Soccer

• 99 válasz
  • 4063 megtekintés

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 393
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 68
roberto23 - Re:Soccer
« Válasz #90 Dátum: 2018 aug. 16. 16:10 »
Bosszant ez a tegnapi UEFA Szuperkupa meccs. Könnyen behúzhatta volna a Real ha kicsit pontosabbak és hátul Varane-nal és Marcelo-val az élen nem ennyire impotensek. Az már kezd körvonalazódni Lopetegui mit akar játszatni a csapattal, ami nekem tetszett. Volt elképzelés, szép, kombinatív játék, nem a mekszokott előrebasszuk aztán lesz valami stílus.
Viszont pár dolgot szerintem sűrgősen le kell szűrni. Imádom Navast, de tegnap minimum 2 gólban benne volt szvsz, következő meccsen én Courtois-t tenném a kapuba. valamint nagyon rövid a kispad. 1 klasszis befejező csatár kelleni fog szeptemberig. Benzema nem volt rossz, de egyedül kevés. Mayoral pedig egyelőre nem Real szint. Mert hiába építik fel a támadásokat szépen ha nincs aki befejezze. Ha ezeket nem orvosolják gyorsan könnyen úszhat a szezon, amit a sok okos Lopetegui nyakába fog varrni, előre látom.
Mindesesetre Hala Madrid! ;)

Benzemát, már rég el kellett volna felejteni
Van benne valami. De én azért kíváncsi vagyok milyen szezont fog tolni CR nélkül. Ettől függetlenül rivális mindenképpen kell.
"My only fault is that I don't realize how great I really am." - Muhammad Ali

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 606
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 193
Empty taxi - Re:Soccer
« Válasz #91 Dátum: 2018 aug. 18. 17:21 »
Nincs sokszor olyan a PL-ben h 1 támadó vezeti rá 5 védőre a labdát azt gól lesz belőle. Callum Wilson most megoldotta.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Re:Soccer
« Válasz #92 Dátum: 2018 aug. 18. 19:20 »
Nincs sokszor olyan a PL-ben h 1 támadó vezeti rá 5 védőre a labdát azt gól lesz belőle. Callum Wilson most megoldotta.
Lucas Moura meg elbaszta az 5. percben de simán nyertek. Na de majd hétfőn játszik a Pool és helyreáll a világ. Amúgy az idei Arsenal szerintetek mire lesz elég? Top 5? Nálam a United, Chelsea, Pool, Tottenham, MCity simán jobb, de lehet még az Everton is odaér eléjük.

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 484
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 84
Farky - Re:Soccer
« Válasz #93 Dátum: 2018 aug. 22. 11:30 »
Lucas Moura meg elbaszta az 5. percben de simán nyertek. Na de majd hétfőn játszik a Pool és helyreáll a világ. Amúgy az idei Arsenal szerintetek mire lesz elég? Top 5? Nálam a United, Chelsea, Pool, Tottenham, MCity simán jobb, de lehet még az Everton is odaér eléjük.

MU-nál nagy kérdés, hogy Mourinho meddig rontja még a levegőt.
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Re:Soccer
« Válasz #94 Dátum: 2018 aug. 22. 12:10 »

Már emlegetik Zidanet. Szerintem 3 szar meccs és repül.

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 484
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 84
Farky - Re:Soccer
« Válasz #95 Dátum: 2018 aug. 22. 13:18 »

Már emlegetik Zidanet. Szerintem 3 szar meccs és repül.

Sőt, most már Doll is szabad
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Soccer
« Válasz #96 Dátum: 2018 nov. 20. 09:06 »
Azért elég mázlista a fociválogatott... Az észtek kikaparták a gesztenyét, ezzel a második hellyel legalább a pótselejtező kinéz, mert én az Eb-selejtezős kvalifikációban nem hiszek.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 606
« Válasz #97 Dátum: 2019 máj. 21. 13:45 »
Mhitarjan nem játszik az EL-döntőn az azeri-örmény viszonyok miatt. Baku-baki á la UEFA.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 606

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 606
« Válasz #99 Dátum: 2019 szep. 21. 12:21 »