Baseball kibeszélő

• 92 válasz
  • 4022 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #45 Dátum: 2018 júl. 10. 21:57 »
dejó, hogy van ez a topik :). Még május elején függtem rá durván a baseballra, az alapszabályok elég hamar megvoltak, de nem mondom, hogy néha ne húztam volna fel a szemöldököm egy-egy tök érthetetlen döntésen :DDD. A Bravesnek kezdtem el szurkolni, szimpatikus csapat, ha jól tudom, építkezős fázisban vannak, és elég jók a tinik, Albies, Acuna... mondjuk vagy 2 hónapja feléjük se néztem, de most látom, jól tolják továbbra is. Hátha megjön a kedvem megint a meccsekhez... bár eléggé frusztrált, hogy nem kapom el az összes játszmát, persze lehetetlen is lenne. Focihoz szokott szemmel felfoghatatlan ez a játékmennyiség.
Örülünk, hogy ránk találtál. :D Remélem majd többet foglalkozol a Brtavesel és néha megosztasz velünk egy-egy dolgot a csapatról. Persze kérdezz nyugodtan, mindig lesz valaki aki tud válaszolni. Sok szabály nekem sincs meg tökéletesen, de az NFL-ben sem. Lényeg, hogy minél többen vagyunk annál jobb :D Amúgy igen a Braves is még építkezős fázisban, a Phillieshez hasonlóan, és mondhatni váratlanul jól szerepelnek idén. Oké a Bravesnél nem annyira meglepő mint a Philliesnél, de azért bőven túlteljesítenek. Az FO azért az igazolásokkal és tradekkel elég jó melót végzett az elmúlt években. Az új stadionhoz meg jó csapat dukál.

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 14
Mikey - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #46 Dátum: 2018 júl. 10. 21:59 »
de nem mondom, hogy néha ne húztam volna fel a szemöldököm egy-egy tök érthetetlen döntésen :DDD
Hidd el, 10 év után is néha ugyanígy vagyok ezzel. :D
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
  • Kedvelések: 15
Szittya999 - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #47 Dátum: 2018 júl. 10. 23:25 »
dejó, hogy van ez a topik :). Még május elején függtem rá durván a baseballra, az alapszabályok elég hamar megvoltak, de nem mondom, hogy néha ne húztam volna fel a szemöldököm egy-egy tök érthetetlen döntésen :DDD. A Bravesnek kezdtem el szurkolni, szimpatikus csapat, ha jól tudom, építkezős fázisban vannak, és elég jók a tinik, Albies, Acuna... mondjuk vagy 2 hónapja feléjük se néztem, de most látom, jól tolják továbbra is. Hátha megjön a kedvem megint a meccsekhez... bár eléggé frusztrált, hogy nem kapom el az összes játszmát, persze lehetetlen is lenne. Focihoz szokott szemmel felfoghatatlan ez a játékmennyiség.

Minél jobban elmerülsz a baseball-ban, annál inkább fog magával ragadni, de valami eszméletlenül.  ;)

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 488
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 84
Farky - Re:Baseball kibeszélő
« Válasz #48 Dátum: 2018 júl. 11. 10:08 »
Egy ideje már én is figyelgetem a meccseket, de még mindig teljesen hülyének érzem magam :D
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #49 Dátum: 2018 júl. 11. 10:25 »
Egy ideje már én is figyelgetem a meccseket, de még mindig teljesen hülyének érzem magam :D
Lassan itt az ideje egy Baseball meccsnézésnek is. :D

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #50 Dátum: 2018 júl. 16. 14:53 »
Elérkeztünk a szezon feléhez.

Ma Home Run Derby, holnap meg All-Star Game.
Nem tudom ti szeretitek e, én egyik major ligában sem rajongok ezért a dologért. Legkevésbé az NFL-t szeretem, a baseballban meg a HR Derby ami egy kicsi izgalommal tud eltölteni. Pedig itt legalább tétje is van annak, hogy ki nyeri a meccset.

Aztán jöhet a szezon izgalmasabbik része, trade deadline, PO run, és aztán a Playoff.

Miket vártok?

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
« Válasz #51 Dátum: 2018 júl. 16. 17:15 »
Még az MLB All-Star Game az aminek azt mondom, van értelme. Nem azért, mert eldönti kié lesz a pályaelőny, hanem a sportból magából adódóan. Annyival nem tud lagymatagabb lenni hogy élvezhetetlen legyen.

Viszont a Home Run Derbyt sosem tudtam nézni. Na az komolytalan.

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #52 Dátum: 2018 júl. 17. 15:30 »
Ti milyen baseball-al kapcsolatos oldalakat követtek kiemelt figyelemmel? Gondolok itt a dobók és ütők elemzésére stb. 

Nálam a legjobbak:
Fangraphs
Beyond The Score
Brooks Baseball

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #53 Dátum: 2018 júl. 17. 15:41 »
Ti milyen baseball-al kapcsolatos oldalakat követtek kiemelt figyelemmel? Gondolok itt a dobók és ütők elemzésére stb. 

Nálam a legjobbak:
Fangraphs
Beyond The Score
Brooks Baseball
Én ilyen úri huncutságokraa nem vetemedek, hoyg elemezzek is, arra tényleg nicns idő már. Sajnos kurvasok sportág érdekel ahhoz, hogy az amerikai focin kívül is iylen mélységekig elmerüljek. De ezeket az odlalakat majd meglesem, mert egyiket sem ismertem eddig.

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
« Válasz #54 Dátum: 2018 júl. 17. 16:04 »
Az ilyen elemzős oldalakat messze elkerülöm. Nekem már az ilyen FIP, BABIP, meg ERA+ statok is kínaiak.

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #55 Dátum: 2018 júl. 17. 17:04 »

Nálam a legjobbak:
Fangraphs
Beyond The Score
Brooks Baseball
Én ilyen úri huncutságokraa nem vetemedek, hoyg elemezzek is, arra tényleg nicns idő már. Sajnos kurvasok sportág érdekel ahhoz, hogy az amerikai focin kívül is iylen mélységekig elmerüljek. De ezeket az odlalakat majd meglesem, mert egyiket sem ismertem eddig.

Ilyen huncutságokra :D nem is kell, sőt, nem is érdemes vetemedned, ha nem akarsz mondjuk fogadni. Viszont, ha csak a kedvenc csapatodat akarod kielemezni elég tüzetesen, akárcsak szórakozásból, akár "elvakult" szurkolóként, akkor ezeket az oldalakat érdemes olvasgatnod néha napján! Meg fogsz lepődni, hogy mennyi minden újat fogsz tanulni.

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #56 Dátum: 2018 júl. 17. 17:14 »
Az ilyen elemzős oldalakat messze elkerülöm. Nekem már az ilyen FIP, BABIP, meg ERA+ statok is kínaiak.

:D ... pedig a Yankees követőjeként neked lenne néhány szép dologban gyönyörködni! 

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
« Válasz #57 Dátum: 2018 júl. 17. 18:31 »

:D ... pedig a Yankees követőjeként neked lenne néhány szép dologban gyönyörködni! 
Ebben egészen biztos vagyok, főleg Severinónak van eszement szezonja az advanced statok szerint - Twitteren bele szoktam futni néhányszor ilyenekbe -, de szerencsére a "sima" statokban is van elég gyönyörködni valóm. :)

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #58 Dátum: 2018 júl. 17. 18:53 »

Ebben egészen biztos vagyok, főleg Severinónak van eszement szezonja az advanced statok szerint - Twitteren bele szoktam futni néhányszor ilyenekbe -, de szerencsére a "sima" statokban is van elég gyönyörködni valóm. :)

...a PO-ban talán összefutunk :D

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
« Válasz #59 Dátum: 2018 júl. 17. 19:42 »

...a PO-ban talán összefutunk :D
Az nagyon nagy buli lenne. ;)