Denver Broncos

• 2290 válasz
  • 111436 megtekintés

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #2190 Dátum: 2019 okt. 10. 11:09 »
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2191 Dátum: 2019 okt. 14. 01:23 »
Szép kis időutazás volt 2015be. Szar offense, domináns D#, sackfest, TO fest, minden mi szemszájnak ingere.
Jövőhéten a KC-t kell ugyanígy nullázni

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #2192 Dátum: 2019 okt. 14. 01:30 »
Szép kis időutazás volt 2015be. Szar offense, domináns D#, sackfest, TO fest, minden mi szemszájnak ingere.

Jó lesz ez, kezd összeállni a D#, az O oldalra pedig nemsokára jön James, sztem sokat fog hozzátenni.
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2193 Dátum: 2019 okt. 14. 12:13 »

Jó lesz ez, kezd összeállni a D#, az O oldalra pedig nemsokára jön James, sztem sokat fog hozzátenni.
Szerintem inkább Sanders visszatérése kéne. Sutton nagyon jó, de 3rd downoknál kéne másik célpont is.

Azért továbbra is jó kérdés, hogy hol volt Purcell és Alexander Johnson az első hetekben. Gotsis former 2nd round pickként, tán magyarázható, de a kukából visszahozott Corey Nelson? Nem akarok whati-if analízisekbe bocsátkozni, de az 1 másodpercen és 1 playen múló Bears vereség és az 1 driveon múló Jags vereség okán ott motoszkálnak ezek a kérdések a fejemben kiegészülve Bausby over Yiadommal ami már a PS meccseken is teljesen egyértelmű volt amúgy...

Na mindegy, vagyis nem mindegy, de ha a KC ellen meg tud maradni a játékunk alapja, nem tűnik el a nyomás, nem azzal hozzuk zavarba Mahomest, hogy melyik teljesen üres elkapójának passzoljon, etc, akkor tényleg jó úton haladunk. Van fejlődés, akkor is ha utólag majd az derül ki, hogy gyenge vagy rossz formában játsszó csapatok ellen villogtunk, ahonnan kezdtük így se sikerült volna, most jönnek a vizsgák, ahol nem szabad hogy szétessen és elveszítsük a játékunkat. Rossz játékkal úgy se tudunk nyerni, ezért nem mondom, hogy inkálbb veszítsünk jó játékkal, de ettől még maga a mutatott játék fontosabb lesz mint az eredmény. azért jó lenne a következő hármasból is egyet elkapni. KC ellen nekünk kedvez a rövid hét, mert mi játsszunk otthon, Colts ellen másfél hét felkészülés, Browns várakozásokon alul teljesít eddig

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #2194 Dátum: 2019 okt. 15. 00:46 »
Érdekességképpen jelezném, hogy hat meccs után a PFF összesített értékelései alapján a 7. (!!!) legerősebb csapat a miénk.

A D# 5. az O# 18. ez alapján az összesítés alapján.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2195 Dátum: 2019 okt. 16. 10:53 »
Érdekességképpen jelezném, hogy hat meccs után a PFF összesített értékelései alapján a 7. (!!!) legerősebb csapat a miénk.

A D# 5. az O# 18. ez alapján az összesítés alapján.
Érdekességnek rendben van, annál többet azért nem látnék bele, mert
- A Raiders ellen garbage timeban hoztuk fel
- A Bears ellen megtévesztő a jó grade, mert amikor kellett pont akkor voltak szarok. Yiadom és Parks(?) elbénázták a zónahatárt.
- A Jaguars ellen pozitív 69.8-as d# grade. Mitöbb, pozitív 69.5ös RDEF grade. Hát én másik meccset néztem...

amúgy a jax meccset felejtsük el, ha TD kellett volna nekik, TDt csinálnak, nem volt az olyan szoros, de a Bears ellen tizedmásodperceken múlt a győzelem, mg hogy Yiadom a saját csapattársát fogta az utolsó playben. Egy kis szerencsével lehetne 3-3 is. De egyelőre elég a javuló játék. Ha a végén azon fog múlni a PO nyilván idegesítő lesz, de akkor már túlteljesítjük a várakozásokat.

Ez a 3 meccs alkalmas volt a fejlődésre, a most következő 3 meccs nagyobb kihívás lesz. Nem hinném hogy lehet ellenük jobban játszani mint az elmúlt hetekben, de ha egyben marad a játékunk, akkor arra lehet építeni a későbbiekben. Ha visszaesünk a Packers elleni szintre és ott ragadunk, akkor viszont nem hinném, hogy ebből a csapatból ez a stáb sokkal többet kihozna.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #2196 Dátum: 2019 okt. 16. 23:27 »
Osweiler hivatalosan is visszavonult a ligából.

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
  • Kedvelések: 57
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #2197 Dátum: 2019 okt. 17. 10:48 »
Osweiler hivatalosan is visszavonult a ligából.

Oreg Brock. Nem talaltam normalis minosegben, de gondolom emlekeztek, mikor Raiders ellen valami 40 pontos elonyben nem sikerult megtalalni a sisakjat, az oreg PFM meg visszzakocogott. Emberunk meg ott integetett a hatterben.
Epikus volt.

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
« Válasz #2198 Dátum: 2019 okt. 17. 10:50 »
Este hatalmas meccs lesz. Vert kell izzadni es a jo futojatekot folytatni (olni az orat), ha sikerul lent tartani Mahomest akkor van keresnivalonk.
Szerencsere meg nem epultek fel a serultek naluk, szoval nem lesz Fisher, Watkins, Jones. Igy adok magunknak egy 40%-t.
Nagyon fontos lenne, hogy ne keruljunk hatranyba az elejen, kulonban annyi.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2199 Dátum: 2019 okt. 17. 11:10 »
Este hatalmas meccs lesz. Vert kell izzadni es a jo futojatekot folytatni (olni az orat), ha sikerul lent tartani Mahomest akkor van keresnivalonk.
Szerencsere meg nem epultek fel a serultek naluk, szoval nem lesz Fisher, Watkins, Jones. Igy adok magunknak egy 40%-t.
Ez az offense-en fog múlni. Ha 15+ posessionje lesz a KCnak mint a Titansnek volt, akkor 0% esélyünk van.
Én ezeket a célokat tűztem ki
- Tartsuk őket 30 pont alatt
- Szerezzünk 20 pont fölött
- Tartsuk Kelce-t 100yard alatt
- Mahomest 300 yard alatt
- Ne szopjunk 40+ yardos TD-t
Mindegyik külön-külön is bravúr, de egyik se teljesíthetetlen. A baj csak az, hogy még így is simán kikapunk, ha övék az utolsó szó. Ha Mahomes támadhat utoljára, ugyanaz lesz, mint a Bears vagy Jax ellen. Ha mi támadhatunk utoljára, akkor kiderül mennyit ér Flacco. Én azért nem teszem rá fel a házat... Mondjuk ha nem lőnénk el 4-5 időkérést elbaszott ST felállásokra, akkor lehetne növelni az esélyeit... Meg ha Scangarello megtanulna órát menedzselni és másfél perccel a vége előtt nem rögtön TDre menne, hanem megpróbálná lepörgetni az órát is. és persze ha néhány 3rd downt néha megoldana Flacco, akkor lent tudnánk tartani Mahomest ami az egész van esélyünk kiindulási alapja.

Nem rövid lista, de szerintem jók leszünk, és szoros meccsen kapunk ki. A POnak integethetünk, de a fejlődés nem törik meg.

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
« Válasz #2200 Dátum: 2019 okt. 17. 12:29 »
Ez az offense-en fog múlni. Ha 15+ posessionje lesz a KCnak mint a Titansnek volt, akkor 0% esélyünk van.
Én ezeket a célokat tűztem ki
- Tartsuk őket 30 pont alatt
- Szerezzünk 20 pont fölött
- Tartsuk Kelce-t 100yard alatt
- Mahomest 300 yard alatt
- Ne szopjunk 40+ yardos TD-t
Mindegyik külön-külön is bravúr, de egyik se teljesíthetetlen. A baj csak az, hogy még így is simán kikapunk, ha övék az utolsó szó. Ha Mahomes támadhat utoljára, ugyanaz lesz, mint a Bears vagy Jax ellen. Ha mi támadhatunk utoljára, akkor kiderül mennyit ér Flacco. Én azért nem teszem rá fel a házat... Mondjuk ha nem lőnénk el 4-5 időkérést elbaszott ST felállásokra, akkor lehetne növelni az esélyeit... Meg ha Scangarello megtanulna órát menedzselni és másfél perccel a vége előtt nem rögtön TDre menne, hanem megpróbálná lepörgetni az órát is. és persze ha néhány 3rd downt néha megoldana Flacco, akkor lent tudnánk tartani Mahomest ami az egész van esélyünk kiindulási alapja.

Nem rövid lista, de szerintem jók leszünk, és szoros meccsen kapunk ki. A POnak integethetünk, de a fejlődés nem törik meg.

Egyetertek a celokkal. Foleg az utolsoval. Nem akarok miracle playt, hogy Mahomes felkurja 60 yardra Hillnek aztan TD.
Meg ugy altalaban en a vedelemtol is varom a formatartast. Teny, hogy mas kaliberu offense jon most szembe, de most kell megmutatni mennyit ernek.
Nem szeretnek latni peldaul 3rd&18-ra Mahomas futast. Vagy hogy 20 percig a zsebben szoszmotol aztan megcsinal egy 30 yardos passzot. Ezektol vagyok rosszul. Izzadjanak vert minden drive-ban, minden downon.
Rakjuk ra CHJ-t Hill-re, Jacksont Kelce-ra, vagy barmi. Fangio is kicsit Belichickes ebbol a szempontbol. Vegyuk el a legerosebb fegyveret az ellenfelnek (Keenan Allen szia!) es utana oldja meg akkor az ellenfel. Ne hagyjuk, hogy 40 yardos jatekokkal szedjenek szet minket.

Az offensetol is elvarhato hogy egy tenyleg retek futas vedelem ellen csinaljanak 150-160 yardot a foldon, Flacco ne adja el a labdat. Nem kell feltalalni a spanyol viaszt. Lehetett latni az elozo ket meccsen mi a "blueprint". Nem azt mondom, hogy ezzel meccset lehet nyerni ellenuk, de csak le kell copyzni es eselyt adni magunknak.

PLussz az ST is jo lenne ha nem csinalna semmi baromsagot.

Nagyon fontos meccs lesz. Hosszu tavon, nem csak az idei szezonra nezve. Kb ugyanezzel a Chiefssel/Mahomessal fogunk jatszani meg evekig meg kell mutatni neki, hogy milyen a Denver D, hogy vert kell izzadni minden meccsen Mile High. Es magunknak is meg kell mutatni, hogy le tudjuk gyozni.
A csapatnak pedig van momentuma eppen, tovabb kell vinni. Es tenyleg jo lenne minimalis celkent egy szoros meccs. De titkon remelem, hogy nyerunk. Mikor volt utoljara bravur gyozelmunk?
Iden:
-megvertuk a Chargerst, az akkori formankat tekintve egy bravur, de lathatjuk, hol tartanak.
-Titansrol inkabb ne is beszeljunk.
Tavaly:
-Chargers ellen
-Megvertuk a Steelerst, de boven volt akkor mar bajuk nekik
2017:
-Chargers ellen
Szerintem eros a csapat es egy KC elleni gyozelem ezt bizonyithatna, nagy lokest adhatna a kovetkezo meccsekre.

Persze nem lesz vilagvege, ha kikapunk. Lehet mondani, hogy nem vagyunk egy sulycsoport stb. Viszont remelem, hogy a jatekosok nem igy mennek ki, az edzok nem igy rakjak ossze a gameplant. Nekunk mezei szurkoloknak (Broncos szurkoloknak), ezek kb A playoff meccsek. Primetime meccs, eros CSOPORT ellenfel. Miota csak alom a playoff, igazabol az ilyen meccseket varom es remelem, hogy vegre egyszer nyerunk egyet.

Mert mi van ha nyerunk? Bizalom, onbizalom. Az, hogy nem csak egy kozepcsapat vagyunk, aki neha szoros meccset jatszik a verhetetlen KC-val, megveri a balfaszkodo Chargerst/Steelerst, egyebkent meg joesetben 6-10 a csapat, attol fuggoen milyen eros csapatokkal jatszunk. Lehet sokat latok bele az elmult ket meccsunkbe, de mikor nyerjunk egy RANGADOT, ha nem most? Ettol kap respectet a csapat. Ettol kerulunk megint a nagyobb csapatok koze. Es mit vonz maga utan? Lehet utolso playekben nem fujnak barom PF-eket a csapatra mondjuk. Lehet Sutton/Lindsay/Chubb/Risner es a tobbi fiatal tehetseg elhiszi, hogy playoffba kerulhet valamikor eleteben. A veterank ujra megerzik a regi idok izet. Az edzok latjak a munka gyumolcset.

Fangionak is sokat jelentene. A rossz kezdes miatt kicsit visszaestek az elvarasok fele. De ne feledjuk, hogy nem egy VJ copynak hoztuk ide, Ezert is faj nagyon a szezonkezdet, siman lehetne 4-2 is a csapat. Talan jovore mashogy allunk a preseasonhoz. Sosem ertettem mi ez a nagy sporolas ott. Persze felunk a serulesek miatt, okes elhiszem, ne jatszak termeszetesen vegig a meccset a kezdok es duplan vigyazzanak magukra. De a masik nagyon okossag szokott lenni, hogy ne ismerjenek ki minket. Dehat mi is csak most kezdjuk megismerni magunkat....

LEhet kicsit sokat latok bele az elozo ket gyozelembe, akkor rendesen helyre leszek rakva hajnalba. Viszont, ha nyerunk, akkor kijelentem, hogy a PO elerheto.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2201 Dátum: 2019 okt. 17. 13:08 »
Azért csak Óvatosan. Jó úton halad a csapat - hangsúly a haladon - de még mindig az út elején. Ha legyőzzük a KC-t otthon rövid héten nem fogunk előrébb tartani, mintha ugyanolyan játékkal kikapunk.
A szezon végére lehetünk PO kaliber csapat, akár maga a PO is kufathat a szezonból és ahhoz fontos lenne a győzelem hajnalban, de most még nem tartunk ott. Óriási közhely, de meccsről-meccsre gondolkozzunk. 2-3 hete nem hittem volna, hogy bármilyen esélyünk is lesz a KC ellen, nekem egyelőre az is elég, hogy mégis van. POt majd bye week után számolok, ha lesz még esélyünk.

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
« Válasz #2202 Dátum: 2019 okt. 17. 16:56 »
SB or Bust :D

Nem elérhető Zalán

• *
  • Hozzászólások 257
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 66
Zalán - Re:Denver Broncos
« Válasz #2203 Dátum: 2019 okt. 17. 19:42 »
Mondjuk inkább ne legyen 40 yardos futas mint 40 yardos passz ezen az estén. Az előbbi jobban frusztrál engem
"the "Godfather" has arrived"

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2204 Dátum: 2019 okt. 18. 05:01 »
Hát ez elég szánalmas volt.

Az OL semmi protection, nem blokkolnak futáshoz. Mondanám, h szarból Munchak se tud várat építeni, de ennél tavaly jobb falunk volt...
Flacconak az a passz, hogy nagyjából arra dobja a labdát amerre az ember van. TD-ket, 1st downokat hagy bent. Kicsit elegem van már belőle.
Aztán perszse a téglakező Fant miatt 20 yardos catch sincs TD helyett, mert semmit nem tud elkapni.
De amikor nem indokolatlanul pontatlanul passzol Flacco, akkor addig lóbálja a labdát, míg kiütik a kezéből
A védelem meg Matt Moorenak kapitulált. Mondjuk semmi támogatást nem kaptak az offensetől. Azt az 1. driveot is a KC szabálytalanságainak köszönhettük...

Volt 3 meccs, ahol lehetett villogni, valamilyen szinten sikerült is. De egy jobb ellenfél, és ugyanott tarrtunk mint a GB ellen. Jobb csapatok ellen egyelőre súlytalanok vagyunk.
Visszajöttek a holdingok, missed tackleök, minden szar.

Most ott tartunk, hogy újra meg kell találnunk magunkat, és erre idegenben a colts 1-től koránt sem ideális ellenfél. De legalább már láttuk, hogy van mit megtalálni.
Nem tragédia. Abból könnyebb építeni, ha a gyengébbeket megverjük az erősebbek ellen nem megy. Bye után jöhet Lock.