Chicago Bears

• 1436 válasz
  • 62978 megtekintés

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
  • Kedvelések: 418
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1395 Dátum: 2019 nov. 03. 18:06 »
Ezek megvannak? Beszéltünk róla múlt héten, hogy Turbó is kurvára felelős azért hogy a fal ennyivel szarabb, de húúúú

https://www.windycitygridiron.com/2019/10/30/20938856/chicago-bears-sackwatch-2019-week-8-los-angeles-chargers-joey-bosa-trubisky-bobby-massie-leno

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
  • Kedvelések: 187
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1396 Dátum: 2019 nov. 03. 18:06 »
2017
1/2 Mitchell Trubisky QB: bust

De lealább fehér. Mit ér az kúbé ha néger?
Úgy látom igény van itt a rasszizmusra.

Kellemetlen vereségre számítok ma. Olyan 35-10 környékére tippelem magunkat. De persze meglephetne s csapat.

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 310
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 52
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1397 Dátum: 2019 nov. 03. 18:58 »
2017
1/2 Mitchell Trubisky QB: bust

De lealább fehér. Mit ér az kúbé ha néger?
Úgy látom igény van itt a rasszizmusra.

Kellemetlen vereségre számítok ma. Olyan 35-10 környékére tippelem magunkat. De persze meglephetne s csapat.
A 10 pontot adom, de a 35 pontot nem látom jönni......23-10 inkább
Amúgy követünk?

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
« Válasz #1398 Dátum: 2019 nov. 03. 22:08 »
Hicks ide-oda nem jó a védelem. Nagyon nem.

Csak éppen megint 14 pontot sikerült szerezni. Egészen eddig nincs miről beszélni, amíg pl 22 pontokat nem tudsz fölélőni.

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 310
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 52
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1399 Dátum: 2019 nov. 03. 22:21 »
Hicks ide-oda nem jó a védelem. Nagyon nem.

Csak éppen megint 14 pontot sikerült szerezni. Egészen eddig nincs miről beszélni, amíg pl 22 pontokat nem tudsz fölélőni.
Összefoglalom:
TE játékokat nem sikerült megállítani.
A 3. és hosszúra hívott screeneket sem.
Buta, elkerülhető büntik.

De fordítsuk meg. Az első félidőben a háromból két csapatrészünk létezett. A RZ D hellyel-közzel működött. Mi a picsa volt az az egy first down?

Nagy a félidőben most kivételesen valamit összeszedett, de továbbra is bántó hibák, droppok, balfazskodások mennek. Én ezt a szezont elengedtem.....

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1400 Dátum: 2019 nov. 04. 02:30 »

Na ez az a meccs ami után fejeknek kéne hullania. Történelmi mélypont a legkevesebb 1st down és yard amit valaha a Bears csinált egy félidő alatt. Ez nem csak Trubisky ez bizony legalább akkora részben Nagy. Komolyan mondom mintha a faszi befűzné ugyanazt a filmet minden meccsen. Értem én hogy Andy Reid szeretne lenne, de nem az. Értem én hogy Mahomest akarja, de Trubisky nem az. Semmi változást nem láttam 4 meccs alatt. Ugyan az az elképzeléstelen fos. Ne szépítsük Trubisky egy giga bust fos, na de tavaly is az volt és mégis tudtunk nyerni. A gyerek azt se tudja amit eddig jól tudott, mert Nagy most már a 202-es O verziót futtatja igaz az updateléshez nincs meg a hardware így kicsit fagy a rendszer. Helfrichet meg Ragonet úgy basznám ki hogy a lábuk nem érné a földet. A gyerek vissza felé fejlődik és alap mechanikai dolgokkal gondjai vannak. Ez bizony edző hiba is. Nagy egy félidőn keresztül hívja a sablonos láthatóan nem életképes szart. Aztán láss csodát s 2. félidőben behoz egy extra fal embert egy extra TE-t aki mondjuk FB-t játszott és elindul a futás. A futással ott voltak a play action játékok és jééé tudunk pontokat felrakni. Tudjuk hogy ha valamiben egész jó Trubisky akkor az az hogy jól dob mozgásból. Több mint egy félidőnek kellett eltelnie ahhoz hogy kimozgassuk a zsebből. Értem én BE YOU meg minden, de Nagy csökönyös ragaszkodása a láthatóan nem működő dolgokhoz lesz a veszte. És akkor említsük meg a szanaszét szopkodott liga elit D-t akik ma minden döntő szitut benéztek. A büntik tömkelege még egy dolog, de hogy 4x etetik meg velünk a szaros screent 3&10+ az vicc. Pagano mester sincs a helyzet magaslatán az elmúlt hetekben. Hicks kiesése egyértelműen hatalmas érvágás. Mivel nincs Hicks folyamat duplázzák Goldmant egy G megy a 2. szintre dózerolni az LB-ket és szanaszét futnak minket középen. Hicksel biztos nem így nézne ki a futás elleni védelem. Félre értés ne essék nem a bírok miatt kaptunk ki , de hogy Ertzre hogy a faszba nem dobtak OPI-t az első TD előtt az rejtély. Tisztán eltolta Fullert úgy hogy az arcába tette a kezét és a labda még a levegőben volt. Nem csoda hogy Fuller kiakadt. Hát a szezon előtt nagyon nem ezt vártuk. Hatalmas csalódás...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1401 Dátum: 2019 nov. 04. 09:28 »
én teljesen biztos voltam a vereségben, és az ilyen szar színvonalú játékban. Megvolt a nagy fogadkozások utáni szoros vereség, ami után jött ez a lélektelen hibákkal tarkított zakó. Most átkapcsol mindenki a "basszameg magát mindenki nem leszünk bajnokok" üzemmódból "bazmeg ki fognak rúgni a gecibe" üzemmódba. Mert legyünk őszinték, a keretben talán 10 csávónak biztos a helye, az is inkább a szerződésük miatt.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1402 Dátum: 2019 nov. 04. 12:49 »
Egyébként nálam az az ökölszabály, ha nem tudsz rábökni 2 posztra, hogy azon embert cserélve jobban tudsz teljesíteni, ott az edző a fejétől büdösödik a láb. Persze, Turbiszky csere, nincs kérdés. De miféle irányító guru, akinek a keze alatt minden meccsel egyre hülyébb a kúbé? Pass rush? OL? Futók? Cohen mi a faszt művelt? Melyik elkapó lépett előrébb tavaly óta? Burton hol van? Sérült?

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1403 Dátum: 2019 nov. 04. 13:32 »
Egyébként nálam az az ökölszabály, ha nem tudsz rábökni 2 posztra, hogy azon embert cserélve jobban tudsz teljesíteni, ott az edző a fejétől büdösödik a láb. Persze, Turbiszky csere, nincs kérdés. De miféle irányító guru, akinek a keze alatt minden meccsel egyre hülyébb a kúbé? Pass rush? OL? Futók? Cohen mi a faszt művelt? Melyik elkapó lépett előrébb tavaly óta? Burton hol van? Sérült?
TE egyértelműen hatalmas hiány. Eskü az a Holtz gyerek akit nem rég kukáztunk az a leghasznosabb. Burton meg top5 TE, már ami a fizetést illetni. Baby Gronk megmarad bébinek...Az hogy a Trubisky ennyire szar az egyértelműen edzői hiba is. Tavaly legalább egy game manager QB szintjét megütötte. Az emberünk visszafelé fejlődik. Nagy nem fogja fel hogy Trubisky nem alkalmas a Reid féle rendszerre. Viszont van amire valamilyen szinten alkalmas...Cohent nem úgy használjuk ahogy tavaly. Inkább WR semmint RB. Nagy nem tudom mit képzelt amikor goal line szituban középen akarta futtatni Cohent. Az meg 3 yardra a gólvonaltól ugrándozik és át akarja nyújtani a labdát. Jó hogy nem verték ki a kezéből. Az egész csapat úgy ahogy van dekoncentrált, fegyelmezetlen...A védelem 4x ugrott be életbe tartva a Phily driveokat. 3x egymás után nem bírták levédekezni a 3& hosszút. Roughing the passer 3. downon ahelyett hogy mi jönnénk jön a bekapott TD... A D egyre görcsösebb mert érzik hogy nekik kell csinálni valamit mert ez az O sosem fog pontot szerezni... Az D megint 40 percet volt fennt a pályán, persze hogy frusztráltak voltak. Nem látom Pagano nagy kreatívitását sem. Az első 3 hét után nem gondoltam volna, de magukhoz képest a D is erősen vissza esett. Az más kérdés hogy egy közepes O-val még ez is elég lenne...

Nem elérhető Hpeter93

• *
  • Hozzászólások 8
  • C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
  • Kedvelések: 2
Hpeter93 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1404 Dátum: 2019 nov. 06. 09:21 »
Mit gondolnátok Minshawrol? Ha Foles egészséges marad, lehetséges, hogy a Jaguars elengedné, nekem szimpatikus a srác, mobilis a karja sem rossz, én megprobalnám elhozni.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1405 Dátum: 2019 nov. 06. 20:41 »
Mit gondolnátok Minshawrol? Ha Foles egészséges marad, lehetséges, hogy a Jaguars elengedné, nekem szimpatikus a srác, mobilis a karja sem rossz, én megprobalnám elhozni.

Szimpatikus a gyerek voltak is jó dolgai, de hát láttunk már olyat hogy egy QB jó volt 4-5 meccsen aztán sehol nem volt. A jobb csapatok elleni meccseket (Texans, Saints, Phanters) bukták vele. Engem 5-6 meccs még nem biztos hogy meggyőz, na de ha Trubisky a QB-m akkor lehet ennyi is elég. Eddig nem volt túl sok film róla, nem tudtak annyira készülni rá. Egy próbát megérhet...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1406 Dátum: 2019 nov. 07. 12:37 »

Én negginek a felmondását adnám a kezébe, nem egy új irányítót. Annyi dolga volt, hogy ebből a szerencsétlenből kipréseljen egy ligahuszadik irányító teljesítményt.

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001074064/article/mitch-trubisky-wants-facility-tvs-off-to-shut-out-critics

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1407 Dátum: 2019 nov. 07. 20:38 »
Az a helyzet hogyha cutolnánk Davist akkor megkapnák a 4. körös comp picket Amos után. Davis és a 2 carry/ game 1.8 YPC átlaggal még mindig roosteren van. Tehát Howardot elherdáltad egy 5. körért mert nem illik Nagy 202. fantasztikus O rendszerébe. De Davist aki szart se csinál konkrétan nem cutolod egy 4. körért. Komolyan kezdek aggódni az FO mentális helyzete miatt... Mondjuk szombaton van a deadline...

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
« Válasz #1408 Dátum: 2019 nov. 09. 11:48 »
Az a helyzet hogyha cutolnánk Davist akkor megkapnák a 4. körös comp picket Amos után. Davis és a 2 carry/ game 1.8 YPC átlaggal még mindig roosteren van. Tehát Howardot elherdáltad egy 5. körért mert nem illik Nagy 202. fantasztikus O rendszerébe. De Davist aki szart se csinál konkrétan nem cutolod egy 4. körért. Komolyan kezdek aggódni az FO mentális helyzete miatt... Mondjuk szombaton van a deadline...
Ennek van egy másik, emberi oldala, amit Pace-ék mindig előtérbe helyeznek. S szerintem Davis ezért marad rosteren, mert többre értékelik a kultúra megítélését, mint egy 4. kör végi picket. Szakmai szempontból nyilván semmi háttere nincs, pénzben megint nem hoz semmit, csakhogy idénre keletkezne még 1 millió DM.

Lehet az a 4. körös pick hiányzik, majd egy QB feltradehez.

Nem elérhető ricsiii10

• *
  • Hozzászólások 133
  • Kedvelések: 8
ricsiii10 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1409 Dátum: 2019 nov. 09. 18:42 »
Na Davis cut.