Seattle Seahawks

• 189 válasz
  • 15459 megtekintés

Nem elérhető FüligJimmy

• Hozzászólások 1 826
  • Tag
  • Kedvelések: 465
FüligJimmy - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #60 Dátum: 2018 aug. 23. 16:46 »
Ez a red zone futás stat hajmeresztő. Persze, Lynch óta ki volt itt olyan futó, aki 3 meccsnél tovább tudott kezdeni és egészséges maradni?

Penny-n a világ szeme.

Penny? Mit várunk a futástól, egy olyan fal mögött, amely mesterségének címere az alábbi:
https://twitter.com/dah_knee/status/907003577788391424

Még mindig Mike Tice edzi a srácokat? Kérdezz akárkit, ő a liga egyik legjobb OL edzője. Mármint rajtam kívül kérdezz akárkit. Én láttam a Ja'Marcus Webb experimentet

Nem elérhető Shawn84

• *
  • Hozzászólások 392
  • Howie Roseman díjas
  • Kedvelések: 56
Shawn84 - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #61 Dátum: 2018 aug. 23. 18:08 »
Ez a red zone futás stat hajmeresztő. Persze, Lynch óta ki volt itt olyan futó, aki 3 meccsnél tovább tudott kezdeni és egészséges maradni?

Penny-n a világ szeme.

Penny? Mit várunk a futástól, egy olyan fal mögött, amely mesterségének címere az alábbi:
"Nem ígérhetek mást, csak vért, erőfeszítést, verítéket és könnyeket!"  - Winston Churchill

Nem elérhető Black_Adder

• *
  • Hozzászólások 1 119
  • Holding, number 72
  • Kedvelések: 651
Black_Adder - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #62 Dátum: 2018 aug. 23. 18:29 »

Penny-n a világ szeme.

Nézd hogy menekülnek előlük a Packers játékosok
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
  • Kedvelések: 141
sutianap - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #63 Dátum: 2018 aug. 23. 18:49 »

Penny-n a világ szeme.

Nézd hogy menekülnek előlük a Packers játékosok
Ez kidobós, mindenki tuggya, hogy nem léphetik át a vonalat...

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
  • Kedvelések: 142
Holy Diver - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #64 Dátum: 2018 aug. 24. 10:42 »

Penny-n a világ szeme.

Amikor Merriman szopatta pre season meccsen a Billsben, epic volt.

Még mindig Mike Tice edzi a srácokat? Kérdezz akárkit, ő a liga egyik legjobb OL edzője. Mármint rajtam kívül kérdezz akárkit. Én láttam a Ja'Marcus Webb experimentet

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #65 Dátum: 2018 aug. 24. 17:51 »

Látom szóhoz se jutsz. :D

Azt a képet fekete színű pólóra kéne festeni, és abban menni meccsre, ha Wilson esetleg lesérül.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető tüsi91

• Hozzászólások 738
  • Tag
  • Kedvelések: 217
tüsi91 - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #66 Dátum: 2018 aug. 29. 16:47 »
Hundley érkezett Wilson mögé csere QB-nak Green Bayből. 2019/6. körös picket adtatok érte.

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #67 Dátum: 2018 aug. 29. 19:11 »

Nem elérhető peterk2005

• *
  • Hozzászólások 1 749
  • Köbüki
  • Kedvelések: 481
peterk2005 - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #68 Dátum: 2018 szep. 02. 11:51 »
Na, futóból Dunát lehet majd rekeszteni.

...

Legalábbis amíg el nem kezdenek sorban állni az IR papírért.
The only discipline that lasts, is self discipline

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #69 Dátum: 2018 szep. 05. 11:37 »
Szevasztok!

Cutok, és waivek közben megjött Hándly QB posztra. Remélem nem tudjuk meg most milyen, tavaly élvezhettük... 3 évet tett ebbe a projektbe a Packers… Hoztunk onnan már jó kezdő QB-t (MATTHASS), meg olyat is, aki aztán sosem kezdett... de olyat, aki elképesztően elrepült a léc alatt, még nem.

Közben Earl Thomas befizetett minden idők legdrágább luxusnyaralására 500k/Woche. Gratulálunk neki! Cowboys ajánlott 3. kört, amire valszeg nem fog megmozdulni a föld. Én elcserélném, eredetileg a Brownsba küldtem volna, de most a Browns keret túl bíztatónak tűnik.  :cool:

Érdekesség, hogy a 3. legolcsóbb kerettel vágunk neki az évnek (144m), ...acélos lesz. Sebbaj Carroll utódjának Capje lesz... Pickje nem nagyon...
Amúgy én nem utálom a nyuggereket, és Carrollt sem, de csak azért nem nézem egyre gyanakvóbban, amit tesz, mert 15 óta egyre gyanakvóbban nézem.

Baldwin amúgy sérülten fog játszani.
Hogy az összes létező Alexandert miért csaptuk el LB poziról, azt nem nagyon értem, és hogy ki lesz a kezdő CB 2, Maxi IR-el (szerintem őt sem látjuk többé a pályán), azt nem tudom.

Amúgy élveztem a preseasont. Véleményem olvasható lejjebb, szerintem még nem mosta el a HSz Cunami.
A kezdőben még akár van is akarat... tehetség kicsit hiányzik, da akarat van. Passrush az nem lesz, vagy nem tudom hogyan lesz...majd kreatív játékhívással, tehát Carroll fogja hívni a játékokat. Ez jó, mert a Raidersnél nyújtott produktum alapján nem gondolom, hogy Ken Norton Jr. Sgt. mindig, teljesen ura lesz a helyzetnek.

Tényleg el akartuk cserélni Clarkot...az mastercard érzés. A teljesen kiegyensúlyozott személyiiséggel rendelkező Reverend Clark gondolom annyit mondhatott, hogy "megértelek Titeket, Testvérem, ez üzlet, Krisztus vigyázza lépteitek."

Kárognék egyet:
Valójában jó hogy vége van a preseasonnak,nincs jó előérzetem. A szomorú hogy a szezon vége is gyorsan eljöhet, akár az első meccsen. Kell ehhez egy Ifedi 0-val való osztás, aztán kiskocsi, meg egy természetellenes állapotban fekvő Wilson /Carson. Na rájuk tényleg vigyázzon a jóisten. Óriási szerencse, hogy 62 kezdő DE-OLB és ugyenennyi belső védő kedveli alapjaiban Wilsont, sőt szerintem kicsit sajnálja is, és ezért nem akarja megölni.

Amúgy várom a 2. vonalat, ez az év olan lesz, mint a Birodalom visszavág  (vége, mert az elejét már 2-3 éve nézzük)... utána jött a Jedi, ami mint film szar volt, de elégtételt nyerünk, tehát két év múlva csúnya játékkal bajnokok leszünk, addig meg kihúzzuk.
A lényeg, hogy legyen miről pofázni! :)

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #70 Dátum: 2018 szep. 05. 13:56 »
A Thomas for Bell még mindig esélytelen?

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #71 Dátum: 2018 szep. 05. 14:18 »

Szerintem igen.... sajnos

Nem elérhető sutianap

• *
  • Hozzászólások 592
  • Haiana Aira Tai
« Válasz #72 Dátum: 2018 szep. 05. 14:39 »

Szerintem igen.... sajnos
Valakinek csináltuk 12 misi helyet, csak Bell tagjének megosztásáról kék vitatkozni

Nem elérhető Holy Diver

• *
  • Hozzászólások 135
  • TAG HEUER
« Válasz #73 Dátum: 2018 szep. 05. 22:03 »
Megjött Thomas... mer ő még soha nem hagyott cserben senkit, se csapatot, se brúdert, se szurkolót... eltekintve attól a fél évtől, amikor azt találgattuk, a teljes FO-val, hogy a végzetes lábtörésből felépül-e és látjuk e a pályán evör..khm...De győzött az orvostudomány, és felépült...ahogy nagyanyám is, aki 77 éves volt balesete idején, és még vagy 10 évig kijárt a kertbe.

De rögtön nyomott egy istenítéletet/ Diss-t
"I worked my whole life for this..... I've never let me teammates, city or fans down as long as I've lived and don't plan on starting this weekend. With that being said, the disrespect has been well noted and will not be forgotten. Father Time may have an undefeated record but best believe I plan on taking him into triple overtime when it comes to my career."

(Jó Thomas mondása azért nyilván nem volt Diss, de azért van benne ígéret keményen)

Van amúgy kifejtés:
"If you're risking your body to deliver all of this value to an organization, then you deserve some sort of assurance that the organization will take care of you if you get hurt. It's that simple. This isn't new, and this isn't complicated. It's the reason I'm holding out—I want to be able to give my everything, on every play, without any doubt in my mind.
"And it's the reason why I'm asking the Seahawks to do one of two things:
"Offer me an extension.
"Or trade me to a team that wants me to be part of their future." Ezt amúgy tutti Sherman írta. Egyben van, de ott van benne az igazi érzés.

Ez tök igaz...sokkal jobb lesz 50 évesen CT-re járkálni, úgy hogy 2 millával több van a számláján... Reméljük fog ő erről  tudni akkor még...

A Seattlenek kivár. Ha komoly esélyekkel indul egy csapat, annak sokat meg fog érni Thomas, legalábbis annyit mint most tutti, főleg, ha egyben marad. Ki tudja mit hoz az év, szerintem Schneiderék sem nagyon sejtik. 4-5 héten látni fogják. Lehet ebből akár még deal is, Thomas maradjon egyben, ez mindenkinek az érdeke.

Valami nem kerek Earl Thomassal a gárettes pickme story óta. Nem ilyennek ismertük meg. Amúgy ez most nem nagyon jön le, de én őt tényleg nagyra tartom, csak elment vele a ló. Fontos ő, de nem tehet meg akármit.
« Utoljára szerkesztve: 2018 szep. 05. 22:16 írta Holy Diver »

Nem elérhető Empty taxi

• *
  • Hozzászólások 639
  • Ne szólj szám, nem fáj fejem.
  • Kedvelések: 201
Empty taxi - Re:Seattle Seahawks
« Válasz #74 Dátum: 2018 szep. 08. 04:35 »
Seahawks released CB Byron Maxwell with an injury settlement.
Maxwell can now sign with any team. It's not clear how healthy Maxwell is after Seattle stashed him on IR, but he should draw some free-agent interest. The Seahawks also reached injury settlements with LB Erik Walden and QB Austin Davis.