Denver Broncos

• 2290 válasz
  • 104906 megtekintés

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
  • Kedvelések: 57
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #2220 Dátum: 2019 okt. 27. 21:35 »
Ez rohadt gaz volt megint...
Plussz, hanyadik alkalom idén, hogy rábízzák a gamet a defense-re??? És hány jött be eddig ?????
Lehet meg kellene engedni az offensenek, hogy megnyerje a meccset. Ettől szarabb nem lehet...

És még ha matematikailag ez még alátámasztott is, nem tudom mennyivel lenne rosszabb esélyünk ha 2nd és 3rd down megpróbálnak közelebb menni és legalább field goalt rúgni. Mert az rohadtul látszik, hogy a magyar válogatottat nem tudnánk megakadályozni a saját 1 yardukról game winning field goalra.

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
« Válasz #2221 Dátum: 2019 okt. 27. 21:40 »
Ez rohadt gaz volt megint...
Plussz, hanyadik alkalom idén, hogy rábízzák a gamet a defense-re??? És hány jött be eddig ?????
Lehet meg kellene engedni az offensenek, hogy megnyerje a meccset. Ettől szarabb nem lehet...
Meg van az engedve nekik, csak keptelenek rá. Egy kicseszett first down-t kellett volna csinálni, hogy meglegyen a meccs. Erre hívunk egy középső futást. Nem hiszem el, hogy nem lehetne egy kicsit fantáziadúsabb playt hívni ilyen esetekben.
Flacco-ra inkább már nem is mondok semmit. Vicc. Igazi lúzer csapat lettünk.

Nem vagyok ebben biztos, mármint hogy meg van engedve. Mármint az engedély, hogy futhatsz 3-at teljesen egyértelmű szituban? Szerintem ez nem engedély. Flacco tényleg kuka. Vicc. Tavaly ilyenkor még Keenumban is több bizodalmam volt. Amúgy Von is (tudom ez istenkáromlás) kapja már össze magát. Megnyerhette volna a meccset... nem érdekel, hogy a másik csöves (nem tudom ki) egy fél sackért a tackle végén ráesett (bassza meg “nem tudom ki”). Ezt a prime Von lezárta volna (illetve a prime CHJ is, mivel róla jött az elkapás).

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
« Válasz #2222 Dátum: 2019 okt. 27. 21:45 »
És ami a legjobban fájt. Az SB 50 csapatról lehozott kép. És, hogy kik maradtak abból. Milyen messze volt OMG. És milyen messze volt PM, Decker, Julius, Welker, Stockley, Ramirez, Franklin, Clady. Ezek a játékosok (PM kivételével) nem relevánsak az SB50 kapcsán (48 alapján amúgy igen). De akkor is , fáj az ember szíve, hogy milyen hamar, milyen melyre lehet zuhanni.
Nagyon messze a fény srácok. Kitartás mindenkinek!

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
« Válasz #2223 Dátum: 2019 okt. 27. 21:48 »
És milyen messze volt DT elkapasa a Steelers ellen. Bocsánat a nosztalgia miatt, csak éppen az első Broncos generációm van kihalóban.
Csak lesznek szebb évek.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #2224 Dátum: 2019 okt. 27. 22:01 »
És ami a legjobban fájt. Az SB 50 csapatról lehozott kép. És, hogy kik maradtak abból. Milyen messze volt OMG. És milyen messze volt PM, Decker, Julius, Welker, Stockley, Ramirez, Franklin, Clady. Ezek a játékosok (PM kivételével) nem relevánsak az SB50 kapcsán (48 alapján amúgy igen). De akkor is , fáj az ember szíve, hogy milyen hamar, milyen melyre lehet zuhanni.
Nagyon messze a fény srácok. Kitartás mindenkinek!
Egy átlag NFL pályafutás 3.3 év. Az a VJvel kidobott 2 év, sokaknak a karrierjükbe fájt. Közben drafton nem jött Pro Bowler, + ugye a teljesen kuka 2017es, FAn nem jött igazán jó fogás, le is amortizálódott a csapat.

Kik azok a rookie szerződésű játékosok, akikre lehetne építeni?
Lindsay, Sutton, Risner. Ez semmi.
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #2225 Dátum: 2019 okt. 28. 10:21 »
Továbbra sem érzem, hogy a játékerőnk a liga alsó harmadához mérhető lenne, mint ahogy a mérlegünk ezt mutatja.

A támadóoldalon viszont megtört valami, ami azért fájó, mert közben a védelem egész szépen összeállt a jax meccs óta.

Az a Von miller miss és ezzel a safety helyett a 30 yardos elkapás az jól összefoglalja a szezont: borzasztó kis nüanszokon múlik, hogy nem 5-3 a mérleg és teljesen más szájízzel beszélgetnénk itt, de ettől még a realitás a 2-6 és az a tény, hogy magunknak köszönhetjük a 2-6-ot.
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #2226 Dátum: 2019 okt. 28. 10:28 »
Továbbra sem érzem, hogy a játékerőnk a liga alsó harmadához mérhető lenne, mint ahogy a mérlegünk ezt mutatja.

A támadóoldalon viszont megtört valami, ami azért fájó, mert közben a védelem egész szépen összeállt a jax meccs óta.

Az a Von miller miss és ezzel a safety helyett a 30 yardos elkapás az jól összefoglalja a szezont: borzasztó kis nüanszokon múlik, hogy nem 5-3 a mérleg és teljesen más szájízzel beszélgetnénk itt, de ettől még a realitás a 2-6 és az a tény, hogy magunknak köszönhetjük a 2-6-ot.

Am most elkezdtem töprengeni azon, hogy h a francba tudtuk mind a három meccset bukni, ahol az utolsó támadást kellett volna csak megfogni.

A gondom az, hogy lehet azt mondani h pech, mert ugyan mindhárom meccsen voltak hajmeresztő flagek - itt sem éreztem horsecollarnak azt a szerelést-, meg mindenhol volt egy pechesnek mondható play, meg lehetett volna kihagyott FG is, de a szerencse ki kéne hogy egyenlítődjön ilyen távlatban, szal ezt nem lehet csak erre fogni.

Teljesen érthetetlen számomra.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2227 Dátum: 2019 okt. 28. 12:34 »

Am most elkezdtem töprengeni azon, hogy h a francba tudtuk mind a három meccset bukni, ahol az utolsó támadást kellett volna csak megfogni.

A gondom az, hogy lehet azt mondani h pech, mert ugyan mindhárom meccsen voltak hajmeresztő flagek - itt sem éreztem horsecollarnak azt a szerelést-, meg mindenhol volt egy pechesnek mondható play, meg lehetett volna kihagyott FG is, de a szerencse ki kéne hogy egyenlítődjön ilyen távlatban, szal ezt nem lehet csak erre fogni.

Lehet hogy top5 ez a védelem, yardokban vagy pontokban vagy pff grade-ekben, de a 2015-ös idén ebből 3-ból 3-mat behúzott volna. Most tegyük a szívünkre a kezüket, a halott játékból kapott 40 yardos passz után ki hitte el, hogy megnyerhetjük ezt a meccset? Nem is. Amikor 3&5-re Lindsayre hívtunk egy faltörőkos játékot max inches-ért és volt 1:55 hátra, ki hitte el, hogy nem veszítjük el?

A QBknak van GWD meg 4QC statisztikája is, a védelmeknek is kéne egy ezek kivédekezésére. Szerintem ebben magaslott ki leginkább a 2015-ös, és ezen veszítjük el a meccseket. Hiába játszik 55 percig jól a D#, ha loserek. márpedig sajnos azok. És ez sokkal jobban fáj, mint Flacco teljes inkompetenciája, Scangarello gameplanjei vagy bármi más...

A horse collar nem volt dirty paly, nem arra ment AJ, de ezt 10-ből 10× bedobják. Aki bírózni akar, az a Wofle holdingot nézze vissza az EZ-ben. De egyébként meg ellenfél térfélről jöhettünk volna, erre egy block in the back meg aztán rögtön egy holding, ott vesztettük el először a meccset. Na, az ilyen hibák felszámolására fogadkozott Fangio mester....

Most úgy tűnik magadra hagyunk a feladattal, hogy tartsd bennünk a lelket, én már nem is a csapatra vagyok ideges, hanem magamra, amiért újra és újra leülök a meccs elé...

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #2228 Dátum: 2019 okt. 29. 08:04 »
Flacco out a hétre. Lehet megy IR-ra is.

Úgy néz ki bye week-ig az Allen-Rypien kettős marad, aztán jöhet Lock.

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #2229 Dátum: 2019 okt. 29. 16:14 »

Lehet hogy top5 ez a védelem, yardokban vagy pontokban vagy pff grade-ekben, de a 2015-ös idén ebből 3-ból 3-mat behúzott volna. Most tegyük a szívünkre a kezüket, a halott játékból kapott 40 yardos passz után ki hitte el, hogy megnyerhetjük ezt a meccset? Nem is. Amikor 3&5-re Lindsayre hívtunk egy faltörőkos játékot max inches-ért és volt 1:55 hátra, ki hitte el, hogy nem veszítjük el?

A QBknak van GWD meg 4QC statisztikája is, a védelmeknek is kéne egy ezek kivédekezésére. Szerintem ebben magaslott ki leginkább a 2015-ös, és ezen veszítjük el a meccseket. Hiába játszik 55 percig jól a D#, ha loserek. márpedig sajnos azok. És ez sokkal jobban fáj, mint Flacco teljes inkompetenciája, Scangarello gameplanjei vagy bármi más...

A horse collar nem volt dirty paly, nem arra ment AJ, de ezt 10-ből 10× bedobják. Aki bírózni akar, az a Wofle holdingot nézze vissza az EZ-ben. De egyébként meg ellenfél térfélről jöhettünk volna, erre egy block in the back meg aztán rögtön egy holding, ott vesztettük el először a meccset. Na, az ilyen hibák felszámolására fogadkozott Fangio mester....

Most úgy tűnik magadra hagyunk a feladattal, hogy tartsd bennünk a lelket, én már nem is a csapatra vagyok ideges, hanem magamra, amiért újra és újra leülök a meccs elé...

A PFF szerint a kilencedik legjobb csapat vagyunk játékerőt tekintve a ligában.

A D# feljött a negyedik helyre. Az O# visszacsúszott a huszonharmadikra.

Nekem is az az érzésem, hogy sokkal jobb ez a csapat ennél a mérlegnél...

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #2230 Dátum: 2019 okt. 30. 09:25 »
Ezt mondjuk mi is megcsinálhattuk volna:

http://www.nfl.com/news/story/0ap3000001071127/article/rams-ship-cb-aqib-talib-fifthrounder-to-dolphins

A Dolphins 4.5 millát nyel be egy ötödik körös pickkért (adtak egy hetediket) és elvi szinten aktiválhatják Talibot az utolsó fordulóban (nyilván nem fogják, de azzal h náluk jár le a szerződés a comp. picket is oda fogják számolni).

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
« Válasz #2231 Dátum: 2019 okt. 31. 13:07 »
Egy jo kis Andy Dalton jovore. Az lesz a tuti. Ki akar fogadni, hogy jovore Broncosban fog jatszani?

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #2232 Dátum: 2019 okt. 31. 14:19 »
Egy jo kis Andy Dalton jovore. Az lesz a tuti. Ki akar fogadni, hogy jovore Broncosban fog jatszani?
Ne fesd az ördögöt a falra :D

Amúgy is most jön Allen, aki megoldja a qb problémáinkat min. 10 évre :D

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2233 Dátum: 2019 nov. 03. 12:10 »
Ha már valakire, én Eli Manningre fogadok. Esetleg Foles.
Amúgy meg marad Flacco huszonharminc millióért. Most az OC cserén lesz a sor...

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
« Válasz #2234 Dátum: 2019 nov. 03. 22:21 »
Köcsög Vina ma persze ki tudja hagyni.

Sent from my iPhone using Tapatalk