Darts

• 50 válasz
  • 3297 megtekintés

guest8

guest8 - Re:Darts
« Válasz #45 Dátum: 2018 dec. 28. 04:41 »
Hinnye, mi meccs volt az Anderson-Dobey!
Minimum elődöntő-színvonal. A Gerwen-Lewis is bitang volt, csak kevesebb izgalommal.

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 85
Farky - Re:Darts
« Válasz #46 Dátum: 2018 dec. 28. 08:02 »
Hinnye, mi meccs volt az Anderson-Dobey!
Minimum elődöntő-színvonal. A Gerwen-Lewis is bitang volt, csak kevesebb izgalommal.

A torna meccse volt az tuti, Dobey ha így folytatja jövőre számolni kell vele is
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
« Válasz #47 Dátum: 2019 jan. 01. 23:38 »
Elég papírforma lett a döntő eredménye.

Közben kiderült a Premier League mezőnye is

guest8

« Válasz #48 Dátum: 2019 jan. 04. 01:13 »

Hát én a görény Price-t nem hívtam volna, Barney is csak a neve és a bejelentett visszavonulás miatt lesz ott. Közben Chizzy jó formát mutat, és PR-szempontból Aspinall sem lett volna hülyeség, sok rajongót szerzett magának és a sportnak is, bár kizárólag a teljesítményt figyelembe véve talán korai lett volna.

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
« Válasz #49 Dátum: 2019 jan. 04. 08:24 »

Hát én a görény Price-t nem hívtam volna, Barney is csak a neve és a bejelentett visszavonulás miatt lesz ott. Közben Chizzy jó formát mutat, és PR-szempontból Aspinall sem lett volna hülyeség, sok rajongót szerzett magának és a sportnak is, bár kizárólag a teljesítményt figyelembe véve talán korai lett volna.
Suljovicot sem hívtam volna be, akkor már inkább Lewist

guest8

« Válasz #50 Dátum: 2019 jan. 05. 01:12 »

Suljovicot sem hívtam volna be, akkor már inkább Lewist
Lewis nálam is nagy kedvenc, de Suljovic annyi tornán indul (és nem is szerepel rosszul), hogy az ott gyűjtött pénz alapján gyakorlatilag kihagyhatatlan ranglistapozícióba került. Nála amúgy kíváncsi lennék, hogy külső behatásra vagy magától gyorsult a játéka, de ennél régebben sokkal lassabban, körülményesebben dobott.