Chicago Bears

• 1436 válasz
  • 62959 megtekintés

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1410 Dátum: 2019 nov. 09. 20:40 »
Az a helyzet hogyha cutolnánk Davist akkor megkapnák a 4. körös comp picket Amos után. Davis és a 2 carry/ game 1.8 YPC átlaggal még mindig roosteren van. Tehát Howardot elherdáltad egy 5. körért mert nem illik Nagy 202. fantasztikus O rendszerébe. De Davist aki szart se csinál konkrétan nem cutolod egy 4. körért. Komolyan kezdek aggódni az FO mentális helyzete miatt... Mondjuk szombaton van a deadline...
Ennek van egy másik, emberi oldala, amit Pace-ék mindig előtérbe helyeznek. S szerintem Davis ezért marad rosteren, mert többre értékelik a kultúra megítélését, mint egy 4. kör végi picket. Szakmai szempontból nyilván semmi háttere nincs, pénzben megint nem hoz semmit, csakhogy idénre keletkezne még 1 millió DM.

Lehet az a 4. körös pick hiányzik, majd egy QB feltradehez.
Csak kivártak vele, hülyeség lett volna nem cutolni, főleg hogy Bem használtuk. Nall került fel a PS-ből

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
  • Kedvelések: 418
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1411 Dátum: 2019 nov. 10. 17:56 »
Stafford ma nem játszik! Ha most se győzünk.....

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
  • Kedvelések: 187
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1412 Dátum: 2019 nov. 10. 18:23 »
Stafford ma nem játszik! Ha most se győzünk.....
Ilyenkor szokott az lenni, hogy egy statisztikák szerint szar védelem Turbó jól játszik azt lehet verni a tamtamot. Szerintem Turbó szar lesz ma is.
Imádtam az első sackjét az Eagles ellen. 4-en futottak egy 6-7 yardos horgot. Robinson volt az első olvasás, ő nem lett üres, de rajta kívül ketten (Gabriel, Miller) környékén nem volt ember. Mit csinált Turbó? Robinson nem volt üres, pánik, átnézett balra, töküres ember, de inkább ment 3 yardot hátra és belefordult egy sackbe. Én értem, hogy Nagy kalapszar, és a personnel stb vállalhatatlan, de erre a gyerekre hívni játékot... Nem lehet egész meccsen kiforogni a zsebből.
Shaheen inaktív ma, ezzel már erősödtünk.. S láss csodát Whitehairt és Danielst visszacserélik.

Lions védelem sokat emberezik, lehet Trubisky ma tud futkozni.

Nem elérhető promax

• *
  • Hozzászólások 69
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 13
promax - Re:Chicago Bears
« Válasz #1413 Dátum: 2019 nov. 10. 22:14 »
Végre,végre! Visszatérünk, aprítunk, cél a 11-5! :)

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 310
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 52
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1414 Dátum: 2019 nov. 10. 22:19 »
Nagyon nagy győzelmet arattunk. Vagy......
Azért ciciket megér, nem?

Nem elérhető promax

• *
  • Hozzászólások 69
  • Fórumozó
« Válasz #1415 Dátum: 2019 nov. 10. 22:22 »
Szerintem Jimmynek most dolga van az eredménykövető alapján, de utána hátha...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1416 Dátum: 2019 nov. 10. 22:29 »
holnap. de gondolkodom. ez nálam nem ér szart se. a poláknak 3 megmozdulása volt, 1 robinson passz meg a 2 td nem volt csunya. talán a gabriel drop, szóval legyen 4. fuller lett szopatva, driskelt egyszer nem tudták levinni. a dropok mentettek meg a végén. basszuk el a raiders picket, legalább. Mack sehol nincs

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 310
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 52
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1417 Dátum: 2019 nov. 10. 22:38 »
holnap. de gondolkodom. ez nálam nem ér szart se. a poláknak 3 megmozdulása volt, 1 robinson passz meg a 2 td nem volt csunya. talán a gabriel drop, szóval legyen 4. fuller lett szopatva, driskelt egyszer nem tudták levinni. a dropok mentettek meg a végén. basszuk el a raiders picket, legalább. Mack sehol nincs
Holnapig kibírod? Akkor nem készülhettél annyira rá...... ;D

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 98
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1418 Dátum: 2019 nov. 11. 01:54 »
Zombori úrtól kérdezném h miért néz ki 5x különbül kyle allen a panthersben mint a mi aranyifju Szódánk ? Véletlen ? Kócsing ? Talent ? mindkettő ? egyik sem ?
just we plaaaaaanned

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1419 Dátum: 2019 nov. 11. 08:47 »
Zombori úrtól kérdezném h miért néz ki 5x különbül kyle allen a panthersben mint a mi aranyifju Szódánk ? Véletlen ? Kócsing ? Talent ? mindkettő ? egyik sem ?

a csávó hiába magolja be a leckét, kihúzza a tételt és nem tudja felmondani. Amit csípőből pofon alatt Robinsonnak centire odadobott az mi volt? Nem véletlen, mert megcsinálta többször is. De a játékhoz hülyébb mint Cutler volt. Vagy inkább Sex Cannon, az se látott semmit ha rohangáltak körülötte. Azt meg edzeni nem lehet, hogy jó döntést hozz 0.7 másodperccel gyorsabban. Mert a counter blitz játék biza erről szól. Ezért (is) van annyi sack, extra rushert nem bünteted.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1420 Dátum: 2019 nov. 11. 08:52 »

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1421 Dátum: 2019 nov. 11. 12:31 »
Végre,végre! Visszatérünk, aprítunk, cél a 11-5! :)

csak ránéztem, még szinte mindenkivel játszunk aki előttünk van. De ezt a Lions B-t alig vertük, mit akarunk a Rams ellen?

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 98
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1422 Dátum: 2019 nov. 11. 14:44 »
Rams még talán, eddig sztem ők nagyon szarok, de a Dallas, meg Packers meg Vikings... Vízválasztó lesz az offseason.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető promax

• *
  • Hozzászólások 69
  • Fórumozó
« Válasz #1423 Dátum: 2019 nov. 11. 14:46 »
Jóóóó, hát én sem gondoltam komolyan, csak a sör mondta. :)

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1424 Dátum: 2019 nov. 12. 10:14 »
https://twitter.com/Lions/status/1193598255751475203

A 8. másodpercnél... csak egy pöttyintés Montgomerynek. Oké Massie verve van, de bőven van 3+ másodperc. Bele akar bikkantani, visszahúzza, elkezd szaladni, leviszik a faszba, mínusz 4 yard. Egy picsa passz, és ha a csak annyit nézel ki belőle, hogy az LB kapásból ott van, és csak előre tud dőlni, az is 2 yard minimum. Teljesen vakon van a srác, felesleges rá időt pazarolni. Ez nem kócsing, ez nem gyakorlás, vagy van ehhez a játékhoz eszed vagy nincs.