Chicago Bears

• 1692 válasz
  • 96399 megtekintés

Nem elérhető Rolni

• *
  • Hozzászólások 254
  • Raiders fan
  • Kedvelések: 195
Rolni - Re:Chicago Bears
« Válasz #1590 Dátum: 2020 márc. 18. 09:38 »
Nick Kwiatkoski-ról mit gondoltok?

Köszi
Van esze a játékhoz, nagyot tud ütni. Futás ellen elég jó és blitzelni is tud. Coverben vannak hiányosságai, mert nem annyira atletikus, de tavaly sokat fejlődött ebben is ahhoz képest hogy milyen volt. Én azt hittem őt tartjuk meg nem Trevathant és így látva a szerződéseket lehet higy hibát követett el Pace. Trevathan a jobb játékos, de nem annyival mint amennyivel öregebb és sérülékenyebb...Azt hittem Kwiatkoski többet fog kapni, szerintem korrekt lesz nállatok és a pénze is abszolút rendben van.
Köszi
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1591 Dátum: 2020 márc. 18. 13:03 »
most mondok egy olyat, hogy Jameis Winston vagy halál. Dalton menjen a faszomba, Cam Newton teste és játéka felett elrepült az idő vasfoga, Nick Foles ne vicceljünk. Carr nem elérhető. Lehet Winston megy Raiders, Gruden úgy utálja az eladot labdákat mint kurva a szenteltvizet, isten adja hogy összejöjjön, nagy műsor lesz, must waccs tíví. Brady sztem kiégett, cáfoljon rám. Bridgewater ne égessük magunkat, Trubiskynél több esze van, de na.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1592 Dátum: 2020 márc. 19. 08:50 »
Annyira tudtam hogy Nick Foles. Annyira tudtam.

Mert ismeri a pléjbukot. Jóvan akkor. Meg a koronavírus miatt nem fognak tudni edzeni. Mert trubiszki olyan kurva jó lett második évében.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1593 Dátum: 2020 márc. 24. 16:16 »
 With few potential landing spots, no leverage, and major questions about his health.... de elég volt Nick Foles karrierjéből

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001107394/article/panthers-releasing-cam-newton-after-nine-seasons

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1594 Dátum: 2020 márc. 24. 16:31 »

With few potential landing spots, no leverage, and major questions about his health.... de elég volt Nick Foles karrierjéből

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001107394/article/panthers-releasing-cam-newton-after-nine-seasons

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1595 Dátum: 2020 márc. 25. 14:44 »
Hát ennyi pénzből ennyit lehetett kihozni.
https://twitter.com/wiltfongjr/status/1242609649901285376

Remélem a pickhiány miatt ezt a draft classt is sikerül annyira kiszkótolni, mint a tavalyit. Emlékszünk e még Jerry Angelora a Cutler trade után, ugye

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 735
  • Tag
  • Kedvelések: 215
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1596 Dátum: 2020 márc. 25. 19:08 »
Bowlon írtam párat arról mennyire kiherélte a lehetőségeket Pace. S minden attól a naptól indult mikor draftolta Trubiskyt. A draft pickeket herdálja, a rossz draftok, az elhajított milliók, s a lavina már nagyon elsöpör minket. Ha érdekel bemásolom ide is.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1597 Dátum: 2020 ápr. 02. 19:14 »
Hát van, ami van. Én Quinn helyett inkább hoztam volna egy DT/OLB kombót, ha elkerülik a sérülések, akkor még helyet kell neki találni. Kirúgni értelmezhetően csak a 2022-es szeon után lehet, 32 éves koráig hány DE tartotta meg a sebességét?

Lehet szinte kizárólag nickelben fogjuk nyomni, és akkor talán nem annyira gáz, hogy Fuller-JAcksonon kívűl nincs annyi bizonyított DB, de legalább gyorsak, Bush és toliver se lassú, ütni Skrine is tud, és a 2. körben jön még egy DB?

Foles átstrukturált szerződése alapján a Jax vette azt a 4. kört.
https://www.windycitygridiron.com/2020/4/1/21203152/chicago-bears-nick-foles-over-the-cap-brad-spielberger-explains-nick-foles-contract-mitch-trubisky

Ha kurva jó lesz, akkor viszont kiléphet a szerződéséből, viszont akkor ugye jöhet a tag, plusz ha kurva jó lesz, akkor mi se fogunk rinyálni, néznék már valami offenzt is a változatosság kedvéért így 16 év után.
« Utoljára szerkesztve: 2020 ápr. 03. 17:48 írta FüligJimmy »

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1598 Dátum: 2020 ápr. 03. 19:25 »
Sztem ki kéne térni Juan Castillora is, nekem van az a szörnyű érzésem, hogy megint a keretet próbálják alakítani a stílushoz, ami mondjuk a harmadik évben még mindig nem tart sehol se, ezt láttuk tavaly is

https://twitter.com/AdamHoge/status/1246100420709224450

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1599 Dátum: 2020 ápr. 03. 19:42 »

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 735
  • Tag
« Válasz #1600 Dátum: 2020 ápr. 03. 23:10 »
Liga vége offense, rossz támadófallal, erős védelem. Kanyartunk egyet Jerry Angelotól.
Most Nick Folesban kellene bízni, valahogy nekem nehezemre esik.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1601 Dátum: 2020 ápr. 04. 15:51 »
Liga vége offense, rossz támadófallal, erős védelem. Kanyartunk egyet Jerry Angelotól.
Most Nick Folesban kellene bízni, valahogy nekem nehezemre esik.

Sztem nem olyan szar a támadófal, de, főleg Long kiesés után a belső hármastól kb. lehetetlent kértek. Na ezen Ifedi érkezése se fog segíteni, nála lassabb falembert életemben nem láttam. Trubiskynek semmi zsebjelenléte nincs, a run game sémánk értelmezhetetlen. Ezt köszönhetjük Montgomerynek, aki szerencsétlen elszenvedője volt vezérünk zsenialitásának. Howard megkötötte az edzők kezét, na tavaly kibontakoztak, ezek az inside zone kombó blokkok, nem gondolom hogy van olyan OL a ligában amelyik ezt sikeresen tudná csinálni.

És akkor fejeljük meg ezzel az irányítóval

http://www.kepfeltoltes.eu/images/2020/04/04/563Cohen_TD.png
http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=563Cohen_TD.png

Nem bízok én már senkiben, de ha Foles legalább ezeket megoldja, nem itt tartunk majd. Odáig nem merek elmenni, hogy lesz egy értelmezhető rúgónk.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 735
  • Tag
« Válasz #1602 Dátum: 2020 ápr. 09. 13:52 »
Lement a free agency érdemi része, így gondoltam összerakok egy nagyobb lélegzetvételű irományt a két hét múlva esedékes drafttal összekapcsolva.

Azt tudjátok, hogy én nem vagyok nagy rajongója Ryan Pacenek, ezt most sem fogom véka alá rejteni. A védelmet az biztos, hogy a Emery&Trestman duó után sikerült felturbóznia, a drafton tudott hozni fontos láncszemeket (Goldman, Smith, Jackson), free agencyben Hicks leigazolása tán a legjobb döntése volt GM-ként, Trevethan idehozatala szintén piros pont, ahogy Amukamara is többé kevésbé beváltotta a hozzáfűzött reményeket. Khalil Mackért talán túlzottan sokat adott fel, de Amos, Kwiatkoski, Nichols és UDFA-ként Robertson-Harris szintén jó választás volt. Leonard Floydról mindenki döntsön, nem lett az akinek szánták, szóval jó választásnak nehéz elkönyvelni, de összességében a védelemmel végzett munkája bőven jó, s az hogy becsúszott Bullard, Hall akikből semmi sem lett ez előfordul, s szemet húnyhatunk a Demps, Rolle, Cooper triumvirátuson is, akik szó szerint pályára alig léptek, cserébe sokat elvittek.

Amit offense szinten elővezetett, az viszont nem üti meg a mércét. Nem az NFL átlag mércét, hanem a legalja mércét sem. Folest kitárgyaltuk, mint QB kiértékelő totális betli, támadófalban van két draftoltja eddig egyik sem egy all-pro spíler, most Long kiesésével kell még egy kezdő guard. Leno nem az ő embere, Massie igen, hát ez sem egy sikersztori azért, stb.. Felesleges tovább beszélni erről, liga alja offense vagyunk, amely ki is herélte a csapatot.

Free agency utáni roster, s próbálok felállítani egy need sorrendet.

QB: Foles, Trubisky, Bray
Lemeccselik ki kezd. Prio-e a QB húzás? Érdekes kérdés. Hosszútávra nézve az, de ellőnék-e egy picket magasan QB-ra? Eason? Fromm? Nem. Hátsó körökben jöhet valaki, aki kiszorítja Brayt, de ennyi. Én Pacenek még egy QB-t nem engednék.
Prio: alacsony (amúgy kurva magas)

RB: Montgomery, Cohen, Nall
Mivel a létszám is kérdéses, ezért feltételezem, hogy lesz running back az idei drafton is húzva. Pace amúgy is RB buzi a középső körökben (amik most nincsenek). Need? Kell valaki Nall helyett, aki hasznos. Vannak ennél nagyobb szükségleteink, de abszolút meg lennék lepve, ha nem jönne senki sem.
prio: alacsony

WR: Robinson, Miller, Ridley, Wims, Patterson, Davis, Ives, Wesley
Szépen lassan én is rábeszéltem magam arra, hogy kell egy speedy WR,egyféle tudom ez most nagyon népszerű Tyreek Hill sebességű, eluzív, robbanékony játékos, aki elkapások után is tud hozni yardokat. Robinson no brainer, egy igazi No 1. célpont. Miller slotban ok. Ridley és Wims, valahogy szintén inkább statikus magasabb elkapók, Pattersont meg lehet használni playekre akárhol, de nem megoldás. Szóval igen, ez egy erősebb draft, ami az elkapókat érinti, s talán ez egy olyan poszt, ahol azonnal hozzátud majd valaki tenni.
prio: magas

TE: Burton, Graham, Harris, Holtz, Horsted, Braunecker, Raymond, Clark, Saubert, Shaheen
Nagysikerű projekt ez a poszt. Jövőre nem tudjuk itt lesz-e Burton/Graham, stb. Nálam ez is need lenne valakit felépíteni, de egyszerűen munició nincs rá.
prio: közepes

OL: Leno, Daniels, Whitehair, Ifedi, Massie, Coward, Bars, Levin, Boyd, Mustipher
Másik nagyon sikeres projekt. Jelenleg Whitehair és Daniels helye biztos 2021-ben. A legnagyobb need, amire én azt gondolom, hogy legalább két draft pickkel kellene lehetőség szerint választ találni. Ez egy OT-ban erős draft, belső támadófalemberben kevésbé. Ahogy én is említettem már, lehet, hogy bármennyire is guard poszton van egy méretes lyuk, de OT lesz ebből inkább. Ideális világban jövőre két új OT-val indulsz neki a szezonnak, abból legalább az egyiket most be kell húzni. Ha jobb lesz, mint tippre Massie, akkor idén már játszhat is. Tackle csere nincs is, már amennyiben igazak a hírek, hogy Ifedire guardként számítunk, szóval ez egy elég egyértelműnek tűnő helyzet. Gurad viszont éppúgy kell.

DL: Hicks, Goldman, Nichols, Robertson-Harris, Anderson, Urban
Tán a legjobb posztunk jelenleg. Nem mondom, hogy egy projektet nem lehetne behúzni (mint Nichols), de igazából ennek elégnek kell lennie.
prio: alacsony

Edge: Mack, Quinn, Mingo, Irving, Vaughters
Lehet ez az én vesszőparipám, de itt értelmes csere nincs. Nem volt az elmúlt 2 évben sem, de most sincs. Én szívesen látom Mingot rosteren, mint 4. edge rusher. Én nagyon fontosnak tartom, hogy húzzunk egy srácot, aki képes nyomás generálásra. Nem kell all-down játékosnak lennie. Egyszerűen nincs minőségi depth.

ILB: Trevathan, Smith, Bond, Iyiegbuniwe, Woods
Depth itt sincs, bár arra sem gondolt senki, hogy Pierre-Louis kap egy 3,5 milliót, azért ahogyan itt játszott. Mivel Iggyről elég markáns véleményt alkot, hogy az utcáról hamarabb léptek pályára, mint ő, ezért hajlok arra, hogy kellene valakit hátul húzni. Trevathan sokat is sérült, Smith is egy komolyabb sérülésből tér vissza majd.

CB: Fuller, Toliver, Burns, Roberson, Skrine, Shelley, Crawford, Joseph
Mindenki maga döntse el, hogy kiben lát annyit, hogy tudjon egy elfogadható szintet hozni, mint CB2, de inkább azt mondom, hogy mint RCB, mert Fuller általában balon játszik. Lentebb kitérek arra, hogy Pace mikor milyen posztra húzott, de előjáróban annyit hogy Deiondré Hall 4. körös pickjén kívül nem húzott senkit, aki tud szélső cornert eljátszani.

S: Jackson, Bush, Lucas, Houston-Carson, Denmark, Brice
Neednek need, de ha összeáll a front és Fuller másik oldalán tud valaki elfogadhatóan jól játszani, akkor nem látom akkora gondnak, hogy Bush kezd mondjuk.

Need sorrend:
1. OL
2. WR
3. CB
4. Edge
5. OL
6. S
7. ILB
8. TE

Az én legnagyobb problémám az offensen és főleg az irányítón kívül, hogy a keret mélysége egyszerűen nincs meg. S erre kellene választ találni véleményem szerint főleg a középső illetve az UDFA (6-7. körökben). Na középső körös draft pickjeinket Pace eltradelte, ahogy az elsőket is ugye, ami végülis megoldás, mert az, hogy 4 TOP 10-es pickből egy sztárt nem tud felmutatni (Roquan is egy jobb játékos egyelőre), 2 total bust, a harmadik meg olyan közepes, de már itt sincs. Hát ezért nem kell GM-nek lenni, ennyit én is feltudnék mutatni. Legerősebb köre a 4. kétségkívül. 6-7. körben egy játékost nem talált, akit a kezdőbe betudtál volna építeni, ez nem feltétlenül rossz szándékú megjegyzés csak tény.

Jelenleg ugye a helyzet a következő: 2/43 , 2/50, 5. kör, 6. kör, 6. kör, 7. kör, 7. kör.

Az én olvasatomban ez 3 darab választás, a többi UDFA. Ebből nem adod meg a csapatod mélységét, s én ezért is vagyok rettentően rossz véleménnyel róla, mert össze-vissza tradeli a jogokat, s most tényleg kibújt a szög a zsákból, hogy a csapat karcsú. Szóval gyakorlatilag koherens vélemény, hogy a 2. körös pickeket áruba kell bocsátani, amivel plusz draft jogokat tudunk szerezni.
Végeztem egy kis kutatást. Az elmúlt 10 év 2/40-2/56 draft day tradjeit szedtem össze egy csokorba, ahol kizárólag csak draft jogok cseréltek gazdát.

Ebből sárgával kiemeltem a 2016-os évet, ahol maga Pace tette meg azt, amivel szerintem most kb mindenki elégedett lenne. Véleményem szerint akár mindkét pickkel lehetne lefelé mozogni 8-10 helyet, vagy egyikkel egy jelentősebbet. Én elégedett lennék, ha 2 darab 4. körös picket összetudnánk szedni, s ez ha végignézitek ezeket a cseréket körülbelül reális is lenne. Két darab 4. körös pickkel már lehetne néhány pozíciót orvosolni és épülgetni.

2010
OAK 2/42  NE 2/44, 6/190
NE 2/47  ARI 2/58, 3/89
HOU 2/51  MIN 2/62, 3/93
PHI 2/55  DAL 2/59, 4/125

2011
WAS 2/49  IND 2/53, 5/152
WAS 2/53  CHI 2/62, 4/127 (Stephen Paea)

2012
SEA 2/43  NYJ 2/47, 5/154, 7/232
STL 2/45  CHI 2/50, 5/150 (Alshon Jeffery)
PHI 2/51  GB 2/59, 4/123

2013
GB 2/55  SF 2/61, 6/173
SEA 2/56  BAL 2/62, 5/165, 6/199

2014
SEA 2/40, 5/146  DET 2/45, 4/111, 7/227
BUF 2/41  STL 2/44, 5/153
TEN 2/42  PHI 2/54, 4/122
MIA 2/50  SD 2/57, 4/125

2015
STL 2/41  CAR 2/57, 3/89, 6/201
CLE 2/43, 7/229  HOU 2/51, 4/116, 6/195
MIA 2/47, 6/191  PHI 2/52, 5/145, 5/156
ARI 2/55  BAL 2/58, 5/158

2016
CHI 2/41  BUF 2/49, 4/117, 2017/4.
IND 2/48  GB 2/57, 4/125, 7/248
CHI 2/49  SEA 2/56, 4/124
ATL 2/50  HOU 2/52, 6/195

2017
CIN 2/41  MIN 2/48, 4/128

2018
OAK 2/41  TEN 2/57, 3/89
NE 2/43  DET 2/51, 4/117
WAS 2/44, 5/142  SF 2/59, 3/74
CIN 2/46, 5/???  KC 2/54, 3/78
IND 2/49  PHI 2/52, 5/169
NE 2/51  CHI 4/105, 2019/2. (Anthony Miller)

2019
CIN 2/42  DEN 2/52, 4/125, 6/182
LAR 2/45  NE 2/56, 3/101
IND 2/46  CLE 2/49, 5/144
MIA 2/48, 4/116  NO 2/62, 6/202, 2020/2.

Ha ez így megtörténne, akkor a 2/~50, 2/~60, 4. kör, 4. kör, 5. kör, 6. kör, 6. kör, 7. kör, 7. kör már jobban festene és a legtöbb kérdőjelt legalább papíron kitudnád pipálni.
Valahogy nálam ezesetben így nézne ki:
2. kör OT
2. kör WR
4. kör OG
4. kör Edge
5.-6.-6.-7.-7. S, CB, ILB, RB ami és aki tetszik.

Nem tudom Ryan Pace eddigi draftjai mennyire relevánsak, de itt egy rövidke lista, hogy melyik posztra mikor húzott.

QB (1): 1.kör
RB (5): 3. kör, 4. kör, 4. kör, 5. kör, 7. kör
WR (5): 1.kör, 2.kör, 4. kör, 7. kör, 7. kör
TE (1): 2. kör
OT (1): 6. kör
IOL : 2. kör, 2. kör, 3. kör, 5. kör
DL: 2. kör, 3. kör, 5. kör
Edge: 1. kör, 6. kör
ILB: 1. kör, 4. kör, 4. kör
CB: 4. kör, 6. kör
S: 4. kör, 4. kör, 5. kör, 6, kör, 7. kör

Tehát eddig a draftról nem tett különösebben semmit azért, hogy legyen OT, CB. Hopplá két need egyébként. Jött egy edge rusher, nincs is depth.
A lényeg, hogy ezek alapján CB és S nem jön magasan, WR és OL eléggé valószínűnek tűnik a 2. körben. Igazából ezzel én is kiegyeznék.

A lényeg, hogy a faszinak én több feltradet nem engednék. Elcseszett már elég picket.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 824
  • Tag
« Válasz #1603 Dátum: 2020 ápr. 12. 14:34 »
Nem tudok olyan pozíciót elképzelni, ahoval egy All Pro nem lenne segítség, ezért nem szeretek arra a posztra kötelezőt húzni, ami nincs megoldva. Néztem a 2 All Decade Team-et, Kreutz és Urlacher aki saját nevelés, aki látta őket '06 után játszani, szerintem az nem is érti miért. Ott van még Mack és Peppers, de ezt most ugorjuk át.

OL: Úgy viszik ezt a posztot az elején, mintha a többi áfaköteles lenne. A 43. pickig minden évben 7-10 játékos kimegy, a csutkaszar '17es évet elszámítva.  Szerintem nem olyan szar amúgy a játékosállomány, a QB és a playbook kula, ha akarunk tudunk futni, pass protban meg minden metrika szerint korrekt átlagos. Egy Steve Hutchinson elfér, ne értsetek félre, Massie lehet kifingott, de egy Bars, Coward, vagy Daniel elkezdhetne végre produkálni.
- Ezek a gyerekek harmadikban még egész jók voltak
- Az isten szerelmére, az egyikük gyépés!
- Melyik?
- A tolószékes!!!!!
Mint minden old school Bears drukker, én is OL buzi vagyok, de valahol röhej, hogy itt egyszerűen nem tudunk 1 tisztességes játékost kinevelni. Longnak 1 jó éve volt. Pedig olyan őszülő szakállú nagyon nagy tekintélynek örvendő bölcsek jártak itt mint Tice, Dave Magazu, Heistand, most ez a Castillo. Az külön megér egy misét, hogy a ligában sztem tudi a Bears költi a legtöbbet asszisztensekre, amiér le a kalappal a család előtt, de akkor bazdmeg RG posztra neveljenek már ki valakit. Én ide hátul már újabb projektet nem húznék. Majd írok egy PFF prémiumot az OL-ről

WR: Lásd OL, van itt tálentum, csak jöjjön elő. Állítólag kurvára historikusan jó a WR class, nem vagyok ellenére, csak produkáljo az illető. De pass playnél a Robinson-Miller-Cohen-Graham-Burton fogatból valakit akkor ültetni kell. Namost Robinsonon kívűl mindenki megbízhatatlan vagy ezért vagy azért, de remélem Wims vagy Ridley is ki tud magának brusztolni valami pozíciót. Projektet ide se húznék. Laviska Shenault a WR és RB buzulásra egyszemélyben válasz  ::) Talán minden GM úgy fog okosodni, hogy valaki később is ott lesz (valaki ott lesz!), és lőtávolba kerül Tee Higgins, vagy Justin Jefferson, Denzel Mims nevét is látom mostanában röpködni. Cordarelle Pattersont is elkezdeném használni, hamár fizetjük.

CB: Nálam ez van az első helyen. Szerintem idén össze van sűrüsödve a mezőny, itt a class krémje is elérhető lesz, Okodah és Henderson kivételével. Kevin Tolliver vagy Artie Burns, az isten szerelmére, ne a gyerek előtt! De lehet Burns kerrierjét ugyanúgy megpróbálják feltámasztani, mint Amukamaráét. Mondjuk hogy azzal mit kezdünk, hogy állandóan sérült azt nem tudom. És nickel poszton Skrine semmire nem megoldás. Ha Burns lesérül (le fog), akkor nincs pályát látott CB. Arról ne is beszéljünk, hogy a 4-2-5 nickelben Fuller és Jackson üt meg bármilyen szinten.

Edge: Nem tudom itt ki jöhet szóba a drafton, és ugye a Quinn-Mack párosból kit teszel a padra. Persze monitorozni kell a snap számot, de 3 elit rusher egy csapatban sincs. Ide pont elfér egy projekt játékos.

S: Jackson mellett egy Amos és egy HHDC elketyegett, de idén megvan a lehetőség hogy hosszú távra megoldjuk az S posztot. Jeremy Chinn lenne az, amit tavaly játszott Jackson, Jackson lenne, ugye, Jackson. Monjduk őt látom elsőtől harmadikig mindenhova írják, szóval  ??? Lehet nem akkora need, meg a rendszer, meg mittomén, de a harmadik legjobb safety versus tizedik OL, szóval Chinn versus Prince Tega Wanogho, ha érted hogy értem. Ha Bushban bíznának, akkor megkapta volna kezdő posztot tavaly.

ILB: Mindegy csak jó legyen. 5. körben egy Logan Wilsont el tudok képzelni.

TE: hát valszeg azért jött Graham, mert Pace egy fasz, aki saját maga ellen alkuszik, és idén szerintem nincs olyan TE, akire megéri ellőni egy 2. kört. Demetrius Harris is red zone target, projekt van elég. Nem tudom egy Cole Kmet mit tudna lendíteni

A kócsingot semmi nem pótolja, tavaly is tudtunk futni ha akartunk, de túlokoskodták a taktikát, ami amúgy kurvára jellemző erre az egész brigádra.

Folyt köv....

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 735
  • Tag
« Válasz #1604 Dátum: 2020 ápr. 12. 17:23 »
OL: Massiet Lucas lejátszotta a pályáról és tényleg nincs szó szerint senki sem rajta és Lenon kívül rosteren, ezért húznék OT-t. Mindkét tacklet úgy lecserélnénk mint a huzat, valószínűtlen, hogy meg is tennénk, de jövő tavasszal Massiet jobb belső csűddel ki lehet rúgni majd 7 milliót spórolva. Már csak ezért is böknék rá valakire idén, aztán hadd szóljon.

WR/TE: Én Burtonben semmennyire nem hiszek, csak ki rúgni sem tudod mert többet vesztesz rajta. Valami fürge WR nálam bőven elfér. Pattersonnal az a baj, hogy neki a labdát a kezébe kell juttatni, ha az megvan akkor már sínen vagyunk.

CB: Ha már valaki, akkor Dantzler az én emberem Mississippi Stateről. Ütközni ugyan nem szeret, meg futott egy jó szar combinet, de a pályán nem igen dobtak felé a jobb csapatok sem, gondolom nem azért mert üresen hagyta az emberét.
S: Tippre egy SS-t tudsz elrejteni legjobban. Ezellen sem ágálok, de ha lehet egy playmakerebb WR vs strong safety, akkor előbbit választanám.

Edge: Mack-Quinnból semelyiket nem akarom kihagyni, de Mingo meg Irving? Az egyiknél meg csak a másik hatástalanabb. Ha már mondani kell valakit akkor Zuniga a Floridából (tippre 3. kör), szerintem többre viszi majd Greenardnál vagy ha 3. napos 4-5. körös játékost kell mondanom, akkor Jonathan Garvin a Miamiból, bár ő inkább 43 end. Ha kell egy UDFA gilinyó, akkor meg Tipa Galaei. A lényeg, hogy Mack, Quinn kb 80%-os snap számmal kell menjen, a maradékot vigye el a rookie meg Mingo.

ILB: Wilson szerintem hamarabb kimegy. Hátul nekem Shaquille Quarterman az emberem.
« Utoljára szerkesztve: 2020 ápr. 12. 17:36 írta tüsi91 »