Chicago Bears

• 1719 válasz
  • 112312 megtekintés

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1680 Dátum: 2020 máj. 02. 21:59 »

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
  • Kedvelések: 218
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1681 Dátum: 2020 máj. 03. 20:07 »
https://sportsmockery.com/2020/05/olin-kreutz-details-why-trubisky-has-already-lost-the-qb-competiton/

Éérdekes fejtegetés Kreutztól.
Tegyük fel, hogy minden így van, ahogy mondja. Sok mindent elmondana a vezetőségről, a HC-ról stb.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
  • Kedvelések: 462
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1682 Dátum: 2020 máj. 04. 14:08 »
https://sportsmockery.com/2020/05/olin-kreutz-details-why-trubisky-has-already-lost-the-qb-competiton/

Éérdekes fejtegetés Kreutztól.
Tegyük fel, hogy minden így van, ahogy mondja. Sok mindent elmondana a vezetőségről, a HC-ról stb.

Most azon lehet emésztődni, hogy Trubisky köré mennyire érdemes bármit építeni, szerintem semennyire, tavaly is kibaszott kilátástalan volt legalább 10 mecsen. Azt hittük a Tampa meccs után, hogy elkapta a fonalat, aztán nem kapott el semmit maximum clamidyát. Még a Dolphins ellenit hagyjuk, Pats ellen se vártam semmit, de Jets? Rams elleni megint mi volt, Packers-t ő tartotta életben. Láttuk, csak nem sejtettük, amúgy nem a faszt nem. Nézzük meg ezt a zseniális rendszert Nick Foles-szal, aztán ha jó, akkor majd megnézzük egy olyan irányítóval, akit Neggi válaszott. Ha pedig nem, akkor 1, max. 2 év múlva teljesen előről az egészet, de szép is az.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1683 Dátum: 2020 máj. 08. 09:41 »
https://twitter.com/ChrisBurkeNFL/status/1258553911981617152

Szűkösen, de hazai pályán a Lions a favorit. A fogadóirodák nem bíznak annyira a Cole Kmet - Nick Foles kapcsolatban.

Amúgy a Lions visszapattanását várom, nyilván nem hiszem hogy összekaparnak 10+ győzelmet, de tavaly Stafford nélkül is meccsben voltak, első 12 meccsükön megszerzték a vezetést, abból 8 meccsen a 4. negyedben is vezettek, ebből sikerült egy 3-8-1 mutatót kihozni

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1684 Dátum: 2020 máj. 08. 09:43 »
Ja, és megint a Packers ellen zárunk, legalább hazai pályán, nem mintha jelentősége lenne

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1685 Dátum: 2020 máj. 08. 18:42 »
Én konkrétan zakóra is veszem a Lions meccset.
A Bucs meccsig jó lenne 3-1-gyel elvergődni.

Azt nem hiszem, hogy ez a Bears a 2. legrosszabb csapat lenne a ligában, mint egy szakértő jósoló szerint, de ez az offense hatalmas fene tudja.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1686 Dátum: 2020 máj. 09. 10:03 »

Azt nem hiszem, hogy ez a Bears a 2. legrosszabb csapat lenne a ligában, mint egy szakértő jósoló szerint, de ez az offense hatalmas fene tudja.

Tavaly Hicks sérüléssel, felforgatott támadófallal, turbinszkyvel lett 8-8. Előtte egy kábé ugyanez a keret 12-4. Egy buktás "már a nyolcadik héten tudjuk hogy mindenkit kirúgunk" szezon végi draft pozíció elkúrásos 3-4 győzelem pedig alapvetés szokott lenni. 7-10 között valahol, az a 3 győzelem meg pont egy Cohen punt return, egy Mack fumbe, és egy Piniero mezőnygól, vagy valami ehhez hasonló égi tünemény.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1687 Dátum: 2020 máj. 09. 12:11 »

Tavaly Hicks sérüléssel, felforgatott támadófallal, turbinszkyvel lett 8-8. Előtte egy kábé ugyanez a keret 12-4. Egy buktás "már a nyolcadik héten tudjuk hogy mindenkit kirúgunk" szezon végi draft pozíció elkúrásos 3-4 győzelem pedig alapvetés szokott lenni. 7-10 között valahol, az a 3 győzelem meg pont egy Cohen punt return, egy Mack fumbe, és egy Piniero mezőnygól, vagy valami ehhez hasonló égi tünemény.
Teljesen igazad van. A védelem 2018-ban olyan szinten játszott, hogy felállva tapsoltunk, pattant is a labda cefetül. Tavaly nem pattant. A védelemtől én jobb évet várok, mint a 2019-es, akkor 0 offense segítséggel sikerült a 4. legkevesebb pontot kapni. Meggyengültünk ILB depthben, kb ennyi, de Quinn pass rush > Floyd pass rush.

De, azért nagyban segített, hogy a Lionst egyszer sem Stafforddal kaptuk.

És reménykedünk abban, hogy az új edzők, Foles, stb. stb. Sok a ha. És szeptemberig az is marad, mindenesetre a Lions idegenben egy tök jó felmérő lesz, hogy mit is várjunk a szezontól.

Larry Warford? Pénz sincs sok rá, meg nem is az az atletikus falember, mint Whitehair és Daniels.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
« Válasz #1688 Dátum: 2020 máj. 09. 18:28 »

Teljesen igazad van. A védelem 2018-ban olyan szinten játszott, hogy felállva tapsoltunk, pattant is a labda cefetül. Tavaly nem pattant. A védelemtől én jobb évet várok, mint a 2019-es, akkor 0 offense segítséggel sikerült a 4. legkevesebb pontot kapni. Meggyengültünk ILB depthben, kb ennyi, de Quinn pass rush > Floyd pass rush.

De, azért nagyban segített, hogy a Lionst egyszer sem Stafforddal kaptuk.

És reménykedünk abban, hogy az új edzők, Foles, stb. stb. Sok a ha. És szeptemberig az is marad, mindenesetre a Lions idegenben egy tök jó felmérő lesz, hogy mit is várjunk a szezontól.

Larry Warford? Pénz sincs sok rá, meg nem is az az atletikus falember, mint Whitehair és Daniels.
Lehet kevésbé atletikus, de így is 100x jobb mint Ideidi meg Coward együtt véve.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1689 Dátum: 2020 máj. 15. 18:43 »
Megnéztem újra a Dallas elleni meccset, még ingyen van az nflnetwork. Vikingset sepertük, el is felejtettem, az utolsó hét is számít. Bazzeg ezt a szezont teljesen kizártam a tudatomból valami oknál fogva.

Szóval, kicsit átértékeltem a Kmet pick szükségességét. Horsted és Holtz, a csere cseréje, és a csere cseréjének a cseréje hozott 7 elkapást és kb. 90 yardot. A legjobb meccsünk volt a szezonban, kiegyensúlyozott elejétől a végéig. Horsted előtte lehúzott egy kurva szép TD-t a Lions ellen, aztán el is tűnt, nagyon roszul játszott. Tavaly a TE poszton semmit nem hoztunk, egy olyan rendszerben, aminek a működéséhez kell Kelce/Seal-Jones, vagy Ertz/Goeddert. Burton lesérült, Shaheen lusta geci, jól teszi, Turbó vakon van. Ha Foles legalább nyitott szemmel lép a pályára, és egészséges marad 12 meccset (kétlem), akkor nem lepődnék megy egy jó Graham szezonon, ami alatt kb. 60 elkapás/700 yardot értek. Ha Kmet Harrist nem tudja értelmezhetően kiszorítani, akkor baj lesz.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1690 Dátum: 2020 máj. 16. 11:45 »
Ez lenne a séma, amibe Foles passzolna is, vagy legalább ezt tudja legjobban. Ilyen szempontból nem lehet panasz most az offense tranzakcióra, mert nem ráerőltetni akarnak játékosokra sémát, hanem az eltervezett sémához hoztak odaillő játékosokat.
Az nem működik, ha a séma visszahúzza az irányítót, az irányító meg lehúzza a sémát.

Nekem így ez alapján Nagyról sincs jó véleményem. Ennyire nem volt képes változtatni. Legalább idén kiderül, ha mindenki marha rendszerfit, akkor mit tud.
Foles, Graham, Kmet, Ginn, Mooney, az új támadófaledző, DeFilippo a QB suttogó , szóval elméletileg minden adva van, hogy az offense elérjen egy liga 20. helyet, amely nem kis előrelépés lenne a liga 30-32. után.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
« Válasz #1691 Dátum: 2020 máj. 17. 22:21 »
Eddig tökéletes az off season. Nem akarom elkiabálni, de azt hiszem még senkit nem csuktak le tőlünk :D

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1692 Dátum: 2020 máj. 28. 12:58 »
https://www.nfl.com/news/2020-all-under-25-team-patrick-mahomes-heads-nfl-s-rising-stars

Zéró Bears playa.Nulla. Oké, Eddie Jackson pont 26, de akkor is, senkit nem tudnék ide bekiabálni.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1693 Dátum: 2020 jún. 03. 12:18 »
Elérhető Jason Peters, elérhető Cordy Glenn, elérhető Jernigan, de mi bízunk Castiloban, meg hogy RRh vágre produkál valamit zsinórban 2 meccsen. Több mint bosszantó

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1694 Dátum: 2020 jún. 04. 09:51 »
Hicks egyszer úgy fellökte Glennont az oldalvonalon, hogy csak úgy nyekkent. Nem találom a videót
https://twitter.com/Zack_Pearson/status/1268280275726938119