Gumiszoba

• 48 válasz
  • 2781 megtekintés

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Gumiszoba
« Válasz #45 Dátum: 2018 nov. 08. 17:36 »
Nyakunkon a menetrendváltás. Inkább nem is folytatom...

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 608
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 194
Empty taxi - Re:Gumiszoba
« Válasz #46 Dátum: 2018 dec. 23. 15:22 »
Tisztában vagyok vele, hogy az emberek min. 90%-ánál több eszem van, sztem elég jól is tolerálom a hülyéket.
Ugyanakkor az nálam is elrúgja a pöttyöst, hogy dec 23-án vasárnap délután azért kell dolgoznom, mert vki nem tud normálisan kivonni.

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 18
apeszos - Re:Gumiszoba
« Válasz #47 Dátum: 2019 jan. 07. 08:13 »
Magyar egészségügy XXI. század. Imádom....

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Gumiszoba
« Válasz #48 Dátum: 2019 feb. 14. 14:41 »
A legsötétebb kollégám minden nap csinál valami c'mon man pillanatot. Olyan gyakorisággal műveli ezt, hogy szinte el is felejtem az előző napi hülyeségeit... A héten lebetegedtem kicsit, kedden dokinál voltam, tegnap reggel kértem, hogy hadd dolgozzak kivételesen otthonról, azzal is jobban fel tudok töltődni + a többieket sem fertőzöm meg. Ma már jöttem, pedig ugyanúgy maradhattam volna. Erre mit ad isten, a professzorunk az előbb bejelenti, hogy hát ő holnap home office-ol egyet. Aztán vajon mégis mire fel?  ::) A másik, hogy ezzel a lendülettel ment is haza. Úgy, hogy 9-kor érkezett. 6-6 és fél órákat dolgozik. A saját feladatát nem tudja rendesen megoldani, egy rakat dolgot mi javítunk ki. Nálam alap, hogy a közvetlen kollégákat védem a legjobban, de lehet ő lesz az első akinél feladom ezt az elvem...