Denver Broncos

• 2290 válasz
  • 137048 megtekintés

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #60 Dátum: 2018 jún. 05. 20:11 »
Igazából már régebb óta azon agyalunk, hoyg állandó helyre lenen szükségünk, mert talán rajtunk kívül si érdekel annyi embert 1-1 közös mecscnézés, hogy akár minden vasárnaőpar is le lehetne szervezni. A baj az hogy nem nagyon tudunk egyezségre jutni, hol is kellene, illetev lehetne. Több helyet is próbáltunk, még keressük az ideálisat. Ötleteket szívesen veszünk ha ti tudtok jó helyeket!
NFL is, nem csak NCAA?
Mondjuk vasárnap talán ne Törökbálnit
, de egyébként Pesten a belvárosban nem mindegy hogy hol? Csak férjünk el és gamepass legyen ne sportTV.

Amúgy ennek akár saját topicja is lehet. Engem nem zavar itt, de a Broncos topicot lehet nem nézi mindenki, aki esetleg meccsnézésre jönne...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #61 Dátum: 2018 jún. 05. 20:15 »
A 12. heti Steelers elleni hazai mérkőzésen fog a csapat a teljesen narancssárga (Color Rush) szerelésében játszani.
Az alternatív kék mezben 2szer (4.hét Chiefs, 15.hét Browns) szerepelnek.

Én még reménykedem, hogy valamikor majd még játszik a csapat a '09-ben használt retró mezekben is.  :D
Amúyg ezek a Color Rush mezek nektek bejönnek? Pl a Denver narancs szerintem kurva jó lesz. De sok csapat Color Rush meze tetszett. Lehet, hoyg csak aváltozatosság miatt, de nekem  bejönnek.
Nekem is baromira bejönnek. Pláne a Denvere. Bár lehet ez csak elfogultság :D
Ha már mezek, nekem pl az alternatív, full kék szerelés kicsit jobban is tetszik, mint a narancs. Én örülnék ha újra az lenne a hazai. Bar ha nyerünk felolem lehet pink mez is :D
Ha nem változtak tavaly óta a color rush mezek, akkor randa.
Az alternatív - pontosan a mostani alternatív bevezetése állandóra - Pat Bowlen egyetlen rossz döntése, és sajnos, hogy a royalblue navyblue lett az megmaradt azzal is, hogy újra narancs.
De még a 2 alternate közül is jobb, amikor legalább a nadrág fehér...
A full egyszínű öltözetek nagyon nem mutatnak jól. Szerencse hogy nem amiatt nézem...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #62 Dátum: 2018 jún. 05. 20:22 »
A 12. heti Steelers elleni hazai mérkőzésen fog a csapat a teljesen narancssárga (Color Rush) szerelésében játszani.

Én még reménykedem, hogy valamikor majd még játszik a csapat a '09-ben használt retró mezekben is.  :D
Amúyg ezek a Color Rush mezek nektek bejönnek? Pl a Denver narancs szerintem kurva jó lesz. De sok csapat Color Rush meze tetszett. Lehet, hoyg csak aváltozatosság miatt, de nekem  bejönnek.
Ha már mezek, nekem pl az alternatív, full kék szerelés kicsit jobban is tetszik, mint a narancs. Én örülnék ha újra az lenne a hazai. Bar ha nyerünk felolem lehet pink mez is :D
Az alternatív - pontosan a mostani alternatív bevezetése állandóra - Pat Bowlen egyetlen rossz döntése, és sajnos, hogy a royalblue navyblue lett az megmaradt azzal is, hogy újra narancs.
A full egyszínű öltözetek nagyon nem mutatnak jól. Szerencse hogy nem amiatt nézem...
Nekem a miénk abszolút bejön  ::)

Meg ha jól emlékszem akkor a Boltsé
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 167
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 48
negritis - Re:Denver Broncos
« Válasz #63 Dátum: 2018 jún. 05. 20:28 »
a kissé "salty"  új bejelentéssel nemtok mit kezdeni :D

nekem mind1 hol vagyunk, ha itt akkor itt

most hogy beköltöztem és van kanapém majd lehet nálam Dunakeszin közös meccsnézést tartani
(bár az alsó szomszéd lehet nem örül mer tán lehallatszik a TV D:)

Divízió 2-es meccseitekre nem szoktál kilátogatni véletlenül? :D
most költöztem ide pár hónapja, láttam h van valami de nem jártam utána pontosan
mer járjak ki? :D ha van még vki simán :D
The stronger you become, the weaker you really are

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 8
DetPete - Re:Denver Broncos
« Válasz #64 Dátum: 2018 jún. 05. 21:04 »
Sziasztok Broncos fanok! Ole Miss és alapvetően SEC szurkolóként fél szemmel követem Chad Kelly sorsát és érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek róla, mondjuk úgy a 2018-2019es szezonokat szem előtt tartva?

1. Paxton csillog eddig:
https://twitter.com/MikeKlis/status/1001556879787487232

2. Von értékel:

3. Jake Butt előlép?
https://www.milehighreport.com/2018/5/29/17393740/broncos-roster-2018-jake-butt
[/quote]
« Utoljára szerkesztve: 2018 jún. 05. 21:13 írta DetPete »
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 257
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 66
Zalán - Re:Denver Broncos
« Válasz #65 Dátum: 2018 jún. 05. 21:22 »
Sziasztok Broncos fanok! Ole Miss és alapvetően SEC szurkolóként fél szemmel követem Chad Kelly sorsát és érdekelne, hogy nektek mi a véleményetek róla, mondjuk úgy a 2018-2019es szezonokat szem előtt tartva?

1. Paxton csillog eddig:
https://twitter.com/MikeKlis/status/1001556879787487232

2. Von értékel:

3. Jake Butt előlép?
https://www.milehighreport.com/2018/5/29/17393740/broncos-roster-2018-jake-butt
[/quote]

Hát, szerintem a kérdést mi tehetjük fel akkor neked, hogy mi a véleményed Kellyről és mi lehet belőle itt Mr. Irrelevantként? Lévén, hogy az elmúlt két évben egy hetedik körös volt a kezdőnk, most egy udfa, akinek a cseréje egy Irrelevant és egy bust 1 kör vége. Újra érdekes az irányítóhelyzet. Mi nem állunk a pálya szélén, a srác csak most kezdett el dobálni edzésen. Én azt tudom mondani, hogy ez elmúlt évek bohózata miatt, és mert általában szeretek a leggyengébbnek szurkolni, vele vagyok. Alig várom az előszezont, ott végre pályán is láthatjuk. Nagyobb hype-ot várok tőle, mint Slotertől tavaly.  ;D
"the "Godfather" has arrived"

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #66 Dátum: 2018 jún. 05. 21:31 »

Hát, szerintem a kérdést mi tehetjük fel akkor neked, hogy mi a véleményed Kellyről és mi lehet belőle itt Mr. Irrelevantként? Lévén, hogy az elmúlt két évben egy hetedik körös volt a kezdőnk, most egy udfa, akinek a cseréje egy Irrelevant és egy bust 1 kör vége. Újra érdekes az irányítóhelyzet. Mi nem állunk a pálya szélén, a srác csak most kezdett el dobálni edzésen. Én azt tudom mondani, hogy ez elmúlt évek bohózata miatt, és mert általában szeretek a leggyengébbnek szurkolni, vele vagyok. Alig várom az előszezont, ott végre pályán is láthatjuk. Nagyobb hype-ot várok tőle, mint Slotertől tavaly.  ;D
Ha nagyobb lesz a hype, akkor a xanaxot már most írattasd fel :D

Am eddig azt hallani h Lynch meglepően jó edzéseken, meg azt is h Keenum kizárólag az első sornak dobál (szal valszeg ezek a dicsérő szavak inkább az önbizalmának szólnak, mintsem a valós teljesítményének...).

Nem elérhető DetPete

• *
  • Hozzászólások 47
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 8
DetPete - Re:Denver Broncos
« Válasz #67 Dátum: 2018 jún. 05. 21:51 »

Am eddig azt hallani h Lynch meglepően jó edzéseken, meg azt is h Keenum kizárólag az első sornak dobál (szal valszeg ezek a dicsérő szavak inkább az önbizalmának szólnak, mintsem a valós teljesítményének...).

Szerintem hatalmas steal volt ő tavaly nektek hosszú távon. Ha csak egyedül a 2015ös highlight videót nézitek akkor elképesztő a srác. Erős karja van, eléggé pontos is, olvasással vannak néha gondjai, de ez nem IQ, hanem tapasztalat hiány miatt volt. Ha kell a lábával is zseni (500 yard és 10 TD futva SEC-ben). Idén mintha még a feje lágya is benőtt volna. Szóval remélem minimum második helyen lesz a depth chartotokon és ha Keenum lesérül sem hiszem, hogy lesz gond, sőt!

btw: még igyekszem hozzászokni a fórumhoz, szal sorry ha nem rendesen válaszolok stb..
OnePride! DefendtheDen!

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 115
  • MileHighMafia
  • Kedvelések: 45
Vonster - Re:Denver Broncos
« Válasz #68 Dátum: 2018 jún. 05. 22:49 »

Szerintem hatalmas steal volt ő tavaly nektek hosszú távon. Ha csak egyedül a 2015ös highlight videót nézitek akkor elképesztő a srác. Erős karja van, eléggé pontos is, olvasással vannak néha gondjai, de ez nem IQ, hanem tapasztalat hiány miatt volt. Ha kell a lábával is zseni (500 yard és 10 TD futva SEC-ben). Idén mintha még a feje lágya is benőtt volna. Szóval remélem minimum második helyen lesz a depth chartotokon és ha Keenum lesérül sem hiszem, hogy lesz gond, sőt!

btw: még igyekszem hozzászokni a fórumhoz, szal sorry ha nem rendesen válaszolok stb..
Emlékszem amikor draftoltuk anno akkor rögtön néztem róla videókat mert sok helyen olvastam, hogy simán 1-2. körös lehetett volna ha nincs a sérülése és nem lettek volna balhéi. Én a videók óta rajta is vagyok a bandwagonon, alig várom, hogy lássam élesben is :D

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 257
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 66
Zalán - Re:Denver Broncos
« Válasz #69 Dátum: 2018 jún. 05. 23:55 »

Impresszív.

Kérdezném. Az új ruhában, értsd felület is optimizmus van hirdetve a holtszezon idejére? Mert ha igen, akkor Keenumot most úgy látom, hogy az udfa korszakából hosszú évek alatt felépítve önmagát elit szintre jutott, és nem arról van szó, hogy volt körülötte egy szisztematikusan felépített rendszer, amit ő nem baszott el azzal, hogy az ölébe pottyant a csapat, épp ellenkezőleg, sőt, ő csinált belőlük végérvényesen esélyest.  :P
"the "Godfather" has arrived"

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Denver Broncos
« Válasz #70 Dátum: 2018 jún. 06. 00:09 »

Ajjaj...
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #71 Dátum: 2018 jún. 06. 08:15 »

Nem tudom, de nekem a full kék baromira bejön. Bár lehet ha minden héten azt kéne néznem baromi egysíkú lenne. Dehát izlések és pofonok :D
De az biztos, hogy a narancs szerelésünket nem lehet semmivel öszetéveszteni :D

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #72 Dátum: 2018 jún. 06. 08:18 »

Impresszív.

Kérdezném. Az új ruhában, értsd felület is optimizmus van hirdetve a holtszezon idejére? Mert ha igen, akkor Keenumot most úgy látom, hogy az udfa korszakából hosszú évek alatt felépítve önmagát elit szintre jutott, és nem arról van szó, hogy volt körülötte egy szisztematikusan felépített rendszer, amit ő nem baszott el azzal, hogy az ölébe pottyant a csapat, épp ellenkezőleg, sőt, ő csinált belőlük végérvényesen esélyest.  :P
Ámen :P
Egyébként Lynch csillogás ide vagy oda, ha Keenum neadjisten lesérülne, úgy érzem Kelly találná a pályán magát.
De persze VJ rendszerében az edzésen kell csillogni, nem a meccsen.

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #73 Dátum: 2018 jún. 06. 17:42 »
Garett Bolles felszedett 4.5 kiló izmot, hogy erősebb legyen, valamint saját bevallása szerint rengeteg filmet nézett, hogy a technikáját és a hibáit javítsa. Utóbbi dícséretes, de tekintettel arra, hogy 9-es a wonderlic teszteredménye (50ből), azért sokat ne várjunk tőle ;D

Nem elérhető xrace77

• *
  • Hozzászólások 190
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 80
xrace77 - Re:Denver Broncos
« Válasz #74 Dátum: 2018 jún. 07. 02:27 »
Úgy néz ki, hogy Raynek újra műteni kell a bal csuklóját, de nem újabb sérülés miatt, hanem mert valamilyen meg nem nevezett komplikáció lépett fel a gyógyulás közben.  :-\
https://twitter.com/NickiJhabvala/status/1004503828308189184