Szavazás

Melyik pick tetszik

1/20: Noah Fant, TE, Iowa
10 (20%)
2/41: Dalton Risner, G, Kansas State
15 (30%)
2/42: Drew Lock, QB, Missouri
8 (16%)
3/71: Dre'Mont Jones, DL, Ohio State
8 (16%)
5/156: Justin Hollins, EDGE/LB, Oregon
4 (8%)
6/187: Juwan Winfree, WR, Colorado
4 (8%)
Egyikse, Elway takaroggy
1 (2%)

Összes szavazó: 20

Denver Broncos

• 1969 válasz
  • 60740 megtekintés

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 155
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 47
negritis - Re:Denver Broncos
« Válasz #1950 Dátum: 2019 máj. 28. 17:48 »
ez kicsit olyan h:
mekkora szar már az angol bajnokság?
a bl és el vesztese is angol lesz :D
The stronger you become, the weaker you really are

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 235
  • DPS
  • Kedvelések: 41
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #1951 Dátum: 2019 máj. 29. 06:37 »
CHJ on board.

12M lett a 8.9M-ból.

Azt mondta emberünk, hogy ennyiért nem irt volna alá egyébként, de már a jövő évi FA-ra készül.

Valszeg utolsó idénye as a Bronco. Sajnálom nagyon, de tuti nem mi fogjuk megfizetni jövőre.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 897
  • Kedvelések: 593
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #1952 Dátum: 2019 máj. 29. 10:21 »
Na ennek is sok értelme van. Kareem Jacksonnak 3 éves szerződést adunk, CHJ-vel meg nem hosszabbítunk.
Az egy dolog, hogy ha most megadjuk neki a 15-öt az jövőre már nem tűnt volna olyan soknak, de ha meg nem hosszabbítunk vele, akkor meg 8 millióért is volt szerződése erre az évre.
Szóval valahogy összegyúrtuk a csapatérdeket meg a játékosérdeket és mindkét oldalról a legrosszabb dolgokat vettük ebbe a döntésbe.
Makes 0 sense...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 235
  • DPS
« Válasz #1953 Dátum: 2019 máj. 29. 11:00 »
Na ennek is sok értelme van. Kareem Jacksonnak 3 éves szerződést adunk, CHJ-vel meg nem hosszabbítunk.
Az egy dolog, hogy ha most megadjuk neki a 15-öt az jövőre már nem tűnt volna olyan soknak, de ha meg nem hosszabbítunk vele, akkor meg 8 millióért is volt szerződése erre az évre.
Szóval valahogy összegyúrtuk a csapatérdeket meg a játékosérdeket és mindkét oldalról a legrosszabb dolgokat vettük ebbe a döntésbe.
Makes 0 sense...

Ja elegge wtf az egesz. Bar szerintem ez inkabb CHJ-nak jo, kb "semmire" kapott 3M-t. Igazabol lehet ugy voltunk vele, hogy a sok eves alulfizetes utan ennyit csak megerdemel Harris. Kizartnak tartom, hogy nem probaltunk meg egy tobb eves szerzodest kotni vele, csak egyszeruen nem tudtunk/akartunk annyit fizetni neki amennyit ker. Igy adtunk neki ezt az emelest, jovore meg menjen aztan robbantson bankot. Ami remelem sikerul is.

Amugy elvileg olyan szerzodest kotottunk ami alapjan nem lehet majd tagelni sem.

Amit sajnalok az amit Te is irsz, hogy faszomnak hoztuk Jackson ilyen dragan es oregen.... Ennyi erovel odaadthattuk volna azt a lovet Paradisnak/Harrisnak es akkor tudtunk volna CB-t/S-t draftolni OL helyett (nem mintha nem Risner lenne a kedvence pickem). Na mindegy, elegge sok ismeretlen van az egyenletben jelenleg.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
  • Kedvelések: 133
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #1954 Dátum: 2019 máj. 29. 17:32 »
Makes 0 sense...

Ja elegge wtf az egesz. Bar szerintem ez inkabb CHJ-nak jo, kb "semmire" kapott 3M-t. Igazabol lehet ugy voltunk vele, hogy a sok eves alulfizetes utan ennyit csak megerdemel Harris. Kizartnak tartom, hogy nem probaltunk meg egy tobb eves szerzodest kotni vele, csak egyszeruen nem tudtunk/akartunk annyit fizetni neki amennyit ker. Igy adtunk neki ezt az emelest, jovore meg menjen aztan robbantson bankot. Ami remelem sikerul is.

Amugy elvileg olyan szerzodest kotottunk ami alapjan nem lehet majd tagelni sem.

Amit sajnalok az amit Te is irsz, hogy faszomnak hoztuk Jackson ilyen dragan es oregen.... Ennyi erovel odaadthattuk volna azt a lovet Paradisnak/Harrisnak es akkor tudtunk volna CB-t/S-t draftolni OL helyett (nem mintha nem Risner lenne a kedvence pickem). Na mindegy, elegge sok ismeretlen van az egyenletben jelenleg.
Pedig állítólag ajánlatot sem tettünk erre. Persze lehet h azért mert az ügynöke 15+/évekkel dobálózott előzetesen...
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 897
« Válasz #1955 Dátum: 2019 máj. 30. 10:44 »
Makes 0 sense...

Pedig állítólag ajánlatot sem tettünk erre. Persze lehet h azért mert az ügynöke 15+/évekkel dobálózott előzetesen...
Nem hinném, hogy a 15 gátolt meg bennünket ebben, faarccal odaadtuk neki a idén +3 milliót. Ugyanilyen faarccal lehetett volna egy 3 év átlag 10 milliósat is, nem mintha aláírta volna, de legalább a szándék látszott volna...

Evvan lecsértük CHJ-t az öregebb és rosszabb Jacksonra.

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
« Válasz #1956 Dátum: 2019 máj. 30. 21:29 »
Én nem érzem rajta h lenne tüske:

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 897
« Válasz #1957 Dátum: 2019 jún. 03. 17:41 »
Akik még a többi OTAn résztvevő játékosból is ki tud emelkedni, csapatonként
https://bleacherreport.com/articles/2838257-every-nfl-teams-breakout-star-so-far-from-otas

Fant over Flacco, nem tudom hír értékű-e. A hype meter alapból egy QB-nál magasabbra tud menni, de az egész QB szitu lefuott, mindenki elintézi annyival, hogy mekkora előrelépés Keenumhoz képest. 30 fölött itt meg is áll. Egy 1. körös rookienál viszont nincs felső határa a hype meternek, szóval annyiban hagyom, hogy a várt eredményt adta, bár lehet Flacconál is ezt mondtam volna. Fejvakarás akkor kezdődhetett volna, ha kettejükön kívül valaki más, hogy most egy új Lindsayt tudhatunk-e az OTAn vagy csak Flacco is szar, meg az első körös újoncunk is...

Ami miatt inkább betettem, az Sunshine. A Vikes OTAn ugyanis ő a sztár. A 3rd WR poszt wide open az offseasonben, ha valaki esetleg nem tudná Kubiak végül itt kötött ki, ha nem is OC-ként, ez talán megkönnyíti a dolát hogy bizonyítson. Mindenesetre lehet szurkolni neki, hogy ha itt nem is számoltunk vele, hátha máshol be tudja futni azt a karriert, amit szerintem megérdemel.

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 235
  • DPS
« Válasz #1958 Dátum: 2019 jún. 06. 09:27 »
Akik még a többi OTAn résztvevő játékosból is ki tud emelkedni, csapatonként
https://bleacherreport.com/articles/2838257-every-nfl-teams-breakout-star-so-far-from-otas

Fant over Flacco, nem tudom hír értékű-e. A hype meter alapból egy QB-nál magasabbra tud menni, de az egész QB szitu lefuott, mindenki elintézi annyival, hogy mekkora előrelépés Keenumhoz képest. 30 fölött itt meg is áll. Egy 1. körös rookienál viszont nincs felső határa a hype meternek, szóval annyiban hagyom, hogy a várt eredményt adta, bár lehet Flacconál is ezt mondtam volna. Fejvakarás akkor kezdődhetett volna, ha kettejükön kívül valaki más, hogy most egy új Lindsayt tudhatunk-e az OTAn vagy csak Flacco is szar, meg az első körös újoncunk is...

Ami miatt inkább betettem, az Sunshine. A Vikes OTAn ugyanis ő a sztár. A 3rd WR poszt wide open az offseasonben, ha valaki esetleg nem tudná Kubiak végül itt kötött ki, ha nem is OC-ként, ez talán megkönnyíti a dolát hogy bizonyítson. Mindenesetre lehet szurkolni neki, hogy ha itt nem is számoltunk vele, hátha máshol be tudja futni azt a karriert, amit szerintem megérdemel.

Annyira nem nagy a hype szerintem Fant korul. Marmint, O az elso koros pickunk szoval nagyobb figyelmet kap. De szerintem a homeboi Risner strory nagyobbat fut eddig. Bar nagy a hallgatas korulotte. Mondjuk nehezebb is egy guardot erdekelni OTA alapjan.

Fant-rol mar tobbszor elmondta Fangio, hogy a sracnak van sebessege es nagyon veszelyes celpont, ugyanakkor hozzateszi mindenki, hogy meg kell tanulnia meg NFL tigt end-e valni. Vagyis ebbol az jon le, hogy dolgozni kell rajta rendesen.

Bar Fangio-bol nehez kicsikarni, hogy barmelyik jatekos bandwagonjara felpattanjon. Orulok, hogy nem szopkod fel barkit is es ugy egyatalan a csapatot sem, ahogy VJ tette. Nem lehet elegszer hangsulyozni, hogy mekkora bohoc volt a faszi Vic-hez kepest. OMG, sirok, ha eszembe jut a bamba pofaja, meg az allando tanacstalansaga es kamu nyilatkozatai.

Mostanaban nezegetem a videokat a csapat YT csatornajan es nem tudom melyik nyilatkozataban mondta Fangio es milyen kerdesre (a kerdeseket nagyon ritkan lehet hallani): hogy nem all meg fejeket simogatni, vagy eppen lebaszni edzeseken egy jo jatek/rossz jatek utan, mert meccsen sincs lehetosege odamenni a jatekoshoz az adott helyzetben eppen. Megvarja mig vege drillnek es akkor utana locker roomban vagy palya mellett megbeszelik. Sokszor az a kep jon le rola amugy, hogy nem dicser senkit. De nekem az jott le, hogy ez nem igy van, csak nem a media elott csinalja. Szoval nem fog felhypeolni senkit sem, de mondjuk ra sem fogja huzni a vizes lepedot jatekosokra (ahogy a jo oreg VJ tette), viszont ertekeli oket. Es IMHO ez sokkal tobbet jelent a jatekosoknak, marmint inkabb elfogadnek egy lebaszast Fangio-tol, mint egy dicseretet VJ-tol. Teljesen mas lett a csapat kepe is, a jatekosok nyilatkozatai is. Mindenki odavan Fangioert es a rendszerert amit osszerak. Latszik, hogy megprobalja a jatekosokat maximalisan kihasznalni es foglalkozni a vedokkel, hogy konfortosan tudjanak mozogni.

Fokent a vedelem kerul igy eloterbe termeszetesen, de ahogy Wolfe meg Miller szinte csillogo szemekkel beszel, hogy mennyire mas a helyzet mint az elozo ev(ek)ben az azert csak jelent valamit.

Amugy Flacco karja sem pukkant meg ki:
“He can throw 80 years easily. He threw it 80 yards across the field. That’s looking like Super Bowl energy to me.” - Von Miller on Flacco
Booker is lenyilatkozta, hogy teljesen mas mint az elozo iranyitok. Beszelget a jatekosokkal playek kozott, odamegy hozzajuk a locker roomban, poenkodik a folyoson stb. Szerintem ilyen leadership hianyzott a csapatbol.

En nagyon varom a szezont es amennyire le vagyunk irva (osszes nagyon early PR alapjan bottom 5-10 a csapat), szerintem meglepetest okozhatunk.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 897
« Válasz #1959 Dátum: 2019 jún. 06. 11:02 »
Nekem az a benyomásom, hogy Fangio nem bullshittel. Ha ő valakit egyszer megdicsér, na az tényleg valami. És ha ő egyszer valakit leszól, abba nem kell majd többet látni, mint amit a szavak mondanak.

De ez csak Fangio. Csapattársaktól, pozíciós edzőktől, Elwaytől, továbbra is mindenki HOFer...
Az edzések sokkal jobbak, mint tavaly és tavalyelőtt. Hát bassszátok meg, a kiváló edzések mögé bújt mindenki a gyalázatos gameday után, most meg azt mondjátok mégse voltak annyira nagyszerűek?

Várom már nagyon a szezont. De nem azért, mint 2017-ig, hogy valami jó eredményben reménykedek, és lássuk az izgalmas jó meccseket. Hanem azért, mert 4-től 12 győzelemig bárhova eltudom képzelni ezt a csapatot és zavar, hogy nem tudom mit várjak, mire számítsak. Amúgy tudományos alapokon nyilván egy 8-8 ezek után, de nem kell ezt számszerűsíteni, úgy érzem lehetünk nagyon jók is, még az előző éveknél is rosszabbak is, annyi változó van az egyenletben.
Mármint minden csapatnál minden évben, de azért OTAk alatt szokott lenni valami elképzelésem, hogy mennyire lesz szenvedős vagy élmény a következő szezon. A 2014-es PO előtt voltam így, akkor szarul játszottunk, de jöttek az eredmények, meg baromi erős volt a csapat. Akkor úgy éreztem, a győzelem kvázi kötelező, ha meg kikapunk, akkor meg lehetett sejteni a mutatott forma alapján. Valahogy nem is égtem PO lázban.
Most is valahogy úgy várom a szezonkezdetet, hogy végre legyen valami, derüljön ki mire számítsak. Egy jó kezdés esetén igazolást nyerne a szememben, hogy ez az elmúlt 2 évben is jó csapat volt csak szar edzővel, kötleező a PO, egy szar kezdés után meg azt, hogy ez a csapat menthetetlen QB nélkül és jobban járnánk egy 1/1es szezonnal meg valami QB guruval az FO-ban...

Von Miller egyszer áradozott egy bizonyos Quantereus Smithről - azt hiszem, most nem keresek utána - csere EDGE volt 2013-14 tályán. rookieként végig redshirted volt, aztán a következő OTAkon már-már úgy állította be, hogy kiszorítja őt a kezdőből. 1 héttel később waiveltük, azt hiszem még a keretszűkítések előtt... QB témában legutóbb Keenumról áradozott, igazi vezér a huddleben, keményen dolgozik, nagyon nehéz ellene védekezni. Előtte Siemianről, nem fél, nem panaszkodik, csak teszi a dolgát akkor is ha a fal nem védi meg, sokkal jobb játékos mint a számai mutatják. De szerintem Lynch is fent volt a listán Osweiler és Siemian között, de azon se lepődnék meg, ha Ortonnal kezdődött volna a sor csak akkor még nem volt hír minden szó, amit valaha mondott... Meg akkor megosztott volt az öltző nem lett volna bölcs egy rookietól ha egyértelműen Ortont vagy Tebowt mond...
Na mindegy, X. év, X. új QB páros. Vak tyúk is talál szemet, egyszer majd csak sikerül nekünk is.

Az hogy szezon előtt leírnak, az korábban zavart engem, most nem. Most inkább úgy vagyok vele, hogy legyenek alacsonyan az elvárások, ha szarok leszünk így nem lesz akkora hírértéke, ha viszont jók leszünk, akkor csak extra motiváció a játékosoknak, hogy lebecsülték őket...

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 295
  • #BroncosCountry
  • Kedvelések: 55
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1960 Dátum: 2019 jún. 14. 08:26 »
RIP Pat!  :'(
"My only fault is that I don't realize how great I really am." - Muhammad Ali

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 897
« Válasz #1961 Dátum: 2019 jún. 14. 09:37 »
:( RIP
Nagyon szomorú lesz így a HOF Game, és a teljes szezon...

• *
  • Hozzászólások 397
  • SWAG
« Válasz #1962 Dátum: 2019 jún. 14. 12:08 »
:( RIP
Nagyon szomorú lesz így a HOF Game, és a teljes szezon...

RIP

Gondolom az öröklés és vele a cicaharc is most fog élesedni...

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 897
« Válasz #1963 Dátum: 2019 jún. 14. 14:46 »
RIP

Gondolom az öröklés és vele a cicaharc is most fog élesedni...
Sajnos Bowlen hiányával már megtanult együtt élni a csapat, a Super Bowlt már effektíve nélküle nyerték. De ettől az örökösödési háborútól nem sok jót remélek.
Egyrészt a vagyont megörökölni könnyebb, mint megszerezni, kevesebben vannak tisztában azok közül akik ebbe beleszületnek, hogy valahonnan jön a pénz és valamit tenni is kéne a fenntartásért, inkább az utánam az özönvíz a jellemzőbb mentalitás. Bár mindkét esélyes leányzónak van felső fokú végzettsége, ez talán valamit jelent, de nem biztos hogy sokat.
Félek, hogy gyomor is kell majd ahhoz, hogy az ember informálódjon a csapat jövőjéről, a 2 féltestvér eddig nem sok jelét mutatta az együttműködésnek, talán amikor apjukat beválasztották a HOFbe elásták a csatabárdot, kérdés mennyire mélyre...
És bár kettejük közül kerül ki az új tulaj, szarkeverők, haszonlesők vannak bőven Ellisszel az élen, nem sok jóval kecsegtet a közeljövő.

Magáért a fociért gyakorlatilag egyszemélyben Elway felel, amíg ez így van, talán nem nagyon nyomja rá az öröklés a bélyegét a szereplésre, csak egy kis distraction. De ha vki azzal akarja megmutatni, hogy ő az úr a háznál, hogy Elwayt eltünteti a képből, vagy szimplán belebukik abba, hogy se Flacco se Lock nem tud elfogadható szinten játszani, akkor bekerülhetünk azon csapatok sorába, ahol inkompetens tulaj nem képes összerakni egy működő szervezetet, vagy azért mert hagyja az inkompetens GM-et tenni a semmit vagy mert beleszól a GM és a HC dolgába...

Ezt leszámítva akárki is kerül ki győztesen, se nem lesz gazdag a tulajdonosok között, se nem lesz tekintélye, egyrészt mert nő lesz egy hímsoviniszta világban, másrészt meg nem is tud felmutatni semmit, amire kivívhatná bárki tiszteletét is. Az apja neve Mark Davist se vitte messzire...

Annabel a saját lányát támogatja, Ellis is inkább felé helyezkedik, de ő egy köpönyegforgató, pozíciót féltő gerinctelen alak, az se érdekelné ha kiesne a csapat a másodosztályba, csak maradhasson CEO... Se Brittany se Beth, nem ismerem, nem tudom melyikük lenne jobb, de egyre rosszabbnak érzem, hogy valamilyen szinten Ellis kezében van a döntés...

De legalább Kroenke-től úgy tűnik biztonságban vagyunk...

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 897
« Válasz #1964 Dátum: 2019 jún. 17. 12:51 »
Fumagalli lesz a 2019es meglepetésemberünk. Megnyugtató, hogy az első körös TE draftunk semmiben nem befolyásolta az offseason rutint. A forgatókönyv szerint Fant legkésőbb augusztusban IR-re kerül, de jövőre majd ő lesz a meglepetésemberünk...

Közben állítólag megvan a Broncos örököse, valószínűleg Brittany lesz az, de azért még 2-3 évig marad Ellis. Amúgy nem hülyeség, hogy ne rögtön mélyvízbe ugorjon az új tulaj, de Ellis pusholta McDanielst és ő torpedózta meg tavaly VJ kirúgását. Nem lenne jó, ha bármit is eltanulna tőle Brittany + elvileg annyi lett volna a feladata, hogy kiválasztja a legalkalmasabb jelöltet. Nyilván az a legalkalmasabb szerinte, aki megtartja őt CEO-nak, de úgy tűnik az már nem elég neki...
A család oldaláról még nincs hivatalos nyilatkozat, meglátjuk mennyire helyesek az értesülések és mennyire fogadja el Beth, ha tényleg Britanny kapja a csapatot, de egy gyors és határozott döntéssel talán megúsznánk a sárdobálást