Chicago Bears

• 1719 válasz
  • 112341 megtekintés

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1635 Dátum: 2020 ápr. 24. 17:39 »
Baun vagy a Penn States srácot, mint a szél úgy behúznám.
Safety egy se ment ki, szóval 43-ra tippre lesz bent valaki, aki rögtön kezdő lehet, de még 50re is lehet.
CB, OL, WR nagy run volt.
Igazából utóbbi 4-ből bárhova lehet húzni.
Nekem mint WR Duvernay kellene, aki tippre 3.kör.
CB: Dantzler, aki nekem tetszik.

Fene tudja mi lesz.

OL: Úgy viszik ezt a posztot az elején, mintha a többi áfaköteles lenne. A 43. pickig minden évben 7-10 játékos kimegy, a csutkaszar '17es évet elszámítva. 

Hála istennek mindig nagy OL/WR/CB run van, de ha a 2 edge srácot nem vitték ki, akkor ott van valami, nekem egyikből se jött át az átütő erő, persze engem le tudnnának pofozni, de nem én vagyok az ellenfél.

Amúgy épp azt nézegetem, hogy simán fel tudtunk volna jönni 20 környékére, csak ezek szerint épp nem volt kiért. A többit majd az élet eldönti.
Epenesa és Gross Matos minden szakinàl első körös volt. Mindig vannak csúszók és simán behúznám bármelyiket ha még bennt vannak

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
  • Kedvelések: 462
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1636 Dátum: 2020 ápr. 24. 17:47 »
Baun vagy a Penn States srácot, mint a szél úgy behúznám.
Safety egy se ment ki, szóval 43-ra tippre lesz bent valaki, aki rögtön kezdő lehet, de még 50re is lehet.
CB, OL, WR nagy run volt.
Igazából utóbbi 4-ből bárhova lehet húzni.
Nekem mint WR Duvernay kellene, aki tippre 3.kör.
CB: Dantzler, aki nekem tetszik.

Fene tudja mi lesz.

OL: Úgy viszik ezt a posztot az elején, mintha a többi áfaköteles lenne. A 43. pickig minden évben 7-10 játékos kimegy, a csutkaszar '17es évet elszámítva. 

Hála istennek mindig nagy OL/WR/CB run van, de ha a 2 edge srácot nem vitték ki, akkor ott van valami, nekem egyikből se jött át az átütő erő, persze engem le tudnnának pofozni, de nem én vagyok az ellenfél.

Amúgy épp azt nézegetem, hogy simán fel tudtunk volna jönni 20 környékére, csak ezek szerint épp nem volt kiért. A többit majd az élet eldönti.
Epenesa és Gross Matos minden szakinàl első körös volt. Mindig vannak csúszók és simán behúznám bármelyiket ha még bennt vannak
így vagyok vele

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1637 Dátum: 2020 ápr. 24. 17:50 »
sose rossz ötlet bármelyik falba húzni, de win now módban vagyunk 10 éve, akkor nem egy LDE/5T tweener kell. De amúgy tökmindegy, csak produkáljon.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1638 Dátum: 2020 ápr. 24. 18:20 »
a Vikings sztem gyengült, bár még messze a vége, de a Diggs-Jefferson csere egyértelmű bukó, és mostmár azt mondom Zimmer akkor se tud kinevelni egy CB-t, ha a szeme világa múlik rajta.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
  • Kedvelések: 218
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1639 Dátum: 2020 ápr. 24. 18:32 »
Inkább a kérdés az, hogy mi jobbak leszünk?

A védelemnek kb 2 éve van, annál több nem igen, így együtt. Velük lehetne nyerni.
De lesz egy liga közepe, netán picit jobb offense?

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1640 Dátum: 2020 ápr. 25. 02:04 »
Basszák ki ezt az idiótát pls

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1641 Dátum: 2020 ápr. 25. 02:08 »
Basszák ki ezt az idiótát pls
és utána egyből kiment Delpit. Baszódjak meg ezért akart feltrédelni. Mármint Kmetért

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1642 Dátum: 2020 ápr. 25. 02:32 »
na akkor jöjjön egy veterán safety, és kezdődhet a szezon. Ha meg Kmet jó, akkor minden megvan bocsátva. TE nélkül Neggi rendszere szart se ér

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1643 Dátum: 2020 ápr. 25. 02:36 »
Johnson oké, szerintem egy jó corner. Kezdhet nyugodtan. Mögötte Toliver/Burns. Rendben is vagyunk.
Jah kell egy S.
OL-el elégedettek. Hát én nem, de oké. Oda is lehet még kukázni. Hátha Castillo, aki itt zsinórban negyedszerre a liga egyik legjobb OL edzője valamit kihoz.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1644 Dátum: 2020 ápr. 25. 09:06 »
Belenéznem Kmet meccs összefoglalóiba, mert bevallom őszintén nem scoutoltam ki TE-t.

Azt mondja Pace, hogy Y TE. Na a gyerek blokkolása jelenleg Jimmy Graham színvonal. S itt feltételezzétek az én jó indulatom. Nem tűnik nekem technikai gondnak, meghogy baszik bele, hanem egyszerűen nincs power benne. Ez talán a jobbik eset még. Erősen kétlem, hogy rookieként ebben fejlődnie. Én nem látom benne azt a keresztül török mindenkin képességet sem, lehetne mocskosabb a játéka. Routefutáson lehet csiszolni, de alapban oké.
Ami a jó, mind U TE, mind Y TE: passzra lehet használni a pálya közepén, középhosszú és rövid úton egyaránt. Méretéhez képest elég gyors, bár annyira nem robbanékony. Kell rá plusz izomzat. Ritka balfasz QB-val áldotta meg a sors, a támadófal sem volt a legjobb, ezért sok playnél még meg sem tudta futni az útvonalát, már vége volt a játékának. Segíteni tud a QB-n ha kell. Amit néztem 4 meccs tape (Georgia, BC, Virginia State és Virginia) nagyon sokszor üresen volt pálya közepén LB-k és a secondary között, egyszerűen nem kapta meg a labdát. Zóna ellen felvéltem fedezni, hogy tudja hol kell megállni, hogy célpontot biztosítson. Volt egy-két dropja, de azok sem voltak jó passzok, illetve egyszerre kapta a ütést is. Bravúrját olyan irgalmatlan nagyot nem láttam, tacklet nem igen rázott le. Sokszor ment flatbe is, ahol nem ő volt az elsőszámú célpont.
Nem örülök továbbra sem ennek a picknek. Egyelőre inkább látom benne az U Tight endet, de a fizikai paraméterei inkább valóban Y Tight endeké. Lényeg a lényeg nem látom benne a következő évek Tight end sztárját, egy középkategóriánál jobb játékost igen.
Ha ő volt a legjobb játékos a mi boardunkon, akkor szerintem kurva nagy gondok vannak a kiértékeléssel. Valószínűleg a combine jót tett neki, pályán nem nézett ki ennyire jól, bár mégegyszer mondom nagyon rossz volt a QB. Nem tudom mi alapján radarozunk, de tippre a sparq meg ilyen számai magasan vannak. Jöhetett volna egy Delpit is akár aztán a secondary kipipálva. A hírek szerint Pace fel is akart tradelni érte... Egyébként Chicagotól nem messze született és nőtt fel szóval helyi gyerek.
Összességében nem látom jó valuenak 43-on.

Johnsonról később, a vállműtétek aggasztóak, de ő kb ha egészséges akkor kezdhet is idén.

Nincs letrade, szóval az érdemi rész le is zárult, s a keret nincs szarásig tehetségekkel, hogy finoman mondjam.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1645 Dátum: 2020 ápr. 25. 11:30 »

Nem elérhető ricsiii10

• *
  • Hozzászólások 141
  • Kedvelések: 11
ricsiii10 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1646 Dátum: 2020 ápr. 25. 12:02 »
Ennyi a véleményem röviden
https://twitter.com/firstdown_hu/status/1253979521440788480

omg, s ha a Pats 2. körben elviszi a kertészt qbnak akkor belőle is HOF lesz??
ők is nagyon pöpecül draftoltak az elmúlt 5 évbe..

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 742
  • Tag
« Válasz #1647 Dátum: 2020 ápr. 25. 12:23 »
Nagyon túl toljuk ezt a rillihájkarakter dolgot. Trubisky is akkora karakter, leader, workhouse meg a faszom. Csak szar. Ezt csak azért írom, mert olvasom Pace mit gondol Kmetről és Johnsonról és mindkettőnél nagyon ki van emelve. Nincs ezzel gond persze általában.

Volt trade partner mindkét pickre. Ha most nagyon Kmetet akarták, akkor ugyan kitől tartottak ennyire, hogy nem mozogtak le? Csak azért mert utána vagy 50 pickig bottal nem piszkálták a tight endeket és azért Kmet nem volt az überkiemelkedő prospectje a pozíciónak.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1648 Dátum: 2020 ápr. 25. 17:56 »
Ennyi a véleményem röviden
https://twitter.com/firstdown_hu/status/1253979521440788480

omg, s ha a Pats 2. körben elviszi a kertészt qbnak akkor belőle is HOF lesz??
ők is nagyon pöpecül draftoltak az elmúlt 5 évbe..

Vagy HoF vagy sorozatgyilkos.
Na erről jutott eszembe, hogy megnézem történt e ilyen az elmúlt 10 évben. Olyan előfordult hogy nem volt első körös, sőt olyan is volt, hogy az 2-3 körben csak 2 TE ment ki.

Ha mázlink van, ez olyan lesz mint a 2016-os év
35   Hunter Henry   TE   Arkansas   San Diego Chargers
81   Austin Hooper   TE   Stanford   Atlanta Falcons
94   Nick Vannett   TE   Ohio State   Seattle Seahawks
110   Tyler Higbee   TE   Western Kentucky   Los Angeles Rams

Ha nem....
55   Maxx Williams   TE   Minnesota   Baltimore Ravens
68   Clive Walford   TE   Miami (Fla.)   Oakland Raiders
85   Tyler Kroft   TE   Rutgers   Cincinnati Bengals
92   Jeff Heuerman   TE   Ohio State   Denver Broncos

De a lényeg, hogy Cole Kmet senkit nem győzött meg eddig a játékával. Én azt vallom, hogy legalább olyan fontos a "nevelőmunka", mint maga a kiválaszott játékos tehetsége, és eddig kurvára nem bizonyították, hogy ki tudnak nevelni bárkit is erre a posztra. Vannak veteránok, van egy rakás projekt, akibe ölték az energiát.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 834
  • Tag
« Válasz #1649 Dátum: 2020 ápr. 25. 20:59 »
Netani Muti senkinek nem kell