Chicago Bears

• 1719 válasz
  • 112340 megtekintés

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
  • Kedvelések: 218
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1665 Dátum: 2020 ápr. 26. 13:20 »
Egy évet az NFL-be rázódásra mindenkinek kellene adni. Valaki instant tud teljesíteni, de legtöbben csak ügyeskednek, s sokan szimplán szarok és azok is maradnak. A baj az, hogy 2019-ben draft kb. nem volt. Most érdemi része volt 2 pick. Ezt így nem lehet hosszútávon. Ezért tetszik nekem a Ravens, mint szervezet. Ott is lőnek mellé, de valahogy mindig jönnek elő játékosok.

OL pick ki volt itt? Whitehair meg Daniels. 6 draft alatt sikerült 2 darab minőségi picket támadófalra költeni. Szerintem ez is nevetséges. Most 6. évben először lőttek el picket secondarybe az elején.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 111
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1666 Dátum: 2020 ápr. 26. 19:50 »
NFC azért ugy tűnik kezd puhulni, én pl nagyon bizakodó vagyok h a Pacsker elszáll az Eagles draftja sem bivaly sztem, Seattle meg évek óta borzasztóan draftol. egy jó Nick Foles kell "csak", és itt a jó ugye azt jelenti hogy liga közepe legyen a csávó.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1667 Dátum: 2020 ápr. 26. 19:58 »
NFC azért ugy tűnik kezd puhulni, én pl nagyon bizakodó vagyok h a Pacsker elszáll az Eagles draftja sem bivaly sztem, Seattle meg évek óta borzasztóan draftol. egy jó Nick Foles kell "csak", és itt a jó ugye azt jelenti hogy liga közepe legyen a csávó.
Szerintem erősebb lett csak. Bucs, Cards, Eagles sokkal jobb lesz. Rams lesz rosszabb szerintem. Lionsba vissza jön Stafford.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
  • Kedvelések: 462
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1668 Dátum: 2020 ápr. 27. 17:57 »
Szerintem erősebb lett csak. Bucs, Cards, Eagles sokkal jobb lesz. Rams lesz rosszabb szerintem. Lionsba vissza jön Stafford.

2018-ban mondtuk, hogy 2 év Super Bowl window van, mert utána Trubiskynek akkora pénzt kell fizetni, hoyg el kell egedni a fontos kiegészítő játékosokat, lásd az összes bajnokcsapt a Pats kivételével. Aztán egyik dolog követte a másikat, az élet egy folyó, ésatöbbi.
De ha Foles tud hozni egy olyan teljesítményt, akkor 10 győzelem+playoff nem elképzelhetetlen. Oké, 7-9 és mindenki kirúgva is benne van a pakliban.

Tavaly Neggi behozott egy full bekket, egy az egyben a Chargers frontot megbaszták a srácok. Oké, kikaptunk, mert pont a red zone-ban megint túlokoskodtam meg turbinszkizte. De akkor is. Itt remélem Castillot. Mert azt az egymáson keresztbe blokkoló szart nincs edző aki meg tudja tanítani. De én attól félek hogy ezt a feladatot bevállalta nagy mellénnyel. Tavalyelőtt Howard, mint egyetlen futó megkötötte a kezüket, de majd az ő totálmenő profi Kansas City sémájátt hozza a Davis meg a Montgomery. Neggi vagy felfoglta, hogy nem megy, és változtat, vagy csakazértis beleáll 40 évesen egy karriert lehúzni a klotyón.

Ja, kicker még mindig nincs

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1669 Dátum: 2020 ápr. 28. 08:20 »
« Utoljára szerkesztve: 2020 ápr. 28. 09:47 írta FüligJimmy »

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1670 Dátum: 2020 ápr. 30. 20:26 »
Érkezett Ted Ginn.
Érdekes, s ha roster akkor a Patterson vagy Wims cut.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1671 Dátum: 2020 ápr. 30. 21:51 »
Érkezett Ted Ginn.
Érdekes, s ha roster akkor a Patterson vagy Wims cut.

My money is on Wims. 300+ snap a pályán, 38 target/18 elkapás 186 yard, ez "egyenesen ellepi a ganyé" kategória. Büntették is párszor, és ST-be is csak 8szor küldték pályára, akkor se sokat. Patterson ennyit se rakott le, de nem sokkal kevesebbet, ha a futójáétkot hozzácsapjuk, plusz ST alapember, és ha ki akarták volna tenni, akkor kivágták volna, hogy spóroljanak.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1672 Dátum: 2020 ápr. 30. 22:42 »
Dalton kicsit fáj a lelkivilágomnak, Foles-szal ellentétben ő mondjuk strapabíróbb, meg aránylag konzisztensen teljesít, ha van mellette ném itálentum.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1673 Dátum: 2020 ápr. 30. 23:14 »
Tashaun Gipson is érkezett. Ez egy elég jó igazolás, de ő is inkább Jackson stílus, mintsem a boxhoz közelebb játszik.
Mindenesetre Bushnál jobb, stopgap megoldás hamár drafton nem jött senki. Igazából a védelemből csak egy használhatóbb ILB3 hiányzik.

Patterson fasza gunner, elég jó KR, s szerintem messze többet lehetne használni offenseben, akár a backfieldről is. Egyébként mivel eddig RB sem jött, én eltudom képzelni, hogy őt tartjuk 3. RB-nek és akkor Wims is roster. Bár Wims kapott elég szerepet és élni nem igen élt vele, s gondolom nem rúgják ki helyette Ridleyt.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1674 Dátum: 2020 máj. 01. 20:12 »
Dion Sims visszavonult. Emlékezzünk meg róla. Miután innen kirúgtuk sehova sem kellett.

11,66 milliót keresett nálunk 2 év alatt.
22 meccsre ---> 530 000 dollár/meccs
775 snapre ---> 15 000 dollár/snap
17 elkapásra ---> 686 000 dollár / elkapás
189 yardra ---> 61 725 dollár / yard
1 TD-re ---> 11 666 666 dollár / TD

Ryan Pace egyik klasszikusan rossz igazolása.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1675 Dátum: 2020 máj. 02. 11:43 »
Dion Sims visszavonult. Emlékezzünk meg róla. Miután innen kirúgtuk sehova sem kellett.

11,66 milliót keresett nálunk 2 év alatt.
22 meccsre ---> 530 000 dollár/meccs
775 snapre ---> 15 000 dollár/snap
17 elkapásra ---> 686 000 dollár / elkapás
189 yardra ---> 61 725 dollár / yard
1 TD-re ---> 11 666 666 dollár / TD

Ryan Pace egyik klasszikusan rossz igazolása.

na az ilyen igazolások, amik egy GM vesztét tudják okozni. Vegyük hozzá McPhee-t, akinek a térdét tönkrebaszták egy teljesen bukott szezon végén. Burtont. A kurva sok segédedzőt, amiknek a bére közvetlenül a tulaj zsebéből érkezik.

Na, Gipson. Lehet tavaly sérüléssel bajlódott, de a PFF szerint a run def számai a béka segge alá süllyedtek. 30 éves, az utolsó 2 csapata inkább kivágta mintsem kifizesse, szóval valszeg ő se hosszú távú megoldás. De ne Jacksont basszuk már el arra, hogy egy full back route-ot levédjen. Továbbra is jobban örültem volna Delpitnek, na monsduk ő is lehet szar, de a második safety pozíció ezek szerint a 22. legfontosabb, mondjuk ezen már tényleg ne lepődjünk meg.

Melyik opció
Delpit-Johnson, megtartod Burtont, nincs FA tight end.
vagy
Kmet-Johnson, igazolod Gipsont

És azt is be kell kalkulálni, mekkora ötlet a secondaryben 2, rossz esetben 3 újoncot a pályára küldeni egyszerre. Nem gondolom, hogy Gipson ne jöhetett volna mindenképp, mert cap alá befér, de kispadra nem hiszem hogy akart, és a roster pozíció száma még mindig megszámlálhatóan véges sokaságú.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1676 Dátum: 2020 máj. 02. 12:09 »
Gipson.

Houstonban amennyire tudom single high safetyt játszott többnyire, ott mennyire lehet jó számokat hozni futás ellen? Pro football reference alapján a 2018-as évében 115-ös passer ratinggel támadták, Texansnál 55 volt ez 2019-ben. Az egyértelmű, hogy jobb lenne, ha Jackson lenne leghátul, bár nincsenek emlékeim tavaly mi mennyi cover 1-et vagy cover 3-at védekeztünk. Vagy cover 2-t vgay cover 4-et. Erre vannak PFF számok? Mert ha szeretnénk több cover 2-t, s megfelezni a safetyknél a pályát, akkor ez egy érthető deal. Nem hiszem, hogy drága lenne, Bushnál meg azért jobb játékos.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1677 Dátum: 2020 máj. 02. 12:47 »
na az ilyen igazolások, amik egy GM vesztét tudják okozni.
Azt hiszed kifogytam a munícióból?

Markus Wheaton WR.
Miután kirúgtuk az Eagles még leigazolta és volt 3 darab snapje.

Nálunk keresett 6 000 000 amerikai dollárt. 2 évre igazolták, a másodikat már meg se kezdte.
11 meccsre -->  545 454 dollár / meccs
187 snapre --> 32 085 dollár / snap
3 elkapás --> 2 000 000 dollár / elkapás
51 yardra --> 111 647 dollár / yard
0 TD

Nem állunk meg.

Quintin Demps S
3 évre igazolták, 1 év alatt keresett 4 500 000 dollárt, majd pár meccs után lecserélték Amosra, aztán nem sokkal később IR-re tették.
3 meccsre --> 1 500 000 dollár / meccs
177 snap --> 25 423 dollár / snap
12 tacklere --> 375 000 dollár / tackle
0 PD
0 INT
0 FF

Még mindig megyünk tovább.

Marcus Cooper CB
Több mint 1 évet volt itt (alapban 3 évre jött), második szezon közben kirúgtuk, amiért összesen 6 000 000 dollár ütötte a markát.

17 meccsre --> 352 941 dollár / meccs
249 defensive snapre --> 24 096 dollár / snap
419 össz snapre --> 14 320 dollár / össz snap
18 tacklere --> 333 333 dollár / tackle
3 leütött labda --> 2 000 000 dollár / leütött labda
0 INT
0 FF

Most azt hitted ennyi volt ugye? Tényleg azt hitted? Ahogy volt öreg főnökömet idézzem " a nagy kékeres faszt".

Mike Glennon QB
3 évet írt alá kezdő irányítónak, 1 évet maradt.
18 500 000 dollárt tett zsebre.
4 kezdő meccsre --> 4 625 000 dollár / meccs
140 passz kísérletre --> 132 142 dollár / passzkísérlet
93 completed passzra --> 198 925 dollár / completed passz
833 passzolt yardra --> 22 209 dollár / yard
4 TD-re --> 4 625 000 dollár / TD
5 INT-re --> 3 700 000 dollár / INT

S mindezt a 2017-es offseasonben. Ahol ledraftoltad még Trubiskyt és Shaheent is. Ha nem jött volna Jackson és Cohen a draftról + egy korrekt Amukamara ez egy ZS- offseason.

A Sims, Wheaton, Demps, Cooper, Glennon 5-ös fogat összesen 46 666 667 dollárt vitt el tulajdonképpen 1 év tartózkodási idő alatt, s melléje semmit, szó szerint semmi produkciót nem tett le az asztalra. Brutális.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1678 Dátum: 2020 máj. 02. 13:46 »
Patterson fasza gunner, elég jó KR, s szerintem messze többet lehetne használni offenseben, akár a backfieldről is.
Hagyjuk a Minn éveket, amikor megpróbálták belőle kihozni azt, mi soha nem volt, de még abban a szar irányítós offense-ben is képes 4-500 yardra.

Oakland, legalább volt Carr, de az se a stabilitás csúcsa
41/30, 309 yard, 0 TD. Most jön a lényeg.
10.0 Y/R. 6.9 yard elkapás után elkapásonként (YAC/REC). 13 1st down, 1 drop

Pats
34/25, 279 y, 3 TD
11.2 Y/REC, 8.2 YAC/REC, 12 st down, 2 drop.

Bears
15/11, 83y, 0 TD
7.2 Y/R, 6.7 YAC/REC, 3 1st down, 0 drop

Az első kettőből látszik, hogy amit tud, azt konzisztensen tudja, gyors ritmus passzok, hát igen Brady>Carr>>>>>>Turbómen

Futójáték
OAK
13/121, 2 TD, 3 1st down
124 yard after contact, na ezt hívják úgy hogy a meglepetés ereje, vagy a AFC West védelem, amit akarsz.

Pats
45/238, 1 Td, 15 1st down. Na itt már kicsit gyanús volt, hogy akinek minden harmadik labdaérintése valami nagy játék, azt miért nem erőltették jobban. Ja, mert annyira mégse jó. Bills, Titans, Jets ellen erőltették, nem ment. Közbe szopatták vele a Packerst, másodszorra a Billst elég rendesen. De play offban nem volt sehol, Kansas ellen kicsit jobban elővették, de ennyi.

Na, ehhez képest a Bears
17/103, 0 TD, 4 1st down. Villantott egyszer a Denver ellen, oszt csocsi. Garbage tájmban a KC ellen még húzta fel az átlagát, de amúgy kiábrándító.

Mindenki azt hámoz ki belőle, amit tud, nekem az jön le, hogy passzjátékban limitált, de konzisztens, amit az edzők nagyon szeretnek, még Mike Tice is eljutott odáig, hogy nem mert hívni semmit kétszer egymás után, mert egyszer tudták egyszer nem. Patterson egy olyan jáétkos, akit évente 6-7 meccsre előveszel, és ha okos vagy, ebből 3-4 meccsen feléd billenti a mérleg nyelvét. Ilyen játékost nem évi 5 milióért kéne igazolni. Mikor húztunk utoljára elő meglepetésből egy Aromoshadut? Még mindig Knox a legproduktívabb draftolt elkapónk, no disrispect to Bernard Berrian. Miller talán majd tud ennyit, nem biztos hogy ettől többet. Lehet szokás szerint én látok bele mindenbe túl sokat, de szerintem ott tartunk ahol abba se hagytuk. Megint lecserélve az összes asszintesn, nincs irányító, kérdőjeles a tmadófal teljesítménye, Forte előtt se tudtunk futót draftolni, Thomas Jones óta igazolni se. Közben háromszor újraépítették a front office-t is.

Bazdmeg ez a Patterson téma most teljesen kiakasztott.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1679 Dátum: 2020 máj. 02. 16:57 »
Gipson.

Houstonban amennyire tudom single high safetyt játszott többnyire, ott mennyire lehet jó számokat hozni futás ellen? Pro football reference alapján a 2018-as évében 115-ös passer ratinggel támadták, Texansnál 55 volt ez 2019-ben. Az egyértelmű, hogy jobb lenne, ha Jackson lenne leghátul, bár nincsenek emlékeim tavaly mi mennyi cover 1-et vagy cover 3-at védekeztünk. Vagy cover 2-t vgay cover 4-et. Erre vannak PFF számok? Mert ha szeretnénk több cover 2-t, s megfelezni a safetyknél a pályát, akkor ez egy érthető deal. Nem hiszem, hogy drága lenne, Bushnál meg azért jobb játékos.

Csak ezt tudom. A játékhétből, a cover snapek számából, és a posztból talán ki lehet sakkozni mikor mi mennyi.