NFL Kocsma

• 204 válasz
  • 9238 megtekintés

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
  • Kedvelések: 480
peterk2005 - Re:NFL Kocsma
« Válasz #45 Dátum: 2018 júl. 20. 15:55 »
Manapság mindenki az RPO-ról beszél. Az Eagle Eye in the Sky (Philly) podcast egy egész epizódot szánt a témának. Travis Manger a Morgan State (FCS) offensive coordinatora beszél arról, hogy hogyan lehet implementálni az RPO elemeket különféle rendszerekbe, koncepciókba a QB képességeitől, fizikai adottságaitól (és sémától) függően.

Listen to Eagle Eye In The Sky Podcast episodes free, on demand. Fran Duffy brings next-level analysis to Philadelphia Eagles football every week, talking football with current and former NFL players, coaches and analysts. Hardcore football junkies will appreciate the X’s and O’s, while all listeners will become the smartest fans at their gameday get-togethers. As an Official Eagles Entertainment podcast, Eagle Eye In The Sky dives deep into the film to raise the level of player evaluations, coaching philosophies, team-building strategies, and insights about every team in the league. Every snap tells

« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 20. 21:16 írta fd_admin »
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
  • Kedvelések: 15
Szittya999 - Re:NFL Kocsma
« Válasz #46 Dátum: 2018 júl. 21. 00:53 »
Srácok, ha valakit érdekel, akkor elérhető a Football Outsiders Almanac 2018. Hasznos lehet. ;)

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #47 Dátum: 2018 júl. 22. 21:50 »
Srácok, ha valakit érdekel, akkor elérhető a Football Outsiders Almanac 2018. Hasznos lehet. ;)

Valaki esetleg szeretné elolvasni??? Én már rajta vagyok, de még nem olyan magas szintű az angolom, hogy egyik napról a másikra átolvassam. Ha nem akarjátok megvenni, akkor email-ben átküldeném!!!

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Re:NFL Kocsma
« Válasz #48 Dátum: 2018 júl. 22. 21:53 »

Valaki esetleg szeretné elolvasni??? Én már rajta vagyok, de még nem olyan magas szintű az angolom, hogy egyik napról a másikra átolvassam. Ha nem akarjátok megvenni, akkor email-ben átküldeném!!!
Dobjad, shawn@citromail.hu

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
« Válasz #49 Dátum: 2018 júl. 22. 22:04 »

Dobjad, shawn@citromail.hu

Már lőttem is...
Remélem sikerrel! :)

Nem elérhető Asbee

• *
  • Hozzászólások 529
  • ¯\_(ツ)_/¯
  • Kedvelések: 132
    • Magyar Giants Blog
Asbee - Re:NFL Kocsma
« Válasz #50 Dátum: 2018 júl. 23. 13:08 »

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:NFL Kocsma
« Válasz #51 Dátum: 2018 júl. 23. 19:05 »

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 078
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 635
Black_Adder - Re:NFL Kocsma
« Válasz #52 Dátum: 2018 júl. 24. 16:54 »
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #53 Dátum: 2018 júl. 28. 10:35 »
2017 TC time power rankings:

#6: Oakland Raiders (Idény végén: 6-10)
#7: N.Y. Giants (idény végén 1/2-es pick)
#19: Philly (Idény végén SB-t nyert)
#26: Buff. Bills (idény végén playoffba jutott)
#29: LA Rams (idény végén playoffba jutott)
#31: Jax (idény végén AFC döntőt játszott)

Van kedve valakinek egy 2018 TC time power rankingot megszerkeszteni? :D

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 608
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 194
Empty taxi - Re:NFL Kocsma
« Válasz #54 Dátum: 2018 júl. 28. 16:35 »
2017 TC time power rankings:

#6: Oakland Raiders (Idény végén: 6-10)
#7: N.Y. Giants (idény végén 1/2-es pick)
#19: Philly (Idény végén SB-t nyert)
#26: Buff. Bills (idény végén playoffba jutott)
#29: LA Rams (idény végén playoffba jutott)
#31: Jax (idény végén AFC döntőt játszott)

Van kedve valakinek egy 2018 TC time power rankingot megszerkeszteni? :D
Leszek én a mazochista.

1. Philadelphia Eagles
Címvédőként ez jár.
2. Minnesota Vikings
Visszatér Dalvin Cook, Kirk Cousins lesz a center alatt, ez papíron erősítés. Akárcsak az, hogy a liga egyik legjobb védelmébe egy Sheldon Richardson is érkezett.
3. New England Patriots
Bellicheat miatt nem kerülhetnek lentebb. Pedig Brady sem lesz már fiatalabb plusz Solder és Butler személyében kulcsjátékosok távoztak.
4. Los Angeles Rams
All in megy a Rams, a fizetési sapka miatt sokáig nem egybentartható ez a keret. A védelem az valami kegyetlen lesz Wade Phillips-szel a kormányrúdnál, a kérdés az, hogy a McVay-féle Goffense hatékonysága tartható-e így a tandem 2. évére.
5. Jacksonville Jaguars
A védelem továbbra is nagyon jó, támadóoldalon viszont a WR-sor sokat gyengült, így még nagyobb lesz a teher Leonard Fournette-en.
6. New Orleans Saints
Ha a két RoY tartja a formáját másodévesen is, akkor bárkit legyőzhetnek.
7. Pittsburgh Steelers
A Killer Bees utolsó idénye következik, a védelemnek Shazier nélkül nekem ilyen fogatlan oroszlán feelingje van.
8. Green Bay Packers
Aaron Rodgerst sosem lehet leírni, mellette még Jimmy Grahamnek is visszajöhet a játékkedve. A védelem élére pedig érkezett Mike Pettine, aki szerintem jó szakember.
9. Atlanta Falcons
Az NFC legutóbbi rájátszáscsapatai közül a Falcons az egyetlen, amelyik papíron gyengült Dontari Poe távozásával. Ugyanakkor a támadósortól jobb idény várható, Brandon Fusco érkezésével stabilizálódott a támadófal, plusz Steve Sarkisiantól is joggal várható némi javulás.
10. Los Angeles Chargers
Szokásukhoz híven elkezdtek megsérülni (Henry, Verrett), de ha csak rúgó poszton sikerül fejlődni az előző évhez képes, már az is elég lehet a rájátszáshoz.
11. Carolina Panthers
Az egyértelmű h a Norv Turner - Cam Newton házasság el fogja mozdítani a Panthers támadósorát, a kérdés csak az, hogy milyen irányba. Greg Olsen visszatérése, CJ Anderson leigazolása és DJ Moore draftolása mindenesetre bővíti a lehetőségek tárházát. A védelemből egyedül Steve Wilks távozása említhető meg, de Ron Riverával a vezetőedzői székben ez menedzselhető.
12. San Francisco 49ers
Fiatal és tehetséges mind a keret mind az edzői stáb, éppen ezért talán még nem idén fognak beérni. Izgalmas kérdés, hogy Reuben Fosternek a statisztikai lapja vagy a rendőrségi kartonja lesz hosszabb az idény végén. A Hyde-McKinnon váltás nem biztos h hoz minőségbeli javulást, Sherman viszont dobhat a védelmen, ha közben nem veri szét az öltözőt.
13. Kansas City Chiefs
Ez az Andy Reid - Pat Mahomes házasság izgalmasnak tűnik, Kareem Hunttal kiegészülve pláne. A védelemmel viszont lehetnek gondok, Bob Sutton felett kezd elhaladni az idő, Marcus Peters távozott, a Derrick Johnson - Anthony Hitchens csere sem jelent feltétlen minőségbeli javulást, viszont Eric Berry felépült.
14. Tennessee Titans
Amit a rosterrel művel Jon Robinson general manager, az sztem példamutató építkezés. A gond az, hogy Mike Vrabel sztem nagyon nincs kész a vezetőedzői posztra és Dean Pees kezei alatt a védelmi tehetségek kihasználása kapcsán is vannak bennem kételyek. Matt LaFleur viszont képes lehet Mariotánál szint lépést elérni.
15. Detroit Lions
Matt Patricia kapcsán is szkeptikus vagyok, ugyanakkor ha Kerryon Johnson beváltja a hozzáfűzött reményeket, akkor ligaelit támadósor lehet Mo'Townban. Teszem hozzá a front7-ben Ziggy Ansah az egyetlen komolyabb kvalitásokkal bíró játékos...
16. Houston Texans
Deshaun Watson a tehetségesebb védelmek ellen tavaly azért a touchdownok mellett interceptionöket is dobált gazdagon, így ACL után kérdéses, hogy ebben tudott-e fejlődni. Ellenben a védelemben J.J. Watt és Tyrann Mathieu miatt bőven lehet bízni.
17. Dallas Cowboys
Támadóoldalon ez most egy Zeke one man shownak néz ki, viszont a védelemben dallasi regnálása során ilyen jó emberanyaggal még nem dolgozhatott Rod Marinelli.
18. Seattle Seahawks
Zajlik a generációváltás a secondaryben, ami évekig a liga legjobbja volt. A támadósor előreléphet, ha az OL feljavul a Cable-érához képest.
19. Denver Broncos
Bitang védelem, kérdőjelekkel teli támadósor.
20. Washington Redskins
Az Alex Smith - Derrius Guice backfieldtől nem tudom mi várható, a védelemben Bashaud Breeland távozása hagyhat nyomot.
21. Oakland Raiders
Jon Gruden olyan szerződést kapott a Las Vegasba költözés alkalmából, hogy eredménytelenség esetén csak felfelé bukhat. Ami ennél rövidebb távú probléma, hogy sok az idős játékos a keretben, atletikusságban nem biztos, hogy megfelel ez a Raiders napjaink NFL-jének.
22. New York Giants
Eli kapcsán inkább szkeptikus vagyok, mint bizakodó, a védelemben meg formációváltás történt.
23. Baltimore Ravens
Próbálták feljavítani a támadóegységet a szabadügynök piacon és a drafton is, ha kilátástalan lesz a szezon, akkor lehet, hogy vége lesz a Flacco-érának.
24. Chicago Bears
A Trubisky-Nagy pároson múlik, hogy lesz-e vmi jó Chicagoban. Allen Robinson és Trey Burton személyében jött FA-n is erősítés. A védelem meg a 2 ex-Georgiás linebacker, Leonard Floyd és Roquan Smith teljesítményén fog állni vagy bukni.
25. Arizona Cardinals
Nincs OL, vékony a WR-sor, így nem csoda h nem akarják bedobni Josh Rosent, hanem az egyébként sérülékeny Sam Bradford fog kezdeni. Ellenben David Johnson visszatér. A Chandler Jones és Patrick Peterson vezette védelem érdekes lesz nézni, hogy hogyan fog teljesíti Steve Wilks keze alatt.
26. Buffalo Bills
QB poszton adott egy "vakok közt a félszemű a király" jeligére hallgató position battle TC-ben, LeSean McCoy feje fölött az eltiltás szelleme lebeg, a védelemben pedig az újonc Tremaine Edmunds lenne a vezér, aki erre még valószínűleg nem áll készen. Innen szép nyerni Mr. McDermott!
27. Indanapolis Colts
Amíg Luck nem játszott éles meccset, addig nem merem őket feljebb rakni. Pláne, hogy a védelemben sémaváltás történik és nem igazán látni, hogy ebből miként lesz ütőképes egység.
28. Cincinnati Bengals
Bill Lazor feladata lesz új színt vinni az Andy Dalton - AJ Green kapcsolatba, továbbá beépíteni Joe Mixont. Vontaze Burfict szokásához híven eltiltással kezdi a szezont, így az új szerzemény Preston Brown lehet a védelem vezére Geno Atkins mellett.
29. New York Jets
Sam Darnoldnak tanulni kell még, nem lehet egyből bevetni, így akár Josh McCown akár Teddy Bridgewater is kezdhet az 1. játékhéten. Terrelle Pryor és Isaiah Crowell Cleveland után itt is csapattárs lesz ettől a szezontól, sok terhet vehetnek le a mindenkori irányító válláról. A védelemben viszont látszanak az alapkövek (Leonard Williams, Jamal Adams, Trumaine Johnson), akikre lehet építeni.
30. Tampa Bay Buccaneers
Sosem voltam Winston fan, aki most még eltiltással is kezdi a szezont, addig pedig Fitzmagic kezébe kerül a karmesteri pálca, persze a Saints, Eagles, Steelers trió ellen az ex-FSU QB-val sem a Tampa lenne az esélyes, pedig skill pozíciókban jól állnak (Mike Evans, DeSean Jackson, Chris Godwin, O.J. Howard, Ronald Jones II), de a támadófalba lehet, hogy kevés erősítés Ryan Jensen. Tavaly a Bucsé volt a legkevesebb sack a ligában, nem csoda, hogy beruháztak a védőfalba, a JPP, Vea, McCoy, Curry négyes papíron jól is néz ki. Pechjükre bivalyerős csoportban vannak.
31. Cleveland Browns
Tudom, hogy bőven van tehetség a Browns rosterén, de továbbra is Hue Jackson a vezetőedző.
32. Miami Dolphins
Ryan Tannehill visszatér, de azóta mióta legutóbb pályán volt sikerült a Jay Ajayi - Jarvis Landry kettőst az öregebb és szarabb Frank Gore - Danny Amendola duóra cserélni. A védőfal közepéről nagyon fog hiányozni Suh, a szélén meg látszik a kor Cameron Wake-en, bár tegyük hozzá, hogy mögötte van mélység Robert Quinn, William Hayes, Andre Branch és Charles Harris személyében. A back7 jó lehet, ha Raekwon McMillan és Minkah Fitzpatrick beváltja az edzői stáb reményeit.
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 28. 19:10 írta Empty taxi »

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #55 Dátum: 2018 júl. 28. 22:33 »
Jó lett. :)

Meglepően közel van az én rangsoromhoz is, pedig ilyenkor még nagy szokott lenni a szórás. Nálam a Jags van jóval hátrább (15 környékén), a Packers előrébb (top3). Ezen kívül a Dallas ill Detroit kb. 5-6 hellyel előrébb, a Chiefs és Niners kb. ugyanannyival hátrébb. A többi 1-2 hely eltéréssel kb. hasonló helyen lenne.

Nem elérhető topin

• *
  • Hozzászólások 289
  • Patriot
  • Kedvelések: 89
topin - Re:NFL Kocsma
« Válasz #56 Dátum: 2018 júl. 29. 13:56 »
Jags 15. körül? ??? ???

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 18
apeszos - Re:NFL Kocsma
« Válasz #57 Dátum: 2018 júl. 29. 14:11 »
Nem tudom miért vagytok úgy oda Breeland-ért, szerintem annyit nem ér mint amekkora hype van körülötte. Egy közepes CB, semmi több. Pont olyan mint Amerson volt. Annyira jó, hogy olcsó pénzért elmehet egy évre bárhová, de aztán annyi....  Jellemzően, még mindig nincs csapata.

Nem elérhető megyerikrisz

• *
  • Hozzászólások 377
  • Bengalista
  • Kedvelések: 68
megyerikrisz - Re:NFL Kocsma
« Válasz #58 Dátum: 2018 júl. 29. 15:03 »
Jags 15. körül? ??? ???
Nálam sincsenek előrébb, Bortles az Bortles, hiába bitang (és unszimpatikus) a védelem. A Friscónál eléggé megelőlegezett bizalmat érzek, és természetesen a Bengals is sokkal előrébb való. :-)
Meglátjuk.
"He faked it"

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:NFL Kocsma
« Válasz #59 Dátum: 2018 júl. 29. 20:24 »
Költemény a július végéhez

Emútak a szüli napi bulik
TC alatt hullanak a mukik