Denver Broncos

• 2290 válasz
  • 136842 megtekintés

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #2265 Dátum: 2019 dec. 04. 16:55 »
Micsoda síri csend és hulla szag van itt. :D Odaát a másik fórumon éppen Lock bemutatkozó teljesítményéről megy a diskurzus, kíváncsi vagyok itt ki hogy látja.

Nekem egyelőre pozitív megérzésem van Lock-al kapcsolatban. Lehet nálam is megy már lefelé az elvárás, vagy csak már rózsaszin szemcsiben nézem az eseményeket, de talán Lock-ból lehet valami.

A 2. félidő botrány volt, de sajnos ez már a szokásos. Scangarello képtelen egy meccset elejétől a végéig menedzselni. Ez volt Flacco-va, Allen-el és most Lock-al is. Tényleg nem játszott jól Lock, de én ezt inkább támadóguru Maestro-nak adnám. Az első félidő viszont nekem kifejezetten tetszett. Haladtunk vele, vigyázott a labdára, kimozgott a sack-ekből (igaz sokszor visszafutott miatta a saját endzone-ig), áthívta a játékot amikor át kellett, és Sutton-el nagyon megvan az összhang, az látszik. Belekalkulálva, hogy nyár óta kb 3 hetet edzett (amiből 1et az első csapattal) tetszetős első félidő volt. Meglátjuk hogy folytatja.

Plusz ami nekem teljesen másnak tűnt így elsőre Trevor-hoz, Brandon-hoz, Joe-hoz (Paxton-hoz meg különösen) az a szenvedély amit láttam rajta pl. a végén az ünneplésnél. Valaki írta, hogy lehetett volna a DPI miatt visszafogottabb, ami igaz is persze, de nekem baromira bejött, hogy végre egy qb, aki nem faarccal áll a pálya mellett, hanem tényleg vezérnek tűnik. Na meg valahogy a társak is mintha máshogy állnának hozzá, mintha látnának ők is benne valamit (pl. a Sutton-Lock jelenet a meccs után). Persze lehet azt látom csak, amit látni szeretnék, de nekem megfelelt ez első meccsnek. Ha idén az összesen így játszik, plusz persze ugye fejlődik is, pozitívan fogom várni a jövő évet.
« Utoljára szerkesztve: 2019 dec. 04. 17:05 írta roberto23 »

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
  • Kedvelések: 57
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #2266 Dátum: 2019 dec. 05. 08:43 »
Micsoda síri csend és hulla szag van itt. :D Odaát a másik fórumon éppen Lock bemutatkozó teljesítményéről megy a diskurzus, kíváncsi vagyok itt ki hogy látja.

Nekem egyelőre pozitív megérzésem van Lock-al kapcsolatban. Lehet nálam is megy már lefelé az elvárás, vagy csak már rózsaszin szemcsiben nézem az eseményeket, de talán Lock-ból lehet valami.

A 2. félidő botrány volt, de sajnos ez már a szokásos. Scangarello képtelen egy meccset elejétől a végéig menedzselni. Ez volt Flacco-va, Allen-el és most Lock-al is. Tényleg nem játszott jól Lock, de én ezt inkább támadóguru Maestro-nak adnám. Az első félidő viszont nekem kifejezetten tetszett. Haladtunk vele, vigyázott a labdára, kimozgott a sack-ekből (igaz sokszor visszafutott miatta a saját endzone-ig), áthívta a játékot amikor át kellett, és Sutton-el nagyon megvan az összhang, az látszik. Belekalkulálva, hogy nyár óta kb 3 hetet edzett (amiből 1et az első csapattal) tetszetős első félidő volt. Meglátjuk hogy folytatja.

Plusz ami nekem teljesen másnak tűnt így elsőre Trevor-hoz, Brandon-hoz, Joe-hoz (Paxton-hoz meg különösen) az a szenvedély amit láttam rajta pl. a végén az ünneplésnél. Valaki írta, hogy lehetett volna a DPI miatt visszafogottabb, ami igaz is persze, de nekem baromira bejött, hogy végre egy qb, aki nem faarccal áll a pálya mellett, hanem tényleg vezérnek tűnik. Na meg valahogy a társak is mintha máshogy állnának hozzá, mintha látnának ők is benne valamit (pl. a Sutton-Lock jelenet a meccs után). Persze lehet azt látom csak, amit látni szeretnék, de nekem megfelelt ez első meccsnek. Ha idén az összesen így játszik, plusz persze ugye fejlődik is, pozitívan fogom várni a jövő évet.

Nekem tetszett Lock. :)

Nagyon kicsi a minta, ugyhogy statisztikai alapja nincs meg az osszehasonlitasnak, korabbi vagy mas rookie QB-kal.

Ami pozitivum volt, hogy a sracnak nincs tele a gatyaja. Ezt nem csak arra ertem, hogy a palyan (az ellenfel pass rushabol adodo) levo nyomast elbirja, hanem ugy tunik, hogy "NFL ready". Nehez ezt megfogalmazni, de latszik egy jatekoson, hogy kepes felvenni a ritmust es jol erzi magat a jatekban. Nem az volt, hogy osszevissza dobalt, vagy rogton el kezdett futni esz nelkul. Jol lepett fel a zsebben, hosszabitotta meg a jatekokat kimozgasoknal. Nem dadogott a labda a kezeben.

Ehhez jon a sokak altal, sok helyen leirt elso TD-vel kapcsolatos jatek athivas. Ez igy egy "normal" QB-nal alap lenne, de nem sok ilyet lattunk/hallottunk az elmult evekben a csapat korul. Nem rossz elojel, ha a csapat LEGJOBB jatekosaval megvan a kemia.

A karja is nagyon rendben van. Volt egy passz ami Hamilton (ha jol emlekszem) kezei kozott konkret elsuvitett. Par sorrel bentebb voltam a meccs alatt, de mintha a kommentatorok is mondtak volna, hogy a csapattarsak kiemeltek ezt.

Negativumot igy nem tudok mondani rogton. Az a baj, hogy az egesz offense egy teljes katasztrofa. Amig Scangarello nem tanul meg 4 negyedes gameplant irni, addig teljesen mindegy ki iranyit amugy kb (persze ha srac nem egy Wilson/Jackson akik labon is meg tudnak oldani rengeteg halott jatekot). BTW lehet erdemes lenne neki ket gameplant csinalni, egyet az elso felidore, egyet a masodikra. Ez kicsit olyan minta, a regi lassu szamitogepedbe raknal egy uj processzort. Maga a processzor lehet, hogy adna egy hatalmast boostot a gepednek, es ezt neha erzekeled is, de amig keves a RAM es szar HDD-t hasznalsz addig nem lesz nagyon erdemi kulonbseg (es ugye ez csak a hardveres resze, Scangarello mint oprendszer fentebb volt vazolva).

Egyebkent jon ket idegenbeli meccs, raadasul a masodik Arrowheadben, ami pokol lesz.

Osszesegeben tehat en bizakodo vagyok vele kapcsolatban, csak kicsit az az erzesem, hogy ebben az offenseben ez a plafon. Ettol jobb nem lesz senki, ha csak egy felidot engedik jatszani.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #2267 Dátum: 2019 dec. 05. 20:12 »

Nagyon kicsi a minta, ugyhogy statisztikai alapja nincs meg az osszehasonlitasnak, korabbi vagy mas rookie QB-kal.

Ami pozitivum volt, hogy a sracnak nincs tele a gatyaja. Ezt nem csak arra ertem, hogy a palyan (az ellenfel pass rushabol adodo) levo nyomast elbirja, hanem ugy tunik, hogy "NFL ready". Nehez ezt megfogalmazni, de latszik egy jatekoson, hogy kepes felvenni a ritmust es jol erzi magat a jatekban. Nem az volt, hogy osszevissza dobalt, vagy rogton el kezdett futni esz nelkul. Jol lepett fel a zsebben, hosszabitotta meg a jatekokat kimozgasoknal. Nem dadogott a labda a kezeben.

Ehhez jon a sokak altal, sok helyen leirt elso TD-vel kapcsolatos jatek athivas. Ez igy egy "normal" QB-nal alap lenne, de nem sok ilyet lattunk/hallottunk az elmult evekben a csapat korul. Nem rossz elojel, ha a csapat LEGJOBB jatekosaval megvan a kemia.

A karja is nagyon rendben van. Volt egy passz ami Hamilton (ha jol emlekszem) kezei kozott konkret elsuvitett. Par sorrel bentebb voltam a meccs alatt, de mintha a kommentatorok is mondtak volna, hogy a csapattarsak kiemeltek ezt.

Negativumot igy nem tudok mondani rogton. Az a baj, hogy az egesz offense egy teljes katasztrofa. Amig Scangarello nem tanul meg 4 negyedes gameplant irni, addig teljesen mindegy ki iranyit amugy kb (persze ha srac nem egy Wilson/Jackson akik labon is meg tudnak oldani rengeteg halott jatekot). BTW lehet erdemes lenne neki ket gameplant csinalni, egyet az elso felidore, egyet a masodikra. Ez kicsit olyan minta, a regi lassu szamitogepedbe raknal egy uj processzort. Maga a processzor lehet, hogy adna egy hatalmast boostot a gepednek, es ezt neha erzekeled is, de amig keves a RAM es szar HDD-t hasznalsz addig nem lesz nagyon erdemi kulonbseg (es ugye ez csak a hardveres resze, Scangarello mint oprendszer fentebb volt vazolva).

Egyebkent jon ket idegenbeli meccs, raadasul a masodik Arrowheadben, ami pokol lesz.

Osszesegeben tehat en bizakodo vagyok vele kapcsolatban, csak kicsit az az erzesem, hogy ebben az offenseben ez a plafon. Ettol jobb nem lesz senki, ha csak egy felidot engedik jatszani.
Nekem is pozitív volt, ami különösen tetszett benne:
- érezte a zsebet és a nyomást;
- magabiztosságot sugároz, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett, amit a csapattársak is kiemeltek;
- nagyon tetszik ahogy nyilatkozik, nekem egy alázatos és értelmes srác benyomását kelti, ami az alapja annak h fejlődjön;
- amikor számított (3rd downok, uccsó play), akkor odatette a maga részét;
- az egyetemen is minden évben fejlődött, így nekem nincs kétségem afelől, hogy javulni fog.

Szal nekem abszolút pozitív volt ez a meccs és mérsékelten érdekel h "csak" százvalahány yardot passzolt és volt egy INT-je, mert látom benne azt az alapot és azt a fejlődési potenciált (főleg az intelligenciája és a mentalitása miatt), ami alapján Fr. Qb lehet.
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #2268 Dátum: 2019 dec. 05. 22:07 »

Nekem is pozitív volt, ami különösen tetszett benne:
- érezte a zsebet és a nyomást;
- magabiztosságot sugároz, mind a pályán, mind az oldalvonal mellett, amit a csapattársak is kiemeltek;
- nagyon tetszik ahogy nyilatkozik, nekem egy alázatos és értelmes srác benyomását kelti, ami az alapja annak h fejlődjön;
- amikor számított (3rd downok, uccsó play), akkor odatette a maga részét;
- az egyetemen is minden évben fejlődött, így nekem nincs kétségem afelől, hogy javulni fog.

Szal nekem abszolút pozitív volt ez a meccs és mérsékelten érdekel h "csak" százvalahány yardot passzolt és volt egy INT-je, mert látom benne azt az alapot és azt a fejlődési potenciált (főleg az intelligenciája és a mentalitása miatt), ami alapján Fr. Qb lehet.
Sok elemzést néztem, talán ez tetszik a legjobban:

Aki pedig kételkedne benne, annak itt egy pr videó, amivel jár egy jegy a bandwagonra:
« Utoljára szerkesztve: 2019 dec. 05. 22:28 írta Általános_Doktor »
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2269 Dátum: 2019 dec. 06. 08:04 »
Hát én még igyekszem nem annyira beleélni magamat a dolgokba, nehogy aztán koppanjak :D

De úgy látom eddig többünket meggyőzött, mint akiket nem. Black még visszavan, neki még tartsunk fent helyet a bandwagon-on :D

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 167
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 48
negritis - Re:Denver Broncos
« Válasz #2270 Dátum: 2019 dec. 06. 10:09 »
számomra semleges, én eddig kb minden QBnak tudtam örülni neki is fogok
The stronger you become, the weaker you really are

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #2271 Dátum: 2019 dec. 06. 10:58 »
én azt akarom látni, hogy konzisztensen tudunk haladni vele. Ennek nyoma se volt. A szkirptelt részből összejött egy TD, aztán short fieldekből még egy TD, meg 2 FG, aztán egy véleményes DPIvel még egy FG. Emellett egy driveot leszámítva esélytelen volt végig menni a pályán és másfél negyeden keresztül passzolt 3 darab yardot. Ez minden csak nem megbízható.

A másik, amit a konzisztencia helyett elfogadtam volna, azok a "it factor playek". nem tudom hogy írjam, valami, amire a sok selejt QB nem volt kélpes ő igen. Valami amire azt mondom, hogy ha az alapokat rendezzük és konzisztensebb lesz, akkor ezek a starter QB szint fölé emelhetik. Az se érdekelt volna, ha ugyanannyi WTF play / hiba jut rá. 1 darab ilyen hero play volt, de az Suttontól jött.

Nyilatkozni más is tudott legutóbb Brandon Allen. Dicsérni mást is dicsértek, legutóbb Brandon Allent. Ami pozitív, hogy állítólag pontosan tudta minden playben hogy mi megy, el tudott velük számolni az edzők felé, meg tudta mondani, melyik szituációban mit miért csinált. Ez pozitív, akkor is, ha 4,7 NY/A jött össze belőle amiben benne van a teljesen érthetetlen első félidő végi 30 yardos passz, amit képtelen vagyok megérteni hogy miért csináltuk. Illetve az első TD passznál elvileg ő mondta Suttonnak, hogy go-t fusson, nem Scangarello, persze attól hogy jól sült el még nem biztos, hogy neki volt igaza, de vitán felül a legjobb játék volt az elmúlt 2 meccsen, és viszonylag sok köze volt hozzá Locknak akkor is, ha Sutton bravúron múlt a TD (egyébként 3rd donwnál)

Viszont mindenfelé mindenkitől kizárólag pozitív véleményeket olvasok, szóval valószínűbb hogy nem mindenki hülye, hanem én nem vagyok helikopter.
amúgy sincs értelme több negatívat írni első meccse után még kicsi a minta, van még 4 meccse konzisztenciát mutatni vagy olyan játékokat amik miatt érdemes hinni benne. Addig meg foglaljatok egy helyet a bandwagonon
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2272 Dátum: 2019 dec. 08. 22:12 »
A szkriptelt részek rendben voltak eddig is. Most kicsit több is.
Lockot nem zavarja a nyomás, rögtön az első driveban volt 3-4 igazán jó passz, nem azt mondom, hogy Siemianéktől nem láttunk hasonlót, de egy drive-ban 3-4-et utoljára Peytontól. Nem egy 3rd downra.

A másik dolog amit látni akartam múlthéten, az a konzisztencia. Letolt egy félidőt punt nélkül az offense. Nem tűntek, el nem jött kilátástalanság. A félidő végi TO on fdowns után se álltunk be fut-fut-fut-fg-ra, hanem bíztunk Lockban. Ez nagyon pozitív.

Egy konzisztens támadás építés, azokkal a bizonyos 20+ playekkel a talonban, minél tovább tart, annál többet lehet előhúzni belőlük.

A második félidő már nem volt olyan jó, a globális összképet nézve, de engem egyáltalán nem érdeel, hogy dobott egy picket, akkor se érdekelt volna, ha elmegy miatta a meccs. Ezek tanulhatók. Azok a dobások, amiket csinált a TD driveokban, azok nem tanulhatók.
Számora jobb ez mint a hibátlan game menedzser játék.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2273 Dátum: 2019 dec. 09. 12:38 »
Hát én még csöppet mindig a meccs hatása alatt vagyok bevallom. Arra számítottam, hogy meccsben leszünk, de hogy egy PO kaliberű csapat ellen idegenben ilyen játékot tegyünk le az asztalra... hát nem mostanában láttam ilyet errefelé. Le a kalappal a teljes csapat előtt!

A védelemre nagyon továbbra sem tudok rosszat mondani. Megint benyaltunk egy hosszú TD-t, de ezt leszámítva nagyon jól tartottuk magunkat. Pedig Miller és CHJ tényleg halványabb kicsit, a fél csapat lassan sérült de még így is így toljuk. Fangio munkája lassan kezd beérni. Számomra most nem is kérdés, hogy meg kell tartani. Ha az offense állandósítani tudná a tegnapit (ne'adj Isten még javulna is), plusz a védelem is még jobban összeérne, simán PO esélyes csapat lehetünk. Persze ehhez kell egy jó draft/FA kombó Elway-től, akit én idén sokat támadtam, de eddig az utolsó 2 draft igencsak jól néz ki. Plusz Jackson is hatalmas fogás volt, és akkor a "kukázásokról" (AJ, Spencer, Purcell) még nem is beszéltem. Alakul ez.

Scangarello meg úgy néz ki végre rájött, hogy 2 félidőből áll egy meccs. Mondjuk a 2. félidő megint döcögött, de most pont annyit tettek hozzá, amennyi kellett a győzelemhez. Lock meg... hát én már odavagyok a srácért. 2. kezdő meccsén, idegenben ilyet letenni az asztalra.... Persze továbbra is kicsi a minta, ne kiabáljunk el semmit, de nagyon nagyon jól indított. Ha sikerül továbbra is ilyen ütemben fejlődnie, azt hiszem 10+ évre meg van oldva a qb kérdés.
Plusz azért az offense-ben ne feledkezzünk meg Risner-ről, Sutton-ról, Lindsay-ről és Fant-ről sem. Erre a névsorra lehet majd építeni.

Mindegy egybevetve alakul egy fiatal mag, mind D, mind O oldalon, egyre inkább kompetens-nek tűnő edzői stábbal... úgy érzem egy pozitív jövőkép kezd kirajzolódni. Csak így tovább #Broncoscountry!

Ráadásnak egy kis fincsi statisztika Lock-rol.
<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="en" dir="ltr">Lock has completed 15-of-18 passes on third down for 182 yards, 4 TDs, 0 interceptions and a league-best 148.4 rating.</p>&mdash; Nicki Jhabvala (@NickiJhabvala) December 9, 2019 <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
« Utoljára szerkesztve: 2019 dec. 09. 13:16 írta roberto23 »

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2274 Dátum: 2019 dec. 09. 17:08 »
bye weeken a védelemre írtam, hogy kialakul egy fiatal mag, akikre lehet építeni a következő domináns védelmet.
Ezt tartom, és emelem ezzel a tweettel
https://twitter.com/MaseDenver/status/1203827002354089984

Nem vizionálok trónfosztást jövőre, mert több a lyuk mint amennyit be tudunk foltozni, míg ezek a fiatalok rookie contractnak álcázott rabszolga munkát végeznek, nehezebb lesz miután sorba állnak majd az új szerződésért, de azért erre így lehet építkezni. Persze ez az optimista számolgatás, Lock 1 meccsét ne vetítsük teljes karrierjére, de hé, legalább van egy meccs, amit ki lehetne vetíteni, amibe bele lehet kapaszkodni, pár hétig bízni a jövőben, valami ami amúgy az emlékezetem egyik legszívszaggatóbb szezonjában reménysugár, ami segít átvészelni a napokat hétfőtől vasárnapig.

https://twitter.com/TroyRenck/status/1203852367785078785
fun story, de amit kiemelnék belőle:
Also, McGovern credits OC Rich Scangarello for changing vibe in meetings. Doses  of humor have been perfect medicine for team grinding in frustration.
Az egész csapaton látszott, hogy élvezik a játékot a meccsen is. Elpejorizált kifejezés, de egészen más volt így a csapat kisugárzása, mint a fejét lógató Flaccoval.
Hogy ezt Locktól kapták el vagy Scangarello hangulatváltás eredménye nem tudom, de ez sokkal jobban állt a csapatnak ez a felszabadultság, mint a görcsösség.
Írtátok, hogy a DPIvel megnyert meccsnek is hogy tudott örülni Lock, egy győzelemnek könnyű, de az segít abban hogy minden jó play után fokozd a tempót.

Scangarellonak lehet túl későn van már, hogy túllépjen a hibáin, de ha így összeérik az offense a szezon végére - egyetlen meccs, lehet ez még pünkösdi királyság - hagyja kibontakozni a robbanékony nagy playeket, azzal tuti nem ront a helyzetén.

KC defenset legutóbb nem sikerült feltörni otthon se. A leghangosabb stadionba látogatva nem lesz könnyebb dolgunk, de ez Locknak egyfajta hazatérés lesz, meg attól hogy a KC a várakozásoknak megfelelően jobban játszana mint mi, még mi is játszhatunk jól. Kéne hogy megmaradjon a lendület és kifusson a szezon végéig, a draft most kevésbé érdekel mint a jó befejezés.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2275 Dátum: 2019 dec. 15. 22:02 »
3rd consecutive losing season, PO-nak matematikailag is lőttek. Egy ideje lógott a levegőben, szerintem nem ezt a meccset akarnám újrajátszani a szégyen elkerüléséért.

Az offense nem volt jó, de nem tűnt olyan rossznak, mint amilyen rosszak maguk a számok. Nem voltak teljesen kilátástalan periódusok, mondhatni haladgattak, csak nem eleget, legalább csináltak pár playt majd' minden driveban, hogy kicsit pihenhessen a D# A 4&1 tökös húzás volt Scangarellotól, azon kívül is volt néhány olyan play, amire azt mondom, oké, ez most összességében nem volt jó teljesítmény Locktól, de meg volt az a 5-6 play ami egy game menedzser QB fölé helyezheti.
Egyébként Spagnulo összerakott egy egész "normális" védelmet Kansas Cityben. Rosszabb a rekordjuk mint tavaly, de ezt most én mégis jobban az ő évüknek érzem.

A red zone defense rendben volt. Kicsit eleve bend but not break felfogással vágtunk neki szerintem, amit utálok, de a KC ellen szükségese gonosz. Jelenleg ez a realitás. Főleg ilyen tartalékos D-linenal. A hosszú TD mondjuk nem illeszkedik bele, double team volt, de CHJ és Simmons is maga mögé engedte. Harrisnek lehet a QB felől kellett fognia abban a szituációban, tudva hogy double team, de 15ben egyedül is megoldotta volna, és úgy akar fizetést, mintha még egyedül is meg tudná oldani ezeket. Idén sajnos nem.
Amúgy a többi KC ellen rendben lett volna, aki többen reménykedett, az szálljon le a földre vagy egy időgéppel menjen vissza 2015-be (utóbbiban szívesen csatlakoznék hozzá) Persze lehettek még benne tartalékok főleg a 2. félidőben, ha szorosabb lett volna, de jelenleg itt tartunk. A védelmünk kármentésre képes az offenseünk néhány 1st downra. Szerintem jobb produktum volt, mint ősszel Denverben vagy mint Buffaloban.

Van még munka bőven ezzel a kerettel, most láthattuk milyen messzire kéne jutni. Most az 1 offseasont kevésnek érzem rá, akármilyen agresszív is az.
A 2 hazait azért hozni kéne. Lions ellen akár overdogok is lehetünk. Oakland ellen játszhatunk egy ki-ki meccset. Nem könnyű a 7-9 innen de 6-10-zel most elégedetlen lennék. Ha az erős csapatok ellen ennyire súlytalanok vagyunk összességében, akkor a gyengébb csapatokat tudjuk konzisztensen megverni.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2276 Dátum: 2019 dec. 20. 15:32 »
Gradishar újra HOF döntős. 100 éves évforduló alkalmából 10/20 bekerül. Nem lehet eltúlozni, hogy mennyire ott a helye.
https://twitter.com/ProFootballHOF/status/1207722336104931328

A listán szerepel Dan Reeves is, ő viszont szerintem nem HOFer. HCk közül Coryell aki érthetetlen miért nincs még bent, de vannak még bőven akiket Reeves elé tennék. Gradisharnak viszont egyértelműen ott a helye, lehet lázadni, ha most se tesznek neki igazságot.

Atwaternek és Lynchnek viszont nem idén lesz a legjobb esélye. Bár szép lassan mindkettejüknek be kéne mennie, de ha jól számolom Polamalu már eligible és ő egyértelmű 1st ballot, nehéz dolga lesz mellette más safetyknek. Talán jövőre.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2277 Dátum: 2019 dec. 30. 10:43 »
Na ha már vége egy újabb szezonnak (sajnos) gondoltam összedobok még most melegében egy kis "szezonértékelőt".

Offense: számomra az offense továbbra is túlságosan kétarcú. Vannak gyönyörűen, az órát futtatva végigvitt drive-ok, aztán előnybe kerülünk... és ott a vége. Onnantól az esetek többségében a FG távolság is csak vért hugyozva jött össze. Szerintem itt érződött igazán, hogy Scangarello rookie playcaller, de most lesz egy offseason-ja dolgozni ezen. Az mindenképpen pozitívum, hogy már a 3/4. negyedben is tudtunk pontokat felpakolni a táblára, szóval nem reménytelen a dolog. De bőven van még hova fejlődni.
QB téren szvsz megvan hosszútávra az emberünk. Élmény nézni Lock-ot. Pontos, vigyáz a labdára, 3rd down-okban kifejezetten tetszetős, jól mozog a zsebben, nem szarja össze magát a nyomástól, plusz ha kell lábbal se ügyetlen. Lesz még melő bőven vele, de van benne potenciál bőven. Ha sikerül kihozni belőle a maxot nagyon nagyon szép pillanatokat fog még okozni nekünk. Flacco cut, Allen személyében pedig van egy használható backup qb-énk, úgyhogy nagyon remélem senki nem fog érkezni tavasszal.
WR fronton sem annyira rossz az összkép, de ide mindenképpen kell egy magas draft pick. Sutton egyértelmű no1 WR, de utána nincs igazán stabil célpont. Patrick és az utóbbi hetek alapján Hamilton se annyira borzasztó, de ők inkább csak sokadig opciók, 2. számú wr-nak valóban kevesek.
Kövezzetek meg, de jelenleg szvsz TE poszton se állunk olyan rosszul. Fant-ből könnyen klasszis lehet, 2/3. számunak pedig Beck és Heuerman is használható (még ha utóbbi kicsit drága is ehhez), plusz ott van még Fort is (akiről én már teljesen megfeledkeztem, Zalán érdeme, hogy bekerült ebbe a kis irományba). Remélem Elway is egyetért, és nem megy el megint egy 2. napos pick egy használhatatlan TE-re.
RB poszt egyértelmű, Lindsay (back-to-back 1000 yard UDFA-ként, szerintem mást nem is kell írni). Freeman viszont nem váltotta meg a világot eddig, úgyhogy felőlem maradhat, de jöhet más is helyette, aki képes kicsit tehermentesíteni Lindsay-t. Booker mehet amerre lát, én pl. Muhammad-et kipróbálnám a helyén.
Viszont a fal. Tavasszal mindenképpen prioritással kell kezelni, mert trauma ami itt van. McGovern, Risner, Leary hármas viszonylag rendben, de OT kelleni fog. James porcelán, kétlem, hogy ő lenne a hosszútávú megoldás, Bolles-t meg nem akarom újra Broncos mezben látni jövőre. Nekem mindegy, hogy drafton vagy FA-n jön valaki, csak használható legyen. Ha már van qb-nk nem kéne szétveretni.

Defense: itt egyre jobban látszik Fangio keze nyoma. Továbbra is hajlamosak vagyunk csúnya nagy játékokat beszopni, de a tavalyi minden szinten középszer védelemből sikerült egy minimum top10-es egységet varázsolni (ligaelső RZ védekezéssel). És imádom, hogy szinte minden meccsen beáll egy ismeretlen srác, és baromi jó teljesítményt nyújt. SB50-es szépen lassan átadja a stafétát, ami nyilván szomorú, de ha ilyen srácok veszik át, mint AJ Johnson, Purcell, Dre'Mont Jones, Simmons, Malik Reed nem panaszkodhatunk. Plusz ugye jövőre visszatér Chubb, valószínűleg Miller is zúzni fog az idei visszafogottabb szezon után, és akkor ott van Kareem Jackson is... hát van mire optimistának lenni. Viszont CB poszton nagyon kell az erősítés, Callahan ide vagy oda, pláne ha CHJ megy, akinek bár gyengébb éve volt, de nagyon fog hiányozni. 

Spec. team: itt szerintem alapvetően nincs gond. McManus egyértelmű, Spencer személyében végre van jó returner, egyedül Wadman aki kérdéses. Én már augusztusban is kivágtam volna, de mostmár akkor sem dőlök a kardomba, ha marad. Nem egy elit punter, de nem vagyunk azon a szinten, hogy ezen fog múlni. Mehet is, maradhat is, nem ez lesz az offseason legnagyobb kérdése. 

Mindent egybevéve szerintem nem lehetünk elégedetlenek a szezonnal, de sok meló lesz még itt. Fangio jó irányba viszi a csapatot, de továbbra is sok a lyuk, kelleni fog egy jó offseason Elway-től.
De én most ki merem jelenti, hogy Future is bright, Broncos Country!

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 257
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 66
Zalán - Re:Denver Broncos
« Válasz #2278 Dátum: 2019 dec. 30. 11:23 »
A TE-eknél ne feledkezzünk meg Buttról és a félelmetes kilencujjú Funagalliról sem. Én az utolsó valamire való Julius Thomas esetén tanulva, aki az első két idényét sérültként töltötte majd robbant be, igaz valami Manning hajigált neki, szóval még róluk sem mondtam le. Hiszem, hogy idén meg sem nézzük a TE-listát a drafton. En Heuermant dobnám elsőként és venném el a pénzét. 😊
"the "Godfather" has arrived"

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2279 Dátum: 2019 dec. 30. 12:38 »
Mindig jobb előrébb húzni, de most mégis inkább azt mondom, hogy győzelmeket gyűjtsünk ne draft pozíciókat. Mindezek mellett talán jobban örültem volna, ha inkább jobban játsszunk, még ha esetleg ki is kapunk. De nem baj, mutassuk csak be győzelemmel az új fr. QBnkat a Boltsnak és Raidersnek.  Nem lett volna váratlan befejezése a szezonnak ha ezt is elbukjuk az utolsó másodpercekben, de a QB váltással mintha a szerencsénk is megfordult volna. Én az ilyen dolgokban nem hiszek, abban viszont igen, hogy ha a játékosok elhiszik, akkor az segít nekik az utolsó másodpercben beleütni a passzba, hogy meg legyen a győzelem. Az ilyen győzelmek lehet többet tudnak érni, mint 4-5 hely a drafton.