Chicago Bears

• 1215 válasz
  • 45132 megtekintés

Nem elérhető Bear

• *
  • Hozzászólások 72
  • Mackófelső
  • Kedvelések: 19
Bear - Re:Chicago Bears
« Válasz #1155 Dátum: 2019 ápr. 17. 20:00 »
A jegyről egy darab infót nem láttam még....regisztráltam már, de semmi visszajelzést nem kaptam az emilre...nektek mik a tapasztalataitok?
Deacon Jones: “Well the only thing I can say about the great Dick Butkus—I’ll say it in a poem. Roses are red and violets are blue, if you got any sense, you’ll keep Butkus away from you.”

Nem elérhető szg2

• Hozzászólások 39
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 14
szg2 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1156 Dátum: 2019 ápr. 17. 21:36 »
A jegyről egy darab infót nem láttam még....regisztráltam már, de semmi visszajelzést nem kaptam az emilre...nektek mik a tapasztalataitok?

Nekem sem jött még semmi... Korai!
Culture is everything

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 425
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 63
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1157 Dátum: 2019 ápr. 18. 03:57 »

Azt írták az elkövetkező hetekben teszik közzé. Álltalában a draft környékén szokták elkezdeni az árúsítást

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 274
  • Tag
  • Kedvelések: 376
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1158 Dátum: 2019 ápr. 23. 22:16 »
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/26586979/kicker-gould-ditches-talks-wants-49ers

Robikááááááááááááááááááám, gyere haza Misi bácsihoz!

Nem elérhető Medve81

• Hozzászólások 17
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 5
Medve81 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1159 Dátum: 2019 ápr. 24. 10:37 »
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/26586979/kicker-gould-ditches-talks-wants-49ers

Robikááááááááááááááááááám, gyere haza Misi bácsihoz!

Hát ha hazajön a pontbajnok, akkor már rendelem is meg az régi-új 9-es Bears mezt.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 425
  • Fórumozó
« Válasz #1160 Dátum: 2019 ápr. 25. 13:21 »
Srácok tudom hogy most nem olyan érdekes a draft számunkra mint álltalában, de ki mit vár? Én azt mondom ha lesz valaki aki csúszik és Pace nagyon kedveli akkor be fogunk tradelni a 2. körbe. Ha maradunk a helyünkön akkor lehet meglepő de én edge playát vagy DB-t várok, de TE-n se lepődnék meg. RB szerintem a 4-5 kör környéken jön majd.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 274
  • Tag
« Válasz #1161 Dátum: 2019 ápr. 25. 13:40 »
Srácok tudom hogy most nem olyan érdekes a draft számunkra mint álltalában, de ki mit vár? Én azt mondom ha lesz valaki aki csúszik és Pace nagyon kedveli akkor be fogunk tradelni a 2. körbe. Ha maradunk a helyünkön akkor lehet meglepő de én edge playát vagy DB-t várok, de TE-n se lepődnék meg. RB szerintem a 4-5 kör környéken jön majd.

tight endre 3 év alatt annyit költöttünk, hogy az nem igaz. Ha az első pick edge lesz, akkor az kérdés, hogy mikor fog pályára lépni, ha nem sérült a 2 kezdő, mert max. 5. számú lenne. Ilyen mélyen zsenit már nem igazolsz oda. DE/DT más kérdés lenne, de hely ott se nagyon van. DB, RB, akik mentek azoknak a helyére. 3. körben már le-fel cserebere könnyen megy, de ha tippelnem kellene, inkább felfelé mennek, nincs sok hely az 53-ason, emiatt UDFA-knak se lesz túlságosan vonzó.

Nem elérhető Bear

• *
  • Hozzászólások 72
  • Mackófelső
  • Kedvelések: 19
Bear - Re:Chicago Bears
« Válasz #1162 Dátum: 2019 ápr. 25. 15:00 »
Sztem Rb, K, Db (főképp S), Olb várható leginkább, de azon sem lepődnék meg, ha esetleg Ol és Wr jön. Mivel Pész bpa-fetisiszta, ezért simán lehet, h felborítja az egészet. 🙂
Deacon Jones: “Well the only thing I can say about the great Dick Butkus—I’ll say it in a poem. Roses are red and violets are blue, if you got any sense, you’ll keep Butkus away from you.”

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 564
  • Tag
  • Kedvelések: 166
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1163 Dátum: 2019 ápr. 25. 17:19 »
Én az elsó körből sem tudok 10 nevet mondani, nemhogy lejjebbről.

A pass rusher a legkomolyabb need. Lynch nem véletlen nem kellett kutyának sem, Fitts tetű lassú, se nem erős és dinamikus. Irving? Valakit zavarna, ha nem lenne rosteren?
Kell egy CB, ha a Toliver project nem lesz akkora happy end Amu helyett majd, kell S oszt nagyjából a védelem megvan.
Kell RB, TE szerintem is jön, de kb ott is kifújt.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 425
  • Fórumozó
« Válasz #1164 Dátum: 2019 ápr. 25. 18:49 »

tight endre 3 év alatt annyit költöttünk, hogy az nem igaz. Ha az első pick edge lesz, akkor az kérdés, hogy mikor fog pályára lépni, ha nem sérült a 2 kezdő, mert max. 5. számú lenne. Ilyen mélyen zsenit már nem igazolsz oda. DE/DT más kérdés lenne, de hely ott se nagyon van. DB, RB, akik mentek azoknak a helyére. 3. körben már le-fel cserebere könnyen megy, de ha tippelnem kellene, inkább felfelé mennek, nincs sok hely az 53-ason, emiatt UDFA-knak se lesz túlságosan vonzó.
Alapvetően igaz hogy a 3. körben nem húzol nagyon impact pass rushert, de ebben az évben elég mély a class illetve 1-2 csúszó lehet combine illetve karakter problémák miatt pl Polite szerintem top10 a posztján, de sokan írták hogy a gyengébb combine és a pályán kívüli dolgai miatt akár 3. körig is csúszhat. TE pedig szerintem sokkal nagyobb gond mint hisszük. Van Burton aki elég jó volt, de a szezon végére kicsit eltűnt, illetve a Phily ellen láttuk hogy mi van ha nem játszik. Shaheen egy nagy kérdőjel és állandóan sérült. Akkor kiakadtam amikor a Phily meccsen LeBlanc levitte open fielden 1v1-ben 2 yardra a 1st down markertől. Ezen kívül van Braunecker és itt kifújt a dolog tehát én mindenképp várok egy TE-t akár 3. körben.

Nem elérhető davemayer

• *
  • Hozzászólások 12
  • berszpléjoff
  • Kedvelések: 1
davemayer - Re:Chicago Bears
« Válasz #1165 Dátum: 2019 ápr. 26. 07:08 »

Alapvetően igaz hogy a 3. körben nem húzol nagyon impact pass rushert, de ebben az évben elég mély a class illetve 1-2 csúszó lehet combine illetve karakter problémák miatt pl Polite szerintem top10 a posztján, de sokan írták hogy a gyengébb combine és a pályán kívüli dolgai miatt akár 3. körig is csúszhat. TE pedig szerintem sokkal nagyobb gond mint hisszük. Van Burton aki elég jó volt, de a szezon végére kicsit eltűnt, illetve a Phily ellen láttuk hogy mi van ha nem játszik. Shaheen egy nagy kérdőjel és állandóan sérült. Akkor kiakadtam amikor a Phily meccsen LeBlanc levitte open fielden 1v1-ben 2 yardra a 1st down markertől. Ezen kívül van Braunecker és itt kifújt a dolog tehát én mindenképp várok egy TE-t akár 3. körben.

Örülök hogy már látod Shaheen-ben nincs annyi hogy meghatározó legyen a posztján, korábban még kis gronknak hívtad ;)

Remélem augusztusban kukázunk majd vki használhatót (mint volt Sutton pl) mert nem fogunk erősödni nagyon ebben az offseasonben.
Sir Alex ftw

Bears baby!

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 274
  • Tag
« Válasz #1166 Dátum: 2019 ápr. 26. 09:07 »
most feltételezzük hogy Mack nélkül végeztünk volna valahol a 8-16. hely között. Arról szólt volna az év, hogy feltrade Allenért, vagy ha lesz ott egy irányító, akkor letrade. Aztán lett volna Rashad Gary. Anthony Miller se volt rossz választás, jobb mint aki eddig idén maradt. De eddig a 15-ös draft az semmi, 2 korrekt kezdő, ha Whitehair nem kapja össze magát, akkor a '16os draft se különb, a '17es Cohen és Jackson, de Turbó? A '18as eddig a legjobb, nyilván Rokvánt se tudjuk megnézni mit hozott volna szarabb játékosok között. És 4 Top10 cetliből nem sikerült 1 igazi All-Pro kalibert kikapni.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 425
  • Fórumozó
« Válasz #1167 Dátum: 2019 ápr. 26. 13:03 »

Örülök hogy már látod Shaheen-ben nincs annyi hogy meghatározó legyen a posztján, korábban még kis gronknak hívtad ;)

Remélem augusztusban kukázunk majd vki használhatót (mint volt Sutton pl) mert nem fogunk erősödni nagyon ebben az offseasonben.

Nem én adtam neki a kis Gronk nevet :) . Reménykedtem hogy jó lesz, eddig nagy csalódás. Ez van...

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 425
  • Fórumozó
« Válasz #1168 Dátum: 2019 ápr. 26. 13:18 »
most feltételezzük hogy Mack nélkül végeztünk volna valahol a 8-16. hely között. Arról szólt volna az év, hogy feltrade Allenért, vagy ha lesz ott egy irányító, akkor letrade. Aztán lett volna Rashad Gary. Anthony Miller se volt rossz választás, jobb mint aki eddig idén maradt. De eddig a 15-ös draft az semmi, 2 korrekt kezdő, ha Whitehair nem kapja össze magát, akkor a '16os draft se különb, a '17es Cohen és Jackson, de Turbó? A '18as eddig a legjobb, nyilván Rokvánt se tudjuk megnézni mit hozott volna szarabb játékosok között. És 4 Top10 cetliből nem sikerült 1 igazi All-Pro kalibert kikapni.
Pace a 4-5 körökben szeret all prokat húzni ez van :) . Nem is értem eddig miért nem tradeltünk el az első köreinket :D

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 274
  • Tag
« Válasz #1169 Dátum: 2019 ápr. 26. 20:12 »
annyit beszélek futókról, hogy el is feledkeztem a szezon 2. legnagyobb igazolásáról. Corderelle Patterson, neki is kell hely, és nem a szó taquanmizelli értelmében, hogy 3 snap és kakukk. Mondjum az is sok mindent elárul, hogy szerintem kollektíven elfelejtettük a csávót