Nem működik / hibát találtam!

• 100 válasz
  • 4458 megtekintés

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
  • Kedvelések: 485
peterk2005 - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #90 Dátum: 2018 júl. 31. 18:53 »
Erre a telefonról tweet beillesztés dologra nézzetek már rá légyszi, mert állandóan hibásnak írja ki.
Köszi.

teszt

https://twitter.com/mchappell51/status/1024336524123537408
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #91 Dátum: 2018 júl. 31. 18:55 »
Nekem androidról (Samu galaxy a3) megy. Twitter appból kimásolva a linket és web böngészőből is megy.

Annyi a "trükk", hogy ha a link végén van valami ?**** kérdőjellel kezdődő bizbasz, akkor azt vissza kell törölni (a kérdőjellel együtt), és jó lesz.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 050
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 623
Black_Adder - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #92 Dátum: 2018 szep. 10. 14:25 »
Idézet
Válasz érkezett a hozzászólásodra
xy válaszolt erre a hozzászólásra: 'Re:...'.

Ez az üzenet miről értesítene? Mert nem akkor kapom, ha idéznek, hanem talán akkor, ha meg van nyitva a topic egy másik fülön és valaki ír oda. Ha ez a célja, akkor az üzenet félrevezető, ha az idézésekről értesítene, akkor nem működik tökéletesen, de egyébként is szerencsésebb lenne valami olyan felületre, ahol meg is marad.

Illetve ha új hozzászólás érkezik abban a topicban, ami meg van nyitva, ha rákattintok, nem mindig ugrik az új hozzászólásra, miután betöltötte azt. (win10+chrome, nálam most lefelé vannak az új hsz-ek, ha ez számít)
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető Bazzani

• *
  • Hozzászólások 247
  • 0-16
  • Kedvelések: 85
Bazzani - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #93 Dátum: 2018 szep. 11. 18:54 »
Nekem androidról (Samu galaxy a3) megy. Twitter appból kimásolva a linket és web böngészőből is megy.

Annyi a "trükk", hogy ha a link végén van valami ?**** kérdőjellel kezdődő bizbasz, akkor azt vissza kell törölni (a kérdőjellel együtt), és jó lesz.
Továbbra sem működik.
Lásd Lions topik.
Pedig nincs benne semmi
?*****  vagy hasonló.
Fire Patrica

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 18
apeszos - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #94 Dátum: 2018 szep. 11. 19:29 »
Idézet

Ez az üzenet miről értesítene? Mert nem akkor kapom, ha idéznek, hanem talán akkor, ha meg van nyitva a topic egy másik fülön és valaki ír oda. Ha ez a célja, akkor az üzenet félrevezető, ha az idézésekről értesítene, akkor nem működik tökéletesen, de egyébként is szerencsésebb lenne valami olyan felületre, ahol meg is marad.

Illetve ha új hozzászólás érkezik abban a topicban, ami meg van nyitva, ha rákattintok, nem mindig ugrik az új hozzászólásra, miután betöltötte azt. (win10+chrome, nálam most lefelé vannak az új hsz-ek, ha ez számít)

Az első kérdés: Új hozzászólást jelez abban a topicban amelyikben te is írtál hsz-t. Időrendi sorrendben, azóta mióta utoljára a fórumon jártál. A profilodban (jobb felső sarok) a frissített témák menüpont alatt fixen is megtalálod.

A második kérdésed: sajnos ez böngésző hiba, nekem eddig hibátlan volt ugyanazon a formáción mint a tiéd. Az én böngészőmben nincs egy plugin sem....

Nem elérhető apeszos

• *
  • Hozzászólások 232
  • Kedvelések: 18
apeszos - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #95 Dátum: 2018 szep. 11. 19:31 »

Továbbra sem működik.
Lásd Lions topik.
Pedig nincs benne semmi
?*****  vagy hasonló.

Valószínüleg php hiba sajnos. Én is észrevettem, de nekem pl. változik. Egyszer megjeleníti egyszer nem.... javítás nélkül, változatlanul hagyva.

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 050
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 623
Black_Adder - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #96 Dátum: 2018 szep. 11. 22:54 »
Idézet

Az első kérdés: Új hozzászólást jelez abban a topicban amelyikben te is írtál hsz-t. Időrendi sorrendben, azóta mióta utoljára a fórumon jártál. A profilodban (jobb felső sarok) a frissített témák menüpont alatt fixen is megtalálod.

A második kérdésed: sajnos ez böngésző hiba, nekem eddig hibátlan volt ugyanazon a formáción mint a tiéd. Az én böngészőmben nincs egy plugin sem....
akkor csak félreértettem a szöveget.
thx
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 747
  • Köbüki
« Válasz #97 Dátum: 2018 szep. 13. 20:37 »

Továbbra sem működik.
Lásd Lions topik.
Pedig nincs benne semmi
?*****  vagy hasonló.

Dehogy nincs. :) Most néztem meg, és ezt a linket tetted be:
https://twitter.com/ian693/status/1039344318933356544/photo/1

Ha kitörlöd a végéről a /photo/1 részt, máris jó lesz. Íme:

https://twitter.com/ian693/status/1039344318933356544

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 279
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 49
Csi77 - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #98 Dátum: 2019 júl. 29. 21:15 »
A csapattopicban minta szponzorált tartalom jelentvolna meg.......

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 606
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 193
Empty taxi - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #99 Dátum: 2019 júl. 29. 21:45 »
Törölve a renitens.

Nem elérhető Csi77

• *
  • Hozzászólások 279
  • Fórumozó
  • Kedvelések: 49
Csi77 - Re:Nem működik / hibát találtam!
« Válasz #100 Dátum: 2019 aug. 04. 19:30 »
Törölve a renitens.
Újra felütöttte fejét.....
Az ellenség keze betette a lábát.....:)