Chicago Bears

• 1719 válasz
  • 111858 megtekintés

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 644
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Chicago Bears
« Válasz #1560 Dátum: 2020 jan. 16. 16:56 »
Foles igazából akkor jó ha megvédi az OL, amivel itt most azért akadt gond gazdagon, szal sztem is hülyeség lenne idehozni.
Pass protban nem volt olyan rossz az OL, a futás terén viszont horror volt. Van egy sackwatch nevű Bears rovat ahol kielemzik a bekapott sackeket és Trubisky több sackért felelős mint az egész O line összesen. Idén volt sérülés is rendesen. Long ugye kikészült, Massie a szezon felében nem játszott és végig a hátával szenvedett amúgy is. Gyanítom hogy az egyik 2. körösünk G lesz. Vagy FA is elég mély lesz O lineból... Mondjuk ha jön Foles nem sok pénz marad igazolni...
Nyilván Trubisky is belejátszik, de
When the Bears allowed pressure this season, they allowed it fast. Their average time to pressure allowed of 2.37 seconds was 29th in the league, ahead of only the Dolphins, Chargers and Falcons.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
  • Kedvelések: 462
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1561 Dátum: 2020 jan. 16. 17:34 »
Foles igazából akkor jó ha megvédi az OL, amivel itt most azért akadt gond gazdagon, szal sztem is hülyeség lenne idehozni.
Pass protban nem volt olyan rossz az OL, a futás terén viszont horror volt. Van egy sackwatch nevű Bears rovat ahol kielemzik a bekapott sackeket és Trubisky több sackért felelős mint az egész O line összesen. Idén volt sérülés is rendesen. Long ugye kikészült, Massie a szezon felében nem játszott és végig a hátával szenvedett amúgy is. Gyanítom hogy az egyik 2. körösünk G lesz. Vagy FA is elég mély lesz O lineból... Mondjuk ha jön Foles nem sok pénz marad igazolni...
Nyilván Trubisky is belejátszik, de
When the Bears allowed pressure this season, they allowed it fast. Their average time to pressure allowed of 2.37 seconds was 29th in the league, ahead of only the Dolphins, Chargers and Falcons.

A Rashard Coward experience

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1562 Dátum: 2020 jan. 20. 09:56 »
Na, valaki megmutatta hogyan lehet megverni a Packerst, nem mintha mi nem tudtuk volna. Spoiler alert, a megoldás nem egy fos irányítóval passzoltatni 51 alkalommal. Akkor most mire tartjuk vissza a lélegzetünket?

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 349
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 53
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1563 Dátum: 2020 jan. 20. 10:36 »
Na, valaki megmutatta hogyan lehet megverni a Packerst, nem mintha mi nem tudtuk volna. Spoiler alert, a megoldás nem egy fos irányítóval passzoltatni 51 alkalommal. Akkor most mire tartjuk vissza a lélegzetünket?
Azért kicsit a csoportunk is be lett légyen árazva, ugye? A divíziót söprő GB szépen lekéste az első félidőt........
OFF
Én, sokakkal ellentétben nem gyűlölöm sem Áront sem a GB-t, szívesebben néztem volna, ahogy ők kapnak ki a KC-től a döntőben, mint az agyonhypolt Garoppolo....
Mondjuk a védelmük tetszik, szerintem a KC-nek egyetelen esélye lesz, ha megfogják úgy a futást, ahogy tegnap és hagyják Garoppolot passzolni, hátha elcseszi. Ők meg igyekeznek feltenni minél több pontot.

OFF vége

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1564 Dátum: 2020 jan. 20. 13:09 »
Azért kicsit a csoportunk is be lett légyen árazva, ugye? A divíziót söprő GB szépen lekéste az első félidőt........
OFF
Én, sokakkal ellentétben nem gyűlölöm sem Áront sem a GB-t, szívesebben néztem volna, ahogy ők kapnak ki a KC-től a döntőben, mint az agyonhypolt Garoppolo....
Mondjuk a védelmük tetszik, szerintem a KC-nek egyetelen esélye lesz, ha megfogják úgy a futást, ahogy tegnap és hagyják Garoppolot passzolni, hátha elcseszi. Ők meg igyekeznek feltenni minél több pontot.

OFF vége

A Bears D is van ilyen jó sztem, pass rushban talán nem ennyire erős.

A Packers bírók nélkül max a padlásomat tudta volna kiseperni, minden csoportmeccsükön úgy megtolták őket hogy az ember pofája leszakadt.
« Utoljára szerkesztve: 2020 jan. 20. 13:16 írta FüligJimmy »

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1565 Dátum: 2020 jan. 20. 15:12 »
OFF

OFF vége

A Bears D is van ilyen jó sztem, pass rushban talán nem ennyire erős.

A Packers bírók nélkül max a padlásomat tudta volna kiseperni, minden csoportmeccsükön úgy megtolták őket hogy az ember pofája leszakadt.
Csak nem tudták összehozni a zebrák a State farmos döntőt hála istennek :D

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1566 Dátum: 2020 jan. 29. 03:38 »

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1567 Dátum: 2020 feb. 07. 10:12 »
Indítottam egy szavazást, Mariotára szavaztam, hiába kikerült innen a volt edzője, az a Heimlich vagy ki a faszom. Daltonból szerintem ki fogunk árazódni, Bridgewater és Newton néger, őket fel se vettem a lehetőségek közé

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 111
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1568 Dátum: 2020 feb. 10. 16:31 »
Sajnos az ÖREG HÖLGY ápolja a tradíciókat és nem hoz fekete embert ide északra, de meggyőződésem h Winston upgrade a 10 eshez képest, így rányomtam. Amugy 2. körben van jó qb prospect ?
just we plaaaaaanned

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 644
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Chicago Bears
« Válasz #1569 Dátum: 2020 feb. 12. 16:53 »
Fene-Cam megszellőztette h szívesen játszana Chicagoban.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 111
  • Heck of a player
« Válasz #1570 Dátum: 2020 feb. 14. 00:01 »
cshoro, jó hülye ha komolyyan gondolta, de jöhet egy évre, előrébb vagyunk vele mindenhogy.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1571 Dátum: 2020 feb. 17. 10:30 »
Trestman épp az XFL-ben égeti magát, Mel Tucker a Colorado Buffs vezetőedzői állását hagyta ott a MSU kedvéért, de úgy, hogy már aláírta a szerződést, és még akkor is azt mondta a szponzoroknak, hogy nem megy sehova.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 111
  • Heck of a player
« Válasz #1572 Dátum: 2020 feb. 18. 23:57 »
Komoly garnitúra volt itt 2014 ben. Rettenetes personellel vágtunk neki, úgy is lett.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1573 Dátum: 2020 feb. 19. 14:22 »
https://twitter.com/BaldyNFL/status/1229491957992321024

Bridgewater se valami fenomén, de szerintem belőle is kiárazódtunk, ami röhej. Ha Daltonért picket is adsz, és nem tudja trubiszkit kiszorítani, (amitől azért túlságosan nem félek, mert 3200 yard / 20 TD minimális elvárás lehet), mindenki csomagolni fog.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1574 Dátum: 2020 feb. 20. 12:10 »
https://twitter.com/RapSheet/status/1230252863856762880

Bazmeg ha rosterre kerül az tragédia lesz.