Soccer

• 99 válasz
  • 7009 megtekintés

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 69
roberto23 - Re:Soccer
« Válasz #90 Dátum: 2018 aug. 16. 16:10 »
Bosszant ez a tegnapi UEFA Szuperkupa meccs. Könnyen behúzhatta volna a Real ha kicsit pontosabbak és hátul Varane-nal és Marcelo-val az élen nem ennyire impotensek. Az már kezd körvonalazódni Lopetegui mit akar játszatni a csapattal, ami nekem tetszett. Volt elképzelés, szép, kombinatív játék, nem a mekszokott előrebasszuk aztán lesz valami stílus.
Viszont pár dolgot szerintem sűrgősen le kell szűrni. Imádom Navast, de tegnap minimum 2 gólban benne volt szvsz, következő meccsen én Courtois-t tenném a kapuba. valamint nagyon rövid a kispad. 1 klasszis befejező csatár kelleni fog szeptemberig. Benzema nem volt rossz, de egyedül kevés. Mayoral pedig egyelőre nem Real szint. Mert hiába építik fel a támadásokat szépen ha nincs aki befejezze. Ha ezeket nem orvosolják gyorsan könnyen úszhat a szezon, amit a sok okos Lopetegui nyakába fog varrni, előre látom.
Mindesesetre Hala Madrid! ;)

Benzemát, már rég el kellett volna felejteni
Van benne valami. De én azért kíváncsi vagyok milyen szezont fog tolni CR nélkül. Ettől függetlenül rivális mindenképpen kell.

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 646
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Soccer
« Válasz #91 Dátum: 2018 aug. 18. 17:21 »
Nincs sokszor olyan a PL-ben h 1 támadó vezeti rá 5 védőre a labdát azt gól lesz belőle. Callum Wilson most megoldotta.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 54
Shawn84 - Re:Soccer
« Válasz #92 Dátum: 2018 aug. 18. 19:20 »
Nincs sokszor olyan a PL-ben h 1 támadó vezeti rá 5 védőre a labdát azt gól lesz belőle. Callum Wilson most megoldotta.
Lucas Moura meg elbaszta az 5. percben de simán nyertek. Na de majd hétfőn játszik a Pool és helyreáll a világ. Amúgy az idei Arsenal szerintetek mire lesz elég? Top 5? Nálam a United, Chelsea, Pool, Tottenham, MCity simán jobb, de lehet még az Everton is odaér eléjük.

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 85
Farky - Re:Soccer
« Válasz #93 Dátum: 2018 aug. 22. 11:30 »
Lucas Moura meg elbaszta az 5. percben de simán nyertek. Na de majd hétfőn játszik a Pool és helyreáll a világ. Amúgy az idei Arsenal szerintetek mire lesz elég? Top 5? Nálam a United, Chelsea, Pool, Tottenham, MCity simán jobb, de lehet még az Everton is odaér eléjük.

MU-nál nagy kérdés, hogy Mourinho meddig rontja még a levegőt.
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 54
Shawn84 - Re:Soccer
« Válasz #94 Dátum: 2018 aug. 22. 12:10 »

Már emlegetik Zidanet. Szerintem 3 szar meccs és repül.

Nem elérhető Farky

• *
  • Hozzászólások 498
  • ॐ & ℧
  • Kedvelések: 85
Farky - Re:Soccer
« Válasz #95 Dátum: 2018 aug. 22. 13:18 »

Már emlegetik Zidanet. Szerintem 3 szar meccs és repül.

Sőt, most már Doll is szabad
I'll always be a Colt. Always. That will never change. - Peyton Manning

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Soccer
« Válasz #96 Dátum: 2018 nov. 20. 09:06 »
Azért elég mázlista a fociválogatott... Az észtek kikaparták a gesztenyét, ezzel a második hellyel legalább a pótselejtező kinéz, mert én az Eb-selejtezős kvalifikációban nem hiszek.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 646
« Válasz #97 Dátum: 2019 máj. 21. 13:45 »
Mhitarjan nem játszik az EL-döntőn az azeri-örmény viszonyok miatt. Baku-baki á la UEFA.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 646

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 646
« Válasz #99 Dátum: 2019 szep. 21. 12:21 »