Chicago Bears

• 1437 válasz
  • 63230 megtekintés

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 523
  • Tag
  • Kedvelések: 418
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1185 Dátum: 2019 ápr. 27. 23:56 »
 :Dán István, Valdosa State, foglalkozására nézve cornerback. Szerintem első draftolt játékos a történelmükben.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 71
Tomcsik - Re:Chicago Bears
« Válasz #1186 Dátum: 2019 ápr. 28. 02:52 »
:Dán István, Valdosa State, foglalkozására nézve cornerback. Szerintem első draftolt játékos a történelmükben.
Brutál atletik freak a forma ha Pagano kikupálja lehet belőle valami. 3 évig WR volt csak egy éve lett CB...

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1187 Dátum: 2019 ápr. 28. 02:58 »
Duke Shelley, 5-9, 163 fontos corner. Ezzel vajon mi lehet a terv?

Szerk 180 font.

Ha nézel róla tapeket a srác sokkal fizikálisabban játszik mint azt a mérete predesztinálná. Kicsit radar alá került mert a szezon közepe felé megsérült a lábújja. Coverben elég jó vokt. Nickelbe a későbbiekben el tudnám képzelni...

https://mobile.twitter.com/pff_bears/status/1122237961477730304

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 523
  • Tag
« Válasz #1188 Dátum: 2019 ápr. 28. 07:50 »
Nahát, nahát, UDFA-n egy raklapnyi kicker, és Emanuel Hall. Kicker nincs, az oké, azzal is beljebb vagyunk hogy kivágtuk szerencsétlen Parkert. Mostmár csak a punterünk a choker, azzal elégedettek vagyunk. Emanuel Hall az idei Marcus Monk vándordíj esélyese, Tanner Gentry esélytelen idén a küzdelemben

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 603
  • Tag
  • Kedvelések: 187
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1189 Dátum: 2019 ápr. 28. 09:58 »
Duke Shelley, 5-9, 163 fontos corner. Ezzel vajon mi lehet a terv?

Szerk 180 font.

Ha nézel róla tapeket a srác sokkal fizikálisabban játszik mint azt a mérete predesztinálná. Kicsit radar alá került mert a szezon közepe felé megsérült a lábújja. Coverben elég jó vokt. Nickelbe a későbbiekben el tudnám képzelni...

A 163 font, ami először kijött infó azt keveselltem eléggé, de így ez a 180 ez teljesen ok, erre rádolgozva Callahan méret lesz kb. Egyértelmű így a terv mit szeretnénk a sráccal, max lesz egy Frey kaliberű nem jött be játékos.

Denmark nekem inkább tűnik egy hybrid SS/ILB kombónak. Ha a Kevin Toliver projekt befutna az azért nagyban könnyítene a helyzeten.

Hamar elment ez a draft, pass rushert vártam nem jött, de a keret kész.
TE, OLB, ahol el lehet képzelni, hogy egy UDFA megcsinálja, esetleg OL-be Hiestand valamelyik Notre Dame játékosa beférhet.

Annyira feltudjátok baszni az ember agyát ezzel a brutális passzív hozzá állással Trubiskyvel szemben gec :Dd
Ha leveszed a közröhej Bucs elleni 6 TD-t, akkor elég arcpirító számokat hozott, s meccsen sincs meg az az érzésed, hogy jobban játszik, mint amit a statisztika mutat. Lábon veszélyes ez plusz pont. S most azért körbe van szórva játékosokkal, nem egy Johnny Knox, Devin Hester, Kellen Davis triumvirátussal kell szenvedni. Engem nem győzött meg a második éve, hogy előre tudunk lépni irányítóposzton. Sőt szerintem hátrébb léptünk, ha megnézzük mondjuk 2015-höz (netán 2010-11-hez) képest csak valamilyen egészen bámulatos módon ez előrelépésnek van elkönyvelve.
« Utoljára szerkesztve: 2019 ápr. 28. 10:43 írta tüsi91 »

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 85
Bazzani - Re:Chicago Bears
« Válasz #1190 Dátum: 2019 ápr. 28. 10:26 »
Igen az első.
Kenny Moore III is onnan jött de ő UDFA volt.
Fire Patrica

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 608
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 194
Empty taxi - Re:Chicago Bears
« Válasz #1191 Dátum: 2019 ápr. 28. 10:42 »
Igen az első.
Kenny Moore III is onnan jött de ő UDFA volt.
Nem igaz.
Már 4 Valdosta State játékost is draftoltak, utoljára Edmund Kugbilát a Panthers a 2013-as draft 4. körében (ő a legmagasabban kiválasztott Valdosta State playa).
Az NFL történetének legjobb Valdosta State játékosa meg Jessie Tuggle, a Falcons franchise történetének talán legjobb linebackere, 5x Pro Bowler, 3x All-Pro, nem mellesleg Grady Jarrett apja :D.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1192 Dátum: 2019 ápr. 29. 03:17 »
Gondoltam írok pár sort a draftunkról és az UDFA classról. Csapjunk is bele a lecsóba.

3/73 David Montgomery RB Iowa State

Ahogy Pace is mondta ő egy tick all the box guy. Egy igazi 3 down RB. Fizikális és rendkívül ellúzív. Az elmúlt 2 évben a legtöbb miss tackle ellene történt. De ha az elmúlt 5 évet nézzük akkor is 2. helyen áll.

https://twitter.com/PFF_College/status/930142495664730112

Bár nem sokat használták elkapásoknàl, viszont jó keze van és Nagy rendszerében majd meg is mutathatja ezt. Az idei RB prospectek közül szinte minden szakértőnél top5 RB volt, sőt volt olyan aki egyenesen azt mondta hogy ő a legjobb. Remek pass blokkban is, jól fut középre és outside zone futásoknál is használható. A legnagyobb erőssége a contact ballance és hogy remekül lát a pályán. Hihetetlen irányváltásokra képes. Bár nem a leggyorsabb RB de a laterális sebessége a legjobb az idei RB classban. Nem gondoltam volna hogy bennt lesz 3. körben, szinte minden big boardon 2. körös volt. Nagyon jó kis RB lesz aki remek fit Nagy rendszerébe. Emellett tipikus Pace pick a pályán kívül is. Csapat kapitány volt és mindenki felnézett rá, igazi leader karakter. Gyermek kórházakba jár és sokat segít a közösségnek. Nagyon jó a munkamorálja is. A harmadik körben remek érték volt az egyetlen dolog ami rontja a varázsát hogy fel kellett menni érte. Azt azonban tudjuk hogy ha meg van Pace embere akkor nem hezitál hogy megszerezze. Abban is biztos vagyok hogy jövőre az egyik 2. körösünkkel le fog tradelni hogy vissza szerezze az itt elveszített pickeket.

Itt egy remek elemzés róla:

www.windycitygridiron.com/platform/amp/2019/4/27/18519397/chicago-bears-draft-2019-breaking-down-david-montgomery-nfl-iowa-state-third-round-day-two-2?utm_campaign=wiltfongjr&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter&__twitter_impression=true

4/126 Riley Ridley WR Georgia

https://twitter.com/HogsHaven/status/1085932289224257537

Bár a WR közel sem volt a legnagyobb needek közt ez egy tisztán BPA húzás volt. A legtöbb szakértőnél 2. körös húzás így a 4. körben ez remek érték. Emberünk Calvin Ridley tesója. A legfőbb erőssége hogy remek route futó, az idei drafton tán ő volt ebben a legjobb és tudjuk hogy ez Nagy rendszerébe nagyon fontos. Emellett remekül követi a mély labdákat és képes nagyon akrobatikus elkapásokra is. Jó kezei vannak, ritkán droppol. Állítólag akkor tetszett meg nagyon Pacenak amikor beszélgettek hogy milyen jó a 50:50 jump balloknál, mire Ridley azt mondta hogy ez nem igaz mert számára nincs 50:50 labda mert ő szedi le mindet. Remekül illik Nagy rendszerébe. Bár szerintem már idén is szóhoz fog jutni ő inkább a jövő pickje. Pace gondol arra hogy mi lesz ha meg kell vállni valakitől a cap space miatt. Emelett sosem árt a minőségi depth.

6/206 Duke Shelley CB Kansas State

https://twitter.com/KStateFB/status/1067883777244975104

Ő amolyan radar alatti játékos, bevallom róla nem tudtam sokat, de azóta jobban utánna jártam. Sokaknál 4-5. körös pick volt amíg meg nem sérült a lábújja ami miatt ki kelett hagynia a szezon utolsó 5 meccsét és nem tudott részt venni a combineon sem. A pro dayen viszont remek számokat hozott. Ami miatt idáig csúszott az a mérete. Mindössze 5.9 magas és 180 font. Viszont sokkal fizikálisabban játszik annál mint azt a mérete predesztinálná. Nagyon gyors, a pro dayen repesztett egy 4.46-os időt. Egy agresszív nagyon kompetitív játékos jó munka morállal. Remek labda érzéke van és jó coverben.

https://twitter.com/PFF_Bears/status/1122237961477730304

Remek kis slot CB lehet belőle. Nincs sok CB depth illetve Skrine nekem nem életbiztosítás így nem tartom kizártnak hogy 1-2 éven belül átveheti a helyét. Az a kérdés hogy a nagyobb, fizikális slot WR-t illetve TE-t mennyire tudja majd megoldani. És egy plussz 5-10 font izom elférne rajta. Összességében 6. körben szerintem ez is remek húzás.

7/222 Kerrith Whyte, RB, Florida Atlantic

Ő volt annak a Singleterynek a cseréje akit sokan azt gondokták hogy ő lesz az elsődleges RB célpontunk. Egy nagyon gyors RB, robbanékony és ha open fielden megkapja a labdát akkor szinte lehetetlen megfogni. Ő igazából Cohen kicsit nagyobb kiadásban azt leszámítva hogy laterális sebességben kicsit lassabb. Ezzel biztos hogy a Mizzel projektet elfeledjük hála istennek. Ami segíthet neki abban hogy meg ragadjon a roosteren az az ST értéke. Remek opció lehet visszahordásoknál.

7/238 Stephen Denmark, CB, Valdosta State

https://twitter.com/Steelersdepot/status/1109794630831353857

Hát róla absolut semmit nem tudtam, a suliról sem nagyon halottam még. Eddig összesen 4 játékost draftoltak az egyetemről egész története alatt. Ahogy utánna olvastam azt kell tudni a srácról hogy remek méretekkel rendelkező, nagyon atletikus játékos. Kb ezek miatt húzol ki valakit a 7. körben. A karrierje kezdetén WR volt és csak egy éve váltott CB -re szóval ő egy igazi project akivel játszhat Pagano. 6-3 magas 225 font és 4.46 alatt futotta a 40 yardot. Nagyon hosszú karokkal rendelkezik. Egy igazi athletic freak. Páran már pedzegették hogy a méretei miatt lehet S be is kipróbálják. Egy igazi project playa akiben hatalmas upside van, de nagyon nyers... A draft ezen szakaszában már minden lottószelvény, reméljük ő egy nyerő fajta...

Összességében szerintem Pace kihozta a maximumot a rendelkezésre álló lehetőségekből. Igazából egy edge rushert hiányoltam még, de az nem jött. Úgy látszik Pace bízik benne hogy nem lesznek sérülések és Fitts meg Irving fejlődik valamit. Mondjuk pénz még van így lehet majd jön nég egy cutolt veterán. Ha úgy vesszük hogy 1/24-en húztunk egy Macket a 2. körben meg egy Millert akkor ez egy A+++ draft...Ha lesz egy kis időm megint akkor megemlékezek majd pár UDFA igazolásunkról is mert van 4-5 érdekes név aki esetleg megcsíphet helyeket...
« Utoljára szerkesztve: 2019 ápr. 29. 09:59 írta FüligJimmy »

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1193 Dátum: 2019 ápr. 29. 03:18 »
Bocsi a képek miatt a másik fórumra csináltam és ott jó. Nem volt kedvem újra formázni :(

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 523
  • Tag
« Válasz #1194 Dátum: 2019 ápr. 29. 10:02 »
Bocsi a képek miatt a másik fórumra csináltam és ott jó. Nem volt kedvem újra formázni :(

átszerkesztettem, biztos nem haragszol :D

amúgy a kép, vagy gif linkét beszúrjátok az img /img tag közé, és ennyi, csak ne legyen titkosított. Youtube videó a [youtube] /youtube] közé, ott van felül, kivéve ha a gyors válasz funkcióra kattintasz, abban nincsenek formázási lehetőségek.

ha twitterről akartok beszúrni, ott simán elég a link
https://twitter.com/........  ott az a baj, hogy általában van a status/516564544számsor után egy /valami/valami, azt ki kell törölni, és utána simán behúzza a widget.

Ez volt minden, amit a fórumról tudni akartál de soha nem merted megkérdezni rovatunk különkiadása

Nem elérhető Bear

• *
  • Hozzászólások 72
  • Mackófelső
  • Kedvelések: 19
Bear - Re:Chicago Bears
« Válasz #1195 Dátum: 2019 ápr. 29. 10:11 »
Én alapvetően elégedett vagyok a drafttal. Ridley nem kellett, de nyilván kva nagy steal, kár lett volna benn hagyni. Montgomery fasza pick, tudtuk, h jön ott vki...kicsit Fortés a sztájl, csak vmivel lassabb.
Shelley McManis pótlása, ha bejön, Dánia projekt, Whyte returner...ők mind úgy kerülhetnek oda, ha spec. Teamben hasznosak...a hátsó körök erre valók...
Deacon Jones: “Well the only thing I can say about the great Dick Butkus—I’ll say it in a poem. Roses are red and violets are blue, if you got any sense, you’ll keep Butkus away from you.”

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 523
  • Tag
« Válasz #1196 Dátum: 2019 ápr. 29. 10:58 »
Én alapvetően elégedett vagyok a drafttal. Ridley nem kellett, de nyilván kva nagy steal, kár lett volna benn hagyni. Montgomery fasza pick, tudtuk, h jön ott vki...kicsit Fortés a sztájl, csak vmivel lassabb.
Shelley McManis pótlása, ha bejön, Dánia projekt, Whyte returner...ők mind úgy kerülhetnek oda, ha spec. Teamben hasznosak...a hátsó körök erre valók...

Sok játékost veszítettünk ST-n az elmúlt 2 évben, azért idén Bellamy és Cunnigham is érvégés, de az idei draft kizárólag 2020-ról szól. Idén talán Montgomery juthat komolyabban szóhoz, de ha senki nem válik be, akkor kiegészítő játékosokat is komoly pénzért kell majd igazolni, ami nem fog beleférni, vagy kiherélt lesz a roster. Vagy elengedsz egy komolyabb játékost, mint pl. Whitehair, aki az újonc szezonja óta nem tudja összerakni magát rendesen. Idén már ki kellene derüljön Nichols, RRH mennyit tud, vagy Trevathant tudja e pótolni Iyiegbuniwe (Ki?) vagy Kwiatkowski (nem hinném), Gabrielt 2020-tól Miller, vagy abból a 6 tucat hátsó körös zseniből akárcsak 1 is. És akkor beszélhetünk, hogy Patterson kell e ennyiért, ha bejön a visszahordó gyerek, Davis is mehet, kvázi 1 évest kapott, mert Cohen kap majd nagyobb lóvét.

Ha senki nem válik be, akkor 2021-től simán belehullhatunk a szakadékba. 10 évenként egyszer csoportot nyerni annyira nem nagy kunszt azért, 10 évig zsinórban rájátszásba kerülni már ezeken a húzásokon múlik. És biza 1 újonc DB is jöhetne már, mert Eddie Jacksont szeretjük, de Amost már nem sajnáltuk, és utána a kietlen pusztaság.

És igen, szidjuk Turbóment, mert meccsenként négy drive-ot úgy hoz le mint Blake Bortles, hármat mint Josh McCwon, kettőt mint Russ Wilson.

Nem elérhető Tomcsik

• Hozzászólások 467
  • Fórumozó
« Válasz #1197 Dátum: 2019 ápr. 29. 11:21 »

átszerkesztettem, biztos nem haragszol :D

amúgy a kép, vagy gif linkét beszúrjátok az img /img tag közé, és ennyi, csak ne legyen titkosított. Youtube videó a [youtube] /youtube] közé, ott van felül, kivéve ha a gyors válasz funkcióra kattintasz, abban nincsenek formázási lehetőségek.

ha twitterről akartok beszúrni, ott simán elég a link
https://twitter.com/........  ott az a baj, hogy általában van a status/516564544számsor után egy /valami/valami, azt ki kell törölni, és utána simán behúzza a widget.

Ez volt minden, amit a fórumról tudni akartál de soha nem merted megkérdezni rovatunk különkiadása

Köszi. Tegnap hajnali 3 kor végeztem vele, már bealudtam a végén a másik fórumon jó volt és csak át másoltam. Amikor láttam hogy nem jó már nem volt lelki erőm szarozni vele.
« Utoljára szerkesztve: 2019 ápr. 29. 13:41 írta Tomcsik »

Nem elérhető Bear

• *
  • Hozzászólások 72
  • Mackófelső
  • Kedvelések: 19
Bear - Re:Chicago Bears
« Válasz #1198 Dátum: 2019 ápr. 29. 11:49 »
Egyébként simán lehet, h Dániából Ss-t próbalnak faragni...
Udfa-k közül Bars, Hall, Raymond könnyen odakerülhet a rosterre idén...
Baron meg pláne....
Deacon Jones: “Well the only thing I can say about the great Dick Butkus—I’ll say it in a poem. Roses are red and violets are blue, if you got any sense, you’ll keep Butkus away from you.”

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
  • Kedvelések: 480
peterk2005 - Re:Chicago Bears
« Válasz #1199 Dátum: 2019 ápr. 29. 14:00 »
Ha minőség oldalról közelítve nem jött össze, próbáljuk meg mennyiség oldalról megközelíteni. :)

https://twitter.com/ProFootballTalk/status/1122828646530605056
The only discipline that lasts, is self discipline