar szempontból, mint a közepe...
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 14. 10:39 írta apeszos »
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 167
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 47
negritis - Re:Kézilabda
« Válasz #1 Dátum: 2018 jún. 07. 09:32 »
Kár, hogy a május vége nem volt olyan eseménydús magyar szempontból, mint a közepe...
mire érted?

nekem szeptemberig kitart a boldogság így h végre megint bajnokok lettünk
The stronger you become, the weaker you really are

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 54
Shawn84 - Re:Kézilabda
« Válasz #2 Dátum: 2018 jún. 07. 09:38 »
mire érted?

A Veszprém biztos :)

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 476
peterk2005 - Re:Kézilabda
« Válasz #3 Dátum: 2018 jún. 07. 09:44 »
mire érted?

Inkább úgy mondanám, hogy férki kézi. ;) Nekem mindegy lenne, hogy melyik jut be a kettőből a final fourba, csak legalább az egyik ott lehessen.

Az idei final four 3 francia csapattal - számomra - alig volt nézhető amúgy. A korábbi német / spanyol dominanciát sem csíptem, és most a franciát se. Bár ők biztos marha boldogok most.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 54
Shawn84 - Re:Kézilabda
« Válasz #4 Dátum: 2018 jún. 07. 10:18 »
mire érted?

Inkább úgy mondanám, hogy férki kézi. ;) Nekem mindegy lenne, hogy melyik jut be a kettőből a final fourba, csak legalább az egyik ott lehessen.

Az idei final four 3 francia csapattal - számomra - alig volt nézhető amúgy. A korábbi német / spanyol dominanciát sem csíptem, és most a franciát se. Bár ők biztos marha boldogok most.
Én veszprémiként már nem nézek kézilabdát, mert kurvára nem az én csapatom ez. Régen kinn voltunk minden meccsen, de manapság ha nem nyerünk BL-t elmegy 2 magyar jön 3 külföldi. Most ott tartunk, hogy jó ha 2 magyar játékos játszik rendszeresen a  csapatban. A jegyárak meg 1-1 BL  meccsre ütik a 10 ezret. Ehhez képest meg idén olyan beleszarva, nagyképűen játszottak, hogy úgy vannak itt veszprémben is sokan, megérdemelten estünk ki. Más hozzáállás kellene, szerintem, és akkor újra oda lehet érni.

Nem elérhető Gorcsev

• *
  • Hozzászólások 32
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 5
Gorcsev - Re:Kézilabda
« Válasz #5 Dátum: 2018 jún. 07. 10:43 »
Veszprémi létemre én is azt vettem észre, hogy nem is igazán bánkódtam hogy a Szeged lett a bajnok.
- Egy az hogy jót tesz a versengésnek
- Kettő 10 évente ők is örülhessenek  ;D
- Három talán nagyobb motivációval vágnak neki a következő szezonnak.

Ez a nagyon magas légiós szám nekem sem szimpatikus, de hát sajnos a final4-hoz kellenek /persze nem szerencsés ekkora mértékben, mert ezt a magyar kézilabda sínyli meg/
De azt is valahol rossz volt nézni, mikor még Mocsaival kb volt hogy azért kaptak ki, mert volt 6 EU szintű kezdő és nem volt elég minőségi csere.

A mikor kiestek a BL-ből egyből eszembe jutott Ortega/Xabate (nem tudom már melyik mondat) hogy majd ha nem lesz final4 rájönnek itt Veszprémben, hogy az nem alapvetés minden évben (még ha igy is volt egy ideig) hanem a kemény munka gyümölcse.
"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Gorcsev

• *
  • Hozzászólások 32
  • Fórumozó
« Válasz #6 Dátum: 2018 jún. 11. 15:16 »
Mi a fene? Nem üti meg a hsz ingerküszöböt az 5 gólos siker, amit a Koperben aratott a csapat. :) Pedig előzetesen csak abban reménykedtem, hogy maradjon reális esély a visszavágóra is.
Nagyon remélem, hogy ezt itthon már nem lesznek képesek elszórakozni.
"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Kézilabda
« Válasz #7 Dátum: 2018 jún. 11. 17:17 »
Mi a fene? Nem üti meg a hsz ingerküszöböt az 5 gólos siker, amit a Koperben aratott a csapat. :) Pedig előzetesen csak abban reménykedtem, hogy maradjon reális esély a visszavágóra is.
Nagyon remélem, hogy ezt itthon már nem lesznek képesek elszórakozni.
Akkora bravúr volt, hogy szóhoz sem jutunk. :) Igazából sima vereséget, és újabb bukást vártam a csapattól. A védekezés tényleg jó és kemény volt, de gondolom a szlovének lenéztek minket. Szerintem a visszavágó is nagyon nehéz lesz, de innen már kár lenne elbukni. Nagyon szurkolók nekik, hogy sikerüljön a vb-re kijutás! Mondjuk az más kérdés, hogy ki fog Nagy Laci helyébe lépni, mert most is csak beugrott. Helyette viszont nincs vezéregyéniség, és fiatalok terén se állunk túl jól.

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 167
  • Fórumozó
« Válasz #8 Dátum: 2018 jún. 11. 17:25 »
Nagy és Schuch nélkül nehéz lesz
remélem Lékai tudja hozni magát akkor meglehet

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Kézilabda
« Válasz #9 Dátum: 2018 jún. 13. 23:50 »
Régen örültem ennyire egy négygólos vereségnek! :) Csak keveset láttam a meccsből, de azért Lékai ismét nagyot játszott. Szép volt fiúk, irány a vb!

Nem elérhető Gorcsev

• *
  • Hozzászólások 32
  • Fórumozó
« Válasz #10 Dátum: 2018 jún. 14. 10:47 »
Hát igen a srácok azért egy kis izgalmat csempésztek bele olyan 10 perccel a vége előtt. Láthatóan nagyon el voltak már fáradva, de kiküzdötték. Aztán a vége már csak látszatra volt izgalmas, mert 6-ot nem lett volna már idejük közé tenni a szlovénoknak.
Persze, hogy (majdnem) ki kell maxolni a különbséget amivel még épp ki lehet kapni :D

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 13
kittli - Re:Kézilabda
« Válasz #11 Dátum: 2018 jún. 20. 17:40 »
2022 férfi kézi EB itthon.   :)
Bár amennyire fotelszurkoló lettem lehet nem megyek majd egy meccsre sem, de legalább a lehetőség adott.

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 167
  • Fórumozó
« Válasz #12 Dátum: 2018 jún. 20. 20:37 »
remélem akkor végre meglesz szegeden az új csarnok

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 649
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 205
Empty taxi - Re:Kézilabda
« Válasz #13 Dátum: 2018 jún. 21. 11:30 »
Ha az nincs is egyelőre Bombac személyében komoly upgrade érkezett.

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 167
  • Fórumozó
« Válasz #14 Dátum: 2018 jún. 21. 11:46 »
Ha az nincs is egyelőre Bombac személyében komoly upgrade érkezett.
ugye azt nyilatkozta hogy BL trófeáért jött
ha nem is azt mondom hogy  a legjobb esélye nálunk lesz rá, de azért az igazolásaink alapján végre egyártelműen erősödünk eddig

Petrus hiányát bármelyik csapat megérezné
Sierra helyére jön Alilovic
Zubai eddig se sokat játszott

irányító poszton Bomba brutális erősítés, szeretem Skube-t de ha ő az első számú irányító akkor nem lehet túl nagyot álmodni
Maqueda, Canellas rutin
Hengiman, Kasparek meg jövő és már most erősítés

szal bizakodó vagyok hogy sikerül 4be jutni a BLben, persze még mindig "wet dream" de legalább már kimerem jelenteni