Chicago Bears

• 1699 válasz
  • 106228 megtekintés

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1350 Dátum: 2019 okt. 21. 01:54 »
Teddy Bridgewater....

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
  • Kedvelések: 217
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1351 Dátum: 2019 okt. 21. 08:02 »
Marc Trestman 2014, 5 év után újra.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #1352 Dátum: 2019 okt. 21. 08:40 »
pedig a raiders szopás után nagy megfejtések lettek ígérve. 2 olyan meccs, amin esélyed se voltEgyik aRaiders ellen, másik hazai pályán egy B-csapat ellen

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 109
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 17
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1353 Dátum: 2019 okt. 21. 11:24 »
Megfejtések :D:D:D. Védelem 46 percet volt fent, rettenet. Trubisky mehet backupnak bárhova. Jobb lesz neki is.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #1354 Dátum: 2019 okt. 21. 11:59 »
Megfejtések :D:D:D. Védelem 46 percet volt fent, rettenet. Trubisky mehet backupnak bárhova. Jobb lesz neki is.

A rendszerbe tökéletesen illeszkedő Montgomeryrő vagy Mike Davisről beszélgessünk esetleg? Nickelbe vagy, átfutnak rajtad mint libán a fos? 5. hétre észrevették.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 109
  • Heck of a player
« Válasz #1355 Dátum: 2019 okt. 21. 14:39 »
Inkább hozzanak olyat aki nem illik a rendszerbe, talán egy 3 as átlaggal elfut mint tavaly Howard. Szar helyzetben van Neggi, kíváncsi vagyok kit fog kibaszni, valaminek véleményem szerint történnie kell, még úgy is, hogy több sebből vérzik ez az Offense.

Tüském nekem is sajnos bevillant a Trestmani párhuzam, jó első év, aztán pedig beleállt a földbe. De nem a zuhanás számít, hanem a leérkezés.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #1356 Dátum: 2019 okt. 21. 15:34 »
https://twitter.com/patrickfinley/status/1186067972193996801

-Tudtad hogy szar lesz...
- Hát persze hogy tudtam!.... Csak nem sejtettem!

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
« Válasz #1357 Dátum: 2019 okt. 22. 10:25 »
Most vegyük figyelmen kívül, hogy Trubisky reménytelen, s idén nem tudsz mit csinálni. Bár Daniel jelenleg különbnek tűnik, vele úgy ahogy tudott haladni az offense a Vikings ellen, Trubiskyvel egy jobb védelem ellen megmozdulni nem tudunk.

De mi a picsát csinálunk? 54-szer passzoltatjuk ezt a sügeret? Én értem, hogy nem megy a futás. De mi a picsáért nem keverjük? Miért nem futunk under centerből? Miért nem mozgatjuk a zsebet Trubiskynek, miért nincsen under center playaction? Miért nincsen tervezett QB futás? Turbónak az legalább erőssége. Sose lesz belőle NFL QB, de legalább próbálnánk meg arra építeni, amiben jó.

Viszont hogyan tovább? Kell egy irányító, ez nem kérdés. Az elérhető opciók draft 2-3. kör. Marcus Mariota? Őt épp most cserélték le Tannehillre.
Egy biztos valakiknek felelnie kell azért, hogy Trubisky lett itt Mahomes és Watson helyett. SuperBowl esélyesből így lesz ez.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
« Válasz #1358 Dátum: 2019 okt. 22. 13:24 »
Most vegyük figyelmen kívül, hogy Trubisky reménytelen, s idén nem tudsz mit csinálni. Bár Daniel jelenleg különbnek tűnik, vele úgy ahogy tudott haladni az offense a Vikings ellen, Trubiskyvel egy jobb védelem ellen megmozdulni nem tudunk.

De mi a picsát csinálunk? 54-szer passzoltatjuk ezt a sügeret? Én értem, hogy nem megy a futás. De mi a picsáért nem keverjük? Miért nem futunk under centerből? Miért nem mozgatjuk a zsebet Trubiskynek, miért nincsen under center playaction? Miért nincsen tervezett QB futás? Turbónak az legalább erőssége. Sose lesz belőle NFL QB, de legalább próbálnánk meg arra építeni, amiben jó.

Viszont hogyan tovább? Kell egy irányító, ez nem kérdés. Az elérhető opciók draft 2-3. kör. Marcus Mariota? Őt épp most cserélték le Tannehillre.
Egy biztos valakiknek felelnie kell azért, hogy Trubisky lett itt Mahomes és Watson helyett. SuperBowl esélyesből így lesz ez.

A hozzám hasonló ludditák számára mondom, hogy kattintsatok a képre, úgy látjátok a többit. 23 meccs ennek az edzőnek a keze alatt, és itt tartunk, pofám leszakad. Nem hiszem, hogy ettől bárki ne lenne jobb, kilátástalan. Watson nem tudta volna megérteni a fehér ember játékát, valószínűleg.

https://twitter.com/SethGalina/status/1186418669280215040

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 348
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 53
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1359 Dátum: 2019 okt. 22. 13:33 »
Inkább hozzanak olyat aki nem illik a rendszerbe, talán egy 3 as átlaggal elfut mint tavaly Howard. Szar helyzetben van Neggi, kíváncsi vagyok kit fog kibaszni, valaminek véleményem szerint történnie kell, még úgy is, hogy több sebből vérzik ez az Offense.

Tüském nekem is sajnos bevillant a Trestmani párhuzam, jó első év, aztán pedig beleállt a földbe. De nem a zuhanás számít, hanem a leérkezés.
Én másképp emlékszem. Trestmannek jutott a sérülések és egyéb okok miatt az elmúlt 10+ év legszarabb védelmi produkciója. Ő legalább rendbe rakta az O-t, hellyel-közzel működött is. Ha olyan védelme lett volna, mint a tavalyi, lehet, hogy nem váltják le két év múlva.
Ezzel korántsem dicsérni akarom Trestmant.....

A tavalyi támadójátékról nekem nem az jut eszembe, hogy hejj de jó volt.  Ha a védelem nem hozott volna emberfeletti teljesítményt, "csak" jót, 6-10 lett volna...

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1360 Dátum: 2019 okt. 22. 14:02 »

A hozzám hasonló ludditák számára mondom, hogy kattintsatok a képre, úgy látjátok a többit. 23 meccs ennek az edzőnek a keze alatt, és itt tartunk, pofám leszakad. Nem hiszem, hogy ettől bárki ne lenne jobb, kilátástalan. Watson nem tudta volna megérteni a fehér ember játékát, valószínűleg.

https://twitter.com/SethGalina/status/1186418669280215040

Na én meg melóztam vele hogy kielemezzem ugyanezt ... Csak más szögből...

Ha megengeditek csináltam ismét egy kis elemzést. Sajnos ebből is látszik hogy Trubisky reménytelen. Az volt az év elején hogy ő a legokosabb ember a szobában... Ahhoz képest nem érti egy sima alap RPO play lényegét. Ugye fikázzuk Nagyot hogy 7 futást hívott a meccsen, ezzel az a gond hogy ő hívott vagy 15-20-at csak hát Trubisky rendre elbassza őket. Aztán ugye az O fal szst idén, de sokszor Trubisky miatt tűnnek szarnak. Na de nézzük is az adott playt. Jól látszik majd hogy Trubiskynek 4 jó opciója is lehetett volna, ehelyett benyelt egy sacket.

https://mobile.twitter.com/nolltamas/status/1186603092491591680

Nos ez egy alap RPO játék ahol Jordan a read DE. Trubisky dolga az lenne hogy olvassa mit csinál Jordan. A TE (81) megy a flatre hogy elvigyenek egy védőt. És a játék Millerre kéne menjen a Jordan mögötti üres helyre...

https://mobile.twitter.com/nolltamas/status/1186604901016711168

Ahogy a nagy könyvben meg van írva mindenki teszi a dolgát. A TE elvisz egy védőt a flatre Jordan fellép a futasra és Millernek ott van egy hatalmas üres terület easy 1st down, de ha megveri a DB-t egy az egyben akkor sima TD. Közben a bal oldalon Gabriel is üres lesz mivel a nickel teljesen megeszi a futást így teljesen a pálya közepe felé sodródik...

https://mobile.twitter.com/nolltamas/status/1186606316208320513

Nos a Saints teljesen megette a futást. Jordan fellépett a LOS-re a nickel back fellépett a futásra. Miller és Gabriel bántóan üresen van és le van előttük terítve a vörös szőnyeg az end zone felé. A mi derék Trubiskynk azonban bőszen bámulja a bal szélen Robinsont...Ne feledjük hogy az első readje a jobb oldalon Miller kéne hogy legyen. Viszont ha már balra bámul akkor hogy nem veszi észre legalább Gabrielt?

https://mobile.twitter.com/nolltamas/status/1186608486509170688

De mondok még egy jobbat ha már annyira Robinsont akarja minden áron akkor rádobhatta volna a corner útvonalat mert lehet látni hogy kifelé megveri a CB-t . Ez nem lett volna egy egyszerű labda, de Robinsonnak megpróbálható...Ugye az eddig 3 opció volt én 4-et mondtam. Ebben az esetben szerintem a tényleges futás is ment volna ugyanis Jordan megtorpant a LOS-en és középen egész szép folyosót nyitottak Montgomerynek. Ehelyett Trubisky benyelt egy sacket 2&18... Ebben a játékban kb minden benne volt mitől is bűzlik ez az egész. Nagy hívása nem rossz, mindenki teszi a dolgát csak Trubisky nem. Most mondhatjuk hogy Nagynak jobban kéne segítenie Trubiskyt, hogy hívjunk több direkt futást, hogy mozgassuk neki a zsebet, hogy legyen QB futás stb... Nagy ilyen rendszerből jön és ezt szeretné játszani. Könyörgöm ez egy egyszerű alap játék...

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 109
  • Heck of a player
« Válasz #1361 Dátum: 2019 okt. 22. 15:02 »

" Mostmár ki kéne mondani valamit, de addig nem lehet amíg az én csapatom" . Szegény Nagy.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
« Válasz #1362 Dátum: 2019 okt. 23. 12:41 »
Mindeközben jött Brett Urban a védőfalba, a Harris nevű gyerek lett waivelve.

Kérdés, a védelem ennyire rossz lett Hicks nélkül vagy egyszerűen szimplán bedobták a törölközőt a támadók szenvedéseit nézve? Ez egy Caleb Hanie színvonal, amit Trubisky nyújt, nem több. Nem tudom, hogy innen a semmitérő középszarig van-e visszaút, de ez a hétvége brutális volt.

Roquan mondjuk nincs rendben, nem szabadna játszania.

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 348
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 53
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1363 Dátum: 2019 okt. 23. 13:12 »

" Mostmár ki kéne mondani valamit, de addig nem lehet amíg az én csapatom" . Szegény Nagy.
Szerintem egy jó edző ne forgassa a szemeit, meg emelje az kezeit az égiek felé, hogy - "Mondd miért?", hanem ültesse le a balfasz irányítóját és a cseréjére dolgozzon ki egy playbokot. H ez nem megy, akkor az eredetire.
Egy jó edző adaptálódik, ez különbözteti meg a nem olyan jótól......

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 511
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 72
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1364 Dátum: 2019 okt. 23. 13:45 »

Szerintem egy jó edző ne forgassa a szemeit, meg emelje az kezeit az égiek felé, hogy - "Mondd miért?", hanem ültesse le a balfasz irányítóját és a cseréjére dolgozzon ki egy playbokot. H ez nem megy, akkor az eredetire.
Egy jó edző adaptálódik, ez különbözteti meg a nem olyan jótól......
Nos ez így van, de amikor a QB-d a legegyszerűbb alap játékokat nem tudja megcsinálni? A kielemzett játékban látszik hogy 2! tök üres célpontot nem tud megtalálni amikor 10 yardra vannak tőle! Egy sima alap readed elbasz. Hidd el hogy Nagy próbál adaptálódni, már így is valszeg kivágta a playbook felét, mert ha az alapok így nem mennek akkor milyen lenne egy bonyolult play design? Nagy idejött egy elképzeléssel amit most gyökereiben át kell alakítania. Az hogy egy 3. éves NFL QB-nak olyan a lábmunkája hogy egy tolókocsis kenterbe veri az azért kemény. Persze ültessük le, de nem olyan könnyű ám az, nyílván kurva nagy a nyomás a vezetőség felől. Sajnos reálisan nézve még 2 évig nem sok sansz van hogy érdemben le tudnánk cserélni Trubiskyt. Sajnos a D legjobb évei rá mennek erre és addig ki kell hozni belőle amit lehet és reménykedni hogy későn érő típus... Mennek itt a tweetek hogy tradeljünk Mariotáért vagy Rosenért vagy Camert... Egyik se lenne megoldás. Mariotát padra tették egy Tannehill miatt. Rosen semmit nem mutatott ami indukálná hogy előrébb lennénk vele. Egy Fitzmagicot nem tud kitúrni a kezdőből. Cam meg tropa és ki tudja valaha visszatér-e a régi formájához... Esetleg az egyik 2. körössel hozhatunk egyet elég mély idén a QB class hátha lesz bennt valaki aki előrelépés...Nagy szar van a palacsintában.