Gumiszoba

• 48 válasz
  • 2783 megtekintés

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Gumiszoba
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 04. 20:53 »
Valaki, aki követi a történéseket attól kérdem mi a helyzet a bowl.hu - fűzővel kifelé - mi szerelmi hárömszöggel? Nincs kedvem 10 oldalt bowlon visszaolvasni.
Állítólag Valentino meg Baggio kibékülőben vannak és valahogy ebbe belekerült az FK is újra. Igazából nem annyira értem mit akarnak kihozni ebből, de egyre inkább úgy látom segget csináltak a szájukból. Azt nem hiszem hogy Valentin a saját maga által fejlesztett forum motort csak úgy eladná az FKnak, vagy betársulna. Az FK-sok azt mondták ők forum nélkül is tök jól el vannak köszönik, annyit nem áldoznak rá. Fene se tudja, meg hogy mikor derül ki abból bármi is. Nálunk semmi nem változik, az oldal órákon belül startra kész lesz, és megnyitjuk a kapukat mindenki előtt.
jahogy Ti már megnyitottatok?! :P :D
Ja, valentinunk dolgozott kicsit a törlésgombbal
Ne foglalkozzatok már ennyit ValintinX-el Baggioval, ezt a hülyeséget ők is elkövették. szerintem foglalkozzatok inkább magatokkal.
NINCS NFC WEST véleményvezéretek ... szarügy
Medve, csak alszik...
Medve épp a Medve-tónál lógatja a... nem a lábát.

Nemsokára Bama is berobbanik, és tolja az okosságot, mert ő is csak olyat tud bizony.

az FK máris nyert...  ;D

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Gumiszoba
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 30. 18:38 »
Asbee nem fog szeretni, te továbbra is tartom, hogy az ilyen majomkodó hülyegyerekek ne legyenek megsértődve, ha nem nevezik őket komoly metál bandának.

Iszonyat irritáló popmetálnak tűnik inkább.
"He faked it"

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 18
apeszos - Re:Gumiszoba
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 30. 20:10 »
Asbee nem fog szeretni, te továbbra is tartom, hogy az ilyen majomkodó hülyegyerekek ne legyenek megsértődve, ha nem nevezik őket komoly metál bandának.

van benne valami....

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Gumiszoba
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 30. 23:03 »

én azt sem értettem hogy a metál műfaj hogy kerül szóba velük kapcsolatban.

Nem elérhető Bruce

• *
  • Hozzászólások 31
  • Rädermeister
  • Kedvelések: 20
Bruce - Re:Gumiszoba
« Válasz #19 Dátum: 2018 júl. 05. 08:18 »
Mivel nem találtam megfelelő topikot, így hát ide írom a kérdésem:

Valakinek van tapasztalata a Telenor Hello Data korlátlan mobilnet csomagokkal kapcsolatosan?

Azt tervezem, hogy előfizetek a legkisebb csomagra és beleteszem egy nem használt telefonba, aztán csinálok egy wifi hotspotot és arra csatlakozok otthon, mivel csak 10 Mbit/s-es netet tudok bekötni az új házba, ami nem lesz elég semmire, de nyilván beköttetem, mert most nincs más alternatíva.

Azt olvastam a Telenor Hello Data csomagokról, hogy minimum egy hívást indítani kell havonta róla és nem lehet átirányítani folyamatosan a hívásokat. Ezt meg tudom oldani, mert heti egy hívást majd indítok róla és akkor ez teljesítve van.
A legnagyobb kérdés az, hogy lehet e rajta nézni a stream-eket, mert ezeket szokták korlátozni, legalábbis a T-mobile-nál ez korlátozva van.

Minden tapasztalat érdekel.

Elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 624
  • Tag
  • Kedvelések: 432
FüligJimmy - Re:Gumiszoba
« Válasz #20 Dátum: 2018 júl. 05. 10:23 »

Valakinek van tapasztalata a Telenor Hello Data korlátlan mobilnet csomagokkal kapcsolatosan?

Azt tervezem, hogy előfizetek a legkisebb csomagra és beleteszem egy nem használt telefonba, aztán csinálok egy wifi hotspotot és arra csatlakozok otthon, mivel csak 10 Mbit/s-es netet tudok bekötni az új házba, ami nem lesz elég semmire, de nyilván beköttetem, mert most nincs más alternatíva.

Azt olvastam a Telenor Hello Data csomagokról, hogy minimum egy hívást indítani kell havonta róla és nem lehet átirányítani folyamatosan a hívásokat. Ezt meg tudom oldani, mert heti egy hívást majd indítok róla és akkor ez teljesítve van.
A legnagyobb kérdés az, hogy lehet e rajta nézni a stream-eket, mert ezeket szokták korlátozni, legalábbis a T-mobile-nál ez korlátozva van.

Egy kollégám használja, szerintem elégedett vele, mert nagy kurvaanyázós arc, aztán ha még nem szidta, az jót jelent. Tudtommal erről torrentezik is.

Nem elérhető Bruce

• *
  • Hozzászólások 31
  • Rädermeister
  • Kedvelések: 20
Bruce - Re:Gumiszoba
« Válasz #21 Dátum: 2018 júl. 05. 11:20 »

Egy kollégám használja, szerintem elégedett vele, mert nagy kurvaanyázós arc, aztán ha még nem szidta, az jót jelent. Tudtommal erről torrentezik is.

Király, köszönöm szépen! Eddig egy plusz, akkor van mellette. Nálunk a cégnél az informatikus nem javasolta, mert szerinte nem megbízható a mobilnet, szerintem viszont igen, mert ott aztán nem vágnak el semmi vezetéket véletlenül... :)

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Gumiszoba
« Válasz #22 Dátum: 2018 júl. 10. 15:50 »

én azt sem értettem hogy a metál műfaj hogy kerül szóba velük kapcsolatban.
Nem akarok én győzködni senkit semmiről :) Szvsz a 21. századi rockzenében annyi szerteágazó stílus alakult ki, hogy értelmetlenség arról vitázni mi micsoda. A metál pedig közel sem olyan már mint a 80-as években volt pl. Ha valakinek nem tetszik a zenéjük az az ő baja nem az enyém. Volt akit meggyőzött és miután végighallgatta a lemezeiket külön írt, hogy "húúú basszus ez tényleg jó". Lehet mondani az AWS-re bármit, de iszonyat nagy energiával játszanak, hihetetlenül pörgős koncerteket adnak, ezt nem lehet elvitatni tőlük. Továbbviszik azt amit a korábbi underground körökben mozgó együttesek elkezdtek és úgy néz ki, hogy szélesebb körök is elkezdik megismerni a zenéjüket. Ennek ellenére sohasem lesz belőlük pl. egy Tankcsapda, érdemes elmenni mindkettejük koncertjére, majd összehasonlítani a kettőt aztán véleményt alkotni.

Örülök minden ilyen feltörekvő rockbandának akik megpróbálják felkavarni az állóvizet. Jó lenne ha végre nyugdíjaznánk már az olyan együtteseket mint az Ossián, a Lord, a Moby Dick és a hasonló társaik. Ne ilyeneket hallgassanak a fiatalok, hanem ott van még a szintén mainstreamben megmártózó Apey & the Pea, Useme (bár a metálsznoboknak őket sem ajánlom...), Kies, Down for Whatever, Satelles, Poison Alley, Stubborn, The Southern Oracle, de akár ide vehetném a Fish!-t is mert a lényeg ugyanaz és remélem, hogy a Subscribe sem az az egy parkos koncertjét adja jövőre. Mindenki hallgasson azt amit akar, de felesleges minden alkalommal megmondani a tutit, mert senki sem fogja meggyőzni a másikat. Egy ilyen interjút pedig csak elbohóckodni lehet...

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 14
Mikey - Re:Gumiszoba
« Válasz #23 Dátum: 2018 júl. 10. 16:43 »
20-án a Useme zenéjébe én is beleszagolok kicsit, kivi vagyok rájuk. A Nova Prospect lesz még a másik előzenekar, de róluk semmit nem tudok. Aztán a fő attrakció a kedvenc együttesem, a Fish! lesz. Na ők zsenik, mondjon bárki bármit.
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #24 Dátum: 2018 júl. 10. 19:00 »
20-án a Useme zenéjébe én is beleszagolok kicsit, kivi vagyok rájuk. A Nova Prospect lesz még a másik előzenekar, de róluk semmit nem tudok. Aztán a fő attrakció a kedvenc együttesem, a Fish! lesz. Na ők zsenik, mondjon bárki bármit.
Én sokfélét szeretek, pl a metál mellett a Ska is anyg kedvenc, a Fish! is bejön nekem. De én úgy vagyok, hogy előadásmód alapján ítélek sokszor, és ez az AWS engem elrettentett a TV-ben. Koncerten lehet, hoyg jobb, a  múltkor pl volt valami EDAA koncert kőbányán, aztán kiballagtunk, az pl meglepően energikus és jó volt. Mondom ezt úgy, hoyg a számaik 99%-t nem ismerem, a maradékból meg ha 2-t szeretek.

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:Gumiszoba
« Válasz #25 Dátum: 2018 júl. 10. 19:13 »
Mi a fenéért kellene nyugdijazni mondjuk egy Moby Dicket vagy Ossiant? Miért kellene neked vagy nekem eldönteni, hogy mit hallgasson a mai fiatalság? Nekem nem tetszik az AWS, mégsem érzem hogy szegényebb lennék miatta, hogy az "én bajom lenne." Aztán könnyen lehet, hogy én vagyok a régimódi, de nekem továbbra is jobban bejön mondjuk Phil Anselmo stílusa, mint a rózsaszín szemüvegben, mezítlábasan bohóckodó srácé, nekem az a metál.
"He faked it"

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #26 Dátum: 2018 júl. 10. 19:51 »
Mi a fenéért kellene nyugdijazni mondjuk egy Moby Dicket vagy Ossiant? Miért kellene neked vagy nekem eldönteni, hogy mit hallgasson a mai fiatalság? Nekem nem tetszik az AWS, mégsem érzem hogy szegényebb lennék miatta, hogy az "én bajom lenne." Aztán könnyen lehet, hogy én vagyok a régimódi, de nekem továbbra is jobban bejön mondjuk Phil Anselmo stílusa, mint a rózsaszín szemüvegben, mezítlábasan bohóckodó srácé, nekem az a metál.
Hú mondjuk Anselmo külön eset, a maga kissé fasiszta stílusával :D

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Gumiszoba
« Válasz #27 Dátum: 2018 júl. 10. 19:57 »
30 éves a Danzig, csak mondom - ha valaki ki akarja pucolni a Martensét, mongyuk nekem csak Cult van. Ó baszki, hogy sose lesz mán Misfits old school, Glenn bácsi lassan a nyugdíjas alkeszok Demjén Rózsi otthonában brekeg régi katonanótákat, dekár....

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Gumiszoba
« Válasz #28 Dátum: 2018 júl. 10. 20:11 »
Mive nállunk úgy szokás, ha már előveszik akkor nem csak úgy lóbálgatják

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 15
kittli - Re:Gumiszoba
« Válasz #29 Dátum: 2018 júl. 10. 20:27 »
Lordot kihagytad.
Pohl Misi Édesanyám korosztály, de 2 éve még olyan bulit nyomtak, hogy nem is gondoltam volna.
Jelzem nem a nosztalgia miatt éreztem jónak,  Feró pl. ugyanakkor ótvar szar volt.
Ameddig van szufla és tűz addig nem kell nyugdíjba menni.