Chicago Bears

• 1476 válasz
  • 65332 megtekintés

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 624
  • Tag
  • Kedvelések: 432
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1470 Dátum: 2019 dec. 02. 17:55 »
Ha valamiért esetleg Pace ki lesz rúgva, az a Mike Davisnek adott irgalmatlan pénz a büdös nagy semmire, miközben Kerrith White azt játssza, amit az előszezonban is. Szolid srác, akiben benne van a nagy játék. Amelyik csapatnak esze van, az nem Pattersonra és Davisre költ el évi 10 milliót, hanem olyan csávókra aki hozzátesz. Nincs csere kornerünk zum Beispiel.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 624
  • Tag
« Válasz #1471 Dátum: 2019 dec. 03. 12:16 »
lehet olyan matek, hogy az utolsó héten a rájátszásért jönnek a Vikingek.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 470
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1472 Dátum: 2019 dec. 03. 13:47 »
lehet olyan matek, hogy az utolsó héten a rájátszásért jönnek a Vikingek.
Lehetni lehet de ahhoz minden addigi meccsünket meg kéne nyerni kezdetnek. Amire sajnos nem sok esélyt látok. Dallas, Packers, KC... Dallas fogható, de a másik kettő nagyon karcos. +A Vikesnek asszem buknia kéne még egy meccset. Matematikailag még meg is nyerhetjük a csoportot :) Mind a 4 meccset nyerjük a Vikes meg a Packs elbukja az összes hátra lévőt. Ilyen egyszerű ez :)

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 624
  • Tag
« Válasz #1473 Dátum: 2019 dec. 03. 18:56 »
ha csütörtök kikapunk, akkor Hicks sztem marad sérültlistán

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 617
  • Tag
  • Kedvelések: 193
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1474 Dátum: 2019 dec. 03. 23:18 »
Ha valamiért esetleg Pace ki lesz rúgva, az a Mike Davisnek adott irgalmatlan pénz a büdös nagy semmire, miközben Kerrith White azt játssza, amit az előszezonban is. Szolid srác, akiben benne van a nagy játék. Amelyik csapatnak esze van, az nem Pattersonra és Davisre költ el évi 10 milliót, hanem olyan csávókra aki hozzátesz. Nincs csere kornerünk zum Beispiel.
Amukamara tippre nem is lesz a Cowboys ellen, szóval jöhet Toliver. S mivel McManis IR, így maradt Shelley mint corner azt ennyi. Skrinenak nem volt jó meccse a Lions ellen, de összességében teljesen jól játszik.

Amu jövőre keresne 9-et, 1 millió a garantált. Kirúgnád?

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 624
  • Tag
« Válasz #1475 Dátum: Ma - 09:52 »
amileyn kurva jó draftolnak Db-ket, főleg kornert, úgy mindeképp megtartanám, bár én tavaly is a leggyengébb láncszemnek tartottam. Nem értem, miért nem dobnak rá többet, mindig vagy elkapás vagy egy büntetés van belőle.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 624
  • Tag
« Válasz #1476 Dátum: Ma - 14:13 »
Megnyitottam az eheti eredménykövetőt. Hajnal 5 felé szoktam felkelni pisálni, akkor csatlakozok ahhoz, aki esetleg előfordul :D