Denver Broncos

• 2290 válasz
  • 137039 megtekintés

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 115
  • MileHighMafia
  • Kedvelések: 45
Vonster - Re:Denver Broncos
« Válasz #30 Dátum: 2018 jún. 03. 18:24 »
Akkor üdv itt is mindenkinek! :)

Általános Doktor köszönöm az értesítést!

Ez a fórum határozottan jobban fest első ránézésre mint az FK-s, annyi, hogy nem találom hol lehet beállítani, hogy a legújabb kommentek legyenek legfelül (pedig olvastam, hogy elvileg hol van) :(

Go Broncos!

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Denver Broncos
« Válasz #31 Dátum: 2018 jún. 03. 18:26 »

Ez a fórum határozottan jobban fest első ránézésre mint az FK-s, annyi, hogy nem találom hol lehet beállítani, hogy a legújabb kommentek legyenek legfelül (pedig olvastam, hogy elvileg hol van) :(

Go Broncos!
Profil -> Profil módosítás -> Kinézet és elrendezés. A felsorolásban ott van, pipáld ki és kész is.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #32 Dátum: 2018 jún. 03. 18:27 »

Go Broncos!

jobb fent a profilodnál legörgülő menüben profil módosítása -> bal oldat -> Kinézet és elrendezés ->Legutóbbi hozzászólások megjelenítése felült kell kipipálni
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 115
  • MileHighMafia
  • Kedvelések: 45
Vonster - Re:Denver Broncos
« Válasz #33 Dátum: 2018 jún. 03. 18:28 »

Go Broncos!
Profil -> Profil módosítás -> Kinézet és elrendezés. A felsorolásban ott van, pipáld ki és kész is.

Igen mire válaszoltál már meg is találtam :D
Azért köszönöm!

Nem elérhető hayektheaustrian

• Hozzászólások 3
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 1
hayektheaustrian - Re:Denver Broncos
« Válasz #34 Dátum: 2018 jún. 03. 20:28 »
Sziasztok ezen a fórumon is.
Go Broncos!

Nem elérhető xrace77

• *
  • Hozzászólások 190
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 80
xrace77 - Re:Denver Broncos
« Válasz #35 Dátum: 2018 jún. 04. 00:11 »
Sziasztok, régi és új fórumtársak!

Van egy olyan érzésem, hogy a denveri offseason nem lesz unalmas.  :D

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Denver Broncos
« Válasz #36 Dátum: 2018 jún. 04. 00:40 »
Sziasztok ezen a fórumon is.
Go Broncos!

Jó, hogy jöttél, Már azt is tudom, hogy szélesebbre kell venni a profil boxban a név mezőt. :D
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető negritis

• *
  • Hozzászólások 167
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 48
negritis - Re:Denver Broncos
« Válasz #37 Dátum: 2018 jún. 04. 11:09 »
jó reggelt jó szurkolást
The stronger you become, the weaker you really are

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #38 Dátum: 2018 jún. 04. 11:50 »
Végre révbe értünk, remélem most már elülnek a hullámok.  8)

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #39 Dátum: 2018 jún. 04. 13:01 »
Idén a DL és az OLB kontingens közös edzéseket tart, Bill Kollar vezetésével, a spéci LB szitukat gyakorolják csak külön.

Kollar szvsz az egyik legjobb edzőnk, a nagyobb szerepvállalásának én kifejezetten örülök.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #40 Dátum: 2018 jún. 04. 13:37 »
Na hát akkor én is üdvözlök újra mindenkit itt is! :D Köszönöm az értesítést én is. Látom már pörög is a topic, és sok az ismerős arc. Úgyhogy tudom folytatni az NFL továbbképzésemet gond nélkül :D

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 257
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 66
Zalán - Re:Denver Broncos
« Válasz #41 Dátum: 2018 jún. 04. 23:42 »
Na hát akkor én is üdvözlök újra mindenkit itt is! :D Köszönöm az értesítést én is. Látom már pörög is a topic, és sok az ismerős arc. Úgyhogy tudom folytatni az NFL továbbképzésemet gond nélkül :D
God Bless minden Bronconak itt is és minden amerikai foci rajongónak e vidéken.
Respekt, hogy értékmentetek, ha értéknek tartjuk önmagunk csoportját. És köszönöm Dokinak a mentorálást, és Sütianapnak az invitálást.
Szép lassan átszokom ide, csak odaát még befejezem a történelem-mesélésemet.
Még eléggé kaotikus a rendszer.
Valaki elmondaná, hogyan írok teljesen új hozzászólást? A gyors válasz még ilyenek, teljesen megzavarnak.
Dizájner vagyok. Jóféle, talán mondhatom. Három év alatt kétszer nyertem el a Német Formatervezési Díj arany fokozatát, ebből az országból egyetlenként. Persze nem ez a fórum, ahol ezt elő kell szednem a dicsekvéspolitikai eszköztáramból. Most mégis ezt tettem.
Azt szokták mondani, akkor jó a dizájnod, ha már nem tudsz elvenni belőle. Nehéz ügy visszafogni a kezed. Amit itt látok, kissé sok, innen még van hova tisztítani. Nem szolgálja szolgai módon a tartalmat. A hihetetlen mennyiségű tojáslabdától nem látom a legfőbb értéket, az írást, a gondolatokat. Pontosan tudjuk, hol vagyunk, miért vagyunk és kik között. Nincs szükség erre az azonosítási pontra, ha szabad ennyit megjegyeznem a legnagyobb jóindulattal.
"the "Godfather" has arrived"

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Denver Broncos
« Válasz #42 Dátum: 2018 jún. 04. 23:55 »
Respekt, hogy értékmentetek, ha értéknek tartjuk önmagunk csoportját. És köszönöm Dokinak a mentorálást, és Sütianapnak az invitálást.
Valaki elmondaná, hogyan írok teljesen új hozzászólást? A gyors válasz még ilyenek, teljesen megzavarnak.
Dizájner vagyok. Jóféle, talán mondhatom. Három év alatt kétszer nyertem el a Német Formatervezési Díj arany fokozatát, ebből az országból egyetlenként. Persze nem ez a fórum, ahol ezt elő kell szednem a dicsekvéspolitikai eszköztáramból. Most mégis ezt tettem.
Azt szokták mondani, akkor jó a dizájnod, ha már nem tudsz elvenni belőle. Nehéz ügy visszafogni a kezed. Amit itt látok, kissé sok, innen még van hova tisztítani. Nem szolgálja szolgai módon a tartalmat. A hihetetlen mennyiségű tojáslabdától nem látom a legfőbb értéket, az írást, a gondolatokat. Pontosan tudjuk, hol vagyunk, miért vagyunk és kik között. Nincs szükség erre az azonosítási pontra, ha szabad ennyit megjegyeznem a legnagyobb jóindulattal.
Bal fent van a válasz gomb egy kis nyilacskával, azzal már írsz is.

Hát amilyen zöldből indul a téma, először elértük a teljes monchróm állapotot szürkébe, most egy kicsit ijenojan - nevezzük hejrének.  ;)

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 257
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 66
Zalán - Re:Denver Broncos
« Válasz #43 Dátum: 2018 jún. 05. 03:18 »
Ray - Jajj  :-[
"the "Godfather" has arrived"

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #44 Dátum: 2018 jún. 05. 10:38 »
A válasz gombot keresed.

A háttérkép szerintem is fölösleges, de annyira nem tolakodó, a bowlos háttérkép nekem zavaróbb volt.
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now