Chicago Bears

• 1565 válasz
  • 72629 megtekintés

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
  • Kedvelések: 450
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1470 Dátum: 2019 dec. 02. 17:55 »
Ha valamiért esetleg Pace ki lesz rúgva, az a Mike Davisnek adott irgalmatlan pénz a büdös nagy semmire, miközben Kerrith White azt játssza, amit az előszezonban is. Szolid srác, akiben benne van a nagy játék. Amelyik csapatnak esze van, az nem Pattersonra és Davisre költ el évi 10 milliót, hanem olyan csávókra aki hozzátesz. Nincs csere kornerünk zum Beispiel.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
« Válasz #1471 Dátum: 2019 dec. 03. 12:16 »
lehet olyan matek, hogy az utolsó héten a rájátszásért jönnek a Vikingek.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 494
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1472 Dátum: 2019 dec. 03. 13:47 »
lehet olyan matek, hogy az utolsó héten a rájátszásért jönnek a Vikingek.
Lehetni lehet de ahhoz minden addigi meccsünket meg kéne nyerni kezdetnek. Amire sajnos nem sok esélyt látok. Dallas, Packers, KC... Dallas fogható, de a másik kettő nagyon karcos. +A Vikesnek asszem buknia kéne még egy meccset. Matematikailag még meg is nyerhetjük a csoportot :) Mind a 4 meccset nyerjük a Vikes meg a Packs elbukja az összes hátra lévőt. Ilyen egyszerű ez :)

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
« Válasz #1473 Dátum: 2019 dec. 03. 18:56 »
ha csütörtök kikapunk, akkor Hicks sztem marad sérültlistán

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 644
  • Tag
  • Kedvelések: 199
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1474 Dátum: 2019 dec. 03. 23:18 »
Ha valamiért esetleg Pace ki lesz rúgva, az a Mike Davisnek adott irgalmatlan pénz a büdös nagy semmire, miközben Kerrith White azt játssza, amit az előszezonban is. Szolid srác, akiben benne van a nagy játék. Amelyik csapatnak esze van, az nem Pattersonra és Davisre költ el évi 10 milliót, hanem olyan csávókra aki hozzátesz. Nincs csere kornerünk zum Beispiel.
Amukamara tippre nem is lesz a Cowboys ellen, szóval jöhet Toliver. S mivel McManis IR, így maradt Shelley mint corner azt ennyi. Skrinenak nem volt jó meccse a Lions ellen, de összességében teljesen jól játszik.

Amu jövőre keresne 9-et, 1 millió a garantált. Kirúgnád?

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
« Válasz #1475 Dátum: 2019 dec. 05. 09:52 »
amileyn kurva jó draftolnak Db-ket, főleg kornert, úgy mindeképp megtartanám, bár én tavaly is a leggyengébb láncszemnek tartottam. Nem értem, miért nem dobnak rá többet, mindig vagy elkapás vagy egy büntetés van belőle.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
« Válasz #1476 Dátum: 2019 dec. 05. 14:13 »
Megnyitottam az eheti eredménykövetőt. Hajnal 5 felé szoktam felkelni pisálni, akkor csatlakozok ahhoz, aki esetleg előfordul :D

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 644
  • Tag
« Válasz #1477 Dátum: 2019 dec. 05. 22:14 »
Nick Foles után valakinek még megmozdul a vér a f@szában? Most nem azért mondom, ha a hátralévő 4 meccsen lengyel hozza ugyanezt, akkor adjunk neki még 1 évet. Ezzel a teljesítménnyel még kurva sok hibával is megvered a szar csapatokat, az kapásból 6-8 győzelem.
Játsszon így egy valóban jobb védelem ellen. Addig felesleges beszélni róla, amígy csak ligaalja védelem ellen tud jól vagy inkább csak jobban játszani.
Azt írják akiknek sok idejük van, hogy Turbó főműsoridőben a Soldieron 5 meccs, 5 TD, 9 INT, 60-as rating.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 494
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1478 Dátum: 2019 dec. 05. 22:25 »
Nick Foles után valakinek még megmozdul a vér a f@szában? Most nem azért mondom, ha a hátralévő 4 meccsen lengyel hozza ugyanezt, akkor adjunk neki még 1 évet. Ezzel a teljesítménnyel még kurva sok hibával is megvered a szar csapatokat, az kapásból 6-8 győzelem.
Játsszon így egy valóban jobb védelem ellen. Addig felesleges beszélni róla, amígy csak ligaalja védelem ellen tud jól vagy inkább csak jobban játszani.
Azt írják akiknek sok idejük van, hogy Turbó főműsoridőben a Soldieron 5 meccs, 5 TD, 9 INT, 60-as rating.
Hát most megmutathatja mit tud. Ez a 4 meccs kb eldönti a karrierjét. Renélem ezzel ő is tisztában van és kurvára oda teszi magát. Szeretnék kapni még egy kis csalfa vak reményt amit majd Rodgers stílszerűen szertefoszlat :)

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 644
  • Tag
« Válasz #1479 Dátum: 2019 dec. 06. 06:37 »
Rossz a Cowboys, de ma úgy játszott az offense, ahogy titkon reméltük a szezon előtt. Ez az idény elúszott már, de jó lenne erősen befejezni.

Tükörsima meccs volt.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
« Válasz #1480 Dátum: 2019 dec. 06. 07:17 »
Nekem hatott a prostamol uno, vegigaludtam az egeszet. A dallas ellen mindig jók vagyunk, papíron esélyesebbek aztán el lesznek kalapálva

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 644
  • Tag
« Válasz #1481 Dátum: 2019 dec. 06. 09:42 »
Néhány észrevétel.
- Valahogy mindenki elkezdett jobban játszani az offenseben.
- Turbónak a jó meccsein - mint a mai - is van legalább 2- 3 olyan WTF momentuma, ami gallyra tudja vágni a brigádot. Viszont hadd fusson ez az ő játéka. Ebből tudunk profitálni.
- Gabrielt rakhatnánk IR-re, de pályára semmiképp. Kell a nagy ember Robinson másik felére, játsszon Ridley, de Gabriel nélkül jobb az egész.
- Lucas vagy jobb, mint Massie vagy csak jobb időben játszik, de rosszabbnak semmiképp sem az.
- Smith IR szerintem, gondolom Rodgers jobban kiaknázza a Kwiat&KPL duóban rejlő lehetőségeket.
- Hicks ad-e akkora boostot, mint várom? Belülről semmi nyomás nincs, ez teljesen kihat a szélső rushra is.
- Toliver tapad az emberre, de egy játékot nem tudott megcsinálni. Fogjuk arra, hogy nem játszott idén.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
« Válasz #1482 Dátum: 2019 dec. 06. 09:45 »

Priya Rai - for research purposes

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
« Válasz #1483 Dátum: 2019 dec. 06. 10:01 »
Néhány észrevétel.
- Valahogy mindenki elkezdett jobban játszani az offenseben.
Azért a Giants ellen a Braunecker drop, a Leno büntetés, hogy mást ne mondjak még nagyon fogta a bandát. Annak kiütésnek kellett volna lennie

- Turbónak a jó meccsein - mint a mai - is van legalább 2- 3 olyan WTF momentuma, ami gallyra tudja vágni a brigádot. Viszont hadd fusson ez az ő játéka. Ebből tudunk profitálni.
Pont a fentebb említett miatt benne volt már egy ilyen meccs, amikor minden klappol. Örültem volna, ha ez még döcögős, de győzelem, a Packers meg lecsapva, de ez van. A Vikingset üssük ki hazai pályán a rájátszásból, az nekik szerintem egy win-and-in meccs lesz, pláne ha kiszopnak a packerstől. Azután egy 8-8 mérleggel akkor azt mondom nem vagyok teljesen elégedetlen a szezonnal, ha lengyel tudja ezt játszani. A 10-6 álom kategória

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 691
  • Tag
« Válasz #1484 Dátum: 2019 dec. 06. 12:39 »
bazzeg Wims térde/akármilye szerintem kikészült. Borítékolható, hogy egy fiatal elkapó jön felfelé, és kettétörik a karrierje