Soccer

• 99 válasz
  • 7496 megtekintés

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
  • Kedvelések: 86
topin - Re:Soccer
« Válasz #45 Dátum: 2018 jún. 07. 21:13 »

Megvan az első pontunk a Leekens érában.

Maximálisan elégedett is volt a kapitány..mondjuk én csak tévén láttam a meccset, lehet onnan a partvonal mellől tényleg jobbnak tűnt.  :-\

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Soccer
« Válasz #46 Dátum: 2018 jún. 07. 23:55 »
Ne kövezzetek meg, de jobban örültem volna, ha kikapunk a fehéroroszoktól. Rem szombaton az auszik nem hibáznak, és akkor a 3 vereség, 1 döntetlen talán elég lesz, hogy valaki észbe kapjon az MLSZ-ben, és elzavarja ezt a kókler Leekenst. Ez a 4-3-3-as felállás a megfelelő középpályások hiányában értelmetlen, valamint jó lenne, ha ilyen veterán Vadócz féléket végre elfelejtenénk. Nem is értem, minek vették elő, nehogy már a hongkongi bajnokság legyen a mérce. Plusz a kazah légiósaink, Elek és Kleinheisler erőltetése is értelmetlen, ennyit az itthoniak is tudnak.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Soccer
« Válasz #47 Dátum: 2018 jún. 08. 00:41 »
Ne kövezzetek meg, de jobban örültem volna, ha kikapunk a fehéroroszoktól. Rem szombaton az auszik nem hibáznak, és akkor a 3 vereség, 1 döntetlen talán elég lesz, hogy valaki észbe kapjon az MLSZ-ben, és elzavarja ezt a kókler Leekenst. Ez a 4-3-3-as felállás a megfelelő középpályások hiányában értelmetlen, valamint jó lenne, ha ilyen veterán Vadócz féléket végre elfelejtenénk. Nem is értem, minek vették elő, nehogy már a hongkongi bajnokság legyen a mérce. Plusz a kazah légiósaink, Elek és Kleinheisler erőltetése is értelmetlen, ennyit az itthoniak is tudnak.
A köztévén (és kissé burkoltan a játékosok) már ellene fordultak, a mai Magyarországon ez már jó jel :)
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Soccer
« Válasz #48 Dátum: 2018 jún. 08. 12:52 »
A köztévén (és kissé burkoltan a játékosok) már ellene fordultak, a mai Magyarországon ez már jó jel :)
Igen, már az NSO-n is vannak célozgatások, hogy Leekens megbukhat. Csak nehogy Pinyőt hozzák a helyére! :o

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 130
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Soccer
« Válasz #49 Dátum: 2018 jún. 09. 13:22 »
Na akkor ma búcsúbuli?! :D

Nem elérhető HanSolo

• Hozzászólások 46
  • Fallschirmler
  • Kedvelések: 11
HanSolo - Re:Soccer
« Válasz #50 Dátum: 2018 jún. 09. 18:01 »
Na, eddig szerencsére az ausztrálok is kutyaütők. Még jó, hogy raktam rájuk egy tizest. 20 perc után nem tűnik búcsúbulinak. Megvárják a srácok az EB selejtezők első két meccsét, - mert akkor újabb két év kuka (hurrá)- és akkor röptetik ezt a belga kóklert.
Blitz for Six

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 82
Bazzani - Re:Soccer
« Válasz #51 Dátum: 2018 jún. 09. 18:43 »
Eddig egész jól focizunk (értsd nem teljesen tragédia).
Sallai kellemes csalódás, nem véletlenül akarja leigazolni sok csapat.

Közben a Sampdoria Balotellivel kacérkodik. Nem lenne ellenemre, semmit nem bukhatunk vele. Ingyen jönne csak a fizetése 2,5 milla ami Samp viszonylatban kurva magas.
Fire Patrica

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 13
kittli - Re:Soccer
« Válasz #52 Dátum: 2018 jún. 09. 19:20 »
Ez mi ez? :D
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 10. 00:12 írta fd_admin »

Nem elérhető kittli

• *
  • Hozzászólások 40
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 13
kittli - Re:Soccer
« Válasz #53 Dátum: 2018 jún. 09. 19:24 »
Még jó, hogy csak az utolsó negyedórára kapcsoltam a meccsre.
És még ezt megírtam visszaadtuk...

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #54 Dátum: 2018 jún. 09. 19:32 »
Hát ez remek utolsó fél óra volt :D
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 10. 00:12 írta fd_admin »

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
  • Kedvelések: 86
topin - Re:Soccer
« Válasz #55 Dátum: 2018 jún. 09. 19:32 »
Szoboszlait miért nem lehetett kipróbálni ezen a két bari meccsen? Ha már azzal jön a szöv.kap. hogy meg kell nézni a népet, az eredmény nem számít..de egy Varga Kevint azt megnéz..és ezzel nem ezt a fiút bántom, csak a 2 játékos között potenciálban ég és föld a különbség. De mi megtehetjük, hogy Szoboszlait jegeljük..

Vadócz..hetvenezer év után lett behívva, látni rajta hogy elhagyta a posványt jó ideje és nem is került vissza bele. A passzai sebessége, tempója VÉGRE egy magyar játékos esetében is megüti a nemzetközi szintet, nem az odavánszorgó NB-I-es szint. Az viszont röhej, hogy indiai, hongkongi, meg fene tudja milyen bajnokságok szintje is ezek szerint a mienk felett van. Mert pl Vinicius úgy belenőtt a magyar közegbe, hogy el oldalpasszát még a járókeretes öreg mamik is lereagálják. Mondjuk Vadócz sem a jövő, bár ennél a Varga J, Pátkai, Elek triónál még ő is sokkal jobb.

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 82
Bazzani - Re:Soccer
« Válasz #56 Dátum: 2018 jún. 09. 19:54 »
Leekens nyilatkozata etalon volt. Talán néhány nagyon pici hiba volt...
Fire Patrica

Nem elérhető tomi-tomi

• Hozzászólások 39
  • Tag
  • Kedvelések: 40
tomi-tomi - Re:Soccer
« Válasz #57 Dátum: 2018 jún. 09. 22:56 »
Még jó, hogy csak az utolsó negyedórára kapcsoltam a meccsre.
És még ezt megírtam visszaadtuk...
A sport igazságos. Hát még a magyar focizók! :D

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #58 Dátum: 2018 jún. 09. 23:17 »
Leekens kb. olyan mintha összegyúrnák Pagano-t, Fishert + Pinyőt is akkor megkapjuk őt

Nem elérhető Jan

• *
  • Hozzászólások 2
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 2
Jan - Re:Soccer
« Válasz #59 Dátum: 2018 jún. 09. 23:39 »
Leekens kb. olyan mintha összegyúrnák Pagano-t, Fishert + Pinyőt is akkor megkapjuk őt

Azt vágod hogy amikor kapitányt kerestek, Csányi szerint ő volt az első az mlsz listáján...

Mondjuk ha tényleg GL volt a legjobb a listájukon, akkor tippelni sem merek hogy kik lehettek még rajta   :D