Filmek, sorozatok

• 38 válasz
  • 1851 megtekintés

Nem elérhető HanSolo

• Hozzászólások 46
  • Fallschirmler
  • Kedvelések: 11
HanSolo - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #30 Dátum: 2018 júl. 03. 19:05 »
Azér, hogy legyen még patkányok a ketrecben ajánló: Van Helsing series - fünfsternedelux

Ez is meg lesz lesve, de az idő kevés jelenleg.
Blitz for Six

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 15
kittli - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #31 Dátum: 2018 júl. 31. 11:55 »
The 100. Itt olvastam róla, teljesen "beszippantott" 5/11-ig végig nyomtam. Hajnalonként meló előtt 2-3 rész + hétvégén mikor aludt a család.
Kell találnom valami hasonlót.  :)

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
  • Kedvelések: 89
topin - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #32 Dátum: 2018 júl. 31. 14:09 »
The 100. Itt olvastam róla, teljesen "beszippantott" 5/11-ig végig nyomtam. Hajnalonként meló előtt 2-3 rész + hétvégén mikor aludt a család.

Az említettet nem nézem, de a Dark nagyon nagyon jó sorozat és már berendelték a folytatást belőle. Amennyi infóm van a The100-ról, az alapján a Dark is be fog jönni. Esetleg helyenként kicsit gyengébb forgatókönyvvel, de jó szereposztással a Crossing is jó alternatíva lehet.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #33 Dátum: 2018 júl. 31. 23:14 »
Nyugalom Bellamy, mondom hajtsátok a VanHelsinget

Nem elérhető Mikey

• *
  • Hozzászólások 107
  • Kedvelések: 14
Mikey - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #34 Dátum: 2018 aug. 01. 20:24 »
Kemény vagy! :) Üdv a The 100 rajongók táborában. :D
It's Gleyber time in the Bronx!! #25

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #35 Dátum: 2018 szep. 08. 11:12 »

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 15
kittli - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #36 Dátum: 2018 okt. 25. 09:30 »
Tuti van valami oka,hogy elkezdtem érdeklődni olyan sorozatok után amelyek diktatórikus rendszerekben játszódnak. (de ez nem is lényeges)
Meddig mehet el egy rendszer? Meddig tűrnek az emberek? Mi mindent lehet letolni a torku(n)kon?
A szolgálólány meséje.
Nem egy pörgős sorozat, de engem megvett, elgondolkodtatott.
A másik meg Az ember a fellegvárban, Philip K. Dick regényéből. Csípem ezt a "mi lett volna ha" típusú történeteket.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 606
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 193
Empty taxi - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #37 Dátum: 2018 dec. 20. 00:35 »
Berlin Station 3. évad nagyon erősen indult, ráadásul Magyarországon forgatták.

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
  • Kedvelések: 485
peterk2005 - Re:Filmek, sorozatok
« Válasz #38 Dátum: 2019 márc. 28. 23:43 »
Tuti van valami oka,hogy elkezdtem érdeklődni olyan sorozatok után amelyek diktatórikus rendszerekben játszódnak. (de ez nem is lényeges)
Meddig mehet el egy rendszer? Meddig tűrnek az emberek? Mi mindent lehet letolni a torku(n)kon?
A szolgálólány meséje.
Nem egy pörgős sorozat, de engem megvett, elgondolkodtatott.

Én nem direkt a téma miatt néztem meg, csak úgy beleakadtam, de így is nagyon tetszett.

A (költői) kérdésedre meg a történelem válasza az, hogy esete válogatja. Vannak esetek amikor az ember tudja, mert látta, tanulta, de el sem hiszi, hogy az emberek önként, hittel és meggyőződéssel milyen messze képesek követni egy-egy autoriter vezetőt, vezetést.

Abszolút más téma, nem sorozat. Ide rakom, mert hirtelen nem tudom, hova is illene. Most akadtam rá véletlenül a youtube-on erre a videóra. Ilyeneket látva örül az ember lelke, hogy az emberek nem csak buták és megtéveszthetőek tudnak lenni (na lám csak összekötöttem az előző témával, ha erőlködve is :)), de nagyon kreatívak is:

The only discipline that lasts, is self discipline