Denver Broncos

• 2266 válasz
  • 90899 megtekintés

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 424
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 70
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #2265 Dátum: Tegnap - 16:55 »
Micsoda síri csend és hulla szag van itt. :D Odaát a másik fórumon éppen Lock bemutatkozó teljesítményéről megy a diskurzus, kíváncsi vagyok itt ki hogy látja.

Nekem egyelőre pozitív megérzésem van Lock-al kapcsolatban. Lehet nálam is megy már lefelé az elvárás, vagy csak már rózsaszin szemcsiben nézem az eseményeket, de talán Lock-ból lehet valami.

A 2. félidő botrány volt, de sajnos ez már a szokásos. Scangarello képtelen egy meccset elejétől a végéig menedzselni. Ez volt Flacco-va, Allen-el és most Lock-al is. Tényleg nem játszott jól Lock, de én ezt inkább támadóguru Maestro-nak adnám. Az első félidő viszont nekem kifejezetten tetszett. Haladtunk vele, vigyázott a labdára, kimozgott a sack-ekből (igaz sokszor visszafutott miatta a saját endzone-ig), áthívta a játékot amikor át kellett, és Sutton-el nagyon megvan az összhang, az látszik. Belekalkulálva, hogy nyár óta kb 3 hetet edzett (amiből 1et az első csapattal) tetszetős első félidő volt. Meglátjuk hogy folytatja.

Plusz ami nekem teljesen másnak tűnt így elsőre Trevor-hoz, Brandon-hoz, Joe-hoz (Paxton-hoz meg különösen) az a szenvedély amit láttam rajta pl. a végén az ünneplésnél. Valaki írta, hogy lehetett volna a DPI miatt visszafogottabb, ami igaz is persze, de nekem baromira bejött, hogy végre egy qb, aki nem faarccal áll a pálya mellett, hanem tényleg vezérnek tűnik. Na meg valahogy a társak is mintha máshogy állnának hozzá, mintha látnának ők is benne valamit (pl. a Sutton-Lock jelenet a meccs után). Persze lehet azt látom csak, amit látni szeretnék, de nekem megfelelt ez első meccsnek. Ha idén az összesen így játszik, plusz persze ugye fejlődik is, pozitívan fogom várni a jövő évet.
« Utoljára szerkesztve: Tegnap - 17:05 írta roberto23 »
"I used to think that my life was a tragedy. But now I realize, it's a comedy" - Arthur Fleck (Joker)

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 371
  • DPS
  • Kedvelések: 56
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #2266 Dátum: Ma - 08:43 »
Micsoda síri csend és hulla szag van itt. :D Odaát a másik fórumon éppen Lock bemutatkozó teljesítményéről megy a diskurzus, kíváncsi vagyok itt ki hogy látja.

Nekem egyelőre pozitív megérzésem van Lock-al kapcsolatban. Lehet nálam is megy már lefelé az elvárás, vagy csak már rózsaszin szemcsiben nézem az eseményeket, de talán Lock-ból lehet valami.

A 2. félidő botrány volt, de sajnos ez már a szokásos. Scangarello képtelen egy meccset elejétől a végéig menedzselni. Ez volt Flacco-va, Allen-el és most Lock-al is. Tényleg nem játszott jól Lock, de én ezt inkább támadóguru Maestro-nak adnám. Az első félidő viszont nekem kifejezetten tetszett. Haladtunk vele, vigyázott a labdára, kimozgott a sack-ekből (igaz sokszor visszafutott miatta a saját endzone-ig), áthívta a játékot amikor át kellett, és Sutton-el nagyon megvan az összhang, az látszik. Belekalkulálva, hogy nyár óta kb 3 hetet edzett (amiből 1et az első csapattal) tetszetős első félidő volt. Meglátjuk hogy folytatja.

Plusz ami nekem teljesen másnak tűnt így elsőre Trevor-hoz, Brandon-hoz, Joe-hoz (Paxton-hoz meg különösen) az a szenvedély amit láttam rajta pl. a végén az ünneplésnél. Valaki írta, hogy lehetett volna a DPI miatt visszafogottabb, ami igaz is persze, de nekem baromira bejött, hogy végre egy qb, aki nem faarccal áll a pálya mellett, hanem tényleg vezérnek tűnik. Na meg valahogy a társak is mintha máshogy állnának hozzá, mintha látnának ők is benne valamit (pl. a Sutton-Lock jelenet a meccs után). Persze lehet azt látom csak, amit látni szeretnék, de nekem megfelelt ez első meccsnek. Ha idén az összesen így játszik, plusz persze ugye fejlődik is, pozitívan fogom várni a jövő évet.

Nekem tetszett Lock. :)

Nagyon kicsi a minta, ugyhogy statisztikai alapja nincs meg az osszehasonlitasnak, korabbi vagy mas rookie QB-kal.

Ami pozitivum volt, hogy a sracnak nincs tele a gatyaja. Ezt nem csak arra ertem, hogy a palyan (az ellenfel pass rushabol adodo) levo nyomast elbirja, hanem ugy tunik, hogy "NFL ready". Nehez ezt megfogalmazni, de latszik egy jatekoson, hogy kepes felvenni a ritmust es jol erzi magat a jatekban. Nem az volt, hogy osszevissza dobalt, vagy rogton el kezdett futni esz nelkul. Jol lepett fel a zsebben, hosszabitotta meg a jatekokat kimozgasoknal. Nem dadogott a labda a kezeben.

Ehhez jon a sokak altal, sok helyen leirt elso TD-vel kapcsolatos jatek athivas. Ez igy egy "normal" QB-nal alap lenne, de nem sok ilyet lattunk/hallottunk az elmult evekben a csapat korul. Nem rossz elojel, ha a csapat LEGJOBB jatekosaval megvan a kemia.

A karja is nagyon rendben van. Volt egy passz ami Hamilton (ha jol emlekszem) kezei kozott konkret elsuvitett. Par sorrel bentebb voltam a meccs alatt, de mintha a kommentatorok is mondtak volna, hogy a csapattarsak kiemeltek ezt.

Negativumot igy nem tudok mondani rogton. Az a baj, hogy az egesz offense egy teljes katasztrofa. Amig Scangarello nem tanul meg 4 negyedes gameplant irni, addig teljesen mindegy ki iranyit amugy kb (persze ha srac nem egy Wilson/Jackson akik labon is meg tudnak oldani rengeteg halott jatekot). BTW lehet erdemes lenne neki ket gameplant csinalni, egyet az elso felidore, egyet a masodikra. Ez kicsit olyan minta, a regi lassu szamitogepedbe raknal egy uj processzort. Maga a processzor lehet, hogy adna egy hatalmast boostot a gepednek, es ezt neha erzekeled is, de amig keves a RAM es szar HDD-t hasznalsz addig nem lesz nagyon erdemi kulonbseg (es ugye ez csak a hardveres resze, Scangarello mint oprendszer fentebb volt vazolva).

Egyebkent jon ket idegenbeli meccs, raadasul a masodik Arrowheadben, ami pokol lesz.

Osszesegeben tehat en bizakodo vagyok vele kapcsolatban, csak kicsit az az erzesem, hogy ebben az offenseben ez a plafon. Ettol jobb nem lesz senki, ha csak egy felidot engedik jatszani.