Chicago Bears

• 1764 válasz
  • 143466 megtekintés

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 512
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1725 Dátum: 2020 szep. 28. 11:18 »
Bárki elhiszi, hogy Matt Nagy magától kinevezte Trubiskyt szezon előtt? Az első adandó alkalommal kivette a kezdőből. Ez mond el mindent Matt Nagyról és a teljes szervezetről.

Én elhiszem. Mert Turbó fizikai adottságai fényévekre vannak Folesétól. Csak kéne neki egy agyátültetés. Ezt annyira nem tudod edzésen felmérni. Plusz abban bizhattak, hogy tavaly hátha meccsbe lendül, főleg a lions elleni után. Giants elleni első félidő jó volt. Aztán rájöttek, hogy ugyanolyan vakon van. Zsinórban letolt 4 negyed rossz focit, és az az INT, az Matt Barkley kaliber volt. Foles-t viszont szarrá fogják blitzelni, úgy áll a zsebben, mint a 40 éves Favre, csak a karja nélkül
Csak Foles tud védelmet olvasni és sokszor meg fogja büntetni a blitzet. Tegnap a Falconst is elkapta vagy 3x és volt is nagy játék belőle.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 115
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1726 Dátum: 2020 szep. 28. 11:27 »
A Turbókorszak lezárult, a forma 1 után újra. Oly kiváncsi vagyok h Foles mennyire lesz kompatibili, simán el tudom képzelni h felzabáljuk az órát és bedara lesz a közepes csapatokig bezárólag.

Kiderülnek végre mennyire jók az elkapóink, mert Turbóval ez nézhetetlen volt.

Tragédia védelmek ellen nyomtuk eddig, jövőhéten Colts egy jó kis felmérő lesz sok szempontból.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 857
  • Tag
  • Kedvelések: 467
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1727 Dátum: 2020 szep. 28. 17:35 »
Bárki elhiszi, hogy Matt Nagy magától kinevezte Trubiskyt szezon előtt? Az első adandó alkalommal kivette a kezdőből. Ez mond el mindent Matt Nagyról és a teljes szervezetről.

Én elhiszem. Mert Turbó fizikai adottságai fényévekre vannak Folesétól. Csak kéne neki egy agyátültetés. Ezt annyira nem tudod edzésen felmérni. Plusz abban bizhattak, hogy tavaly hátha meccsbe lendül, főleg a lions elleni után. Giants elleni első félidő jó volt. Aztán rájöttek, hogy ugyanolyan vakon van. Zsinórban letolt 4 negyed rossz focit, és az az INT, az Matt Barkley kaliber volt. Foles-t viszont szarrá fogják blitzelni, úgy áll a zsebben, mint a 40 éves Favre, csak a karja nélkül
Csak Foles tud védelmet olvasni és sokszor meg fogja büntetni a blitzet. Tegnap a Falconst is elkapta vagy 3x és volt is nagy játék belőle.

Hát azért az a Graham passz, ami fumble lett, azt pirított egy tripla coverbe, meg volt 1-2 kurva meleg passza, de a YAC-ból látszott, hogy mennyivel ritmusosabban dobja a pöttyöst.
De azért ez Turbinskyre nézve kibaszott nagy szégyen, Folesnak nem volt eddig olyan csapata, ahol ne szorították volna ki. Kivéve itt.

még egy megjegyzés. Totál elhiszem, hogy neggi is inkább adott egy utolsó lehetőséget vakegérnek. Őt ezért hívták ide. Nem egy Top25 irányító csapatba építéséért.

Ja, és én inkább a támadófal miatt aggódom.

És még valam, megköszönhetjük a bíróknak, hogy le akartak szopatni. Ha ez szorosabb, akkor még lehet mindig turbóment nézzük. De 3-0, tavaly is jól kezdtünk, sikerült leadni, meglepődök, ha 8-8/9-7 felett végzünk, de az idén érhet rájátszást

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 759
  • Tag
  • Kedvelések: 222
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1728 Dátum: 2020 okt. 04. 08:17 »
S jövőre ki lesz a QB? S hogyan lesz QB?
Szerintem jópáran fel sem fogják, hogy a Trubisky draft mennyire tökön lőtte évekre a franchiset.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 857
  • Tag
« Válasz #1729 Dátum: 2020 okt. 05. 10:06 »
na, megvolt az a vereség, amikor kb minden szarnak ment. És a D még így is tudta volna hozni, ha A+ performanszot hoz. Neggy kurvára hozhatna maga helyett egy playcallert, mert lasan ki kell mondani, annak szar

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 115
  • Heck of a player
« Válasz #1730 Dátum: 2020 okt. 05. 11:52 »
ocsmány volt nagyon, pedig gyűlölöm külön riverst is meg a coltsot is, de így együtt nagyon elsöprő az antipátia. Nagy úrtól kérdezném hogy ez milyen coaching amit elővezet, tavaly óta jobb védelmek ellen nem tudunk megmozdulni, futás miért csak középre megy, Harris akkora mint egy hegy takarodjon blokkolni, ha kell vigyék oda a másik melákot, tegnap majdnem beleőrültem a középső futásoktól, már ha volt futás, mert 10 pontos hátrányban, amikor a fele még visszavan miért kell folyamatosan passzolni ?

Ha a Tampa a 89 éves Bradyvel nyer a rövidhéten akkor mehet a csomagolás, mert a sorsolás kezd elszaladni utána nem jó irányba.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 759
  • Tag
« Válasz #1731 Dátum: 2020 okt. 05. 13:06 »
na, megvolt az a vereség, amikor kb minden szarnak ment. És a D még így is tudta volna hozni, ha A+ performanszot hoz. Neggy kurvára hozhatna maga helyett egy playcallert, mert lasan ki kell mondani, annak szar
Csak éppen a tavalyi week 4 Vikings óta nincs A+. S szerintem Paganoval nem is lesz. Nagyon sok könnyű passzt enged a védelem a pálya közepén, nem áll össze sem a coverage sem a pass rush.  S ha van esély azt nem tudjuk kihasználni.
A tamadoktól azt kapom, amit várok. Nincs egy megbízható ember sem Robinsonon kívül, aki idén hibázik rendesen. Leno különösen katasztrófa.
Ez volt Nagy 36. meccse amin hívta az offenset. Ebből kb 25 szar volt.
Move on. Az első komolyabb csapat ellen sansz nem. Volt.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 857
  • Tag
« Válasz #1732 Dátum: 2020 okt. 09. 15:55 »
Lassan vissza kell hoznom a csöcsöket. A védelemtől ez férfimunka volt. És még mindig tudnak hova fejlődni, különösen Rokván. Ha Mack Így játszik, akkor nem lehet kérdés, hogy meglesz a 9-10 győzelem.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 759
  • Tag
« Válasz #1733 Dátum: 2020 okt. 09. 16:07 »
Lassan vissza kell hoznom a csöcsöket. A védelemtől ez férfimunka volt. És még mindig tudnak hova fejlődni, különösen Rokván. Ha Mack Így játszik, akkor nem lehet kérdés, hogy meglesz a 9-10 győzelem.
Roquan szerintem az Anthony Miller féle fellángolásokra képes, de megbízhatatlan játékos. Csak arról a draftról 3 külön off ball ILB kikerült. Trevathannel együtt futás ellen gyöngén játszanak, s ez akkor is igaz, ha a védőfal sem játszik jól futás ellen. Passz ellen, pedig a pálya közepén vagyunk szanaszét szopatva rövid, közép passzokkal. A cornerek viszont egészen kiválóan teljesítenek.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 115
  • Heck of a player
« Válasz #1734 Dátum: 2020 okt. 09. 17:07 »
Uraim ez nagyon jól esett. Szerintem 5 csapatnak van ilyen jó védelme, meg kell becsülni. Tény hogy Trevathan nagyon gyász, de Rokván a faszságait tudja korrigálni, talán nem elit, de azért szerintem a jobbak közül van. Tom uram meg a kezdeti sikerek után eléggé sarokba lett szorítva, nem is fogott kezet XD.

Csak a támadósort tudnám feledni... Millerről nekem amugy jó véleményem van, tegnap is a végén hozott egy nagyon fontos first döwn-t, sokszor van üresen is, nem kap labdát :/

De a futójáték gyalázat, azt kell kitalálni sürgősen, mert anélkül halál a közepesnél jobb csapat ellen. Ez a Bucs egy közepes csapat volt, és éppen hogy W .
just we plaaaaaanned

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 857
  • Tag
« Válasz #1735 Dátum: 2020 okt. 11. 08:56 »
Most hogy Daniels lesérült a szezonra, az csak szarabb lesz. De azt se gondoltam volna, hogy Ifedi lesz az egyik legjobb falember. Leno, bazdmeg, másfél éve hulladék.

Állitólag Miller úgy van üresen, hogy nem a korrekt route-ot futja. Harmadik éve basztatják miatta, tavaly a Raiders meccs után is leszedte róla Neggi a keresztvizet egy sajtótájékoztatón, ami azért ritkaság. De az utolsó 8-10 meccsre összekapta magát.

Mario Edwards kurva nagyot játszott! Quinn viszi el a nagy pénzt, egyelőre Mingo lejátssza a pályáról. Graham szerződése nem mégsem annyira szar, sőt. 10 TD felett fogja befejezni a szezont. Végre van 2 RZ célpont. Szóval Quinn, Trev, Kmet szar, Johnson, Edwards, Ifedi!!!! Graham jó. Foles talán tud egy picivel pontosabban játszani.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 857
  • Tag
« Válasz #1736 Dátum: 2020 okt. 11. 09:14 »
Még annyit, hogy a PAnthers ellenit ha sikerül elbukni, akkor nem mérhetetlenül, hanem abszolút kurvára mérhetően csalódott leszek. azt végigzongoráztuk, hogy Nagy milyen play caller. Mint vezetőedző, na ott is vannak a fejemben kérdőjelek. A védelmet azt kiadja a kezéből, az nem érdekli. Hátra is léptünk, van különbség Fangio és Pagano között, nem Neggi volt a masztermájnd. Az offense változó mértékben szar, mióta itt van. Oké, Turbómenből nem tudott várat épiteni. Neki pont Foles kellett egy olyan évben, ahol franchise irányitók mászkáltak a helyi hajléktalan szálló előtt. Még ez is oké. Egy közepesen jó play caller, aki nem tud irányitókat feledzeni, ez akkor múködik, ha amúgy akkora sakkjátékos, mint Kasparov. Hogy Neggi mekkora mester, azt jól mutatja, hogy eddig 5 mecs alatt nulla, azaz 0, azaz kibaszott NULLA pontot szereztünk a harmadik negyedekben. Ezt csekkolja le valaki még egyszer, nem vagyok hajlandó elhinni. Hogy igy ki lehet jönni az öltözőből. Minden héten.

Lement 5 meccs, Foles játszott két és felet. A left guard és a csere RB sérült, amúgy irigylésre méltó a helyzet. Van 10 nap, tessék szépen összeszedni

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 857
  • Tag
« Válasz #1737 Dátum: 2020 okt. 11. 18:25 »
https://discord.gg/vVqvds

A mai meccsnézésre. Jön a baba foga, érdekes lesz

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 759
  • Tag
« Válasz #1738 Dátum: 2020 okt. 11. 22:15 »
Nem lesz egyszerű a Panthers meccs. Tamadosurukban 3 elég dinamikus elkapó. Teddyt azért még kellene oldani.

Kmet mekkora pick volt Claypool helyett mondjuk. Pedig ugye elvileg BPA van.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 857
  • Tag
« Válasz #1739 Dátum: 2020 okt. 16. 11:16 »
Nem lesz egyszerű a Panthers meccs. Tamadosurukban 3 elég dinamikus elkapó. Teddyt azért még kellene oldani.

Kmet mekkora pick volt Claypool helyett mondjuk. Pedig ugye elvileg BPA van.

Short nélkül sztem átfutunk rajtuk. 2 kurvajó védelem ellen ment Foles, a Falcons ezt a meccset kb. feladta a félidőben.

Meglepően jóna Panthers idén, de csak mert semmit nem vártam tőlük. Ennek meg kell lennie, ha akarunk valamit.