Chicago Bears

• 1436 válasz
  • 62957 megtekintés

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 98
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Chicago Bears
« Válasz #1335 Dátum: 2019 okt. 14. 21:27 »
Kyle Long... ennyit bírt. Kiemelkedően 1 szezonban játszott tán, újabb felejthetetlen 1. körös playa. Gyűlik sajnos ez a lista is.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1336 Dátum: 2019 okt. 15. 22:20 »
A nagyobb baj hogy Hicks is IR

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
  • Kedvelések: 418
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1337 Dátum: 2019 okt. 16. 12:29 »
A baj nem kicsi, nem tudom Williams feltámadása meddig tart, de legyünk őszinték, Hicks amekkora terhelést eddig kapott, az volt a mázli hogy hamarabb nem sérült meg.

Nagyobb baj, hogy Daniels, Miller, Montgomery és Cohen se produkál, sőt, igazából Miller fejelten rohangálását mégcsak rossz produkciónak se minősíteném. Így azért elég szarul néz ki az elmúlt 2 év draftja. Sőt, ha ez így marad, akkor kibaszott siralmas volt Pace minden egyes draftja

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
  • Kedvelések: 187
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1338 Dátum: 2019 okt. 16. 17:32 »
Nagyobb baj, hogy Daniels, Miller, Montgomery és Cohen se produkál, sőt, igazából Miller fejelten rohangálását mégcsak rossz produkciónak se minősíteném. Így azért elég szarul néz ki az elmúlt 2 év draftja. Sőt, ha ez így marad, akkor kibaszott siralmas volt Pace minden egyes draftja
A nagyobb baj, hogy Daniels, Whitehair, Long, Leno, Burton, Miller, Cohen, Montgomery, Trubisky nem produkál.
Ez végül is csak 80 százalék, Massie olyan mint szokott, Gabriel kihagyott 2 hetet. Robinson fenomenális.
S mellette van egy lófasz edzői offense munka is.

Teddy Bridgewater, amikor a Vikingsban volt, voltunk bármilyen szarok mindig reális eséllyel indultunk, mikor ő volt a QB.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1339 Dátum: 2019 okt. 17. 11:58 »

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 310
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 52
Csi77 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1340 Dátum: 2019 okt. 17. 13:57 »
A baj nem kicsi, nem tudom Williams feltámadása meddig tart, de legyünk őszinték, Hicks amekkora terhelést eddig kapott, az volt a mázli hogy hamarabb nem sérült meg.

Egyszer, pár éve, egy tanult Baers fórumtársunk azt mondotta, hogy ez nem egy rossz csapat, hanem ez egy rosszul edzett csapat (mármint a Bears) Meri ezt ő most is mondani vajon?

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
« Válasz #1341 Dátum: 2019 okt. 17. 19:07 »

Egyszer, pár éve, egy tanult Baers fórumtársunk azt mondotta, hogy ez nem egy rossz csapat, hanem ez egy rosszul edzett csapat (mármint a Bears) Meri ezt ő most is mondani vajon?
Remélem, hogy nem rám gondolsz most, de ennyi formán kívül játszó embert ritkán látni. Márha nem én/mi látunk bele többet a játékosokba. Szégyenteljes, hogy ha 20 pont felett kapunk, tulajdonképpen keresztet vethetünk a meccsekre. Szar volt a védelem a Raiders ellen, de nagyon. Viszont 24 pont, abból egyik TD drive indult kb a 20 yardosunkról... hát nem egy olyat egetverően magas pontszám.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1342 Dátum: 2019 okt. 17. 19:59 »
en mondtam még a forteolsenearlbennett, fortejeffriesmarshall időkben

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 310
  • Fórumozó
« Válasz #1343 Dátum: 2019 okt. 18. 08:35 »

Egyszer, pár éve, egy tanult Bears fórumtársunk azt mondotta, hogy ez nem egy rossz csapat, hanem ez egy rosszul edzett csapat (mármint a Bears) Meri ezt ő most is mondani vajon?
Remélem, hogy nem rám gondolsz most, de ennyi formán kívül játszó embert ritkán látni. Márha nem én/mi látunk bele többet a játékosokba. Szégyenteljes, hogy ha 20 pont felett kapunk, tulajdonképpen keresztet vethetünk a meccsekre. Szar volt a védelem a Raiders ellen, de nagyon. Viszont 24 pont, abból egyik TD drive indult kb a 20 yardosunkról... hát nem egy olyat egetverően magas pontszám.
Én Jimmyre emlékszem.

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 310
  • Fórumozó
« Válasz #1344 Dátum: 2019 okt. 18. 08:57 »
És most nem így gondolod?

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1345 Dátum: 2019 okt. 18. 15:44 »
És most nem így gondolod?
tavaly se értettem a Neggy kócsofdayír díjat, nálam akkor is Reich nyerte volna. Mostmár úgy vagyok vele, hogy Lavi és Jauron is megkapta. Ligaalja az offense, miről beszélünk? Hát mi folyik itt Gyöngyösön!

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1346 Dátum: 2019 okt. 18. 22:56 »
Viszont vasárnap nincs Brees, Kamara és Cook. Hazai pályán játszunk. Kipihentek és felkészültek ( hehe mint minden bye week után :) ) leszünk. Ja egy ilyen meccset nem tudunk megnyerni akkor nincs helyünk a PO-ban...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 521
  • Tag
« Válasz #1347 Dátum: 2019 okt. 19. 14:55 »
Viszont vasárnap nincs Brees, Kamara és Cook. Hazai pályán játszunk. Kipihentek és felkészültek ( hehe mint minden bye week után :) ) leszünk. Ja egy ilyen meccset nem tudunk megnyerni akkor nincs helyünk a PO-ban...
Nem panaszkodhatunk, eddig minden a lehető legjobban alakul, semmilyen külső tényezőre nem lehet fogni

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
« Válasz #1348 Dátum: 2019 okt. 20. 08:44 »
Én roppant elégedett lennék, ha önerőből az offense 20 pontot feltudna tenni a táblára. Tudom telhetetlen vagyok, nem lehet reális azt kérni, hogy egy top csapat ellen ne 3 pontra legyünk csak képesek.

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
« Válasz #1349 Dátum: 2019 okt. 20. 23:56 »
Két hetet készültek erre a félidőre. Felállva lehet tapsolni.