Soccer

• 99 válasz
  • 7406 megtekintés

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 82
Bazzani - Re:Soccer
« Válasz #15 Dátum: 2018 jún. 03. 20:14 »
Hát a drága vasas szurkolók mind belopták magukat a soproniak szívébe mikor anno az egyik pápai teremtornára a győriekkel együtt utaztak le... :D
Vasas, Győr, Nyíregy, Csaba egy brigád.
Jöttek így Szegedre együtt.
Fire Patrica

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
  • Kedvelések: 86
topin - Re:Soccer
« Válasz #16 Dátum: 2018 jún. 03. 20:29 »
Mondjuk ezzel az utánpótlás dologgal kéziben meg kosárban is alaposan lemaradtunk, szóval nem csak focis jelenség sajnos. Valahogy nálunk leragadt valami a képzésben, versenyeztetésben úgy 30 évvel ezelőtti állapotban. Egyikben sem túl rózsás a helyzet.

guest8

guest8 - Re:Soccer
« Válasz #17 Dátum: 2018 jún. 03. 22:25 »
Mondjuk ezzel az utánpótlás dologgal kéziben meg kosárban is alaposan lemaradtunk, szóval nem csak focis jelenség sajnos. Valahogy nálunk leragadt valami a képzésben, versenyeztetésben úgy 30 évvel ezelőtti állapotban. Egyikben sem túl rózsás a helyzet.
A Mocsai-féle banda állami támogatásból 2 milliárdos költség felett összehozott egy oktatóanyagot, komplett képzési irányelvekkel, stb... Ha az alulfizetett, többségében hiányos képzettségű és alulmotivált (tisztelet a kivételnek) utánpótlásedzőknek is elérhetővé tették volna, már az is nagy előrelépés lehetett volna. De nem, mert Mocsai doktor a TF atyaúristene, gyakorlatilag jobban őrzik a cuccot, mint a szent koronát. Vicc, mert volt szerencsém beleolvasni, és amúgy minőségi cucc.

Nem elérhető Szivacs

• *
  • Hozzászólások 114
  • Heck of a player
  • Kedvelések: 16
Szivacs - Re:Soccer
« Válasz #18 Dátum: 2018 jún. 04. 02:36 »
Srácok én sajnálom a Balmazt, komoly brigád, látszott hogy egymásért is mennek, de a Vidinél annyi nem kezdő volt mint a Fradinál. Nem biztos hogy fair, de megtehette mind2 csapat hogy nem a legerősebb 11 el álljon fel. De megértem Horváth Ferit is, a több győzelem is egy faszság, egymás elleni kéne.
just we plaaaaaanned

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 130
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:Soccer
« Válasz #19 Dátum: 2018 jún. 04. 08:20 »
Mondjuk szvsz közhely, de mindenkinek ugyanannyi meccs állt a rendelkezésére, nemcsak az utolsó fordulóval kell foglalkozni és állandóan másban keresni a hibát (még akkor is ha igen sok igazság van abban amit HF mond).

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 24
Nandito - Re:Soccer
« Válasz #20 Dátum: 2018 jún. 04. 08:23 »
Én személy szerint a Vasas kiesésének nagyon örülök. Mehetett volna vele a Hali is, de ne legyen telhetetlen az ember :D Megérdemelte volna a bennmaradást a Balmaz, de a Diósgyőr jobban kell az elsőosztálynak.
Betelepült szombathelyi vagyok, így nem vagyok kimondott Hali fan. De annyit azért írnék, hogy a Hali kiesésére szerintem semmi esély nem volt, mert egyrészt a Nyugat-Dunántúlon nem maradt volna NB I-es csapat, másrészt 5-6 ezer ember jár meccsre, ami a mai magyar fociban már kiemelkedő létszám.

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #21 Dátum: 2018 jún. 04. 09:00 »
Én személy szerint a Vasas kiesésének nagyon örülök. Mehetett volna vele a Hali is, de ne legyen telhetetlen az ember :D Megérdemelte volna a bennmaradást a Balmaz, de a Diósgyőr jobban kell az elsőosztálynak.
Betelepült szombathelyi vagyok, így nem vagyok kimondott Hali fan. De annyit azért írnék, hogy a Hali kiesésére szerintem semmi esély nem volt, mert egyrészt a Nyugat-Dunántúlon nem maradt volna NB I-es csapat, másrészt 5-6 ezer ember jár meccsre, ami a mai magyar fociban már kiemelkedő létszám.
Kell a másodosztályba is a nézőszám

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #22 Dátum: 2018 jún. 04. 09:05 »
Kell a másodosztályba is a nézőszám
Majd jövőre! :P

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
    • Magyar Giants Blog
« Válasz #23 Dátum: 2018 jún. 04. 09:16 »
Akkor jövőre Hali kiesés + újpesti arany? :D

Nem elérhető peach

• *
  • Hozzászólások 3
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 0
peach - Re:Soccer
« Válasz #24 Dátum: 2018 jún. 04. 09:24 »
Amit a Videoton csinált az finoman szólva sem fair. Nem csodálom, hogy fröcsögnek a Balmaznál.
A vidi szemszögéből viszont teljesen érthető amit csináltak. Készülnek a bl-re, nikolics adott plusz egy hét szabit a kulcsembereknek, ill. szedtek egy kis uzsi pénzt a végén a fiatal szabály betartásával.
A szeged2011 meg kizúgott a 3ad osztályba, ami annyiból talán nem szerencsés, hogy javában építik az új stadiont. Csak tudnám, hogy kinek, minek? :D

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #25 Dátum: 2018 jún. 04. 09:31 »
Akkor jövőre Hali kiesés + újpesti arany? :D
Neee, egyik se legyen. Különben is, Király Gabi megérdemelne egy bajnoki címet! 8)

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #26 Dátum: 2018 jún. 04. 09:43 »
Amit a Videoton csinált az finoman szólva sem fair. Nem csodálom, hogy fröcsögnek a Balmaznál.
A vidi szemszögéből viszont teljesen érthető amit csináltak. Készülnek a bl-re, nikolics adott plusz egy hét szabit a kulcsembereknek, ill. szedtek egy kis uzsi pénzt a végén a fiatal szabály betartásával.
A szeged2011 meg kizúgott a 3ad osztályba, ami annyiból talán nem szerencsés, hogy javában építik az új stadiont. Csak tudnám, hogy kinek, minek? :D
De akkor Pátkai és Nego miért játszott? Vagy ők nem maradnak Fehérváron, így terhelhetők voltak? :) Szerintem is büdös a sztori. Mivel az MTK és a Kisvárda jött fel, így inkább kellett az élvonalnak a nagy DVTK, mint a kis Balmaz.
A Szeged majd visszajut, ha kész lesz a stadion. Így végre van egy csapat, melynek az építkezés alatt nem kell albérletet keresni, mert a harmadosztályban jó a fapados pálya is! :D

Nem elérhető peach

• *
  • Hozzászólások 3
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 0
peach - Re:Soccer
« Válasz #27 Dátum: 2018 jún. 04. 10:19 »
Idézetet írta: Nandito

A Szeged majd visszajut, ha kész lesz a stadion. Így végre van egy csapat, melynek az építkezés alatt nem kell albérletet keresni, mert a harmadosztályban jó a fapados pálya is! :D
Nemtudom Gyulán milyen a pálya, merthogy a szeged ott nyomta az elmúlt években :D

Nem elérhető Nandito

• *
  • Hozzászólások 289
  • Fórumozó
« Válasz #28 Dátum: 2018 jún. 04. 10:23 »
Idézetet írta: Nandito

Nemtudom Gyulán milyen a pálya, merthogy a szeged ott nyomta az elmúlt években :D
Ja, hát az érdekes szitu.