Denver Broncos

• 2290 válasz
  • 110216 megtekintés

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #2160 Dátum: 2019 szep. 30. 18:58 »
https://twitter.com/Broncos_Reddit/status/1178683276824862721
úgy érzem vannak gondok az öltözőben is...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #2161 Dátum: 2019 szep. 30. 19:50 »
https://twitter.com/Broncos_Reddit/status/1178683276824862721
úgy érzem vannak gondok az öltözőben is...
Hát ha már ott is vannak gondok Fangio duplán nem áll a helyzet magaslatán.
Lehet ez a HC-DC kombo sok neki. Én már multheten is mondtam, lehet a jatekhivast meg ezt az egész DC szerepkört Donatell-re kéne hagynia, neki meg foglalkozni a HC teendőivel.

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2162 Dátum: 2019 szep. 30. 20:04 »
Chubb acl szakadás. Vége a szezonjának....

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
  • Kedvelések: 57
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #2163 Dátum: 2019 szep. 30. 20:45 »

OMFG
Nem olvastam semmit egész délután. Most fektettem le a gyerekeket ilyenkor szoktam újra olvasgatni. Sokkoló. Fasznak ment amugyis vissza miután először földön maradt... Nem kellene ilyen szar meccsekbe belenyomorulni.
Jobbulást neki. Csupa szív játékos, de fiatalon ez kurva szar lehet. Vissza lehet jönni ebből, de nem lesz egyszerű, pláne mikor éppen a csapat is szopóágon van.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2164 Dátum: 2019 szep. 30. 21:38 »

OMFG
Nem olvastam semmit egész délután. Most fektettem le a gyerekeket ilyenkor szoktam újra olvasgatni. Sokkoló. Fasznak ment amugyis vissza miután először földön maradt... Nem kellene ilyen szar meccsekbe belenyomorulni.
Jobbulást neki. Csupa szív játékos, de fiatalon ez kurva szar lehet. Vissza lehet jönni ebből, de nem lesz egyszerű, pláne mikor éppen a csapat is szopóágon van.
Úgy olvastam csak részleges a szakadás, ezért is tudott játszani utána.
Én attól nem félek, hogy ne tudna visszatérni. És inkább ebben a szezonban essen ki, mint egy olyan szezonban, amikor lehet is esélyünk valamire. Persze a legjobb lenne sose. O azért nagy hiány lesz. De legalább élesben kipróbáljuk Reed-et.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2165 Dátum: 2019 okt. 01. 08:06 »

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
  • Kedvelések: 57
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #2166 Dátum: 2019 okt. 01. 08:49 »
https://twitter.com/ChrisHarrisJr/status/1178785089959784448

Ezt mar szeretjuk. Hivatalos statement. Nem valami oltozoben elkapott felmondat, amit fusztraltsagaban mond a jatekos. Az a jo amugy, hogy meg fusztraltak a jatekosok, legalabb (ahogy CHJ is irja a tweetben) meg erdekli oket az eredmeny.
Nagyon kellene a csapatnak egy gyozelem. 8as veresegi sorozatban vagyunk (es utoljara a Steelers/Chargers gyozelmek voltak, azt is tudjuk, hogy az inkabb az O balfaszkodasuk volt, mint a mi success storynk).

Tegnap meghallgattam Fangio meccs utani nyilatkozatat:

O is amugy kiemeli, hogy a tackling jo nagy szar volt, plussz rendesen felbaszta ahogy nezem a sok 3rd down ahol nem tudtuk Minshewt sackelni/utkozni.
A Fournette 300000 yard futashoz annyit tesz hozza, hogy a srac nagydarab aztan atment rajtunk. Azert ez is egy kritika megint a vedelemre, nem tudom mit lehetett volna csinalni azon kivul, hogy tomjuk a lyukakat es leutkozzuk.
Elismeri, hogy lehetett volna tobbet is porgetni az orabol az utolso driveunkban. Ugyanakkor elmondja, hogyha 6 pontos hatranyban vagy, akkor az elso dolgod, hogy TD-t csinalj. (Flacco is lemondta ugyanezt).
Ahogy nezem megviselte a vereseg.

Itt egy kicsit megnyugodva (itt sajnos, csak nagyon ritkan hallani a kerdeseket):

Itt amugy kerdezik arrol, is hogy mi a velemenye, hogy CHJ azt nyilatkozta, hogy 13 meccse van mar csak a csapatnal (szoval valoszinuleg tenyleg mondott ilyet).
Fangiot mondjuk nem nagyon hatotta meg, annyit mondott rola, hogy majd megbeszeli vele.

Nagyon erdekel, hogy sikerul valami vedelemszeruseget osszerakni ebbol a szarbol ami most van.
Eddig sikerult kiiktatni teljesen a passrushunkat meccseken keresztul.
Vasarnap a foldon vertek agyon.
Jovo heten meg jon Rivers/Ekeler/Gordon(?)/Allen . Nagyon orulnek, ha nem lenne blowout es legalabb valami eletjeleket adna a vedelem. Tudom, hogy rush mar volt elozo meccsen is. Az jo volna ha maradna is es legalabb valami elfogadhato futas&passz elleni vedelem, kulonben agyonvernek minket. Nem szeretnek 6-8 perces kibelezos driveokat latni Riverstol, nagy mestere ezeknek.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #2167 Dátum: 2019 okt. 01. 11:12 »
Chubbnak a kihúzásakor nem tudtam tiszta szívből örülni, mert akkoriban annyira bele voltam buzulva Mayfieldbe, hogy minden más csalódáskeltő volt. Azóta igazolta h mind tehetségben, mind mentalitásban elit játékos, aki ugyanúgy a franchise arca lesz, mint Von Miller. Nagy érvágás ez, de szerencse a szerencsétlenségben, hogy egy gyengébbnek ígérkező szezonban történik (igen, én még mindig PO-t remélek :D ) és h van egy már érett Von Miller mellette, aki átment ugyanezen és nem fogja hagyni, hogy félremenjen a srác.

A CHJ "nyilatkozat" sztem is egy dühből elkapott félmondat volt, nem félek attól h ne teperne 100%-an amíg itt van. A kiárusítástól pedig azért nem félek, mert Elway sokkal hiúbb annál, minthogy bedobja a törülközőt. A byeig biztosan nem lesz egy eladós tradeünk se szvsz.
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2168 Dátum: 2019 okt. 01. 11:24 »
Jó, hát azért ilyen pozitív dolgokat kitweetelni a legegyszerűbb, csak ideiglenesen megadod a jelszavadat a menedzserednek. De CHJt mindig is küzdött a csapatért és mindig is frusztrálta a vereség. Nem tartózkodott a kritikától korábban sem, elég nyíltan neki ment McKenzienek, Woodsnak, meg még néhány embernek, nem alaptalanul, de nem is csak az öltözőben, erre a 13 meccses kommentre viszont nincs magyarázat, ráadásul valakitől, aki 2× nyerte el a Darrent Williams Good Guy Awardot... Nem azzal van baj, hogy így érez, hanem hogy akiknek mondja, pont nem tehetnek róla. Elway pont leszarja hogy vágja vissza a centiket, a szurkolók azok akik nem, akik teljes denveri karrierje alatt támogatták.
Innentől aztán lehet tweetelni mindenfélét, a szurkoló vagy hátat fordít neki ezek után vagy megérti őt, hogy már inkább szabadulna innen egy jobb csapatba ahol esetleg meg is becsülik őt. Utóbbi az elmúlt 8 év alapján teszi, nem egy generikus pozitív tweet miatt. Előbbi meg végre tud valakit hibáztatni a vállalhatatlan szereplés miatt.

Remélem nem olyan vége lesz, mint Julius Thomasszal. Mármint a narratívának. Abban szinte biztos vagyok hogy a post Harris CB poszt olyan lesz, mint a post Julius TE poszt, máris látom hogy Callahant jövőre újra eladjuk megváltónak és Langley/Yiadom után jön egy újabbb 2. napos pick, aki majd ég coverageben...

Ez a 2 és fél év Lou Saban óta a legsötétebb időszak a csapat történelmében, és sehol nem látszik még a vége...

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2169 Dátum: 2019 okt. 01. 21:49 »
Úgy néz ki Reed lesz a kezdő Chubb helyen, és Attaochu leigazolása is tervben van.
Plusz Dekoda Watson ujraigazolasat is olvasgattam itt ott.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2170 Dátum: 2019 okt. 02. 08:55 »
DE poszton is nézelődünk, Nate Orchard és Same Acho járt nálunk próbajátékon.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 625
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 194
Empty taxi - Re:Denver Broncos
« Válasz #2171 Dátum: 2019 okt. 02. 09:03 »
Ők OLB-k lennének 3-4-ben.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2172 Dátum: 2019 okt. 02. 11:27 »
Attaochuról mondj valami biztatót, azon kívül hogy sosem sérült csak amikor igen...

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 625
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 194
Empty taxi - Re:Denver Broncos
« Válasz #2173 Dátum: 2019 okt. 02. 14:28 »
Attaochuról mondj valami biztatót, azon kívül hogy sosem sérült csak amikor igen...
Nem tehetségtelen a srác, csak tényleg üveg.
Ha egészséges tud maradni, akkor passing downokon van értelme pályán tartani, jól blitzel, coverben sem elveszett. Plusz ST-ben is hasznos.

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 707
  • Tag
  • Kedvelések: 451
FüligJimmy - Re:Denver Broncos
« Válasz #2174 Dátum: 2019 okt. 03. 10:55 »
Nem tehetségtelen a srác, csak tényleg üveg.
Ha egészséges tud maradni, akkor passing downokon van értelme pályán tartani, jól blitzel, coverben sem elveszett. Plusz ST-ben is hasznos.

Sam Acho tavaly még nálunk is baszta a rezet, azt hittem már '17-ben kirakták. Októberben már ilyen csávók vannak szabadon