Chicago Bears

• 1699 válasz
  • 105788 megtekintés

Nem elérhető Bear

• *
  • Hozzászólások 72
  • Mackófelső
  • Kedvelések: 19
Bear - Re:Chicago Bears
« Válasz #30 Dátum: 2018 jún. 01. 14:33 »
Nem mondom, hogy nincs bizonyos dolgokban igazad, de a mezőny nagy részére hasonló "bemutatót" lehetne generálni...bár nyilván kevésbé esik rosszul, ha fost vársz, és véletlenül csöcsös gif lesz belőle, mint fordítva 😁
Deacon Jones: “Well the only thing I can say about the great Dick Butkus—I’ll say it in a poem. Roses are red and violets are blue, if you got any sense, you’ll keep Butkus away from you.”

Nem elérhető promax

• *
  • Hozzászólások 78
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 16
promax - Re:Chicago Bears
« Válasz #31 Dátum: 2018 jún. 01. 16:28 »
Sziasztok! Ahol Jimmy, Tüsi, meg Csi megtalálható, ott a helyem.  ;)

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
  • Kedvelések: 217
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #32 Dátum: 2018 jún. 01. 17:06 »
Üdv, srácok!

Hogy vmit érdemben is hozzádobjak:
Pace-szel hosszabbítottak. Sztem három évet kapnak Naggyal karöltve.

Én nem tudom, hogy mire ez a fene nagy türelem Pace-szel kapcsolatban. Eredmény nincs, a stadion kong az ürességtől. Azt meg hagyjuk, hogy Fox így-amúgy. Ryan Pace volt a főnöke 3 évig. FA piacon elszórt 100 milliót kb a semmibe, folyamatosan hatalmas lyukak vannak a rosteren, idén éppen a pass rusher lett a nyertes. Ami menti az állását, hogy jól draftol, főleg az azt megelőző 10 évhez képest.

3 év alatt 14 győzelem igen silány teljesítmény.

Nem elérhető Bear

• *
  • Hozzászólások 72
  • Mackófelső
« Válasz #33 Dátum: 2018 jún. 01. 17:29 »
Épkézláb rusher nem volt a piacon....a szerződések úgy elszaladtak, h egy közepes szintű playának is durva pénzt kellett volna adni...ha megtesszük, most az menne, h mekkora hülye...
Ha mondjuk elhozza landryt daniels helyett, most az interior miatt szomorkodnánk...
Sztem 4. Körben húzhatott volna vkit, iggy helyett...de előtte nem volt szarvashiba.
Azért az emery-trestman kettős óriasi mocskot hagyott hátra itt.
Nem védem a tagot, nem túl szimpatikus, de ettől függetlenül a draftjai nagyjából jók, a fa-költése tavaly tragédia volt, de sajna mások olcsóbbért nem akartak ide jönni....el is hiszem...
A csoport folyamatosan nagyon  erős. Idő kell ahhoz, h építs vmit. A tetves Emery rombolt itt le mindent Trestmannal karöltve....ki lehet rugdosni gyorsan mindenkit, de ahhoz, h előre tudj lépni, kell a türelem...főleg ebben a csoportban, olyan romhalmaz után...
Deacon Jones: “Well the only thing I can say about the great Dick Butkus—I’ll say it in a poem. Roses are red and violets are blue, if you got any sense, you’ll keep Butkus away from you.”

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Chicago Bears
« Válasz #34 Dátum: 2018 jún. 01. 18:25 »
Ez a Leadert topik, leteszem a hajam - G.Halas díjat sörbe konvertáljuk

Nem elérhető Bear

• *
  • Hozzászólások 72
  • Mackófelső
« Válasz #35 Dátum: 2018 jún. 01. 18:36 »
A bowlon is top10ben voltunk. 😊

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Chicago Bears
« Válasz #36 Dátum: 2018 jún. 01. 19:16 »
A bowlon is top10ben voltunk. 😊
Pont van elég csikánó logó a beállításokban

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Chicago Bears
« Válasz #37 Dátum: 2018 jún. 01. 19:18 »
Ez a Leadert topik, leteszem a hajam - G.Halas díjat sörbe konvertáljuk
Még nem érkezett meg a Steeler küldöttség, és a Peccesek is 2 hajóval jönnek, csak még nem érvényesítették a beszállókártyát. Na de utána!

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 348
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 53
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #38 Dátum: 2018 jún. 01. 20:39 »
Azért a Zsiráf szerződtetését 1. számú (kvázi franchise) irányítónak és ezt megspékelni egy zsíros fizuval, na ezt nehéz feledtetni. 
Idén sokkal jobbak feltételek lesznek, hogy meccseket nyerjünk.  A támadóktól minimum 30-40%-kal több pontot várok, plusz jelentős javulást drive-jaink időtartamának növelésében. Ősszel hányszor volt olyan, hogy egy pohár vízért sem nagyon tudtam volna kimenni és már jött le az O a pályáról, pedig nincs messze a konyha....

A D nagyobb kérdőjel. Tavaly néha voltak olyan pillanatok, amelyek a 8-10 évvel ezelőtti védelmet idézték, aztán meg nem.

Én bizakodó vagyok, de most tényleg nagyot kell virítani, mert sem a sorsolás, sem a csoporttársak nem velünk vannak....:)

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #39 Dátum: 2018 jún. 02. 08:29 »
https://www.si.com/nfl/2018/06/01/matt-forte-retirement-bears-jets-exit-interview?utm_campaign=themmqb&utm_medium=social&utm_source=twitter.com

From 2008, when he was drafted in the second round out of Tulane, through 2017, he was the NFL’s top workhorse, with more touches (2,910) and yards from scrimmage (14,468) than any other player in the league.

Hall of Fame közelébe se lesz.

Nem elérhető dcsicsak

• *
  • Hozzászólások 1
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 0
dcsicsak - Re:Chicago Bears
« Válasz #40 Dátum: 2018 jún. 03. 18:03 »
Sziasztok! Ez ma a második fórum-regisztrációm. Remélem lesz még!
Jön a nyár, megbaszunk mindenkit! A lányokat kétszer!

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 109
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 17
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #41 Dátum: 2018 jún. 03. 18:54 »
Hallo !

Jöttem a szagok után, szegény kicsi Ryan Pace bántva van, teljesen jogosan, de ez az év az, ahol nem foghatja semmire, Vikings után be kell csusszanni Wild Card ra vagy viszlát nálam.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #42 Dátum: 2018 jún. 03. 19:00 »
Hallo !

Jöttem a szagok után, szegény kicsi Ryan Pace bántva van, teljesen jogosan, de ez az év az, ahol nem foghatja semmire, Vikings után be kell csusszanni Wild Card ra vagy viszlát nálam.

Az látszik, hogy a Szenteknek nagyon hiányzik ez a Titkos Fegyver, nagy ijedelmükben draftoltak azóta féltucat HoF kaliber srácot.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #43 Dátum: 2018 jún. 03. 19:03 »

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 109
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 17
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #44 Dátum: 2018 jún. 03. 19:05 »
Hallo !

Az látszik, hogy a Szenteknek nagyon hiányzik ez a Titkos Fegyver, nagy ijedelmükben draftoltak azóta féltucat HoF kaliber srácot.

Megtanították neki ott délen :D De azért ha mondjuk Jackson söpri ki Fullert az utolsó playben egy éles playoff meccsen, akkor azt irnád hogy az csak itt fordulhat elő, érdekes ez :D Make or break , hátha.
just we plaaaaaanned