Denver Broncos

• 2254 válasz
  • 88148 megtekintés

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 366
  • DPS
  • Kedvelések: 55
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #2205 Dátum: 2019 okt. 18. 09:55 »
Ez egy eleg nagy gyomros volt, ugy latszik tenyleg tul lett vizionalva az a ket gyozelem.
Viszont az a baj, hogy a mutatott jatek is NAGYON szar volt. Mostmar az offense sem tudott haladni, pedig legalabb ez mukodott. A futas szinten. Nezhetetlen meccs volt.
Most lehet suger vagyok, de egy liga bottom vedelem ellen hogy a picsaba sikerult ezt osszehozni? Hat otvar szarok voltak futas ellen eddig, mig meg azert egy viszonylag jol futo csapat voltunk.
De oke, tegyuk fel, hogy akkor most fixaltak a futas elleni nyomorukat. Nem kellett volna akkor szetpasszolni oket? Vagy igy egyik hetrol a masikra osszeraktak egy elit vedelmet es gyujtottok 8(vagy mennyi) sacket a legjobb vedojatekosuk nelkul?
Ugy, hogy tomtek a boxot es blitzeltek orbaszajba? Ketlem, hogy ne lehetett volna ellenszert talalni.
Scangarellonak ezt egy hatalams blama. Ertem en, hogy szar O fal, de akkor ne olyan playeket hivjon, hogy az elkapoknak 3-4 mp-s routekat kelljen futni. Az elso driveon kivul screen passzt nem is lattam. Slant jatekot talan egesz evben sem.
A futas is... Csori Lindsay-t kuldtuk be a daraloba folyamat, ahelyett, hogy megprobalnank a szeleken futni.
Flacco is akkora homaly volt. OMG. Eddig en vedtem a faszit, de itt most rengeteg sackben O is benne volt. Keptelen fellepni a zsebben, olyan lazan szedeleg mintha ez lenne a vilag legtermeszetesebb dolga, kozben meg rohadtul nem erzi a nyomast.
Persze az sem segit, ha a levedekezhetetlen 1. koros TE-nk nem tud elkapni semmit. Amugy ez kurva nagy flag volt mar nala egyetem alatt is, ketlem hogy kinone barmikor is.
A ket tackle akkor szar volt, hogy rossz nezni. Komolyan mondom, ha esetleg nezek mas meccset/regi meccset es holding van, mindig reflexbol mar hozza teszem , hogy "offense number 72".... Es akkor utana nez azzal a barom fejevel, meg mutogat.
De most a fal belsejebol is nagyon sok nyomas jott, kompletten az egesz egyseg iskolazva volt, ha nem blitzeltek, akkor 4 emberes pass rusht sem tudtuk tartani...
Es ha mar blitznel tartunk: azert be lehetett volna rakni Heuermannt is a fel szelere neha. Vagy mar nincs is kereten? Csak mert szornyu volt latni, hogy 2-szer nagyobb faszikat kellett blokkolnia Lindsay-nek pl.
Ha Lock visszajon IR-rol mindenkeppen kiprobalnam, szarabbak nem lehetunk vele sem.
Amugy siman le is nullazhattak volna, ha nincs a ket flag az elso driveban.
Plussz Wadman. OMG mekkora kokler a faszi. Nem tud eleg nagyon rugni, nincs semmi hanging time. Egyszeruen rovidet rug es rohadt kicsi hanging timeal. Siralmas volt nezni pl Colquitt puntjaihoz kepest.
A fake punt. Annyira tudtam, hogy meghuzzuk. Nem mintha mulott volna rajta valami, de tipikus desperate movie volt. Kellett a lokes a csapatnak, de nem oldotta volna meg egy fake punt.
A vedelemhez nincs mit hozzafuzni. Csori CHJ beszopott egy nagy playt. Kb 2 event tortenik ilyen, meg a liga egyik legjobb elkapoja ellen. Shit happens.
Ami zavaro, hogy Von annyira halvany egesz szezonban. Csomoszor neztem, hogy dublazva sem volt raadasul. Nem tudom mi van vele, de ossze kellene szedni magat. Arrol nem tehet FAngio, hogy 4 mp alatt nem tudja megverni a tackle-t 1v1-ben.
Egyebkent nem volt hot szar a defense, de messze volt egy jo szinttol. Ha Mahomes nem dol ki, akkor siman csinalnak 40 pontot (vagy amennyire van ido)....
Szomoru vagyok ez miatt a vereseg miatt. Egyreszt ahogy irtam tegnap sokat vartam tole. Masreszt semmi biztato sem volt. OK Sutton kurva jo, de minden mas szar.
Okes kikaptunk, de veresegek kozott is van kulonbseg. Ez meg a packers elleninel is moslekabb jatek volt. Eddig ez a melypont iden. Ettol lentebb nem nagyon lehet menni.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 444
  • SWAG
  • Kedvelések: 144
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #2206 Dátum: 2019 okt. 18. 15:32 »
Nem volt lehetőségem megnézni a tegnap estit, az összefoglalókból kiindulva nem vesztettem sokat.

Előzetesen nagyon szoros meccset vizionáltam, mert a KC jelen állapotában pont jó matchupnak tűnt, de valójában motoszkált bennem valami, hogy az NFL-ben amikor valami ennyire jónak tűnik, ott általában ordas bukás szokott bekövetkezni.

A beszámolók alapján "legalább" új problémák nem kerültek elő, az OT poszt a jövőhéttől eggyel jobb lesz, mint eddig, Callahan tippre csak a bye után lesz bevethető.

Ha a byeig még két bukás következik, akkor nálam egyértelmű h Locknak kéne következnie, mint kezdő QB, hogy legalább lássuk h hogy állunk azon a poszton.
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

• *
  • Hozzászólások 444
  • SWAG
« Válasz #2207 Dátum: 2019 okt. 20. 18:25 »
A kinti fórumokon, amit olvasok eléggé fire Elway hangulat van.

Bevallottan elfogult vagyok vele szemben, így ezzel továbbra sem értek egyet, de ettől még én is próbálok objektív lenni, így kicsit gondolkodtam rajta h a sok hiba amit a fejéhez vágnak (elsősorban draftok, edzők, meg persze a QB kérdés) és arra jutottam, hogy én egyetlen egy óriási hibát látok nála, az pedig a VJ-Kyle Shanny választás elb.szása volt.

Ha ott és akkor a bamba fasz helyett KS jön, akkor valszeg nem beszélnénk QB kérdésről sem. + valszeg védelemi koordinátor továbbra is az öreg Wade lenne (bár lehet h itt is eltakarították volna, hogy az új edzővel ne legyenek tekintélybeli nézeteltérések).

Sztem ez az a hiba amit nem lehet jóvátenni, nem pedig a draftok, ahol pl az elmúlt kettő kifejezetten jól sikerült, emiatt álságos emiatt elővenni, vagy a QB kérdés, ahol minden, de minden követ megmozgatunk.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 412
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 69
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #2208 Dátum: 2019 okt. 20. 23:33 »
Ahogy olvasgatom a Twitter-t egyre valószínűbb, hogy Sanders megy. Ha játszik is vasárnap az lesz az utolsó meccse Bronco-kent. Elvileg 2 körös picket kérünk érte.

Nagyon fogom sajnálni ha megy, de jelen esetben logikus sajnos az elcserelese 😕
"I used to think that my life was a tragedy. But now I realize, it's a comedy" - Arthur Fleck (Joker)

• *
  • Hozzászólások 444
  • SWAG
« Válasz #2209 Dátum: 2019 okt. 21. 10:14 »
Ahogy olvasgatom a Twitter-t egyre valószínűbb, hogy Sanders megy. Ha játszik is vasárnap az lesz az utolsó meccse Bronco-kent. Elvileg 2 körös picket kérünk érte.

Ha megy, akkor remélem csak egy SB contendernek adjuk oda, pl.: a 49ersel nagyon jó a viszonyunk, és ott jelenleg WR heaven van, ami Sanders álma volt (amikor ide jött itt is az volt).

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 412
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2210 Dátum: 2019 okt. 21. 10:17 »

Ha megy, akkor remélem csak egy SB contendernek adjuk oda, pl.: a 49ersel nagyon jó a viszonyunk, és ott jelenleg WR heaven van, ami Sanders álma volt (amikor ide jött itt is az volt).
Annak örülnék, ha oda menne. Megérdemelné.
Plusz én meg Philly-t olvastam, mint lehetséges célállomás.
"I used to think that my life was a tragedy. But now I realize, it's a comedy" - Arthur Fleck (Joker)

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 078
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 635
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #2211 Dátum: 2019 okt. 21. 11:28 »

Bevallottan elfogult vagyok vele szemben, így ezzel továbbra sem értek egyet, de ettől még én is próbálok objektív lenni, így kicsit gondolkodtam rajta h a sok hiba amit a fejéhez vágnak (elsősorban draftok, edzők, meg persze a QB kérdés) és arra jutottam, hogy én egyetlen egy óriási hibát látok nála, az pedig a VJ-Kyle Shanny választás elb.szása volt.

Ha ott és akkor a bamba fasz helyett KS jön, akkor valszeg nem beszélnénk QB kérdésről sem. + valszeg védelemi koordinátor továbbra is az öreg Wade lenne (bár lehet h itt is eltakarították volna, hogy az új edzővel ne legyenek tekintélybeli nézeteltérések).

Sztem ez az a hiba amit nem lehet jóvátenni, nem pedig a draftok, ahol pl az elmúlt kettő kifejezetten jól sikerült, emiatt álságos emiatt elővenni, vagy a QB kérdés, ahol minden, de minden követ megmozgatunk.
https://twitter.com/RyanKoenigsberg/status/1178819337584435200
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

• *
  • Hozzászólások 444
  • SWAG
« Válasz #2212 Dátum: 2019 okt. 21. 12:21 »

Ez így is van, de ettől még az elmúlt kettő sztem objektíve jó lett (az ideihez nyilván még kicsi a minta). Márpedig ha egy hibát már orvosolt, akkor mérsékelten tartom etikusnak a fejéhez vágni h bezzeg azelőtt mielőtt draft stratégiát váltottatok milyen szar draftot produkáltatok.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 078
  • Holding, number 72
« Válasz #2213 Dátum: 2019 okt. 21. 14:03 »

Ez így is van, de ettől még az elmúlt kettő sztem objektíve jó lett (az ideihez nyilván még kicsi a minta). Márpedig ha egy hibát már orvosolt, akkor mérsékelten tartom etikusnak a fejéhez vágni h bezzeg azelőtt mielőtt draft stratégiát váltottatok milyen szar draftot produkáltatok.
Ez rendben van, de a miért tartunk ott ahol, abban benne vannak a korábbi draft classok is kezdve a 2013-sal, senki nincs már a ligában, a 2015össel kiteljesedve a 2017-es, közben megfűszerezve egy Paxton Lynchcsel 2016ban. Mert ennyi erővel VJ helyett jött Fangio, azt a hibát is javította, minden a legnagyobb rendben. 2-5

Nem sok Pro Bowlert draftolt Elway. Ha szigorúan nézzük akkor Von Millert. Aztán Jacksonvilleben Malik Pro Bowler lett. CHJ és Lindsay UDFAk voltak.
De ezt mondjuk nem puffogtatnám, mert wolfe pl egy nagyon jó pick volt, annak ellenére h nem lett Pro Bowler.
A közelmúltban inkább az FA ment félre. Sanchez, Keenum, (Flacco?), millió különböző RT, Derby, etc. Egyébként most ugye Callahan és James nem játszanak, ez 2 a top3 FA igazolásból. Kareem Jackson meg nagyon pusztít. Pech.
Anno lehetett volna, h PFM nem tud játszani a nyaka miatt, egész más irányt vett volna a franchise. Csak míg egy darabig minden bejött, mostanában ez nincs így.
És most ott tartunk, hogy az 5 jó évre jut egy so-so (2016) és 3 rossz. Haladunk afelé, hogy megsemmisítse saját hagyatékát. Még 2 losing season és univerzálisan rossz GMnek lesz elkönyvelve. Feláll most, eltelik egy kis idő, jobb lesz a csapat, és arra emlékeznének majd, hogy 2 SB, 1 gyűrű. A 11-es, 12-es draft, a 12-es, 14-es FA, a 13-mas offense, a 15ös defense.

Vagy kapja össze magát, vagy szálljon ki, amíg pozitívban van
« Utoljára szerkesztve: 2019 okt. 21. 14:11 írta Black_Adder »

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 078
  • Holding, number 72
« Válasz #2214 Dátum: 2019 okt. 22. 21:30 »
Na Sanderst kimenekítette a 9ers

Eggyel kevesebb dolog ami segít végigszenvedni a meccseket, de tiszta szívből sok sikert neki. Megérdemel egy Shanny Offense-t

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 366
  • DPS
« Válasz #2215 Dátum: 2019 okt. 22. 21:32 »
Na Sanderst kimenekítette a 9ers

Eggyel kevesebb dolog ami segít végigszenvedni a meccseket, de tiszta szívből sok sikert neki. Megérdemel egy Shanny Offense-t

Bazz.
RIP
K. élet.
Tényleg sok sikert neki, de ez fájt most...

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 078
  • Holding, number 72
« Válasz #2216 Dátum: 2019 okt. 23. 11:29 »

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 078
  • Holding, number 72
« Válasz #2217 Dátum: 2019 okt. 27. 21:16 »
utálom amikor halott playből kapunk 30+ yardot és azon megy el a meccs

de remélem ezzel egy lépéssel közelebb a Flacco experiment végéhez

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 366
  • DPS
« Válasz #2218 Dátum: 2019 okt. 27. 21:19 »
Ez rohadt gaz volt megint...
Plussz, hanyadik alkalom idén, hogy rábízzák a gamet a defense-re??? És hány jött be eddig ?????
Lehet meg kellene engedni az offensenek, hogy megnyerje a meccset. Ettől szarabb nem lehet...

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 412
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2219 Dátum: 2019 okt. 27. 21:33 »
Ez rohadt gaz volt megint...
Plussz, hanyadik alkalom idén, hogy rábízzák a gamet a defense-re??? És hány jött be eddig ?????
Lehet meg kellene engedni az offensenek, hogy megnyerje a meccset. Ettől szarabb nem lehet...
Meg van az engedve nekik, csak keptelenek rá. Egy kicseszett first down-t kellett volna csinálni, hogy meglegyen a meccs. Erre hívunk egy középső futást. Nem hiszem el, hogy nem lehetne egy kicsit fantáziadúsabb playt hívni ilyen esetekben.
Flacco-ra inkább már nem is mondok semmit. Vicc. Igazi lúzer csapat lettünk.