Chicago Bears

• 1436 válasz
  • 62963 megtekintés

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1215 Dátum: 2019 jún. 13. 19:00 »
https://deadspin.com/the-chicago-bears-kickers-are-in-hell-1835446896

bazmeg de kibaszott amatőr.....
.
Kabaré ami a rugókkal megy... Ha megint ezen úszik el a szezon Pace keresztre lesz feszítve...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
  • Kedvelések: 418
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1216 Dátum: 2019 júl. 22. 10:31 »
Kezdődik a TC, volt sajtótájékoztató, szokásos bull shit generátor bekapcsolt, aki akarja olvashatja twitteren
https://twitter.com/ChicagoBears
Minden elhangzott excited után egy 2 cent jéger lecsúszik.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1217 Dátum: 2019 júl. 25. 14:48 »
http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001036801/article/stunner-packers-parting-ways-with-mike-daniels

Namost legyünk hülye drukkerek, és RRH és /vagy Bullard helyére igazoljuk le.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1218 Dátum: 2019 aug. 09. 08:59 »
Montyból tényleg lesz valami. Aki a második félidőben pályára lépett az sanszosan az állásáért küzd, Madden random névgenerátor köpte ki ezeket.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
  • Kedvelések: 187
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1219 Dátum: 2019 aug. 17. 11:03 »
A mai mérkőzés legfontosabb eredménye, hogy egy kezdő sem sérült meg. Szerencsére pályára sem lépnek bohóckodni.
Ami biztos, hogy a csere támadófal nem valami veretes. Coward tavaly jobban nézett ki, Wims valószínűleg a liga legjobb 4. számú elkapója, de Marvin Hall is lehetne a preseason sztárja, ha ne adj Isten eltalálnák, mert valahogy mindig 2 lépéssel a védője előtt fut.

A védelem olyan amilyen, de egy secondary játékost nem tudom mennyire lehet megítélni úgy, hogy a komplett front nem játszik előtte.

Mindenesetre nincs a talonban egy fiatal csikó passrusher annyi szent.

Lehetne már szeptember.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 98
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1220 Dátum: 2019 aug. 25. 15:27 »
Luck visszavonulása eszembe juttatta Cutlert, ahogy a faszi a sérüléseit és a médiát kezelte, van a 2 között átfedés, de Jay uram nem félt flegmázni interjú közben, monnyuk komolyabb vállsérülése sem volt, de a megítélésük ég és föld. Pedig mi tudjuk hogy mit kapott az OL mögé állt 2010-11. Képzeljétek el a szitut ha az ember  monnyuk 2013 aug 25. én visszavonul :D ( nfl network pfeeej.)

Sajnálom a palit, szerette a focit, mindene megvolt amit kívánni lehet, de ez is megmutatja hogy mennyi mindennek klappolnia kell a teljes sikerhez. De szerintem Orsós Annamanna hölgyemnek lett igaza aki szerint : a 2011 es szezon közbeni döntés rossz vérrel kötettett, és ez itt a vége.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 310
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 52
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1221 Dátum: 2019 aug. 25. 22:02 »
Bár láttam, hogy gyakorlailag a kezdők nem játszottak, vélemény a mecsről? Amúgy most már ez a szokás, hogy egyáltalán nem lépnek pályára a kezdők az előszezonban? Mert jövő héten már nem fognak....

Nem elérhető ricsiii10

• *
  • Hozzászólások 133
  • Kedvelések: 8
ricsiii10 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1222 Dátum: 2019 aug. 26. 09:36 »
Bár láttam, hogy gyakorlailag a kezdők nem játszottak, vélemény a mecsről? Amúgy most már ez a szokás, hogy egyáltalán nem lépnek pályára a kezdők az előszezonban? Mert jövő héten már nem fognak....

Egy kezdő nemnjátszott, a csere qbk vicc kategóriák ezáltal a elkapóknak esélyük sem volt. Nall rb 2 futásból csinált nagy játékot 70 yardért ő olyan jól játszott, hogy Monty, Cohen mögé Davis Nall Whyte között nag csata lesz, kérdés hány rbt akarnak vinni (nálam 4 rb és whyte pc squad)

Védelemből Busht, Woodsot és Vaughterst emelném ki. Előző szerzett egy lehetetlen picket amit visszahordott, utóbbi kettő pedig nagyon jó teljesítményt hoztak az elmúlt 3 meccsen. szerintem rostert fognak fogni.

Piniero pedig fedett stadionba 58yardról bevágott egy FGt full középre akkora erővel, hogy az 63ról os bement volna

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1223 Dátum: 2019 aug. 26. 17:55 »
Sztem Whyte fogja inkább megfogni a roster alját Mizell helyett, legalábbis remélem. Nall PS? Csre tackle nincs, űbergáz ahogy játszanak, pláne ha Clemmings hosszabb időre bekerült. Pinieroról talán tényleg vállalható lesz, hogy levették róla  szopóálarcot

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
  • Kedvelések: 187
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1224 Dátum: 2019 aug. 27. 21:30 »
Sztem Whyte fogja inkább megfogni a roster alját Mizell helyett, legalábbis remélem. Nall PS? Csre tackle nincs, űbergáz ahogy játszanak, pláne ha Clemmings hosszabb időre bekerült. Pinieroról talán tényleg vállalható lesz, hogy levették róla  szopóálarcot
Whytet én nem nagyon látom, ha Cohen nem sérül meg. Monty viszi a snapek nagy részét, ha tudna egy Forte szintet, arra szerintem mindenki hegyezné. Davis bőven jó. Nallt tudod használni ST coverageben, keze is jó. Whyte mégcsak nem is top KR Patterson miatt. De azt tudjuk, hogy Pace védi a mundért. Inkább arra leszek kiváncsi hány WR-t viszünk.
Bars sima roster, Larsen is.

Arra leszek kiváncsi Bullard repül-e, szerintem Nick Williams és az az Abdullah gyerek is fantáziadúsabb.
Kwiat megfogta a roster helyét, Woods > Iggy.
Fitts is lapát, ez a Vaughters gyerek sokkal többet mutatott..

A kezdó jó, de azért nagyon belenyúlni ne kelljen.

Nem elérhető ricsiii10

• *
  • Hozzászólások 133
  • Kedvelések: 8
ricsiii10 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1225 Dátum: 2019 aug. 27. 22:16 »
Bullard az akkora homály, csoda lenne ha rostert fogna..

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1226 Dátum: 2019 aug. 30. 09:31 »
Azért nem vagyok nyugodt ezzel a Pineiro gyerekkel...

https://mobile.twitter.com/bearsbarroom/status/1167232119803928577

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1227 Dátum: 2019 szep. 01. 01:46 »
Itt az 53-as keret

https://mobile.twitter.com/arthurarkush/status/1167939746682658817

Itt pedig a cutok

https://mobile.twitter.com/zack_pearson/status/1167938342211612673

Ami érdekes hogy Alex Bars nem került be. Szerintem messze a legjobb back up OL volt a pre szezonban. Ráadásul helyette Lucas került be aki egy rakat szar. 6 ILB kicsit soknak tűnikAz egyik helyett maradhatott volna Bars, vagy esetleg egy másik OLB (Vaughters?)

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1228 Dátum: 2019 szep. 01. 16:27 »
Bullard az akkora homály, csoda lenne ha rostert fogna..

Hát az nem volt egy jó draft. Tanner Gentry is viszi tovább a Marcus Monk vándordíj átkát, mint a Madden borító. Bars de rossz volt, úristen, de mögötte nincs senki. Érdekes hogy Fitts semmit nem fejlődött, inkább másnak adnak 1 évet, ez a Nick Williams nevű DT nem mozgott rosszul

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1229 Dátum: 2019 szep. 01. 16:29 »