Chicago Bears

• 1699 válasz
  • 104965 megtekintés

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1485 Dátum: 2019 dec. 06. 13:37 »
Szerintem az O azóta kezdett el jobb lenni amióta Whitehair és Daniels visszacserélte a helyét. A futás blokkolás ha nem is jó, de jobb lett. Ezzel el tudtunk kezdeni játszani play actiont ami jobban fekszik Trubiskynek. Több bootleget hívtunk az elmúlt 2-3 meccsen. Ez is Trubisky egyik erőssége hogy mozgásból elég pontos és ha elfelezed neki a pályát akkor megdobja a mélységi passzt is egész jól. És végre el kezdtük használni a lábát. Az látszik hogy ha legalább helyenként megy a futás az nagyot segít Trubiskynek. A D érdekes kérdés. Persze nem olyan dominánsak mint tavaly, nincs annyi sack/takeaway. Tavaly nagy szerencsénk volt a sérülésekkel idén meghatározó játékosok hiányoznak meccsről-meccsre. Hicks a védelem egyik, ha nem a legjobb játékosa már év elején kidőlt, aztán jött Trevathan. Ezen a meccsen nem volt Amu aztán kb az első drive után kiesett Smith aki végre kezdett úgy játszani ahogy mindenki várta. Ahhoz képest ez a D még mindig csak a 4. legkevesebb pontot kapja a ligában ami egy közepes O teljesítménnyel azért bőven elég kéne hogy legyen. A depth is egészen rendben van. Kwiatkoski egész szolid szezont tol és KPL is jól szállt be. Toliver benézett 1-2 játékot, de nem volt vészes. Érdekes hogy ez a Dallas ilyen szar, talent van az O statisztikailag az egyik legjobb a ligában és asszem a D is top10 körül van. Ne feledjük hogy Trubisky végre egy normálisabb védelem ellen hozta a szezon tán legjobb játékát. Ha jövő héten is győzelemre vezet minket a sajtok ellen akkor nálam sokmindent jóvátesznek a srácok...
« Utoljára szerkesztve: 2019 dec. 06. 13:45 írta Tomcsik »

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1486 Dátum: 2019 dec. 06. 15:15 »
Hát nem tudom. Patterson egyszer a sírból hozott vissza egyet, Holtz meglódult, őt amúgy is az U tight end szerepben végre hozott valamit. Hogy erre a sok elrontott szerelésre és Holtzra mennyit lehet számítani, azt nem tudom.

Turbó jó volt amúgy, Cohent többször is egy sima swing route-on szépen ütemben megtalálta, az +3-4 yard, sokat jelent. A Packers elveszi majd a futást, és feltételezhetjük hogy szerelni is fognak.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #1487 Dátum: 2019 dec. 07. 08:57 »
bazzeg Wims térde/akármilye szerintem kikészült. Borítékolható, hogy egy fiatal elkapó jön felfelé, és kettétörik a karrierje

Megúszta....

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
« Válasz #1488 Dátum: 2019 dec. 09. 14:53 »
Sajnos se a Rams se a Vikes nem tette meg azt a szívességet hogy kikapjon... Még ha meg is nyerjük minden meccsünket akkor is valami csoda kéne a PO-hoz. Na de hát a csodák időszaka van így karácsony felé 😀

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
« Válasz #1489 Dátum: 2019 dec. 09. 22:14 »
Ahogy az várható volt...

https://mobile.twitter.com/adamhoge/status/1204089687691972610

Hicks végre visszatér erre kiesik Quan aki éppen kezdett belelendülni...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #1490 Dátum: 2019 dec. 10. 09:02 »
na ez a 3 meccs megmutatja mennyit ér a srác, és megérte e ilyen picket adni érte. Én személy szerint nem érzem annyira pótolhatatlannak, csak arról a draftról jött nála 3 jobb ILB, de nagy a gap közte és Kevin-Jonhson Akárki között

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
« Válasz #1491 Dátum: 2019 dec. 10. 13:25 »
na ez a 3 meccs megmutatja mennyit ér a srác, és megérte e ilyen picket adni érte. Én személy szerint nem érzem annyira pótolhatatlannak, csak arról a draftról jött nála 3 jobb ILB, de nagy a gap közte és Kevin-Jonhson Akárki között
Szerintem jó ő csak rohadtul látszott hogy valami komoly gondja van. Az utóbbi 3-4 hétben kezdett végre magára találni és elég magas szinten játszott az elmúlt fordulókban.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #1492 Dátum: 2019 dec. 11. 11:12 »
https://twitter.com/benbbaldwin/status/1204191368249257984

Rodgers ilyen zseniális formában, esély van.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
  • Kedvelések: 217
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1493 Dátum: 2019 dec. 12. 12:39 »
Amukamara visszatért. Nekem nem volt gondom Toliverrel sem. Viszont Amu sem ér 10 milliót jövőre, főleg, hogy valami 8,5-et lehetne spórolni a kivágásával. Nyilván a helyére is kell valaki, ha Toliver lenne az, na az nagyon boldogságos lenne, de akkor is corner kell a szélére. Skrine nem az, de korrektül játszik, Shelley meg inkább Skrine váltótársa.

Gabirel továbbra is protokoll alatt, nem szép dolog, de maradjon is. Wims nem edzett, Ridley time? Gabriel is cut, azzal is spórolunk 4,5 milliót.

Kérdés: Ti Floydot megtartanátok? 13,2 millió az 5. éves opció. Mindent csinál a srác, de Mack túlsó felén azért ebből többet ki lehetne hozni. Lynch röhej mondjuk szerződése sincs jövőre, nem is lesz. Irving 0. Azaz ide is kéne muníció, csak se sok pénz, se draft pick.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
« Válasz #1494 Dátum: 2019 dec. 12. 13:47 »
Amukamara visszatért. Nekem nem volt gondom Toliverrel sem. Viszont Amu sem ér 10 milliót jövőre, főleg, hogy valami 8,5-et lehetne spórolni a kivágásával. Nyilván a helyére is kell valaki, ha Toliver lenne az, na az nagyon boldogságos lenne, de akkor is corner kell a szélére. Skrine nem az, de korrektül játszik, Shelley meg inkább Skrine váltótársa.

Gabirel továbbra is protokoll alatt, nem szép dolog, de maradjon is. Wims nem edzett, Ridley time? Gabriel is cut, azzal is spórolunk 4,5 milliót.

Kérdés: Ti Floydot megtartanátok? 13,2 millió az 5. éves opció. Mindent csinál a srác, de Mack túlsó felén azért ebből többet ki lehetne hozni. Lynch röhej mondjuk szerződése sincs jövőre, nem is lesz. Irving 0. Azaz ide is kéne muníció, csak se sok pénz, se draft pick.
Nállam attól függ mennyibe kerülne hosszú távon. Ahogy mondod Macket szinte minden játékban duplázzák vagy triplázzák szóval Floydnak illene több nyomást generálni. Olyat is olvastam már hogy ILB-be kéne tenni kevesebb lóvéért. Érdekes lesz ez az off season. Ugye ott van Trevathan és Kwiatkoski, nem hiszem hogy mindkettőt meg tudnánk tartani. Nem gondoltam volna hogy ezt mondom, de lehet Kwiatkoskit tartanám meg, fiatalabb nem olyan sérülékeny és ebben az évben kifejezetten jól játszik. Mondjuk a QB kérdés sokmindent eldönt majd. Ha hozunk egy borsos árú FA-t akkor semmire nem marad pénz. Ha Trubisky legalább úgy játszana a hátra lévő 3 meccsen mint a Dallas és a Lions ellen akkor lehet megérdemel még egy esélyt.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #1495 Dátum: 2019 dec. 14. 09:26 »
Meg kéne nézni ezt a Kevin-Johnson Johnsont. Többször odaért a Biys ellen, mitnFloyd, lejjebb hoznám egy sorral.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
« Válasz #1496 Dátum: 2019 dec. 14. 14:18 »
Meg kéne nézni ezt a Kevin-Johnson Johnsont. Többször odaért a Biys ellen, mitnFloyd, lejjebb hoznám egy sorral.
Hmm Suggsot kidobta a Cards...Ha lecsúszna símán behúznám a maradék 3 meccsre. Lynchnél meg Irvingnél még 100 évesen is többet ér

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
« Válasz #1497 Dátum: 2019 dec. 14. 18:15 »
Floyd. Nem hiába volt a Georgian is inkább off-ball LB, mint pass rusher. Viszont tényleg mindenre tudod használni. Ér-e ez 10 milliót? Nem hiszem.

Viszont Lynch, Irving.... Kell pass rusher a tavaszba, FA-n is, drafton is.

Holnap nem tudom, valamiért azt érzem nyerünk, de persze inkább valószínűbb az, hogy az offense visszaesik és kikapunk, aztán jöhet a Packers felláció a médiában.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
« Válasz #1498 Dátum: 2019 dec. 14. 19:57 »
Hicks aktiválva.

Hát holnap meglátjuk. Nem tudom milyen passzban van, de már csak emberileg is jelent valamit a jelenléte.
Most azt érzem, hogy nagyon egyben van a csapat.
Ilyenkor szoktunk kapni egy reality checket. 😊

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 348
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 53
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1499 Dátum: 2019 dec. 14. 22:18 »
Hicks aktiválva.

Hát holnap meglátjuk. Nem tudom milyen passzban van, de már csak emberileg is jelent valamit a jelenléte.
Most azt érzem, hogy nagyon egyben van a csapat.
Ilyenkor szoktunk kapni egy reality checket. 😊
Én már elengeddtem ezt a szezont egy hónapja, erre most kaptunk egy kis csalfa vak reményt. Szerintem hétvégén lezárjuk ezt. Ha mégsem, akkor annak örülünk, ritka a GB elleni siker.