Chicago Bears

• 1747 válasz
  • 117447 megtekintés

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 750
  • Tag
  • Kedvelések: 219
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1740 Dátum: 2020 okt. 17. 11:13 »
Ez ellen a két jó védelem ellen derült ki, hogy a támadófal alkalmatlan bármire is. Nem mintha ez meglepő lenne. Én mondjuk eddig sem voltam lenyűgözve, a Lions meccs nézett ki valahogy, a Giants már lelotte a futás 3 negyedig.

Leno = Webb, vagy rosszabb.
Whitehair nem jó center, lehet Sitton és Long közt annak tűnt. Róla és Danielsről jött annyi pressure ezen a két meccsen, ami egy Foles típusú QB-val halál. Most még Danielst ki is veszed. A jobb oldal még hagyján, velük együtt tudnék élni, nem mintha elégedett lennék Massievel. De ha felfelé nem tud Foles lépegetni, az nagyon kellemetlen lesz mindannyiunknak.
Én nem lennék meglepve, ha a Panthers ütni fogja gazdagon Folest.

6 év alatt sikerült a támadófalba húzni 0 tacklet legalábbis az első 5 körben. Jött még azon kívül Whitehair, Grasu, Daniels. 6 év alatt ennyi a támadófal építés a draftról. A piacról jött Sitton, meg Massie és most Ifedi. Ez nálam elégtelen.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 849
  • Tag
  • Kedvelések: 466
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1741 Dátum: 2020 okt. 18. 15:40 »
Discord mára, ha még valakit érdekel

https://discord.gg/J7g2br

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 750
  • Tag
« Válasz #1742 Dátum: 2020 okt. 18. 22:16 »
10 napos felkészüléssel sikerült ez az offense teljesítmény.
A védelem néha kepesztett, de szokás szerint semmi segítséget nem kaptak.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 849
  • Tag
« Válasz #1743 Dátum: 2020 okt. 18. 23:09 »
Megkövetem Ryan Pacet. Kurva jó csapatot rakott össze. Csak vezetőedzőt és irányítót nem tud választani.

Nem elérhető ricsiii10

• *
  • Hozzászólások 142
  • Kedvelések: 11
ricsiii10 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1744 Dátum: 2020 okt. 19. 07:32 »
Megkövetem Ryan Pacet. Kurva jó csapatot rakott össze. Csak vezetőedzőt és irányítót nem tud választani.

remélem ez írónia akart lenni 😃

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 849
  • Tag
« Válasz #1745 Dátum: 2020 okt. 19. 09:38 »

remélem ez írónia akart lenni 😃

Amelyik csapat úgy tud nyerni, hogy ebből a két irányból húzzák lefelé, az a csapat kurva jó.

Amúgy kérdezek, vagy inkább mondok valami. Hány olyan alkalom volt, amikor azt írtuk, hogy ezt a meccset egy jobban felkészített csapat megnyerni, meg ajándékoztunk egy győzelmet, és centiken múlott, mint a feleségem orga.. ezt ugorjuk át. Idén nekünk ajándékozzák a győzelmet, itt nem remeg meg a kéz, és a láb. Santos 55 yardos a félidő végén, mivan? Deandre Houston-Carson, akiről azt se tudtam, hogy még a rosteren van, másidk game sealing INT. Most, hogy a Tampa lepofozta a Packerst, az a győzelem se néz ki pofásabban? Dehogynem! A Colts elleni az tényleg nagyon szomorú volt, de ennyi.
És a bírók szopjanak lovat. De nekem igazából mindegy, felőlem kereshetnek egy tetszőleges emlősállat hímnemű egyedét, és szopják le azt. A Robinson nem zászló Fuller zászló szitu mentette meg őket a 10+ pontos sima veréstől.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 750
  • Tag
« Válasz #1746 Dátum: 2020 okt. 19. 17:58 »
Kurva jó védelmet rakott össze. De a támadósor... Én elhiszem, hogy jobb coaching meg tököm, de komolyan. Tegnap is mindent megtettek, hogy kikapjunk, a védelem 2018as szinten focizott.
Nem tudom Harris miért vesz el Kmettől snapeket.

A védelembe Quinn a majdnem játékos. Szerintem jött róla 5 pressure megint, de a QBt csak nem tudja lecsapni.. Edwards szép találat, szétszopatta a Panthers jobb guardjat egymás után 3szor. Ilyet legutóbb Jared Allentől láttam Dzsámárkusz ellen.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 115
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1747 Dátum: Tegnap - 16:08 »
NaJÓ. Harrisen kurvára megakadt most is a szemem, pedig szét voltam állva de 3 playt baszott el, mit akarunk tőle ?

Ez tényleg nagyonjó hogy a 2 legfontosabb poszton vagyunk makkok. Neggi megint eljátszotta hogy passzolok inkább a konzervatív óra ölés helyett, és mondok valamit, 3. ra is elfogja, és rá fogunk baszni.
just we plaaaaaanned