Baseball kibeszélő

• 92 válasz
  • 4042 megtekintés

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 14
Mikey - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #60 Dátum: 2018 júl. 17. 19:54 »
Manfred szerint komoly beszélgetések lesznek a shiftekről, és arról hogy jót tesznek-e a sportnak, vagy sem.

Érdekes lenne ha betiltanák.
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető Tito05

• *
  • Hozzászólások 23
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 12
Tito05 - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #61 Dátum: 2018 júl. 17. 21:24 »
Még az MLB All-Star Game az aminek azt mondom, van értelme. Nem azért, mert eldönti kié lesz a pályaelőny, hanem a sportból magából adódóan. Annyival nem tud lagymatagabb lenni hogy élvezhetetlen legyen.

Viszont a Home Run Derbyt sosem tudtam nézni. Na az komolytalan.
2017-es szezontól eltörölték azt, h az All-Star Game győztes konferenciáé a pályaelőny a World Series-ben. Tavalytól a jobb alapszakasz mérlegű csapat kezdhet otthon.

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 14
Mikey - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #62 Dátum: 2018 júl. 17. 21:29 »
Még az MLB All-Star Game az aminek azt mondom, van értelme. Nem azért, mert eldönti kié lesz a pályaelőny, hanem a sportból magából adódóan. Annyival nem tud lagymatagabb lenni hogy élvezhetetlen legyen.

2017-es szezontól eltörölték azt, h az All-Star Game győztes konferenciáé a pályaelőny a World Series-ben. Tavalytól a jobb alapszakasz mérlegű csapat kezdhet otthon.
Ez nekem teljesen kimaradt. :D
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #63 Dátum: 2018 júl. 18. 06:20 »

Ez nekem teljesen kimaradt. :D
Detto.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #64 Dátum: 2018 júl. 20. 09:17 »
Aki nézne baseballt, de nem talált eddig streamet, vagy nem akart előfizetni, annak egy jó hír. MA MINDEN MECCS INGYENESEN NÉZHETŐ AZ MLB.COM OLDALON, HA REGISZTRÁLSZ!!!
Este 20:20-tól Cardinals - Cubs rangadóval kezdődik a nap!

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
  • Kedvelések: 15
Szittya999 - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #65 Dátum: 2018 júl. 20. 18:38 »
Srácok, a Cardinals @ Cubs; Astros @ Angels; Dodgers @ Brewers nagyon jók lesznek. Kattanjatok rá!!!
Giants @ Athletics meccsen pedig nézzétek meg Blake Treinen-t, az Athletics bullpen és a liga egyik, hanem legjobb dobóját!

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #66 Dátum: 2018 júl. 20. 23:19 »
Gyerekek, Red Sox drukkerként mondom, hogy Lester-ről gondolt véleményem igazolódni látszik. :( Pedig akkoriban a WS-ben akkorát alkottak, hogy azt nem lehet nem imádni.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #67 Dátum: 2018 júl. 21. 06:49 »
Gyerekek, Red Sox drukkerként mondom, hogy Lester-ről gondolt véleményem igazolódni látszik. :( Pedig akkoriban a WS-ben akkorát alkottak, hogy azt nem lehet nem imádni.
Olyan jók voltunk, 12-1-nél nem bírtam agyilag és kikapcsoltam :D Elképesztő leolvadást mutatott Lester. Egyetértek veled az ő dolgában. Sajnos...

Amúgy jobban megnézve A HÉTVÉGE MINDEN MECCSE INGYEN NÉZHETŐ AZ MLB.COM-ON!

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #68 Dátum: 2018 júl. 21. 13:08 »
Olyan jók voltunk, 12-1-nél nem bírtam agyilag és kikapcsoltam :D Elképesztő leolvadást mutatott Lester. Egyetértek veled az ő dolgában. Sajnos...

Tényleg érdemes rákattanni a meccsekre, szinte egy teljesen új szezon fog kitárulkozni előttünk. Most pedig, hogy ingyenes, azt használjátok ki!!!

Cubs:
https://www.fangraphs.com/blogs/the-cubs-are-on-pace-for-their-worst-rotation-ever/

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #69 Dátum: 2018 júl. 21. 15:20 »

Tényleg érdemes rákattanni a meccsekre, szinte egy teljesen új szezon fog kitárulkozni előttünk. Most pedig, hogy ingyenes, azt használjátok ki!!!

Cubs:
https://www.fangraphs.com/blogs/the-cubs-are-on-pace-for-their-worst-rotation-ever/
Nekem Darvis szerződtetésével van a legnagyobb gondom. Arrietát kellett volan megtartani ennyiért bassza meg. Öröm az ürömben, hogy legalább Phillybe került :D

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #70 Dátum: 2018 júl. 22. 21:47 »
Srácok, játszottatok már az MLB The Show bármelyik kiadásával?

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #71 Dátum: 2018 júl. 22. 21:55 »
Csak MLB 2k játékokkal. Filóztam rajta hogy érdemes lenen e megvenni, de szerintem kihagyom egyelőre. Eleve nem használom ki igazán a PS4et, de majd offseasonra lehet hogy meggondolom magam és beszerzem. A 2/12 amúgy már elég jó volt, és úgy hallottam a The Show még faszább. Grafikailag mondjuk nem sok kivetnivaló lehet benne. Az irányítás lehet kicsit érdekesebb.

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #72 Dátum: 2018 júl. 22. 22:01 »
...ha bárkit érdekelne egy adott meccs elemzése, azzal kapcsolatos meglátások, akkor kérlek jelezzetek!!! Mivel munka és család mellett foglalkozok az amerikai profi ligákkal, így legalább 3 nappal a meccs előtt jelezzétek nekem, hogy melyik összecsapásokra vagytok kíváncsiak! Örülnék, ha valakivel komolyabban is együtt működhetnék ez ügyben! 

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #73 Dátum: 2018 júl. 23. 11:49 »
Csak MLB 2k játékokkal. Filóztam rajta hogy érdemes lenen e megvenni, de szerintem kihagyom egyelőre. Eleve nem használom ki igazán a PS4et, de majd offseasonra lehet hogy meggondolom magam és beszerzem. A 2/12 amúgy már elég jó volt, és úgy hallottam a The Show még faszább. Grafikailag mondjuk nem sok kivetnivaló lehet benne. Az irányítás lehet kicsit érdekesebb.

Nekem még sajnos nem volt szerencsém, mert még nincs PS4-em. Viszont egyre több embertől hallom, hogy nagyon jó, és rengeteget lehet belőle tanulni még azoknak is, akik már jó ideje fanatikus baseball rajongók. Mindenesetre egyre közelebbinek érzem azt a napot, hogy beszerezzem. :)

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #74 Dátum: 2018 júl. 25. 21:13 »

Nekem még sajnos nem volt szerencsém, mert még nincs PS4-em. Viszont egyre több embertől hallom, hogy nagyon jó, és rengeteget lehet belőle tanulni még azoknak is, akik már jó ideje fanatikus baseball rajongók. Mindenesetre egyre közelebbinek érzem azt a napot, hogy beszerezzem. :)
Én is sokat köszönhetek a játéknak. Egyébként most akciós a legújabb : https://store.playstation.com/en-hu/product/UP9000-CUSA09450_00-MLBTHESHOW18SHEU?emcid=em-st-149147&et_cid=em_342262&et_rid=115944656

Érdemes beszerezni PS4et mert újonan ugyan húzósak az árak 18-24 ezer Ftis mennek általában, néha több, de gyakran van akció és úgy már sokkal több opció van.