Szavazás

vs Browns

Simán (több mint egy labdabirtoklás különbséggel) nyerünk
0 (0%)
Szoros (kevesebb mint egy labdabirtoklás különbség) győzelem
5 (50%)
Döntetlen
0 (0%)
Szoros (kevesebb mint egy labdabirtoklás különbség) vereség
3 (30%)
Simán (több mint egy labdabirtoklás különbséggel) kikapunk
2 (20%)

Összes szavazó: 10

Szavazás lezárul: 2018 dec. 15. 15:56

Denver Broncos

• 1231 válasz
  • 28021 megtekintés

Elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 650
  • we had a great week of practice
  • Kedvelések: 458
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #1185 Dátum: 2018 dec. 07. 11:24 »
Meg volt a műtét
https://twitter.com/NickiJhabvala/status/1070760374532743169
Valami biztatót is Sandersről
https://twitter.com/OlsonKai/status/1070403720490315776

Amúgy Andre Holmes mellett Kelvin Benjamint is kirúgta a Bills, őt a KC vette fel. Kíváncsi vagyok melyikük viszit többre vagy valamire.
Benjamin 1. körös pick volt, rookieként volt 1008 yardja, 2015ben odáig volt néhány Panthers fan, hogy Benhaminnel milyen laposra vertek volna minket, és majd 2016ban 19-0...
Holmes 3 évvel idősebb, udfaként került a ligába sosem kapott el 700 yardnál többet.

Érdekesség lehet még, hogy valamelyiküket McKenzie szorította ki. Legalábbis McKenzie maradt ők repültek. Amúgy a fumble és önsafety gyárosunk 8ból 7 labdát elkapott és van 5 futása is 40 yardra és egy TDre. Meg persze 2 fumble amiből 1-et mondjuk visszaszerzett... Jelen szituációban lehet McKenzievel előrébb lennénk mint Holmesszal, de Cracraftnak csináltunk vele helyet, aki még egy puntot nem muffolt, szóval felőlem azt csinál McFumble Buffaloba amit akar...

Elvileg ő is és Jamar Taylor is beöltözik a meccsre
https://twitter.com/NickiJhabvala/status/1070815318203744256
Taylor 4th CBként biztos kap D# snappet is akkor, kérdés többet-e mint Langley. Esetleg megint Simmons lopja el a show-t.
azért ez a Roby-Yiadom-Langley sor nem túl meggyőző, bár Von Miller szerint Yiadom jó
https://twitter.com/1043TheFan/status/1070789640003747840
Kár hogy Von Miller 2 nappal a kivágása előtt mondta Quantereus Smithről hogy break out season jön tőle, future double digi sack, meg hasonlók.
Amit viszont jó olvasni, hogy Harris nem szabadságra ment lábát pihentetni, hanem tanít mentorál és segít a film workben
https://twitter.com/TroyRenck/status/1070782928014073856

Sanders pótlása trükkösebb, ott több opció is szóba jöhet. Az egyik Hamilton ne csak blokkoljon, btw ennek ő is örülne
https://twitter.com/MikeKlis/status/1070786013839020033
A másik ne várjuk meg azt a szezont megölő vereséget, hogy több labdát kapjon a legjobb játékosunk
https://twitter.com/NickiJhabvala/status/1070816258487025667

On other topics

AFCW szurkolói konfidencia szint
https://twitter.com/ArrowheadPride/status/1070801622140416000
Elég mélyről jövünk fel, bár azt nem értem hogyan indulhatott olyan magasról...

Lindsay FedEx Ground Player of the Week
https://twitter.com/Broncos/status/1070791362373533696

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 138
  • Köbüki
  • Kedvelések: 322
peterk2005 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1186 Dátum: 2018 dec. 07. 14:29 »
Hát én arra emlékszem, hogy Reggie Wayne 2012-ben még "karrier évet" tolt, a 2013-as idényben is remekül játszott addig, amíg el nem szakította a szalagját .... pont egy Broncos-Colts meccsen. A következő évben visszatért, és bár a statokon nem látszott annyira (még így is csinált egy 800 yardos szezont) igazából árnyéka volt önmagának. Be is fejezte utána.

Az is igaz, hogy Wayne már 34 éves volt, Sanders pedig "csak" 31. És neki ACL-je szakadt, Sandersnek achillese, ez utóbbi azért nem annyira súlyos.
The only discipline that lasts, is self discipline

Elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 650
« Válasz #1187 Dátum: 2018 dec. 07. 14:50 »
Hát én arra emlékszem, hogy Reggie Wayne 2012-ben még "karrier évet" tolt, a 2013-as idényben is remekül játszott addig, amíg el nem szakította a szalagját .... pont egy Broncos-Colts meccsen. A következő évben visszatért, és bár a statokon nem látszott annyira (még így is csinált egy 800 yardos szezont) igazából árnyéka volt önmagának. Be is fejezte utána.

Az is igaz, hogy Wayne már 34 éves volt, Sanders pedig "csak" 31. És neki ACL-je szakadt, Sandersnek achillese, ez utóbbi azért nem annyira súlyos.
Nem tudom, ACLből tértek már többen vissza, AP MVP lett utána, Chris Harris Pro Bowl / All Pro, de nekem pont az achilles hangzik súlyosabbnak. Shermannek ha jól tévedek achillesze szakadt, vasárnap megnézhetjük milyen azóta.

Stokley amúgy "csak" slot elkapó volt, nem kellett sosem úgy hátán vinnie a passing offense-t, mint idén Sandersnek, az lehet lehet egy lényeges különbség kettejük közt. Persze az is pozitív lenne ha egy Stokley role-ba vissza tudna térni Sanders.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 214
  • SWAG
  • Kedvelések: 73
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #1188 Dátum: 2018 dec. 07. 20:35 »

Nem tudom, ACLből tértek már többen vissza, AP MVP lett utána, Chris Harris Pro Bowl / All Pro, de nekem pont az achilles hangzik súlyosabbnak. Shermannek ha jól tévedek achillesze szakadt, vasárnap megnézhetjük milyen azóta.

Stokley amúgy "csak" slot elkapó volt, nem kellett sosem úgy hátán vinnie a passing offense-t, mint idén Sandersnek, az lehet lehet egy lényeges különbség kettejük közt. Persze az is pozitív lenne ha egy Stokley role-ba vissza tudna térni Sanders.
Bárhogy térne vissza én örülnék neki, vezér a pályán és azon kívül is.
Remélem meg tudunk vele vmiféle teljesítményszerű hosszabbításban/szerződés átalakításban állapodni.

Tudom h vótmá, de jól néz ki:

https://instagram.com/p/BrGLAY3BT5l?utm_source=ig_share_sheet&igshid=c8b3w4257ojz
« Utoljára szerkesztve: 2018 dec. 07. 21:01 írta Általános_Doktor »
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető xrace77

• *
  • Hozzászólások 174
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 74
xrace77 - Re:Denver Broncos
« Válasz #1189 Dátum: 2018 dec. 07. 21:27 »

Lindsay hype nem lankadhat.  ;)

Fun fact

https://twitter.com/RyanKoenigsberg/status/1070068355443318784

287 FT-os USD-vel számolva Gurley $6,152/yard futása 1.765.624.FT-nak felel meg méterenként. Ennyiből már majdnem autópályát lehetne építeni.  ;D

Nem elérhető xrace77

• *
  • Hozzászólások 174
  • Fórumozó
« Válasz #1190 Dátum: 2018 dec. 07. 21:43 »
 ;D

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 120
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 25
negritis - Re:Denver Broncos
« Válasz #1191 Dátum: 2018 dec. 07. 21:45 »
Broncos Injury Report: Tramaine Brock, Chris Harris Jr. and Shaquil Barrett ruled out for #DENvsSF
The stronger you become, the weaker you really are

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 214
  • SWAG
  • Kedvelések: 73
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #1192 Dátum: 2018 dec. 07. 23:31 »
Lindsay elnyerte az ORoW címet is, amivel igy triplazott  a héten!
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 196
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 34
Zalán - Re:Denver Broncos
« Válasz #1193 Dátum: 2018 dec. 09. 19:14 »
Jó, hát a Super Bowl L (W) óta először lépünk fel újra a Levi's-ben. Ez talán épp elég felhajtóerő lesz...

Nem elérhető xrace77

• *
  • Hozzászólások 174
  • Fórumozó
« Válasz #1194 Dátum: 2018 dec. 09. 21:36 »

Elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 650
« Válasz #1195 Dátum: 2018 dec. 10. 01:24 »
Eddig volt értelme számolgatni. Mostantól jöhetnek a Jim Mora idézetek.

Kár érte. Ez a meccs jól jelképezte a szezonunkat. Értékelhetetlen kezdés után elkezdett küzdeni a csapat, közel került ahhoz hogy megmentse a meccset/szezont, de végül nem sikerült.

Ellenben ez a 2. félidő a sok rookieval biztató a jövőre nézve.

Most a tippem az, hogy 9-7nél marad Joseph, 8-8 vagy az alatt repül.

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 71
  • Broncos fanatikus
  • Kedvelések: 35
Vonster - Re:Denver Broncos
« Válasz #1196 Dátum: 2018 dec. 10. 01:28 »
Ha Elwaynek egy percre is megfordult a fejében, hogy nem rúgja ki ezt az idiótát akkor remélem el is felejtette ezt a gondolatot. Patrick elkapását nem challengeeli meg, de az egyértelmű elkapást igent... taps taps. Nekem eddig ez a vereség fáj a legjobban ever. Végre elhisszük, hogy bemehetünk a PO-ba erre egy sokkal gyengébb csapattól kikapunk siralmas első félidővel, és bumm minden reménynek annyi, hála annak a bamba fasznak...

Egy dolognak tudok már csak szurkolni így, Chubb döntse meg a rookie sack rekordot

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 196
  • Fórumozó
« Válasz #1197 Dátum: 2018 dec. 10. 01:31 »
Ha Elwaynek egy percre is megfordult a fejében, hogy nem rúgja ki ezt az idiótát akkor remélem el is felejtette ezt a gondolatot. Patrick elkapását nem challengeeli meg, de az egyértelmű elkapást igent... taps taps. Nekem eddig ez a vereség fáj a legjobban ever. Végre elhisszük, hogy bemehetünk a PO-ba erre egy sokkal gyengébb csapattól kikapunk siralmas első félidővel, és bumm minden reménynek annyi, hála annak a bamba fasznak...

Egy dolognak tudok már csak szurkolni így, Chubb döntse meg a rookie sack rekordot
És Lindsay is.
És még kérünk 3 vereséget és rendben leszünk

Elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 650
« Válasz #1198 Dátum: 2018 dec. 10. 01:32 »
Küzdött a csapat az utolsó vérig. Ezt sikerült elérnie. Szakmailag kicsit elbaszaranintja itt-ott a meccseket a triumvirátus, de ha így küzd az utolsó meccsig a csapat, az szerintem meg fogja menteni az állásukat.
Mert Elway ezt várja a csapattól az edzőktől. az elbaszott playekért majd a játékosok fizetnek meg, Roby, Stewart &co.
Amíg küzdés van VJ is van.

Ha kikapunk még egyszer az egy quit a csapattól, akkor nem sikerült az se hogy végig küzdjenek. Kiderül.

Garancia nincs semmire úgyhogy a 9-7ért szurkolok, de nem sok könnycseppet hullajtok,ha az se menti meg VJ állását...

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 196
  • Fórumozó
« Válasz #1199 Dátum: 2018 dec. 10. 01:45 »
Küzdött a csapat az utolsó vérig. Ezt sikerült elérnie. Szakmailag kicsit elbaszaranintja itt-ott a meccseket a triumvirátus, de ha így küzd az utolsó meccsig a csapat, az szerintem meg fogja menteni az állásukat.
Mert Elway ezt várja a csapattól az edzőktől. az elbaszott playekért majd a játékosok fizetnek meg, Roby, Stewart &co.
Amíg küzdés van VJ is van.

Ha kikapunk még egyszer az egy quit a csapattól, akkor nem sikerült az se hogy végig küzdjenek. Kiderül.

Garancia nincs semmire úgyhogy a 9-7ért szurkolok, de nem sok könnycseppet hullajtok,ha az se menti meg VJ állását...
A küzdés szerintem Elwaynél nem kesz elég. pont mert elhitették a po-t, hogy a csapat képes lenne rá, de aztán december elején ki is szállunk egy kötelező meccsen, úgy, hogy nem készülünk fel rá rendesen. Most egy elsőéves udfa szétkapott minket, jövő héten pedig jön Mayfield felszabadulva. Ott el is dőlhet a sztori