Filmek, sorozatok

• 38 válasz
  • 3319 megtekintés

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 12
Mikey - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 01. 23:25 »
Más: westworld. én teljesen megakadtam az 5. résznél. Elég fullos volt ez a hét, egyszerűen nincs időm ennyit agyalni egy sorozaton. Pedig szeretek, de most nem fér bele.

Van még valaki így a WW-vel?
Miért akadtál el? Mármint mi az amin annyit kell agyalni, hogy ne érj rá?

Múltkor hazaestem este, elkezdtem az 5. részt, majd 10 perc után konstatáltam, hogy nem vágom mi van, majd másnap ugyanez, azóta jegelem valahogy. :D
Uh, pedig az 5. még egy könnyen emészthető epizód. :D

The100ra van még valaki?
Kedvenc sorozatom. :)
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 01. 23:33 »
Más: westworld. én teljesen megakadtam az 5. résznél. Elég fullos volt ez a hét, egyszerűen nincs időm ennyit agyalni egy sorozaton. Pedig szeretek, de most nem fér bele.

Van még valaki így a WW-vel?
Miért akadtál el? Mármint mi az amin annyit kell agyalni, hogy ne érj rá?

Múltkor hazaestem este, elkezdtem az 5. részt, majd 10 perc után konstatáltam, hogy nem vágom mi van, majd másnap ugyanez, azóta jegelem valahogy. :D
Uh, pedig az 5. még egy könnyen emészthető epizód. :D

The100ra van még valaki?
Rajt vagyok rendesen.

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 12
Mikey - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 02. 00:49 »
Királyság. :D Hol tartasz vele?
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető Szipeter

• Hozzászólások 49
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 9
Szipeter - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 02. 11:57 »
Ww aktuális része nagyon királynak tűnik az előzetes alapján. Szerintem a 6. rész tette végre sínre ezt az évadot, szóval az 5. megállni hiba lenne.
Nálam futó projekt még a Billions 3. évad, amit nagyon király Paul Giamatti, Damian Lewis játékát élmény nézni, és rajtuk kívűl még egy csomó remekül megírt karakter van Wags, Dollar Bill, Wandy.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 54
Shawn84 - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 09. 17:15 »
Volt szerencsétlenségem a Vezsprém-i Balaton Plázában megtekinteni a Jurassic World 2 című valamit. Az hagyján, hogy a film szerintem az első után a lehető legrosszabb irányba vitet el a storyt, a folytatás meg egyenesen borzasztónak tűnik, de hogy bazmeg egy 4 éves gyerekkel mi a faszért kell beülni egy olyan filmre ahol dinkaszauruszok tépnek szét embereket, azt soha nem fogom megérteni. Én elvagyok az agykikapcsolós filmekkel, szerintem szükség van ilyenekre is, hiszen nem jó mindig agyalni, de e zzel a közönségfgel nem tudok kibékülni. Mikoe 10 perce tart a film és mögötted a kurva telefonzseblámpával belevilágít a pofádba, majd nekiállnak veszekedni, hogy akkor most ki ül rossz helyen és kinek hol is van igazából. A megoldás az volt, hogy aa parasztnak nem tetszett a belső 2 hely, mert nem látni jól a vásznat, így a lépcső mellé leültek, mások helyére. Majd még neki állt feljebb. Remek mozi élmény volt ismét a veszprémi Cinema Cityben. Komolyan mondom ezentúl csak este 10es előadásokra megyünk.

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 13. 23:48 »
Volt szerencsétlenségem a Vezsprém-i Balaton Plázában megtekinteni a Jurassic World 2 című valamit. Az hagyján, hogy a film szerintem az első után a lehető legrosszabb irányba vitet el a storyt, a folytatás meg egyenesen borzasztónak tűnik, de hogy bazmeg egy 4 éves gyerekkel mi a faszért kell beülni egy olyan filmre ahol dinkaszauruszok tépnek szét embereket, azt soha nem fogom megérteni. Én elvagyok az agykikapcsolós filmekkel, szerintem szükség van ilyenekre is, hiszen nem jó mindig agyalni, de e zzel a közönségfgel nem tudok kibékülni. Mikoe 10 perce tart a film és mögötted a kurva telefonzseblámpával belevilágít a pofádba, majd nekiállnak veszekedni, hogy akkor most ki ül rossz helyen és kinek hol is van igazából. A megoldás az volt, hogy aa parasztnak nem tetszett a belső 2 hely, mert nem látni jól a vásznat, így a lépcső mellé leültek, mások helyére. Majd még neki állt feljebb. Remek mozi élmény volt ismét a veszprémi Cinema Cityben. Komolyan mondom ezentúl csak este 10es előadásokra megyünk.
Sajnos én se tudok jót írni, a JW2-ről. Egyet esetleg, a dinók jól néztek ki. :) Amúgy egy dinós filmtől persze ne várjon sokat az ember, de azért több jelenet kiverte a biztosítékot nálam.
Bár az előző rész sem nyerte el a tetszésemet, de még mindig jobb, mint a mostani rész. A story szerintem is rossz irányba megy, és nem is tudom, hogyan lehet ezt folytatni. Pedig biztos lesz 3. rész, túl sok pénz van a dinókban.

Nem elérhető HanSolo

• Hozzászólások 46
  • Fallschirmler
  • Kedvelések: 11
HanSolo - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #21 Dátum: 2018 jún. 17. 13:44 »
The100ra van még valaki?

Köszi srácok a tippet! Az 1.és 2. évadot már le is szedtem.  :cool:

Blitz for Six

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
  • Kedvelések: 86
topin - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #22 Dátum: 2018 jún. 17. 15:03 »
Aki olvasta annak nem kell bemutatni az Expanse könyveket. Ilyen űrbeli trónok harca..Most lett vége a harmadik évadnak, és bár az első évad elején még döcögnek a karakterek, meg itt-ott eltér a könyvtől, de aki kedveli az ilyesmit annak tetszeni fog.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #23 Dátum: 2018 jún. 17. 19:12 »
Van Helsing új évad is kedődik, aki szeretia patkányok a ketrecben effektet vámpíros környezetben.

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 16
apeszos - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #24 Dátum: 2018 jún. 18. 06:47 »
Van Helsing új évad is kedődik, aki szeretia patkányok a ketrecben effektet vámpíros környezetben.

Zombis szarok...  Csak húzzák őket mint csiga a taknyot. Most ez a menő:

Nem elérhető HanSolo

• Hozzászólások 46
  • Fallschirmler
« Válasz #25 Dátum: 2018 jún. 19. 07:49 »
A holtszezonban ne felejtsétek el a Mestert újra nézni  :P (kicsit sz@r a videó minősége):

Tudom, hogy vannak akik ki nem állhatják. Azoktól elnézést kérek!
Blitz for Six

Nem elérhető bcsarli

• Hozzászólások 11
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 7
bcsarli - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #26 Dátum: 2018 jún. 19. 10:10 »
A holtszezonban ne felejtsétek el a Mestert újra nézni  :P (kicsit sz@r a videó minősége):

Tudom, hogy vannak akik ki nem állhatják. Azoktól elnézést kérek!

Ő a legnagyobb  ;D

Nem elérhető HanSolo

• Hozzászólások 46
  • Fallschirmler
« Válasz #27 Dátum: 2018 júl. 02. 20:15 »
The100ra van még valaki?

Ledaráltam az 5. évad 8. részéig  :D . Bejött! Első évad feléig pislogtam - mi ez a bőrdzsekis Rahanba oltott Alfa holdbázis, de utána beindult.
(Apeszos egy kicsit megijesztett a zombikkal, de nem vótak.)

Most elkezdem az Into the Badlands 1. évadot.
Blitz for Six

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #28 Dátum: 2018 júl. 02. 23:53 »
The100ra van még valaki?

Ledaráltam az 5. évad 8. részéig  :D . Bejött! Első évad feléig pislogtam - mi ez a bőrdzsekis Rahanba oltott Alfa holdbázis, de utána beindult.
(Apeszos egy kicsit megijesztett a zombikkal, de nem vótak.)

Most elkezdem az Into the Badlands 1. évadot.
Kinn van a nyolcas, ide nekem!

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #29 Dátum: 2018 júl. 02. 23:56 »
Azér, hogy legyen még patkányok a ketrecben ajánló: Van Helsing series - fünfsternedelux