NFL Kocsma

• 204 válasz
  • 9237 megtekintés

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:NFL Kocsma
« Válasz #30 Dátum: 2018 júl. 11. 00:39 »
Brandon Browner gyilkossági kísérlet, hát mi lesz még itt reggelig?

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 608
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 194
Empty taxi - Re:NFL Kocsma
« Válasz #31 Dátum: 2018 júl. 12. 22:35 »

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #32 Dátum: 2018 júl. 12. 23:14 »

Ezt a cikket úgy voltam vele elmentem az utókornak, megérte?
https://collegefootballtalk.nbcsports.com/2015/01/13/2015-could-be-the-year-of-the-running-back-in-college-football/
Jótetted, egyrészt mer bitang jó a névsor, ennek megfelelően látom a DL invesztíciót, mint reakciót. Másodrészt meg már milyen rég olvastam aKilincs haveromról.

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 55
Shawn84 - Re:NFL Kocsma
« Válasz #33 Dátum: 2018 júl. 16. 13:55 »
Bedobom ide is, ne csak a csapat topikokban legyen szó róla!
NFL offensive line rankings: All 32 team's units entering 2018
https://www.profootballfocus.com/news/pro-nfl-offensive-line-rankings-all-32-teams-units-entering-2018?utm_content=buffer73fa7&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #34 Dátum: 2018 júl. 16. 14:20 »
Rögtön az eaglesnél látok érdekességet. Peters révén, aki tavaly a szezon nagy részét kihagyta. Persze idén visszatér, de én már sokkal inkább Vaitai játékával számolok.
A GB fal is a 9. helyen nekem túlértékelt. Két éve a legjobbnak tartották, bár azt sem igazán értettem. Egy kiemelkedő Bakhtiari van, a többiek középszerűek vagy gyengébbek. Azért a Sitton - Lang duoból egyet nem ártott volna megtartani.

A Bears OL-től a 13.-nál jobbat várok, és már csak a Gm  játék miatt is, de egyébként is jobban tetszene, ha Daniels lenne inkább a Center. Otthonosabb ott mint Whitehair. Ők szerintem top 10 OL lehetnek amennyiben egészségesek maradnak.

Aki meg a leginkább alul értékelt az talán a 49ers OL. Staley ugyan idősebb de még mindig jól tolja, Tomlinson nem volt rossz mellette, nem lóg ki lefelé, Richburg a liga egyik legjobb centere, Joshua Garnett bőven jobb játékos annál mint amit mutatott, a jobb társak majd őt is feljebb hozzák, és Mike McGlinchey szerintem LT matéria. Remekül fog illeszkedni ebbe a sorba. Mindenképp előrébb tenném őket.

Nálatok vannak érdekességek?

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 608
« Válasz #35 Dátum: 2018 júl. 16. 14:48 »
Rögtön az eaglesnél látok érdekességet. Peters révén, aki tavaly a szezon nagy részét kihagyta. Persze idén visszatér, de én már sokkal inkább Vaitai játékával számolok.
A GB fal is a 9. helyen nekem túlértékelt. Két éve a legjobbnak tartották, bár azt sem igazán értettem. Egy kiemelkedő Bakhtiari van, a többiek középszerűek vagy gyengébbek. Azért a Sitton - Lang duoból egyet nem ártott volna megtartani.

A Bears OL-től a 13.-nál jobbat várok, és már csak a Gm  játék miatt is, de egyébként is jobban tetszene, ha Daniels lenne inkább a Center. Otthonosabb ott mint Whitehair. Ők szerintem top 10 OL lehetnek amennyiben egészségesek maradnak.

Aki meg a leginkább alul értékelt az talán a 49ers OL. Staley ugyan idősebb de még mindig jól tolja, Tomlinson nem volt rossz mellette, nem lóg ki lefelé, Richburg a liga egyik legjobb centere, Joshua Garnett bőven jobb játékos annál mint amit mutatott, a jobb társak majd őt is feljebb hozzák, és Mike McGlinchey szerintem LT matéria. Remekül fog illeszkedni ebbe a sorba. Mindenképp előrébb tenném őket.

Nálatok vannak érdekességek?
A Jets OL sztem azért erősebb annál mintsem uccsóelőtti legyen.

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
  • Kedvelések: 15
Szittya999 - Re:NFL Kocsma
« Válasz #36 Dátum: 2018 júl. 16. 20:02 »
Olvasta már valaki a Football Outsiders Almanac bármely kiadványát? Ha igen, akkor milyen tapasztalatotok van vele? 

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #37 Dátum: 2018 júl. 17. 06:08 »
Olvasta már valaki a Football Outsiders Almanac bármely kiadványát? Ha igen, akkor milyen tapasztalatotok van vele?
Én sajnos nem, de Phil Steele College beharangozóját igén, ha érdekel.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #38 Dátum: 2018 júl. 17. 11:46 »
nem de kitűnő az FO, mindenképp megérik

Nem elérhető Szittya999

• *
  • Hozzászólások 37
  • Regisztrált
  • Kedvelések: 15
Szittya999 - Re:NFL Kocsma
« Válasz #39 Dátum: 2018 júl. 17. 15:21 »
Football Outsiders Almanac

Hát, nekem épp most akadt a kezembe a 2017-es PDF formátumban, a 18-as még nem elérhető (kb. 2 hét és az lesz). Még nagyon az elején vagyok, de úgy fest, hogy nagyon megéri olvasni őket. A Pro Football Focus mellett szerintem a Football Outsiders-re érdemes a legtöbb figyelmet szentelni, bár nekem a Pro-Football-Reference oldal is sokat segített a döntések során.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #40 Dátum: 2018 júl. 17. 15:57 »

Hát, nekem épp most akadt a kezembe a 2017-es PDF formátumban, a 18-as még nem elérhető (kb. 2 hét és az lesz). Még nagyon az elején vagyok, de úgy fest, hogy nagyon megéri olvasni őket. A Pro Football Focus mellett szerintem a Football Outsiders-re érdemes a legtöbb figyelmet szentelni, bár nekem a Pro-Football-Reference oldal is sokat segített a döntések során.
nekem így volt a sorrend
1, AFA advanced football analitycs - megszűnt, Brian Burke az ESPNnél folytatta
2. FO - Aaron Shatz, követendő
3. PFR
.
.
.
29. PFF - tulajdonképpen most már csak special fantasy
« Utoljára szerkesztve: 2018 júl. 17. 16:05 írta sutianap »

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 608
« Válasz #41 Dátum: 2018 júl. 18. 11:23 »

nekem így volt a sorrend
3. PFR
.
.
.
ESPN U-25 team, azért néhány helyen van baj gazdagon.
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/24019013/best-nfl-starting-lineup-age-25-picks-offense-defense

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
« Válasz #42 Dátum: 2018 júl. 18. 11:26 »

nekem így volt a sorrend
3. PFR
.
.
.
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/24019013/best-nfl-starting-lineup-age-25-picks-offense-defense
A védelem szerintem parádés, oké Foster kifogásolható.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 608
« Válasz #43 Dátum: 2018 júl. 18. 13:42 »

A védelem szerintem parádés, oké Foster kifogásolható.
Háát, azért a Watt>Ngakoue dolgot nekem nehezen lehetne megmagyarázni.
Plusz azért jött ki annyi tehetséges safety az utóbbi években h nem Derwin Jamest tenném runner-upnak.

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #44 Dátum: 2018 júl. 20. 00:18 »
1. QB Baker Mayfield, CLE
2. RB Saquon Barkley, NYG
3. QB Sam Darnold, NYJ
4. CB Denzel Ward, CLE
7. QB Josh Allen, BUF