Gumiszoba

• 48 válasz
  • 2780 megtekintés

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Gumiszoba
« Válasz #30 Dátum: 2018 júl. 10. 20:34 »
Én most belenéztem lordba és moby dickbe is és irtó ciki volt mindkettő :(

Mi a fenéért kellene nyugdijazni mondjuk egy Moby Dicket vagy Ossiant? Miért kellene neked vagy nekem eldönteni, hogy mit hallgasson a mai fiatalság? Nekem nem tetszik az AWS, mégsem érzem hogy szegényebb lennék miatta, hogy az "én bajom lenne." Aztán könnyen lehet, hogy én vagyok a régimódi, de nekem továbbra is jobban bejön mondjuk Phil Anselmo stílusa, mint a rózsaszín szemüvegben, mezítlábasan bohóckodó srácé, nekem az a metál.
Akkor csak feketét szabad hordaniuk és acélbetétest? Baj mert mezítláb van? :D Hozzájuk vágtak egy napszemüveget és elkezdtek benne bohóckodni, nem értem mi ebben az olyan nagy probléma. De szerencse, hogy Anselmo-nak csak csupa józan és megfontolt pillanatai voltak :D

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Gumiszoba
« Válasz #31 Dátum: 2018 júl. 10. 20:51 »

Mi a fenéért kellene nyugdijazni mondjuk egy Moby Dicket vagy Ossiant? Miért kellene neked vagy nekem eldönteni, hogy mit hallgasson a mai fiatalság? Nekem nem tetszik az AWS, mégsem érzem hogy szegényebb lennék miatta, hogy az "én bajom lenne." Aztán könnyen lehet, hogy én vagyok a régimódi, de nekem továbbra is jobban bejön mondjuk Phil Anselmo stílusa, mint a rózsaszín szemüvegben, mezítlábasan bohóckodó srácé, nekem az a metál.
Akkor csak feketét szabad hordaniuk és acélbetétest? Baj mert mezítláb van? :D Hozzájuk vágtak egy napszemüveget és elkezdtek benne bohóckodni, nem értem mi ebben az olyan nagy probléma. De szerencse, hogy Anselmo-nak csak csupa józan és megfontolt pillanatai voltak :D
Ok, neveljük szivárvány rokkereket. Elengedtem a témát, mindenki hallgasson amit akar.
"He faked it"

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Gumiszoba
« Válasz #32 Dátum: 2018 júl. 10. 21:13 »

Ok, neveljük szivárvány rokkereket. Elengedtem a témát, mindenki hallgasson amit akar.
Háde mindenkinek kimaradt a glam? Twisted Sisters megvan? És glam csúcsa GNR, dójerolt hajak, párducmintás cicanadrág, csillámos szemfestés ó még az öreg Dickinson is csíkos passzentosba nyomta pedig Eddie volt a borítókon. És csípom a HC vonalat, de azér a puritánság nem uralta mindig ezt a műfajt.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Gumiszoba
« Válasz #33 Dátum: 2018 júl. 10. 21:26 »
Ereszelget az embör panterára meg mindenféle mosógép metálra, de a szive mélyin Ian Ashbury akar lönni  :cool:

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #34 Dátum: 2018 júl. 10. 21:42 »
Nekem igazából tök8 ki mit hallgat, én csak arra próbálok rávilágítani, hogy nemcsak 30-40 éve alakultak jó zenekarok, ma is vannak olyanok akik hatalmas bulit képesek csinálni. Ezen kívül itthon is több olyan együttes van, akiknek érdemes a koncertjeiket látogatni, mert sokan arcpirítóan kevés bizonyítási lehetőséget kapnak, jobban el kellene indulni az ő irányukba.

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
« Válasz #35 Dátum: 2018 júl. 11. 06:57 »
Nekem igazából tök8 ki mit hallgat, én csak arra próbálok rávilágítani, hogy nemcsak 30-40 éve alakultak jó zenekarok, ma is vannak olyanok akik hatalmas bulit képesek csinálni. Ezen kívül itthon is több olyan együttes van, akiknek érdemes a koncertjeiket látogatni, mert sokan arcpirítóan kevés bizonyítási lehetőséget kapnak, jobban el kellene indulni az ő irányukba.
Persze, ezt teljesen adom. Egyáltalán nem az újak ellen beszélek, csak azt mondom, hogy erőszakkal nem lehet oda terelni az embereket, nem az a megoldás, hogy senki ne hallgasson régieket. A magam részéről ugyanúgy hallgatók régi Panterát, Sepulturát, Machine Headet, mint ahogy az újak közül is sokat, egyáltalán nem csak ebben a stílusban. Sőt, mostanában eléggé rákaptam a női frontemberes cuccokra, Halestorm, Within Temptation, The Distillers, STB. Attól, hogy ezeket hallgatja az ember, attól a minőségi új zenekarokat nem éri kár. Ha jó cuccot tolnak, előbb utóbb menni fognak az emberek, de ez nem két pillanat. Volt szerencsém végigkövetni pl a Junkies pályáját a legelső demótól a teltházas PeCsás bulikig. Ott sem voltak 5000en az első koncerten, de a minőség lassan berántotta az embereket, pedig senki sem kardoskodott mellettük, hogy ez metál, ezt hallgassátok ne mást (itt most nem rád gondolok, Asbee, az egész net televan ezzel, a rajongóik meg beleállnak mindenkibe). Majd az idő eldönti, ha olyan lesz a produkció, akkor lesz rá igény is, akár metál, akár nem. Na de most már tényleg peace, tovább mentünk ezzel mint kellett volna.
"He faked it"

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Gumiszoba
« Válasz #36 Dátum: 2018 júl. 11. 07:41 »
Persze, ezt teljesen adom. Egyáltalán nem az újak ellen beszélek, csak azt mondom, hogy erőszakkal nem lehet oda terelni az embereket, nem az a megoldás, hogy senki ne hallgasson régieket. A magam részéről ugyanúgy hallgatók régi Panterát, Sepulturát, Machine Headet, mint ahogy az újak közül is sokat, egyáltalán nem csak ebben a stílusban. Sőt, mostanában eléggé rákaptam a női frontemberes cuccokra, Halestorm, Within Temptation, The Distillers, STB. Attól, hogy ezeket hallgatja az ember, attól a minőségi új zenekarokat nem éri kár. Ha jó cuccot tolnak, előbb utóbb menni fognak az emberek, de ez nem két pillanat. Volt szerencsém végigkövetni pl a Junkies pályáját a legelső demótól a teltházas PeCsás bulikig. Ott sem voltak 5000en az első koncerten, de a minőség lassan berántotta az embereket, pedig senki sem kardoskodott mellettük, hogy ez metál, ezt hallgassátok ne mást (itt most nem rád gondolok, Asbee, az egész net televan ezzel, a rajongóik meg beleállnak mindenkibe). Majd az idő eldönti, ha olyan lesz a produkció, akkor lesz rá igény is, akár metál, akár nem. Na de most már tényleg peace, tovább mentünk ezzel mint kellett volna.
Ez a női vonal ragadós lehet, én Arch Enemyre függtem rá. De amúgy csak ez az igazi:

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
« Válasz #37 Dátum: 2018 júl. 11. 08:42 »
Ez a női vonal ragadós lehet, én Arch Enemyre függtem rá. De amúgy csak ez az igazi:

Na itt nincs kérdés, az öreg Cavalera még mindig hatalmas tanár! :-)
"He faked it"

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 617
  • Tag
  • Kedvelések: 193
tüsi91 - Re:Gumiszoba
« Válasz #38 Dátum: 2018 aug. 14. 20:51 »
Az miért jó, hogy valakik ugyanazt a hszt leírják ide meg utána egy control c control v-t nyomva a bowlra bemásolják ugyanazt?
Feltűnési viszketettség.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Gumiszoba
« Válasz #39 Dátum: 2018 aug. 15. 06:29 »
Az miért jó, hogy valakik ugyanazt a hszt leírják ide meg utána egy control c control v-t nyomva a bowlra bemásolják ugyanazt?
Feltűnési viszketettség.
Ők azok akik nem akartak választani, hanem mindkét felületen forumozni szeretnének.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 095
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 639
Black_Adder - Re:Gumiszoba
« Válasz #40 Dátum: 2018 aug. 15. 16:05 »
Feltűnési viszketettség.
Ha egy téma kifejezetten az egyik helyen bontakozik ki, abba csak ott folyok be, nem viszem a másik helyre. Ha viszont saját magam kezdeményezek / indítok egy témát, amiről úgy gondolom, hogy akár vitaindító vagy valamilyen szinten gondolatébresztő lehet beírom mindkét helyre, hátha valaki megoszt más nézőpontból is véleményt ezzel kapcsolatban. A Broncos fanok nagy része átjött ide, de nem mindenki, és nem feltétlen csak ő privilégiumok Broncos témában hozzászólni valamihez.
Amúgy az ilyen hozzászólásaim jobban hasonlítottak monológhoz, mint dialógushoz, de valamennyi reakció mindkét helyen jött, különböző tartalommal, szóval részlegesen sikeres volt.
Olvasni meg kell mindkettőt, mert a KC topicban itt pl senki sincs.

Igazából nem is értem, hogy mi ezzel a probléma, ha van. Én csak élvezem, hogy van egy fórum, ahol 20 sornál hosszabb hszt is lehet írni anélkül hogy komoly veszélyben lenne a billentyűzetem vagy a laptopom
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 15
kittli - Re:Gumiszoba
« Válasz #41 Dátum: 2018 aug. 15. 18:35 »
Miért jó, hogy valaki ír mindkét fórumba?
Hm...
Miért jó, hogy valaki olvassa mindkét fórumot?   :D

Nem elérhető Gaba93

• *
  • Hozzászólások 23
  • Batman
  • Kedvelések: 9
Gaba93 - Re:Gumiszoba
« Válasz #42 Dátum: 2018 aug. 16. 06:07 »
Miért jó, hogy valaki ír mindkét fórumba?
Hm...
Miért jó, hogy valaki olvassa mindkét fórumot?   :D
Fordítsuk meg. Miért lenne rossz? Még az iskolában is azt mondták az olvasás jó!  ;) :P :P

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #43 Dátum: 2018 szep. 19. 14:30 »
Nekem meg egy fórumhoz sem volt az elmúlt két hétben elég szabadidőm :'(

• *
  • Hozzászólások 377