Baseball kibeszélő

• 92 válasz
  • 4025 megtekintés

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Baseball kibeszélő
« Dátum: 2018 jún. 02. 09:22 »
Go Cubs Go :)
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 14. 10:53 írta apeszos »

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 14
Mikey - Re:Baseball
« Válasz #1 Dátum: 2018 jún. 02. 11:50 »
Indítok egy coming outtal. :D

Haverom - amúgy ti is ismeritek fórumról, régóta ír(t) a baseballtopikba odaát - megdumált, így pár hete már Yankees fan is vagyok, nem csak a White Sox létezik számomra. Hogy is mondjam, kicsit megdöbbentett, micsoda különbség van baseball és baseball között. :D
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
Shawn84 - Re:Baseball
« Válasz #2 Dátum: 2018 jún. 02. 12:07 »

Haverom - amúgy ti is ismeritek fórumról, régóta ír(t) a baseballtopikba odaát - megdumált, így pár hete már Yankees fan is vagyok, nem csak a White Sox létezik számomra. Hogy is mondjam, kicsit megdöbbentett, micsoda különbség van baseball és baseball között. :D
A Red Sox jobb! Vagy akkor már  Mets. Látom tökéletes ellentéted vagyok. neked White Sox - Yankees nekem Cubs-Red Sox-Mets vonalon mozognak a kedvenceim :D

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
« Válasz #3 Dátum: 2018 jún. 02. 12:36 »

A Red Sox jobb! Vagy akkor már  Mets. Látom tökéletes ellentéted vagyok. neked White Sox - Yankees nekem Cubs-Red Sox-Mets vonalon mozognak a kedvenceim :D
Lehetne ugratni a másikat azt hiszem... :D

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #4 Dátum: 2018 jún. 02. 12:37 »

Lehetne ugratni a másikat azt hiszem... :D
Az élteti a sportot szurkolókat  :)

Nem elérhető Tito05

• *
  • Hozzászólások 23
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 12
Tito05 - Re:Baseball
« Válasz #5 Dátum: 2018 jún. 04. 22:34 »
Én meg nektek a keveréketek vagyok :) 2009-es mlb döntő volt az első major sport finálé, amit elkaptam. Azóta Yankees a szívem csücske. Később NFL-lel is megismerkedtem, ott jött a nagy szerelem a macikkal. S mivel Cubs-Bears kapcsolat elég régi, plusz a Vissza a jövőbe filmeket imádtam, így adott volt, h ők nálam a numero duo. És már mindkettőt láttam bajnokságot nyerni. Most a Bears-en lenne a sor  :D

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #6 Dátum: 2018 jún. 05. 06:11 »
Én meg nektek a keveréketek vagyok :) 2009-es mlb döntő volt az első major sport finálé, amit elkaptam. Azóta Yankees a szívem csücske. Később NFL-lel is megismerkedtem, ott jött a nagy szerelem a macikkal. S mivel Cubs-Bears kapcsolat elég régi, plusz a Vissza a jövőbe filmeket imádtam, így adott volt, h ők nálam a numero duo. És már mindkettőt láttam bajnokságot nyerni. Most a Bears-en lenne a sor  :D
Az sem lesz kisebb meló mint a Cubsé :D

Nem elérhető Tito05

• *
  • Hozzászólások 23
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 12
Tito05 - Re:Baseball
« Válasz #7 Dátum: 2018 jún. 05. 10:14 »
Még elég fiatal vagyok, szal remélem egy Bears SB-t meg egy DAC bajnoki címet megérek  :D (meg a magyar válogatottól egy jó vb szereplést, de ez már tényleg az álom kategória)
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 05. 10:36 írta Tito05 »

Nem elérhető Frankie1986

• *
  • Hozzászólások 5
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 1
Frankie1986 - Re:Baseball
« Válasz #8 Dátum: 2018 jún. 05. 19:43 »
Sziasztok. Én kiskorom óta NY-i csapatoknak szurkolok,ott meg Yankees szimpatikusabb volt
mint a Mets.Ezért rájuk esett a választásom.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #9 Dátum: 2018 jún. 06. 06:06 »
Na ez nem volt mé!
Kyler Murrayt az Oklahoma várható kezdő QB-ját az Oakland Athletics stoppolta le a Draft első kör 9. helyén. Ez van annyira korai választás, hogy Murarynek megérje a baseball felé fordulni egyetem után. Irányítónak amúgy sem feltétlenül ideális az NFL-be.

Ha jól tudom eddig ő az MLB Drafton legkorábban kiválasztott footbalista. Cáfoljatok...

Tegnap volt egy másik haísonló is, de ő egyelőre football pályán nem alkotott maradandót.

North Carolina freshman WR Jordyn Adams was drafted by the Los Angeles Angels with the No. 17 selection in the MLB draft on Monday.
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 07. 09:11 írta fd_admin »

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
« Válasz #10 Dátum: 2018 jún. 07. 16:33 »
Na ez nem volt mé!
Kyler Murrayt az Oklahoma várható kezdő QB-ját az Oakland Athletics stoppolta le a Draft első kör 9. helyén. Ez van annyira korai választás, hogy Murarynek megérje a baseball felé fordulni egyetem után. Irányítónak amúgy sem feltétlenül ideális az NFL-be.

Ha jól tudom eddig ő az MLB Drafton legkorábban kiválasztott footbalista. Cáfoljatok...

Tegnap volt egy másik haísonló is, de ő egyelőre football pályán nem alkotott maradandót.

North Carolina freshman WR Jordyn Adams was drafted by the Los Angeles Angels with the No. 17 selection in the MLB draft on Monday.
Ilyen magasan draftoltat nem találtam, viszont nekem újdonság, hogy pl. Brandon Weeden négy évet eltöltött a Yankees/Dodgers/Royals farmrendszerében miután a Yankees '02-ben a 2. körben draftolta, ill. pl. John Elwayt szintén a Yankees szintén a 2. körben '81-ben. Vagy Deion Sanderst a Royals '85-ben a hatodik körben. Az ilyeneknek jobban utána kell olvasnom.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #11 Dátum: 2018 jún. 07. 16:42 »
Na ez nem volt mé!

Ilyen magasan draftoltat nem találtam, viszont nekem újdonság, hogy pl. Brandon Weeden négy évet eltöltött a Yankees/Dodgers/Royals farmrendszerében miután a Yankees '02-ben a 2. körben draftolta, ill. pl. John Elwayt szintén a Yankees szintén a 2. körben '81-ben. Vagy Deion Sanderst a Royals '85-ben a hatodik körben. Az ilyeneknek jobban utána kell olvasnom.
Én érdeklődve várom ha találsz néhány történetet. weeden számomra is meglepetés.

Nem elérhető Sickmyduck

• *
  • Hozzászólások 2
  • Forumissimo
  • Kedvelések: 1
Sickmyduck - Re:Baseball
« Válasz #12 Dátum: 2018 jún. 08. 07:43 »
Még elég fiatal vagyok, szal remélem egy Bears SB-t meg egy DAC bajnoki címet megérek  :D (meg a magyar válogatottól egy jó vb szereplést, de ez már tényleg az álom kategória)
Idén az egyik nagggyon közel volt :)
(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
  • Kedvelések: 480
peterk2005 - Re:Baseball
« Válasz #13 Dátum: 2018 jún. 08. 22:31 »
Ez de jópofa, nem is tudtam erről a hagyományról.

https://twitter.com/AnthonyDiComo/status/1005108432985346048
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Baseball
« Válasz #14 Dátum: 2018 jún. 09. 12:52 »
Ti amúgy hány meccset néztek meg egy évben? Mert nálam alap az összes Bengals, plusz még fordulónként átlag 2 érdekesebb összecsapás, aztán NHL-ből ott a Devils, az idei 87 meccsből 80-at elejétől a végéig, plusz ugye a soccer Real + Honvéd kombo. Úgy vagyok ezzel a baseballal, hogy egyrészt idegesít hogy nem értem, mert biztos jó cucc lehet, másrészt viszont örülök hogy nem értem, mert ha még ebbe is belebuzulnék, tényleg nem maradna időm semmi másra. (Persze azért olyan nagyon nem tiltakoznék, ha valaki egy sörözős meccsnézés során elmagyarázná.  :) )
"He faked it"