Chicago Bears

• 1349 válasz
  • 58002 megtekintés

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Chicago Bears
« Dátum: 2018 máj. 29. 12:33 »
Jimmy State Football
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 14. 08:53 írta apeszos »

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 423
  • Tag
  • Kedvelések: 408
FüligJimmy - Re:Chicago Bears
« Válasz #1 Dátum: 2018 máj. 29. 13:29 »
Üdvözlet minden kedves régi, és új Olvasónak!

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
sutianap - Re:Chicago Bears
« Válasz #2 Dátum: 2018 máj. 29. 13:42 »
Üdvözlet minden kedves régi, és új Olvasónak!
és írónak, vajnak estleg tejfölnek

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 423
  • Tag
« Válasz #3 Dátum: 2018 máj. 29. 13:49 »

Elérhető tüsi91

• Hozzászólások 587
  • Tag
  • Kedvelések: 173
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #4 Dátum: 2018 máj. 30. 17:57 »
Amikor a bowlon még 2010-ben új fórum került installálásra NFC döntőt játszott a csapat. Nem vagyok ilyen nagyravágyó jó lenne egy playoff, de legalább a Packerst verjük meg itthon.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 423
  • Tag
« Válasz #5 Dátum: 2018 máj. 30. 18:08 »
Amikor a bowlon még 2010-ben új fórum került installálásra NFC döntőt játszott a csapat. Nem vagyok ilyen nagyravágyó jó lenne egy playoff, de legalább a Packerst verjük meg itthon.

Lájkoltalak, tesa!

Elérhető tüsi91

• Hozzászólások 587
  • Tag
  • Kedvelések: 173
tüsi91 - Re:Chicago Bears
« Válasz #6 Dátum: 2018 máj. 30. 18:25 »
Kezdjünk rögtön egy provokatív gondolattal.

3 éve van itt Ryan Pace mondhatjuk, hogy kvázi jól draftol, meg átalakította a rostert, meg tököm, de egy valamire való GM 3 év alatt elér valamit. Itt összesen lett 14 győzelem. Na most szerintem rohadtul eredmény kell 2018-ban új stáb ide vagy oda, a lehető legrosszabb egy ilyen 8-8 lenne.. Hát fejlődött is a csapat meg nem is, de aki 4. évére nem képes egy ütőképes csapatot összerakni, ráadásul költhetett becsülettel annak 10 év is kevés lesz.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Chicago Bears
« Válasz #7 Dátum: 2018 máj. 30. 19:02 »
Mi 7-9 el jutottunk rájátszásba, pont  maciktól kaptunk ki rájátszás 2. körében. Idén is 7-9 a cél.

Nem elérhető Melehov

• Hozzászólások 1
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 1
Melehov - Re:Chicago Bears
« Válasz #8 Dátum: 2018 máj. 31. 01:39 »

3 éve van itt Ryan Pace mondhatjuk, hogy kvázi jól draftol, meg átalakította a rostert, meg tököm, de egy valamire való GM 3 év alatt elér valamit. Itt összesen lett 14 győzelem. Na most szerintem rohadtul eredmény kell 2018-ban új stáb ide vagy oda, a lehető legrosszabb egy ilyen 8-8 lenne.. Hát fejlődött is a csapat meg nem is, de aki 4. évére nem képes egy ütőképes csapatot összerakni, ráadásul költhetett becsülettel annak 10 év is kevés lesz.

Sziasztok!

Nem voltam soha nagyon aktív a bowlon sem, főleg az elmúlt években nem, inkább csak olvastam a fórumunkat.

Nem ismerjük egymást, viszont már több, mint tíz éve olvasom a hozzászólásaitokat és az eszmecserét, ami azért barátságnak is hosszú. Így alap volt, hogy jövök ide!

Sztem is van eredménykényszer, de az új stáb mantrával majd mindent megmagyarázhatnak. Meg ha valaki bemondja, hogy tradition, legacy, meg hasonló bullshiteket használ interjúkban, mindent elnéznek.

Ez a Fox éra annyira mélyre rakta a lécet, hogy engem sajnos egy 8-8-cal meg tudnának venni. Ha a csapat idei képe tényleg ezt mutatja, nem azt hogy azért nem lett több győzelem, mert magunkat szopattuk.

De teljesen meg tudom érteni, hogy neked/másnak ez kevés lenne, full jogos a kapott türelem és lóvé tükrében.

Nekem a legfontosabb az, hogy lássuk, hogy Trubiskyre lehet építeni, képes fejlődni. Láttuk, hogy van egy jó skill setje és bízom benne, hogy tudják építeni megfelelő emberekkel körülötte.

Én az elmúlt
"You're never a loser until you quit trying."- Mike Ditka

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
  • Kedvelések: 18
Blaise - Re:Chicago Bears
« Válasz #9 Dátum: 2018 máj. 31. 08:48 »

Szerintem ezt a kvázi 3 éves szabályt Trubisky draftolása felülírja, én megvárnám legalább a mostani és talán még a következő szezont is vele. Ha addigra nem sikerül ütőképes csapatot építeni Trubisky köré akkor egy új menedzsmentnek még mindig van 1+1 éve amíg rookie szerződés alatt van. Persze érthető a "türelmetlenség" az elmúlt éveket figyelembe véve.

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Chicago Bears
« Válasz #10 Dátum: 2018 máj. 31. 08:56 »

Szerintem ezt a kvázi 3 éves szabályt Trubisky draftolása felülírja, én megvárnám legalább a mostani és talán még a következő szezont is vele. Ha addigra nem sikerül ütőképes csapatot építeni Trubisky köré akkor egy új menedzsmentnek még mindig van 1+1 éve amíg rookie szerződés alatt van. Persze érthető a "türelmetlenség" az elmúlt éveket figyelembe véve.

Én azért nem értek teljesen egyet, mert felprogramozott játékszervezési világban élünk. Nem véletlenül skillsettet vesznek elsősoran, nem véletlenül megy a hipszter derpegés arról, hogy ki mit és hogyan tud megdobni.
Én örülnék, ha Trubiskyval szemben kb ugyanaz lenne az elvárás, mint mondjuk 15 évvel ezelőtti 1. körösökkel szemben, de nem így van... szerintem 2-3 évre masszívan vinni kell a csapatot(elsősorban) de nem mutat rosszul a  60.x% pontosság 95+ rating...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 423
  • Tag
« Válasz #11 Dátum: 2018 máj. 31. 10:13 »

Én azért nem értek teljesen egyet, mert felprogramozott játékszervezési világban élünk. Nem véletlenül skillsettet vesznek elsősoran, nem véletlenül megy a hipszter derpegés arról, hogy ki mit és hogyan tud megdobni.
Én örülnék, ha Trubiskyval szemben kb ugyanaz lenne az elvárás, mint mondjuk 15 évvel ezelőtti 1. körösökkel szemben, de nem így van... szerintem 2-3 évre masszívan vinni kell a csapatot(elsősorban) de nem mutat rosszul a  60.x% pontosság 95+ rating...

Én úgy vagyok Turbómennel, hogy oda tudja pörköli pont abba a 7-12 yardos zónába, ahova nagyon kevesen, ugyanakkor úgy kibassza a negyedik sorba, ha valaki törüres a vonal mellett, hogy Sex Cannon felszisszen, hogy azért ezt nem kéne.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 149
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Chicago Bears
« Válasz #12 Dátum: 2018 máj. 31. 10:51 »
csöcsök lesznek?

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 423
  • Tag
« Válasz #13 Dátum: 2018 máj. 31. 10:58 »
csöcsök lesznek?

Nem. Szakítottam istentelen, pogány életemmel.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
sutianap - Re:Chicago Bears
« Válasz #14 Dátum: 2018 máj. 31. 11:02 »
csöcsök lesznek?

Nem. Szakítottam istentelen, pogány életemmel.
megtárgyaljuk?