Baltimore Ravens

• 36 válasz
  • 2467 megtekintés

Nem elérhető kolok1972

• *
  • Hozzászólások 45
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 12
kolok1972 - Re:Baltimore Ravens
« Válasz #30 Dátum: 2019 jan. 08. 08:09 »
Lamar nem lehetetlen küldetés, de nem is a legegyszerűbb project. Sajnos nincsenek meg azok a kiindulási alapok, amik egyértelműen megvoltak Wilsonnál és Watsonnál is, de muszáj lesz fejlődnie, mert ezen a karrierje mellett a franchise következő pár éve múlhat.

Ozzy itt hagyta ajándékul ezt a feladatot az utódoknak. :)

Ez van, bele lett téve egy első kör a srácba, ebből nem lehet csak úgy kiszállni, hogy meggondoltam magam. Ha bevállaltad, hogy átsétálsz egy kötélen a szakadék fölött, akkor nem dönthetsz úgy a táv harmadánál, hogy meh, ez túl nehéz, inkább skippelem. Ezt már végig kell vinni. Ami persze nem feltétlenül jelent 4-5 évet, de 2-t, esetleg 3-at mindenképpen. Elway is seggre ült a Lynch projekttel - Lynch is ugyanígy első kör végi választás volt - és miután látszott, hogy nincs értelme folytatni, jobb volt belőle kilépni 2.5 év után, mint erőltetni tovább. Ha LJ is ilyen lesz, belőle is ki kell majd lépni 2-3 év után, fölösleges lesz akkor húzni az időt tovább.
Azért ez annyiban más,hogy LJ-nak egy teljesen speciális skillsetje van és elméletileg eköré kéne építeni a csapatot,aminek az NFL-ben való létjogosultsága merőben kérdéses. Lynchnél nem volt ilyen szerintem ,ő csak egy bust elsőkörös irányító. Tebow esete szerintem sokkal hasonlóbb. Nekem ebből a srácból inkább a játékintelligencia hiánya érződik,az pedig nem nagyon tanítható

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 625
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 194
Empty taxi - Re:Baltimore Ravens
« Válasz #31 Dátum: 2019 jan. 08. 08:24 »
Lamar nem lehetetlen küldetés, de nem is a legegyszerűbb project. Sajnos nincsenek meg azok a kiindulási alapok, amik egyértelműen megvoltak Wilsonnál és Watsonnál is, de muszáj lesz fejlődnie, mert ezen a karrierje mellett a franchise következő pár éve múlhat.

Ozzy itt hagyta ajándékul ezt a feladatot az utódoknak. :)

Ez van, bele lett téve egy első kör a srácba, ebből nem lehet csak úgy kiszállni, hogy meggondoltam magam. Ha bevállaltad, hogy átsétálsz egy kötélen a szakadék fölött, akkor nem dönthetsz úgy a táv harmadánál, hogy meh, ez túl nehéz, inkább skippelem. Ezt már végig kell vinni. Ami persze nem feltétlenül jelent 4-5 évet, de 2-t, esetleg 3-at mindenképpen. Elway is seggre ült a Lynch projekttel - Lynch is ugyanígy első kör végi választás volt - és miután látszott, hogy nincs értelme folytatni, jobb volt belőle kilépni 2.5 év után, mint erőltetni tovább. Ha LJ is ilyen lesz, belőle is ki kell majd lépni 2-3 év után, fölösleges lesz akkor húzni az időt tovább.
Azért ez annyiban más,hogy LJ-nak egy teljesen speciális skillsetje van és elméletileg eköré kéne építeni a csapatot,aminek az NFL-ben való létjogosultsága merőben kérdéses. Lynchnél nem volt ilyen szerintem ,ő csak egy bust elsőkörös irányító. Tebow esete szerintem sokkal hasonlóbb. Nekem ebből a srácból inkább a játékintelligencia hiánya érződik,az pedig nem nagyon tanítható
Szvsz meccsrutinnal egyébként növekszik a játékintelligencia a QB-knál, a gond az h LJ ilyen szemszögből elég mélyről indul.

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
  • Kedvelések: 17
Blaise - Re:Baltimore Ravens
« Válasz #32 Dátum: 2019 márc. 12. 16:05 »
Édes fszom mi az a szerződés amit Mosley kapott. Értem én, hogy megmutatjuk mennyi pénzük van amit a Jets játszik, de ez akkor is borzalom...

Smith is ment a Packershez plusz Suggs is hazatért. Az eddig történteknek van egy rebuild jellegű illata.

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
« Válasz #33 Dátum: 2019 ápr. 27. 05:23 »
2év. Ennyivel kellett volna korábban nyugdíjba mennie Ozzienak...

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 707
  • Tag
  • Kedvelések: 451
FüligJimmy - Re:Baltimore Ravens
« Válasz #34 Dátum: 2019 ápr. 27. 14:14 »

Márkiz a legjobb WR ebben a classban, Lamarr nagy haverja, fasza kis játszótér lesz ez!

Nem elérhető Blaise

• *
  • Hozzászólások 61
  • White Knight
« Válasz #35 Dátum: 2019 ápr. 30. 09:14 »

Márkiz a legjobb WR ebben a classban, Lamarr nagy haverja, fasza kis játszótér lesz ez!

Én egyáltalán nem kedvelem Márkízt és ezen még ront a lisfranc, ami rosszabb mint egy ACL. Nehezebb a felépülés és soha nem lesz 100%-os.
Biztos lesznek majd tőle wow playek, mert képes rá. Meglátjuk. Boykint én személy szerint sokkal jobban kedvelem, nálam 4. WR volt idén.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 625
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 194
Empty taxi - Re:Baltimore Ravens
« Válasz #36 Dátum: 2020 feb. 23. 01:02 »
Ravens signed DC Don Martindale to a three-year extension.
Martindale's new contract will make him the highest paid defensive coordinator in the league. After the Marcus Peters trade, Martindale's defense was amongst the best in the AFC, which led to a 14-2 regular season record. The Ravens have to be worried that Martindale could bolt for a head coaching gig in upcoming seasons, so making him the highest paid defensive coordinator was necessary to keep him in the building.