Denver Broncos

• 2290 válasz
  • 110254 megtekintés

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Denver Broncos
« Válasz #2145 Dátum: 2019 szep. 30. 10:40 »
Egy 90second FG driveval vesztettünk, de a valójában ezt az eseményhalmazt venném elé.
A félidő végi INT, az abból kapott FG, a félidő eleji 2 órás Jags támadás, azt aztán produkált 3&out, és az azután kapott 80+ yardos TD
Ez elég hosszú felsorolás, hogy ne beszéljünk semmi pozitívról, de
https://twitter.com/RyanKoenigsberg/status/1178485261589794817

Szerencsére az első 3 meccsen kellően alacsonyra tettük a lécet, mondhatni a szivacs alá, ...bőven. De szemre is látni valamit támadó oldalon. Flacco nem precíz, az elkapóknak rendre meg kell törtniük a ritmust, visszafordulni, visszalépni, most Sanderst annyival elvétette, hogy INT lett belőle, de egyébként olyan dobásokat meg tud oldani, amit PFM óta itt csak a vendég QBk.
Suttonnak  tavaly voltak nagyon jó playei, idén elég konzisztens is lett.
A futás visszaesett tavalyhoz képest, de vannak jelek, hogy ha végig vezetnénk, akkor lenne benne annyi, hogy kontrolláljuk az órát.

Hogy a védelem, hogyan lett ennyire gyenge, az viszont megfejthetetlen. Mármint én nem gondoltam, hogy valaki jó DC, akkor biztos, hogy HCként is jó D# rak össze, a sémaváltástól is mindig félek, de ez nem "nem jó" defense, ez Slowik/Martindale szintű szánalom/borzalom.
Elbasztuk a time managementet, nem kicsit. Fasz se tudja miért nem lehetett futni 2-t 5 yardon belül, de 15ben csak örült volna neki a D# hogy lehet még sackeket gyűjteni. Most eddig 0/2 a must stop driveokban. És itt 30 mp is elég lett volna. 90 alatt simán TD-t csinálnak, ha TD kell nekik, közünk nem volt a drivehoz. És nem úgy mint tavaly Mahomes, amikor megfordította, itt nem kellett semmi varázslat, semmi balkezes passz, nem kellett semmi ojbektívan mérhető szabály be nem tartása, itt csak mindig ott volt egy könnyű play, amivel előre jönnek annyit amennyit kell, és könnyedén nyernek.

Igen voltak végre sackek, egy darabig tartott is a védelem. Az a hosszú drive, és hogy utána nem tudtak pihenni az nyírta ki őket.
De egyrészt olyan volt a védelem, mint a vaj a napon, az elején kemény, de megállíthatatlanul puhult el.
Másrészt, ez a mi hazai pályánk, annak hogy mérföld magasan játszunk előnynek kéne lennie, nem hátránynak. Sírtam mondjuk TC alatt is hogy mennyire nincs depth, de attól azért többet kéne rotálni, ha annak hiánáyban ez történik a kezdőkkel.

A time managementet is elbaszta a staff, meg az erőbeosztást is. Persze szar védelemből nehéz főzni, de miért szar ez a védelem? Ez ennél Woodsszal is sokkal jobb volt. Ha Marshall hiányzik ennyire hozzuk vissza, nincs csapata ha jól tudom. Ha Peko hiányzik ennyire, miért kellett kirúgni. Ha ez a legjobb 25, akkor miét bottom 1 a védelem Millerrel, Chubbal, Harrisszel?
Nem lesz jobb ha elküldjük Donatellt. Ez Fangio védelme és Fangio hívja a playeket....

Idegenbeli meccs jön, de LAben talán nem lesz akkora hangzavar abban a féligtölött játékstadionban, szóval az offensenek nem nagyon kéne visszaesnie. A liga legszarabb defense-e viszont Rivers, KA13 és egy visszatérő Gordon ellen.... Tavaly volt már back-to-back 200 yardos futó ellenünk, beállíthatjuk azt a rekordot, vagy Rivers dönthet meg valami hasonlóan megalázót ránk nézve...

A liga bohócai lettünk...
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Tracer

• *
  • Hozzászólások 372
  • DPS
  • Kedvelések: 57
Tracer - Re:Denver Broncos
« Válasz #2146 Dátum: 2019 szep. 30. 10:57 »
Én próbálok még pozitív maradni.

Nekem az O# fejlődése egyértelmű és nem látom, hogy azon az oldalon miért lenne visszaesés.

- sikerült a falat konszolidálni és ide még jön majd egy upgrade James személyében;
- van egy kétfejű kígyónk Freeman és Lindsay személyében - mind2en konzisztensen jók;
- Sutton és Sanders a régi szép DT-s időket idézik, és a tűz is süt belőlük;
- Fantnak is megvan az első TD, van potenciál a srácban, érzésre meccsről-meccsre több jön ki belőle;
- Flacco sokkal jobb, mint PM óta bárki a csapatnál.

A védelemről olvastam egy statisztikát, ami szerint a futások 80%-át a jobb oldalon nyaljuk be (és ez még a meccs előtti volt), tekintve h szimmetrikusnak kéne lennie a sémánknak ez érzésre emberanyag hiba.

Fangionál mindenki elmondta h kell egy elit LB a rendszerébe, nekünk ez nincs, TD is egy jobbféle iparos, semmi több. Ha nyertünk volna, akkor azt mondom h tradeljünk valakiért, de így kéne pár meglepetésgyőzelem a byeig, hogy legyen értelme ilyesmin egyáltalán elgondolkodni is.

Ezzel teljesen egyetertek. Csak tudod az elmult evekben arra volt berendezkedve az ember, hogy a D majd szallitja a momentumot, az O meg a minimumot.

De az NFL es a csapat is valtozik. A Te felsorolasodbol es az en elozo kommentembol is latszik, hogy jelenleg talent szinten az offense sokkal elorebb van mint a defense.
Elway mar megcsinalta, hogy epitett egy komoly offense-t. En adnek meg neki erre egy eselyt. Viszont el kellene ismerni, hogy mar reg nem win-now-ban vagyunk. Ez a szezon elment. A csapat bottom 5. El kellene kezdeni gondolkozni, hogy merre is tovabb. En megprobalnam Lock-ot amint lehetseges. Meg kell nezni, hogy mit tud a srac nincs mese. Top 5-s pickunk lesz, ott mar nagyon el kell gondolkozni franchise QB teren. Elwaynek donteni kell, hogy merre megyunk tovabb.

Szerintem a helyzetben amiben vagyunk, egy fiatal clutch franchise iranyitoval siman top 10-es offense-t lehetne osszerakni. Es megint: nincs semmi bajom Flaccoval, teljesen korrekt amit lehoz, de oreg es nem O a jovo. Es sajnos nem tudja ezt a fosadek vedelmet carryzni. Pedig most erre van szuksegunk. Ezzel szemben a vedelemre ra kellene kolteni a vilag osszes pick-jet + penzet, hogy rendberakjuk . Inkabb akkor probalnek egy "bend but not break" vedelmet osszerakni, megtartva a veteranokat es olyan semat hasznalni ami tud momentumot teremteni, TO-kat gyartani. Persze minden vedelemnek ez a celja, de ertitek  mire gondolok.

Egyszeruen kinszenvedes ezt a defense-t nezni. Nagyon reg volt, hogy nem Miller&Co-t varom, hogy palyara lepjen. De az orekkevalosag drive es az az allando soft szar amit a masodik felidoben hoztak, az felhaborito szamomra (meg az egesz szezon). Es ez nagyban coaching is, vagyis inkabb az. Fangio szedje ossze magat, mutassa meg miert lett idehozva. HA nem megy akkor menjen vissza szepen DC-nak. Felolem itt is lehet az. De ha VJ-t kopkodtuk azert amit osszehozott anno, akkor gondoljunk bele, hogy meg az is jobb volt mint az amit most latunk. Aztan lehet egy csettintesre osszeall a defense, de nem latom ezt jonni. Komoly problemak vannak es 3 meccs kellett Fangionak ahhoz, hogy a pass rusht beinditsa. Pedig ott aztan Miller es Chubb van, nem Davis, Jewell, Nelson, Baubsy, Yiadom, Parks meg hasonlo szarok.

Es amugyis mi lesz ha jovore osszeall a vedelem? Teszem hozza, megint az offense karara, mert az FA-n es a drafton is megint oda kellene kolteni. Elment egy ev. Flacco nem lesz fiatalabb es nem hiszem, hogy egybol contender csapat lennenk. Plane ahogy kezeljuk a veteranokat. Elengedjuk CHJ-t? Mert jott Callahan, aki meg nem jatszott egy percet sem es egy elit vedelemben volt egy jo szezonja. Ezzel szemben CHJ retek vedelmekben is tudta hozni a szamait mindig. Roby is nezett ki itt blue chip playanak. Egy offseason pedig nem szerzunk ket normalis CB-t + MLB-t + DLINE-ba embereket. Plussz rotaciot minden posztra. Ezt a levest amugy nem Fangio fozte, de neki kellene valamit ehetot csinalni belole, anelkul, hogy kionti az egeszet es nekiall az alapoktol.

MHR-rol loptam:
As Andrew Mason pointed out, four players have rushed for at least 200 yards in a game over the last two years in the NFL. Three of them were against the Broncos. Leonard Fournette is the latest.

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
  • Kedvelések: 71
roberto23 - Re:Denver Broncos
« Válasz #2147 Dátum: 2019 szep. 30. 11:10 »
Én próbálok még pozitív maradni.

Nekem az O# fejlődése egyértelmű és nem látom, hogy azon az oldalon miért lenne visszaesés.

- sikerült a falat konszolidálni és ide még jön majd egy upgrade James személyében;
- van egy kétfejű kígyónk Freeman és Lindsay személyében - mind2en konzisztensen jók;
- Sutton és Sanders a régi szép DT-s időket idézik, és a tűz is süt belőlük;
- Fantnak is megvan az első TD, van potenciál a srácban, érzésre meccsről-meccsre több jön ki belőle;
- Flacco sokkal jobb, mint PM óta bárki a csapatnál.

A védelemről olvastam egy statisztikát, ami szerint a futások 80%-át a jobb oldalon nyaljuk be (és ez még a meccs előtti volt), tekintve h szimmetrikusnak kéne lennie a sémánknak ez érzésre emberanyag hiba.

Fangionál mindenki elmondta h kell egy elit LB a rendszerébe, nekünk ez nincs, TD is egy jobbféle iparos, semmi több. Ha nyertünk volna, akkor azt mondom h tradeljünk valakiért, de így kéne pár meglepetésgyőzelem a byeig, hogy legyen értelme ilyesmin egyáltalán elgondolkodni is.

Ezzel teljesen egyetertek. Csak tudod az elmult evekben arra volt berendezkedve az ember, hogy a D majd szallitja a momentumot, az O meg a minimumot.

De az NFL es a csapat is valtozik. A Te felsorolasodbol es az en elozo kommentembol is latszik, hogy jelenleg talent szinten az offense sokkal elorebb van mint a defense.
Elway mar megcsinalta, hogy epitett egy komoly offense-t. En adnek meg neki erre egy eselyt. Viszont el kellene ismerni, hogy mar reg nem win-now-ban vagyunk. Ez a szezon elment. A csapat bottom 5. El kellene kezdeni gondolkozni, hogy merre is tovabb. En megprobalnam Lock-ot amint lehetseges. Meg kell nezni, hogy mit tud a srac nincs mese. Top 5-s pickunk lesz, ott mar nagyon el kell gondolkozni franchise QB teren. Elwaynek donteni kell, hogy merre megyunk tovabb.

Szerintem a helyzetben amiben vagyunk, egy fiatal clutch franchise iranyitoval siman top 10-es offense-t lehetne osszerakni. Es megint: nincs semmi bajom Flaccoval, teljesen korrekt amit lehoz, de oreg es nem O a jovo. Es sajnos nem tudja ezt a fosadek vedelmet carryzni. Pedig most erre van szuksegunk. Ezzel szemben a vedelemre ra kellene kolteni a vilag osszes pick-jet + penzet, hogy rendberakjuk . Inkabb akkor probalnek egy "bend but not break" vedelmet osszerakni, megtartva a veteranokat es olyan semat hasznalni ami tud momentumot teremteni, TO-kat gyartani. Persze minden vedelemnek ez a celja, de ertitek  mire gondolok.

Egyszeruen kinszenvedes ezt a defense-t nezni. Nagyon reg volt, hogy nem Miller&Co-t varom, hogy palyara lepjen. De az orekkevalosag drive es az az allando soft szar amit a masodik felidoben hoztak, az felhaborito szamomra (meg az egesz szezon). Es ez nagyban coaching is, vagyis inkabb az. Fangio szedje ossze magat, mutassa meg miert lett idehozva. HA nem megy akkor menjen vissza szepen DC-nak. Felolem itt is lehet az. De ha VJ-t kopkodtuk azert amit osszehozott anno, akkor gondoljunk bele, hogy meg az is jobb volt mint az amit most latunk. Aztan lehet egy csettintesre osszeall a defense, de nem latom ezt jonni. Komoly problemak vannak es 3 meccs kellett Fangionak ahhoz, hogy a pass rusht beinditsa. Pedig ott aztan Miller es Chubb van, nem Davis, Jewell, Nelson, Baubsy, Yiadom, Parks meg hasonlo szarok.

Es amugyis mi lesz ha jovore osszeall a vedelem? Teszem hozza, megint az offense karara, mert az FA-n es a drafton is megint oda kellene kolteni. Elment egy ev. Flacco nem lesz fiatalabb es nem hiszem, hogy egybol contender csapat lennenk. Plane ahogy kezeljuk a veteranokat. Elengedjuk CHJ-t? Mert jott Callahan, aki meg nem jatszott egy percet sem es egy elit vedelemben volt egy jo szezonja. Ezzel szemben CHJ retek vedelmekben is tudta hozni a szamait mindig. Roby is nezett ki itt blue chip playanak. Egy offseason pedig nem szerzunk ket normalis CB-t + MLB-t + DLINE-ba embereket. Plussz rotaciot minden posztra. Ezt a levest amugy nem Fangio fozte, de neki kellene valamit ehetot csinalni belole, anelkul, hogy kionti az egeszet es nekiall az alapoktol.

MHR-rol loptam:
As Andrew Mason pointed out, four players have rushed for at least 200 yards in a game over the last two years in the NFL. Three of them were against the Broncos. Leonard Fournette is the latest.
Teljesen egyetértek. Én is azonnal kezdetnem Lock-ot, ahogy lehet. Ennek a szezonnak tökmindegy, legalább lássuk mire lehet tőle számítani. Ha szar, jöhet első körben a qb (bár én már egyre kevésbé bízom benne, hogy Elway képes egy fr. qb-t húzni, de cafoljon rám). Egyébként ha már Elway. Idohozta Fangio-t, akiről köztudott, hogy igényli a klasszis ILB sort. Na most ez nálunk tavaly se volt meg, de azóta sikerült még gyengíteni. Taps taps. Persze ettől ennyire szarnak nem kéne lenni.

Viszont én, ha nem érünk el legalább 5-6 győzelmet, megköszönném Fangio-nak is a közreműködést. Tudom nem gyakran rúgnak ki HC-kat egy év után, de VJ után én nem bízom abban, hogy egyik évről a másikra hirtelen klasszis HC lesz valakiből, akinek ennyire hitvány szar első éve volt (persze ez még mind feltételes mód).

"We're done with this losing sh*t. Next year going to be our year."

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2148 Dátum: 2019 szep. 30. 11:48 »
Lock IRen van. Leghamarabb ha jól tudom a 8. hét környékén térhet vissza, mindegy mennyire egészséges előtte...

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2149 Dátum: 2019 szep. 30. 12:05 »
Lock IRen van. Leghamarabb ha jól tudom a 8. hét környékén térhet vissza, mindegy mennyire egészséges előtte...
Mondjuk azért adott esetben egy 0-8as csapatba beszállni se egy leányálom. De teher alatt nő a pálma.

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 115
  • MileHighMafia
  • Kedvelések: 45
Vonster - Re:Denver Broncos
« Válasz #2150 Dátum: 2019 szep. 30. 13:24 »
Én az idei szezonban eddig passzív szemlélője voltam a fórumnak, többek között azért, mert olyan érzelmi hullámvasutakat okoznak nekem a meccseink ami miatt egyik nap azt érzem, hogy 1/1 esélyes a csapat, másik nap meg egész bizakodó vagyok. Viszont a tegnapi meccs után leírnám, hogy mit gondolok a csapatról (posztonként) a szezon első negyede után.

Flacco: Nekem ő egy kellemes meglepetés, statisztikailag is a legjobb évét hozza eddig ha jól tudom, képes olyanokra, amikre Manning óta itt egyetlen QB sem, kár, hogy kritikus pillanatokban dob pickeket, azok nagyon fájnak a csapatnak, tegnap is ott fordult a momentum és a Bears meccs is máshogy végződik talán ha nem dob int-et a red zoneban.

RB: Itt van egy kisebb visszaesés, de alapvetően meg vagyok elégedve az egységgel. Tetszik, hogy így rotálva van Lindsay és Freeman, öröm nézni őket. Jano visszatérésével már tegnap jobbak voltak szerintem mint az első három hétben, remélem tovább javulnak, hiányoznak azért azok az 50 yardos Lindsay futások :D

WR: Szerintem abszolút ez a csapat legerősebb része jelenleg. Sanders hozza a tőle megszokott teljesítményt (sőt engem meg is lepett, hogy egy achilles szakadás után így játszik), Sutton konzisztensen jól játszik, abszolút future no1 receiver és Hamilton is tetszik, az első 3 hétben annyira nem sikerült bevonni a játékba, de tegnap ő is kivette a részét rendesen a passzjátékból. Ez a hármas nagyon rendben van szerintem, a többieknek nem is tudom, hogy van-e egyáltalán elkapása.

TE: Na itt már azért vannak problémák, Fant az első hetekben sokat hibázott, de én nem igazán voltam rá mérges, inkább arra haragudtam aki első éves TE létére felrakja 1v1-ben Mack-kel szemben, nyilván csak holding árán fogja tudni megállítani (de inkább úgy sem). Hétről hétre fejlődik, tegnap meg is volt az első TD-je, és már abszolút ő az első a depth charton, ez mindenképp jó jel, szerintem megtaláltuk az emberünket a posztra. A többi játékosra mögötte nem térnék ki, mert ugyanazt a langyos semmit hozzák mindannyian, amit évek óta itt mindenki.

OL: Itt kicsit felemás érzések vannak bennem, van ahol a sírás kerülget (khm Bolles) vannak viszont nagyon fényes pontjai az egységnek (pl Risner). Összességében szerintem akkora probléma nincs vele, az első héten borzasztó volt, de hétről hétre jobbak vagyunk itt is és mostanra már egészen elfogadható. Kell egy vállalható LT és akkor szerintem egész potens kis fal lesz itt Munchak keze alatt.

DL: És akkor elérkeztünk az első védelmi egységhez... őszintén szólva nem igazán értem, hogy mi történik a D-vel. A falunk egy az egyben ugyanaz mint tavaly, csak Peko ment, de nem érzem úgy, hogy az ő hiánya lenne a visszaesés oka. Nincs semmi belső nyomás, pedig ha jól emlékszem Shelby Harris hozta ezt tavaly. Nem tudjuk megállítani a futást sem (legalábbis az esetek nagy részében). Tegnap már jött valamennyire pressure innen, Walkernek sackje is volt, de valahogy nem fogok elkezdeni örömömben ugrálni, hogy a 4. héten végre jött egy pressure belülről. Szaporíthatnám itt még a szót, a lényeg úgy is az, hogy gyenge itt (is) a teljesítmény, nem tudom mi az oka a visszaesésnek, de remélem minél előbb sikerül javítani a helyzeten.

Külön veszem a külső és belső LB posztot, mert eléggé összevissza lenne egyébként az egész mondandóm.

OLB: Messze a legérthetetlenebb része a csapatnak. Borzasztó csalódott vagyok az eddig látottak alapján, mert én is azok közé tartoztam, akik ha belegondoltak, hogy Fangio mit fog kihozni a Miller-Chubb párosból, akkor rögtön a rekordokra gondoltam. Ehhez képest a liga leggyengébb egysége volt 3 héten keresztül és a 4 héten sikerült először sacket szerezni. Oké, értem, hogy gyors passzokkal operálnak ellenünk, meg gyenge a secondary, de ez tavaly is így volt, mégis hozták a szép számokat. Ha pedig lenne idő odaérni, akkor meg valahogy megfogják őket 1v1-ben, vagy éppen duplázzák mindkettőt mert 3 emberes pass rusht küldünk (így mondjuk tényleg nehéz). Remélem a tegnapi meccs volt az áttörés és innentől jön a nyomás majd rendesen, mert ez eddig nagyon kiábrándító...

ILB: Te jó ég mi van itt... Igazából lehetne arra fogni az egészet, hogy cserék játszanak itt, a probléma csak az, hogy nálunk ők a kezdő játékosok. Egyszerűen brutális ami itt folyik. Nem is értem miért nem jött senki a nyáron ide, mert értem én, hogy Fangio nagy LB suttogó, de szarból nehéz várat építeni ugye. Semmi pozitívum nem jut eszembe, menjünk is tovább mert csak felidegesítem magam.

CB: Harris hozza amit tőle megszoktunk, kár, hogy Yiadom van a másik oldalon, így az az oldal játszható. Amit az első héten művelt a Raiders az vicc igazából, és látjuk azóta, hogy nem a Raiders volt nagyon erős... Callahant várjuk ide nagyon, egész más lenne vele a secondary szerintem, de nincs "lenne" a sportban, nincs és kész, de az sem garancia, hogy vele jobb lenne a helyzet. Bausby viszont kellemes meglepetés, nekem tetszik az ő játéka, át is vette már a CB2 szerepet, remélem folytatja a jó teljesítményt.

S: Itt különösebb bajom nincs, Simmons egész jól játszik, volt pár nagyobb védekezése is az elmúlt két hétben. Jackson pedig hozza amit vártunk tőle, kár, hogy ő is megsérült (vicces amúgy, hogy minden FA igazolásunk sérült jelenleg). Ide nem tudok sok mindent írni, az első héten megégtek kicsit pár hosszabb passzal, de azóta szerintem rendben vannak.

Special Team: Sok mindent nem igazán lehet írni, átlagosnak mondanám, de nálunk már haladásnak számít, ha nem veszítik el a meccset nekünk. Ez a Spencer gyerek egész megbízható eddig, volt egy nagyobb visszahordása is, így tovább. Wadman pedig nem valami nagy szám, tegnap volt pár szép puntja, de ugye vak tyúk is... az utóbbi pár meccsen pedig mintha nem is engedtünk volna nagyobb visszahordást, de erre most nem mernénk megesküdni, lehet okozott némi emlékezetkiesést a trauma amit a meccsek okoztak.

Coachingra nem térnék ki részletesen, mert nem tartom magam annyira hozzáértőnek. Az O egyre jobban tetszik, az össze is fog állni szépen lassan. A D viszont teljesen érthetetlen számomra. Azt hittem újra az a harapós, agresszív védelmet fogjuk látni Fangio keze alatt, ehhez képest kaptunk egy nagy nullát, amin talán egy college csapat is átmenne. Nagyon remélem, hogy minél előbb megoldódik a helyzet, bár attól félek, hogy ilyen játékosállománnyal ez elképzelhetetlen.

0-4 a mérleg, leírni is borzasztó ezt, a szezont el is lehet engedni, nem látom azt, hogy innen jön egy nagy fordulat és megverünk mindenkit. Jövőre kelleni fog egy potens ILB ez nem kérdés. Hogy ezt a draft első körében, vagy FA-n oldjuk meg az engem annyira nem érdekel, de kell ide egy elit játékos. Harrist pedig itt kell tartani, nincs mese, alapköve a secondarynek, nem értem miért nem adjuk meg neki a nagy pénzt, amikor Jacksonnak is megadtuk, aki öregebb és nem is olyan jó játékos mint CHJ.   

Kicsit hosszú iromány lett ez, próbáltam azért tömöríteni a mondandóm amennyire lehet, hogy senkinek ne menjen el a kedve az olvasástól amikor meglátja :D

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #2151 Dátum: 2019 szep. 30. 14:34 »
Am a coachingos részhez annyit hozzátennék, hogy az azért látszik h Fangio próbálgat új dolgokat, tegnap pl érzésre sokkal több blitz is volt, a sackek is megjöttek.

A gond a futás ellen volt, itt ügye Jackson hiánya érződött, mert Parks kb egy szerelést sem tudott megcsinálni, valamint vaszeg Wolfe is sérülten játszott, ami a teljesítményére is kihatott.

A DL-re pedig az jutott eszembe, hogy ha minden igaz a 1 gap sémáról átálltunk a 2 gapre, ebből is adódhat visszaesés.
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2152 Dátum: 2019 szep. 30. 14:52 »
Am a coachingos részhez annyit hozzátennék, hogy az azért látszik h Fangio próbálgat új dolgokat, tegnap pl érzésre sokkal több blitz is volt, a sackek is megjöttek.

A gond a futás ellen volt, itt ügye Jackson hiánya érződött, mert Parks kb egy szerelést sem tudott megcsinálni, valamint vaszeg Wolfe is sérülten játszott, ami a teljesítményére is kihatott.

A DL-re pedig az jutott eszembe, hogy ha minden igaz a 1 gap sémáról átálltunk a 2 gapre, ebből is adódhat visszaesés.
Nekem az tűnt fel, hogy az első félidőben amíg Jewell a pályán volt viszonylag fogtuk a futasaikat, de amint kiesett Fournette rögtön HoF RB lett. Nem akarom mentegetni Fangio-t, de így, hogy már kicsit lehiggadtam a meccs kapcsán egyre ritkább úgy érzem, hogy Elway legalább annyira ludas ebben, mint az edzői stáb. Nem elég, hogy cserék a kezdők, de ha ők is kiesnek kb a szertaros marad, akit be lehet tenni.

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 115
  • MileHighMafia
« Válasz #2153 Dátum: 2019 szep. 30. 15:43 »
Közben olvastam egy olyat, hogy Harris annyit nyilatkozott meccs után, hogy már csak 13 hetet kell kibírnia... nem hiszem el, hogy ez tényleg megtörténik

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2154 Dátum: 2019 szep. 30. 15:51 »
Közben olvastam egy olyat, hogy Harris annyit nyilatkozott meccs után, hogy már csak 13 hetet kell kibírnia... nem hiszem el, hogy ez tényleg megtörténik
Hát én ezt szerencsére nem láttam sehol, de ha tényleg ezt mondta az kemény. Mondjuk teljesen megértem.

Nem elég, hogy egy fos védelemben kell játszania, de meg sincs becsulve. Komolyan ilyenkor szívem szerint elküldenem Elway-t a picsaba, hogy pont neki nem vagyunk képesek rendes lóvét adni, bezzeg a porcelán Callahan-nak meg Jackson-nak (teszem hozzá egyikükkel sincs bajom, nem ők tehetnek róla) simán megadjuk. Vicc.

Nem elérhető Általános_Doktor

• *
  • Hozzászólások 448
  • SWAG
  • Kedvelések: 148
Általános_Doktor - Re:Denver Broncos
« Válasz #2155 Dátum: 2019 szep. 30. 17:25 »
Hát én ezt szerencsére nem láttam sehol, de ha tényleg ezt mondta az kemény. Mondjuk teljesen megértem.

Nem elég, hogy egy fos védelemben kell játszania, de meg sincs becsulve. Komolyan ilyenkor szívem szerint elküldenem Elway-t a picsaba, hogy pont neki nem vagyunk képesek rendes lóvét adni, bezzeg a porcelán Callahan-nak meg Jackson-nak (teszem hozzá egyikükkel sincs bajom, nem ők tehetnek róla) simán megadjuk. Vicc.

CHJ is megér egy misét azért, kétszer kért fizuemelést kétszer kapott. Az h milyen hosszabbításos feltételeket kért, azt nem tudjuk, mert nem szivárgott ki, de ha Elway nem akarná hogy itt legyen, akkor már rég elcserélte volna a picsába.
Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2156 Dátum: 2019 szep. 30. 17:44 »
forrás?
csak mert nem találom és múlthéten még azt nyilatkozta mennyire oda van Fangioért és Donatellért

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
« Válasz #2157 Dátum: 2019 szep. 30. 17:47 »

CHJ is megér egy misét azért, kétszer kért fizuemelést kétszer kapott. Az h milyen hosszabbításos feltételeket kért, azt nem tudjuk, mert nem szivárgott ki, de ha Elway nem akarná hogy itt legyen, akkor már rég elcserélte volna a picsába.
persze hogy azt akarja, hogy itt legyen, csak fizetni nem akar neki érte. Adott neki 3-mat hogy itt legyen, le se fog ülni tárgyalni vele szezon végén, mint nem is sorolom a játékosokat akik így jártak. Esetleg eltradeli szezon közben mint DT-t. Értelme még lenne is egy 0-16os szezonban

Nem elérhető roberto23

• *
  • Hozzászólások 440
  • "This One's For Pat!"
« Válasz #2158 Dátum: 2019 szep. 30. 17:49 »

Persze, sosem fekete/fehér a dolog. A tavaszi CHJ műsor nekem sem volt a legszimpibb, sőt ez a nyilatkozat (már ha tényleg így történt) sem a legszerencsésebb, főleg a csapattársaival szemben. Viszont ha CHJ tényleg megy szerintem nagyobb részt Elway hülyeségen fog múlni, mint Harris-en. Sose fogom megérteni miért kell garasaskodni mondjuk egy CHJ-al vagy egy Paradis-al szemben, mikor Heuerman, Callahan, Jackson simán megkapja a nagy lóvét.

Nem elérhető Vonster

• *
  • Hozzászólások 115
  • MileHighMafia
« Válasz #2159 Dátum: 2019 szep. 30. 18:58 »
forrás?
csak mert nem találom és múlthéten még azt nyilatkozta mennyire oda van Fangioért és Donatellért

120 yard oldalán olvastam, remélem csak benéztek valamit :D